Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) enonlui válasza MartOOn (#3600) üzenetére


enonlui
tag

12M 4032x3024

(#3602) Lala6


Lala6
őstag

Lenne egy buta kérdésem.
Hogy tudom a menübe és a kezdő képernyőkön beállítani, hogy folyamatos legyen a görgetés, azaz, ha vége a lapoknak, akkor az elsőre dobjon vissza.
Sokat kerestem, de egyszerűen nem találom a beállítások között. LG G2 volt előtte, ott a beállítások között van, itt nem találom.

(#3603) lukoz válasza Lala6 (#3602) üzenetére


lukoz
aktív tag

Sajnos nincs rá mód :(
/S5-nél még volt/

[ Szerkesztve ]

(#3604) Loboda válasza Lala6 (#3602) üzenetére


Loboda
senior tag

Csak másik launcherrel lehet, pl. Nova.

(#3605) enonlui


enonlui
tag

....? Vagy csak állvánnyal lehet ki hozni belőle a szépet....

[ Szerkesztve ]

(#3606) MartOOn válasza enonlui (#3601) üzenetére


MartOOn
addikt

akkor sajna nem tudom. van egy kis torzitasa a fenykepezonek. ezt itt ki is veseztuk. plusz ha belenagyitunk a kepekbe nem lesz olyan reszletgazdag mint mondjuk az s6-é volt vagy a g4-é de azert ennyire nem xar a helyzet. sot egesz jo a kameraja. semmi maszat nincs az optikan?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3607) front3r válasza csabicska (#3593) üzenetére


front3r
őstag

Azt nem ismerem. Onnan csak üveget akarok rendelni.
Az Ultimate Shield az ilyen gumiszerű érzetet ad.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3608) Lala6 válasza lukoz (#3603) üzenetére


Lala6
őstag

Na az jó, kereshettem volna még egy darabig... :(

Egyre jobban kezdek kiábrándulni a telefonból. Az akku is elég gyorsan merül nekem, de még várok pár feltöltést, hátha akkorra beáll.

(#3609) enonlui válasza MartOOn (#3606) üzenetére


enonlui
tag

Nincs. Amikor a képeket csináltam ma a szigeten akkor se volt. Legalábbis azt hiszem. Lőttem egy csomó képet.
Na mindegy.
Lehet hogy be kell ruháznom egy tüköreflexes gépbe.... :)

(#3610) MartOOn válasza Lala6 (#3608) üzenetére


MartOOn
addikt

akksi egesz jo bar az utolso 75megas frissitessel sokat esett vissza. nekem ugy tunik hogy a doze lett kevesbe hatekony. most vagyok 55%-on es tobb mint 3,5 ora SOT. viszont ez igy max 7 ora SOT lesz ma osszesen. maximum. frissites elott ez tobb mint 8 ora lett volna. remelem ez majd visszaall.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3611) sultansmith


sultansmith
senior tag

Nem tud valaki egy pent hozzá, amit biztosan érzékel a cucc? :(

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#3612) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ma én is fotóztam Balatonon, sajnos auto módban, egyelőre ezt hibaztatom. Itthon megnézve iszonyú erős a zajszűrés.
Holnap megpróbálom még profi módban, ha az után is gyenge, akkor nagyon elkezd rezegni a léc. Torzítás nálam is erősen jelen van. Nem tudom van e valaki aki visszavitte a telefont, lehet hogy én leszek az első pedig nagyon egyben van mind külsőleg, mind szoftverileg.

A szobrokat tartó fém oszlopok élőben tökéletesen egyenesek.
16:9, utálom a 4:3-as képarányt.

[ Szerkesztve ]

(#3613) vadászcsiga válasza sultansmith (#3611) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a régen tescoban vásárolt működik. LogiLink

(#3614) james008bond


james008bond
őstag

Ma én is lőttem jó pár fotót. Kijelzőn marha jól néznek ki, de most töltöm át pc-re, hát monitoron...mit mondjak, elég trágya...és most nem a geometriai "hibákra" gondolok, hanem az összképre. Csak azt nem értem, külföldi oldalakon hogyan hozták ki, hogy ennek a telónak a legjobb a kamerája?? És a reklám és egyéb tesztoldalak fotói miért néznek ki ( sokkal ) jobban? Utómunka Photoshoppal?? S6E+ szerintem jobb..

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3615) vadászcsiga válasza james008bond (#3614) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dettó. Kijelzőn király, monitoron hányás. Megfizették a tesztet.
Én egyelőre az Auto módot hibáztatom. Az mindenen rossz, még dslr-en is.
Geometriai hiba is aggasztó. Közeli fotón mint pl egy csésze kávé és a kezem, az utóbbit is átformálja.

[ Szerkesztve ]

(#3616) james008bond válasza vadászcsiga (#3615) üzenetére


james008bond
őstag

Valószínűleg nagyon tömörít és hát a felbontást is jócskán megvágták, ennek ellenére kevés fénynél szerintem nem tud annyival jobb képet csinálni, mint S6 E+. Max egy pillanatnyival előbb fókuszál, de az a másik telónál se volt sose rossz.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3617) mtm800 válasza james008bond (#3616) üzenetére


mtm800
senior tag

épp most volt a tv -ben az s7 reklám .... külön kiemelve a super kamera képességeket. ;]

(#3618) james008bond válasza mtm800 (#3617) üzenetére


james008bond
őstag

Ne is mond, bekajáltam a marketing szöveget... :O

Amúgy nekem az ideális teló az S6E+ lenne - ha vízálló lenne és lehetne sd-vel bővíteni a memóriáját és akkuja bírná addig, mint S7E. Mondjuk valószínűleg egy 4000 mAh-ás is beleférne abba a nagyobb készülékházba.... Gondolom, majd jövőre azt is meg tudják majd csinálni...ja és dizájnban is szebb, mint az S7E. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3619) vadászcsiga válasza james008bond (#3618) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezeket mind sajnálni fogom ha mégis vissza viszem. Ma egész nap nyúztam, fotóztam és estére 55%-on állt az akksi. Több mint jó.

(#3620) front3r válasza james008bond (#3618) üzenetére


front3r
őstag

Még el tudod adni a telefont kis veszteséggel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3621) enonlui válasza vadászcsiga (#3615) üzenetére


enonlui
tag

Úgyan ez van velem is. Viszont ha valamit közelről kell fotozni. Értem ez alatt, hogy olyan 50cm és 100cm között,akkor nagyon szép. De ha tájat vagy úgy portrét hogy 2m-en kívül van az egyén. Illetve a tárgy, akkor zajos,torz,fos. Már bocs. Pedig imadom ezt a kis csudát!
Amiket lőttem fotókat ki rakatam a tvre és majdnem sírtam.
Én szerintem vissza viszem. De az miatt hogy torz képet rögzít. Fentebb meg is mutattam. Az amikor le fotóztam a laptopom billentyűzetét. A felső sor. Huha inkább nem is folytatom....

(#3622) janaman01


janaman01
addikt

Kiváncsi lennék pár olyan fotóra is amit nem ide töltök fel hanem mondjuk a képhostra.....
(Nekem (még ) nincs s7 em ...note 3..:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3623) #93966848


#93966848
törölt tag

RAW-ba fotózva is rondák a képek?Nem hiszem..

(#3624) enonlui válasza janaman01 (#3622) üzenetére


enonlui
tag

Tessék. Ma csináltam a Margitszigeten csodaltos időben.
Auto módban, 12M, 4032x3024
Http://www.kephost.com/image/c9pL

Töltsd le. Nagyíts bele,stb...

[ Szerkesztve ]

(#3625) vadászcsiga válasza #93966848 (#3623) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahhoz kellene valami jó szoftver. Azokat a képeket nem látni a galériában. Ma PC-n Corel Photopaintben nyitottam meg egyet de nem volt sokkal jobb, sőt, aztán hagytam a francba mert fáradt vagyok. Lightroomot nem volt kedvem letölteni. Talán holnap. Egy ilyen fájl mérete 18-20Mb. Nem ennek kell lennie a megoldásnak.

(#3626) Száguldo válasza front3r (#3620) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Milyen színű, függő, szolgáltatós, mennyi az ár?

(#3627) Viktor0610 válasza Száguldo (#3626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyrészt nem ő akarja eladni, másrészt ezt amúgy is privátban illenék. :P

Samsung Galaxy A54

(#3628) MartOOn válasza enonlui (#3621) üzenetére


MartOOn
addikt

heteken belul kell valami javitas erre mert ez igy tenyleg harmat gyenge. nem nagyon mertem eddig itt szidni a kamerajat mert meglincselnek paran. de ez eros visszalepes. es valoban az nem megoldas hogy mindig a manual moddal es/vagy a RAW-al xarakodsz. alapbol jol kellene mukodnie. ennel sokkal jobban...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3629) Száguldo válasza Viktor0610 (#3627) üzenetére


Száguldo
aktív tag

:B

(#3630) vadászcsiga válasza MartOOn (#3628) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én G2-vel eddig sem auto módban,fotóztam, igaz azon nincs így szétválasztva, úgyhogy nekem nem jelentene problémát, ráadásul s7e-n profiban be lehet állítani egyéni módot. Átkapcsolva rogton azzal nyílik meg.

(#3631) front3r válasza Száguldo (#3626) üzenetére


front3r
őstag

Én nem akarom eladni. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3632) Száguldo válasza front3r (#3631) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Gondoltam, nekem is van, csak próbáltam érzékeltetni hogy nem könnyű megválni tőle. :)

(#3633) sultansmith


sultansmith
senior tag

jajj istenem, de kivagytok már, oldalak óta kockásfüzeteket kell nézni meg sajnálkozni.

Oké, felfedeztétek, most már lassan mindenki egyenként is felfedezte, meg is osztotta, na most pedig nyomás venni dslr-t, és irány annak a topikjába sírni, hogy az is torz.

De komolyan... :W

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#3634) janaman01 válasza enonlui (#3624) üzenetére


janaman01
addikt

Köszönöm ! Holnap megnézem gépen is már csak mobilról vagyok !
Szerk : telón teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3635) Viktor0610 válasza sultansmith (#3633) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen azzal van a baj, hogy rossz.
Hanem azzal, hogy az elődnél rosszabb kamera az én 50 alatti gépemnél is idegesítő (Xiaomi Redmi 3), hát még akkor, ha egy csúcsmodellről beszélünk, ami azért nem két forint.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3636) vadászcsiga válasza janaman01 (#3634) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gépen felesleges megnézni. Ott minden mobillal készült kép szar.

(#3637) MartOOn válasza sultansmith (#3633) üzenetére


MartOOn
addikt

[link] javaslom a linkelt hsz atolvasasat es ertelmezeset. Ne kelljen megint moderatort hivnom.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3638) spanglee001 válasza sultansmith (#3633) üzenetére


spanglee001
addikt

a moderátori hozzászólást is elolvastad az "oldalak óta"? kicsit más a színe is :K
viszlát ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3639) ForRedGlory válasza MartOOn (#3637) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont ugyanugy elsirhatja, hogy unja a temat, mint ahogy ti sirtok napok ota ugyanazon a teman folyamatosan, megallas nelkul. Annyira nem csodalkozom, hogy par ember unja, koztuk en is. Csak en pont letojom nagy ivben, mert a kamera kb az utolso szempont nalam.

(#3640) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#3639) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam azért nem mert végre szeretnék egy telefont amin a kamera funkciók maradéktalanul működnek. A több mint 2 éve használt G2-n meg a videó rogzítésnél kellett kompromisszumot kötnöm (kimaradó hang felvételnél).

(#3641) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#3640) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ennyi informaciobol meg nem talaltad ki, hogy tetszik-e a kamera vagy sem?

Mennyi plusz infot szursz le abbol, ha 3 ember utan a negyedik is beteszi ugyanazt a kepet vagy leirja ugyanazt?

Mondjuk az is erdekes, hogy csak a ph-n vannak igenyes emberek, akikbel veri a lecet a kamera, mashol nem olvasni ennyi kommentet a temarol. Bar mashol lehet inkabb fotoznak es nem szogmerovel, vonalzoval elemeznek :D

[ Szerkesztve ]

(#3642) D4ni válasza vadászcsiga (#3640) üzenetére


D4ni
őstag

i6splus, g4

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3643) sultansmith válasza MartOOn (#3637) üzenetére


sultansmith
senior tag

Jajh, istenkém moderátor, ovónéni, tanárbácsi, főnök, felőlem hívhatsz akit akarsz, attól még unalmas, hogy ezen megy a rágódás, amikor már hozzáértők is leírták, hogy IGEN, a probléma létezik, és NEM, nem csak az S7-en, hanem minden egyes optikán, amióta a fényképezőgépek léteznek.

Akinek ez nem tetszik, az vigye vissza, adja el, cserélje be, vagy várjon valami szoftveres megoldásra, ami valószínűleg sosem jön el, de addig is nyavajogjon ebben a fórumban.

Bár még ezzel a hibával is bőőőőven használható a telefon, csak hát mindenki fotóriporter a NG-nél, meg a Reutersnél, aztán hát mégiscsak szomorú a dolog. Én sem ezzel fogom a valszeg fotózni az esti bulikat, mert milyen már hogy sederedik az egyenes, mit szól majd hozzá a gyerek, ha felnő, hogy az anyja feje ferde.

Na, remélem eléggé ON voltam, hogy én is fel...tam magam ezen.
Ha majd lenyugodtam egy hét múlva, majd megnézem miről megy a diskurzus.
Jóccak... :O

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#3644) D4ni válasza sultansmith (#3643) üzenetére


D4ni
őstag

1 hét múlva: Az előlapi kamera is ferdít ;]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3645) vadászcsiga válasza D4ni (#3642) üzenetére


vadászcsiga
félisten

G4-et már nem szabad venni, ios-re meg egyelőre nem térnék vissza.

ForRedGlory
Ha ránézel az aláírásomban levő Fb linkre pl, láthatod hogy elég gyakran használok mobilos kamerát. Összes képet G2-vel csináltam. Valamilyen szinten munkaeszkoz.

[ Szerkesztve ]

(#3646) MartOOn válasza sultansmith (#3643) üzenetére


MartOOn
addikt

Te meg qrva egyszerűen tovabb gorgetsz... Rem egyszerű. Es meg f@sznsk sem kell lenned...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3647) #72042496


#72042496
törölt tag

Két gyors kép sötétben, auto beállításon, halvány vörös fényekkel mert az menő:
Shuttle 1
Shuttle 2

Jól levettem a fényt, így egy telefontól szerintem ez nagyon klassz. Sima S7 amúgy, nem tudom, melyik modul, mert egyelőre nem néztem meg.

Jó lesz ez; újépítésű lakás, ebben úgy sincs egy egyenes vagy derékszögű fal sem... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#3648) MartOOn válasza #72042496 (#3647) üzenetére


MartOOn
addikt

Jobb mint a nappaliak! :D 2 kamera kellett volna bele... :))

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3649) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#3645) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem ezt kerdeztem es mobil nezetben nincs alairas.

(#3650) D4ni válasza vadászcsiga (#3645) üzenetére


D4ni
őstag

Bár, szerintem nem igazán van jobb alternatíva. Kevés fénynél elég jól remekel számomra a kamera, nappal is gyors, nem elmosódott. Ha töltünk fel képet valahogy teljes felbontásban kellene, valamennyit vissza vesz az oldal.

Martoon :
Van két kamera, max ha bekapcsolod a másikat valami sötét plecsnivel találkozol egy kis négyzetben :P

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.