Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) MartOOn válasza savoo (#3048) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát ennyi pénzért eroltessek meg magukat egy kicsit... Kivancsi leszek hany "megmondo ember" fog visszavaltani 6-rol vagy 6s-rol SE-re csak a méret miatt. Na mindegy nagyon off ez itt.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3052) mtm800


mtm800
senior tag

NNNaa szifon topik lett ? :D

(#3053) front3r


front3r
őstag

Nekem jobbnak tűnik a multitasking az update óta... Zéró lag.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3054) rob210


rob210
nagyúr

erről mit tudtok?
ennek van igazság alapja?

Renault power

(#3055) szimike79 válasza front3r (#3053) üzenetére


szimike79
őstag

Pedig most olvastam hogy van olyan aki visszaküldte, mert szerinte most is egy fos és laggol... :C
Én nem tudom már, kezdem magam hülyének érezni ehhez az egészhez, mert egy deka mikro laggal nem találkoztam...
Egy valamivel mondjuk tényleg pattogósabbá lehet tenni, a fejlesztői menüben ha kikapcsoljuk az összes animációt. De meglátásom szerint csak az áttűnések hiánya miatt tűnik úgy hogy gyorsabb.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3056) front3r válasza szimike79 (#3055) üzenetére


front3r
őstag

Én meg lelassítottam az animációka. jobban bejön a finomabb viselkedés.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3057) szimike79 válasza szimike79 (#3055) üzenetére


szimike79
őstag

Rob210: talán a legelején furcsa volt, Note3-nál megszoktam hogy a nagyobb kijelző végett jobban marokra fogtam a telót, így nagyon ráért a tenyerem és volt pár alkalom hogy jelentkezett a cikkben írt jelenség. De már megszoktam hogy nem kell annyira markolni. Pár nap után ráált a kezem.
Ha valakinek ez visszatartó tényező, szerintem próbálja ki valahol a telót, úgy jobban tud dönteni a vásárlást illetően.

Front3r: nekem is jobban tetszik animálva, de laggal így sem találkoztam. Valahogy kellemesebb a szemenek az áttetszésekkel.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3058) sultansmith válasza szimike79 (#3055) üzenetére


sultansmith
senior tag

Merre vannak ezek a fejlesztői menüpontok?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#3059) mtm800 válasza szimike79 (#3057) üzenetére


mtm800
senior tag

+1 az első furcsa volt , pár nap után teljesen kézre áll. Laggolással én sem találkoztam eddig...hozzáteszem nálam a munka az első olyan tekintetben hogy se fb se insta és hasonlóak nem futnak.

(#3060) rob210 válasza szimike79 (#3057) üzenetére


rob210
nagyúr

:R

Renault power

(#3061) szimike79 válasza sultansmith (#3058) üzenetére


szimike79
őstag

Build számára nyomogatsz amíg ki nem írja hogy a fejlesztői menü elérhető. Utánna a fő menüben a eszköz névjegye felett megtalálod. De ott aztán csinján az állítgatással.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3062) WinstonWolf válasza Loboda (#3035) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

És jól működik rajta az ACR?

Mert elvben holnapután jön az Edge-m, és érdekelne. A Z5-ös telefonomon hibátlanul ment, míg meg nem jött rá a 6-os android. Azóta szar...

Rob210: Simán elképzelhető, hogy bezvarhat, ha a lehajló kijelző éléhez hozzáér a kéz, mert azt is érintésnek veheti. Szerintem ez később szoftveresen javítható...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3063) csabicska válasza rob210 (#3054) üzenetére


csabicska
senior tag

Nálam sajnos így van.
Nagyon gáz.
Volt S6Edge-m ,de ott nem emlékszem ilyesmire.

-Galaxy S20 - The best-

(#3064) csutizs válasza rob210 (#3054) üzenetére


csutizs
tag

Nálam is van ez, panaszkodtam miatta. Most már kezdem megszokni...

(#3065) Loboda válasza WinstonWolf (#3062) üzenetére


Loboda
senior tag

Amire nekem kell arra tökéletes!
Lehet automata vagy kézi indításra állítani, lehet szűrni a számokat, hogy kit akarsz állandóan rögzíteni, vagy kizárni a felvétel alól,és még sok mindent, nekem megfelel a tudása!

Most nézem hogy már használtad a programot, így nem kell bemutatni! :B
Jól működik 6.0.1-en.

[ Szerkesztve ]

(#3066) WinstonWolf válasza Loboda (#3065) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Félreértés ne essék, tudom mit tud, csak a frissítés után a Z5-ön nem hallatszott a másik fél hangja... Akkor az Edgen nincs ilyen gond?

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3067) a8l válasza sultansmith (#3058) üzenetére


a8l
aktív tag

Beállítások, legalul az eszköz névjegye, szoftveradatok, és itt a build száma sorra kell ötöt érinteni, vissza is számolja, utána megjelenik a fejlesztői beállítások menü a beállítások főmenüben.

(#3068) zombinyul válasza #67656192 (#3006) üzenetére


zombinyul
addikt

Elárulnád, mi volt ebbe a trollkodás?
Figyelemmel kísérem a topicot, mert őszre nekem potenciális jelölt az általam széttrollkodott S7 edge. És ha valamivel baj van, azzal baj van. Pont.

vadászcsiga: miért, azon kívül, hogy a G2 az "őse" a G4-nek, mi köze hozzá? Van nekem is tapasztalatom bőven G2-vel, az kamera szempontból egy teljesen más világ.

De lezárom ezt a témát, mert sokakat zavar, engem meg nem érint (őszig legalábbis biztosan nem).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3069) norti válasza WinstonWolf (#3062) üzenetére


norti
addikt

A skvalex féle Call Recorder tökéletesen működik, igaz nem túl olcsó.

(#3070) D4ni


D4ni
őstag

Na a sok curved kép után jönnék egy kérdéssel. Olvastam korábban cikkben, hogy a telóba integrálva lesz a whitepages caller id szolgáltatása. Ezt hogy tudnám előcsalogatni? Megtippeli ki, az aki nem lementett névjegy és épp nem rejtett számról keres.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3071) #72042496 válasza D4ni (#3070) üzenetére


#72042496
törölt tag

Előcsalogatás.

De olvass tovább, mert a magyar ROM-ban úgy tűnik, nincs benne.

(#3072) MartOOn válasza #72042496 (#3071) üzenetére


MartOOn
addikt

Fel kell dobni egy angol ROM-ot es akkor be lehet allitani. Azt viszont már Kasyatol kell kérdezni h érdemben működik-e igy. Mert lehet h be lehet kapcsolni csak eppen mukodni nem fog.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3073) nuri válasza norti (#3069) üzenetére


nuri
aktív tag

@norti: +1

(#3074) D4ni válasza MartOOn (#3072) üzenetére


D4ni
őstag

leszedtem külön az alkalmazást , nem szórakozok romolgatással, jó ez így

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3075) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Tudja valaki hogy hogyan lehet témákat készíteni rá ha már témázható mert amik letölthetőek azok elég gyengék szerintem.

(#3076) pohár válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


pohár
félisten

szoktam mondani ismerősöknek, hogy olyan hülyék, hogy görbítik a teret, de nálad különösen megmutatkozik ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3077) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3078) a8l válasza D4ni (#3074) üzenetére


a8l
aktív tag

Működik, kipróbáltad?

(#3079) D4ni válasza a8l (#3078) üzenetére


D4ni
őstag

Már az előző telefonomon is működött. Kb 80%os pontossággal kiírta.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3080) majestic


majestic
őstag

Mi a program neve? Whitepapers Caller ID? Ez úgy működik, hogy e-mailen keresztűl küldi meg az azonosítattlan hívószámot???? Mert ez nagyon gáz lenne... Nincs olyan ami kiírja a hívás közben?

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#3081) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok,
hogyan tudom a gyári óra-appban beállítani, hogy a visszaszámláló nullára érve akkor is sípoljon, ha le van némázva a telefon? Ill. a visszaszámláló jelzőhangját hol tudom megváltoztatni?

Köszönöm!

(#3082) norti válasza szucsi (#3081) üzenetére


norti
addikt

Ne zavarjanak módnál berakod kivételek közé az órát (Ébresztőóra engedélyezésénél már nem sípol?), a hangot nem hiszem, hogy át tudod állítani.

(#3083) D4ni válasza majestic (#3080) üzenetére


D4ni
őstag

Szedd le, próbáld ki, nem e-mailben küldi. Annak nem lenne semmi értelme. Benne van az elején a demó, elég szájbarágósan

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3084) majestic válasza D4ni (#3083) üzenetére


majestic
őstag

Leszedtem, szart se ér: 3 különböző telefonszámról is felvtam magam, egy esetben sem jelezte ki a számot...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#3085) ngabor2 válasza ngabor2 (#2965) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az értesítési hang cseréhez valami ötlet?

(#3086) Loboda válasza ngabor2 (#3085) üzenetére


Loboda
senior tag

A tárhelyre csinálj egy "Notificiatons" nevű könyvtárt, és tedd bele a használni kívánt hangokat!
Látni fogja a tartalmát a beállításokban!

(#3087) DrJaka válasza ngabor2 (#3085) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ha jól értelmezem a kérdésed, akkor annyi az egész hogy amilyen csengőhangot/értesítési hangot/riasztási hangot szeretnél, azt bemásolod saját fájlok/eszköz tárhely/ringtones/notifications/alarms mappába mondjuk mp3 formátumba.

Huawei Mate 20 prO

(#3088) Captor válasza ngabor2 (#3085) üzenetére


Captor
tag

Érdekes, mert nálam a sima S7 nél vannak gyári választható értesítés hangok.

(#3089) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Futtattam egy Antutut, 126951 ponty. Jó lesz! :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3090) ngabor2 válasza DrJaka (#3087) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem a Notification kt üres a /storage/emulated/0/ helyen. A Ringtone kt-ban sincs semmi. Egy másik telóról átmásolom majd, ha hagyja. Köszi mindenkinek ismét :)

(#3091) D4ni válasza majestic (#3084) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem eddig mindig ki jelezte ki a szám tulajdonosa.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3092) DrJaka válasza ngabor2 (#3090) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Így-így alapból üres, viszont ha bemásolod a ringtones-ba a "djhalaszjudith.mp3"-t akkor a beállítások/hangoknál a csengőhangok között meg fog jelenni, és be fogod tudni állítani.

Huawei Mate 20 prO

(#3093) MartOOn


MartOOn
addikt

Nekem is lejott ma ez a 75megas frissites OTA-n. Pont 2 hete van meg a teló es ez a masodik frissites. Mi történt samsunggal? :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3094) mtm800 válasza MartOOn (#3093) üzenetére


mtm800
senior tag

Belehúztak a fiuk.......mondjuk nálam még éppenséggel semmi ,de nem irigylem senkitől :DDD

(#3095) leslien


leslien
nagyúr

skacok, hol kapok fóliát Budapesten ami teljes kijelzőre jó? :O

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3096) mtm800 válasza leslien (#3095) üzenetére


mtm800
senior tag

Jah jó kérdés , én is rendelnék. Speedshop-al leveleztem nillkin tok ügyben de nem érkezett még be, ahhoz jár egy fólia, de kétlem hogy teljes felületű lenne

(#3097) leslien válasza mtm800 (#3096) üzenetére


leslien
nagyúr

beszéltem velük... és csak üveg van náluk ami nem teljes kijelzőre jó.. aztán elkezdett nekem a fizikáról dumálni h a sima fólia nem lesz jó mert felhajlik meg bla bla bla... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3098) stevve válasza majestic (#3084) üzenetére


stevve
nagyúr

Magyarországon szerintem ez nem működik - ezért sincs benne a magyar rendszerben alapból. Nem a beállítás a kérdés, a mögöttess szolgáltatás, ami itthon nincs meg. Persze cáfoljatok meg, ha nincs igazam.

[ Szerkesztve ]

(#3099) heidrich válasza MartOOn (#3093) üzenetére


heidrich
senior tag

Tied milyen régiós hogy jött 2 is már? Nekem magyar független XEH, PAW build verzióval jött alapból ami PC8-ra frissült ma.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#3100) DrJaka válasza leslien (#3095) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Elvileg az europarkba tegnap érkezett normális fólia.
Délután ránézek, ha kapok szólok!

Huawei Mate 20 prO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.