Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Nem értem ezt a kamera torzítás mizériát hiszen itt is írják hogy "fényképezz korlátok nélkül" gondolom azért mert itt is elég görbe lett minden. :D

(#3152) isakamay válasza csabesz89 (#3114) üzenetére


isakamay
tag

Én nem szeretek reggel úgy elindulni, hogy nincs fullon a töltés, bármi lehet aznap, nem az akksi miatt szeretnék szívni. Tehát minden este töltöm és azt kell mondjam, eddig a nap végére, vagy már délután lemerült az LG G3, szóval egyből rakhattam töltőre. Itt az EDGE-nél meg 60-70%- nál van, mire hazeérek a munkából és szó szerint küzdenem kell, hogy lemerítsem, hogy ne 50%-nál tegyem fel tölteni. Most 41%, 18 óra készenlét, 5 óra képernyő, messenger, fb minden mennyiségben, 20-30perc telefon, stb... Mondjuk reggel jött egy 26 megás frissítés, ami kapásból lerántott 10%-ot.
Legjobb időm eddig 9 óra volt, pedig nem kíméltem, lazán tudja az 5-6 órát. 3 napnál régebben használt progikat letiltottam, sok marhaság feleslegesen nem fut, de más hókuszpókuszt nem csináltam.

(#3153) w333 válasza Száguldo (#3151) üzenetére


w333
félisten

LOL ... ez kicsit fail (bár akkor lenne a menő ha kiegyesítené a hidat) :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3154) Leonardo91 válasza isakamay (#3152) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Már mindenkinek jött kisebb nagyobb update?
Én amióta megvettem (múlthét szerda) egyszer sem ajánlott fel frissítést.. (telenor)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3155) w333 válasza Leonardo91 (#3154) üzenetére


w333
félisten

Telenor legalább 2-3 hét csúszásban szokott lenni ... rakj fel egy független romot és azonnal megkapod a kiadott frissítéseket (Knox nem ugrik) :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3156) Leonardo91 válasza w333 (#3155) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Melyiket érdemes? UK?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3157) w333 válasza Leonardo91 (#3156) üzenetére


w333
félisten

Igen :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3158) spanglee001 válasza w333 (#3155) üzenetére


spanglee001
addikt

mi értelme a romokat cserélgetni?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3159) Leonardo91 válasza spanglee001 (#3158) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hamarabb megkapod a frissítéseket :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3160) Jano_023 válasza Leonardo91 (#3150) üzenetére


Jano_023
őstag

Én ezt nem látom, dobsz egy linekt?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3161) laci0530 válasza Száguldo (#3151) üzenetére


laci0530
senior tag

Áhh, az egy a valóságban egy hullámvasút, még javított is a képen. :D

(#3162) Jakesz


Jakesz
őstag

Gyakorlatban mennyivel jobb az edge üzemideje a sima s7-hez képest?

(#3163) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Megjött e-bay-ről a becsúsztatós pouch-tok. Hát ez atomfos :DDD Kemény a széle, olyan mint egy nagy tepsi, de még így is szorosan megy bele a telefon és minimnálisan kilóg a teteje :W Mondjuk 3 font volt, de akkor is trágya, és ez a képekből nem jött le. Most kereshetek megint valami normálisabb tokot vagy keretet vagy nemtudom...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3164) #72042496 válasza Tsebacsi (#3163) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez nem tetszik? Én nagy eséllyel ilyet rendelek hozzá, ha rászánom magam arra, hogy megvegyem a telefont.

Valószínű ugyanaz, minimálisan olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#3165) Tsebacsi válasza #72042496 (#3164) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát most megrendült a bizalmam ezekben a tokokban :S

Ilyet rendeltem, és írtam, milyen. Képről megmondani, hogy ezek jobbak-e vagy sem, háát... :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3166) szucsi válasza norti (#3082) üzenetére


szucsi
őstag

Sajnos ez nem csinál semmit. A hangot a hangerőgombbal veszem le, ez a "rezgés" üzemmódba teszi, nem a ne zavarjaba, tehát ott hiába is állítgatom, nem változik semmi. Érdekes, az S5 automatikusan tudta, hogy a némázott telefonon sem véletlenül kapcsolja be az ember a timert... Reméljük, hamarosan javítják.

A másik, amit nem tudom, hogy lehet-e állítani, hogy a kocsiban lévő aux kábeles kihangosítón nem lehet használni a telefont, mert olyan visszhangos, hogy akivel beszélek, saját visszhangjától nem hall semmit. Ha lehalkítom őt, akkor viszont nem hallom őt a hangszóróban. Próbálta már valaki kihangosítva használni? Lehet esetleg valahol a mikrofon érzékenységét állítani?

"Ne zavarjanak módnál berakod kivételek közé az órát (Ébresztőóra engedélyezésénél már nem sípol?), a hangot nem hiszem, hogy át tudod állítani."

"Sziasztok,
hogyan tudom a gyári óra-appban beállítani, hogy a visszaszámláló nullára érve akkor is sípoljon, ha le van némázva a telefon? Ill. a visszaszámláló jelzőhangját hol tudom megváltoztatni?

Köszönöm!"

[ Szerkesztve ]

(#3167) Axe Miskolc válasza nuri (#3149) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Köszi mindenkinek a választ!

Eddig én is swiftkeyen voltam,vissza is térek.

A ne zavarjanak megvolt de nem erre gondoltam hisz ehhez be kell menni oda és aktiválni (nem minden napom egyforma,néha éjszakázom ) minden alkalommal,egy widgetet/gombot keresek erre.

Az Időkép probléma nem oldódott meg,javaslatod nem alkalmazható rá.

Az óra/ébresztő kérdésben visszatértem a pure android clockhoz.

A névjegy nem úgy rendeződik ahogy kellene,(érdekesnek tartom,hogy kipróbáltam mindet és nem majd ezek után tettem fel a kérdéseimet ;) ) pl.Wschmidt Ede 2013 az bármilyen variációban azt adja,hogy 2013,Wschmidt Ede. A neveim egy hasábba,"ömlesztve" a hozzátartozó infót vannak beírva.Mivel több ezerről van szó,a logikáról nem mondanék le.

Briefing így magyar tartalom nélkül (vagy a tudás nélkül,hogy hogyan állítsam be ;) ) értéktelen számomra.

(#3168) Axe Miskolc válasza Axe Miskolc (#3167) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Egy újraindítás megoldotta a névjegyproblémát!

(#3169) Leonardo91 válasza Jano_023 (#3160) üzenetére


Leonardo91
senior tag

[link]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3170) #72042496 válasza Tsebacsi (#3165) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pár fontért azért gyanúsan olcsó az a tok, bár a képen tényleg jól néz ki. Amiket linkeltem, azok szinte 100%, hogy bőrből készülnek. Ha mégsem tetszik, akkor vissza lehet küldeni, még a postaköltséget is állják ebben az esetben. Nagy rizikó nincs benne.

Egyébként a Bugatti gyárt még hasonló tokokat, dicsérik őket. Csak nem tudom, S7 edge-re van-e nekik.

(#3171) Jano_023 válasza Leonardo91 (#3169) üzenetére


Jano_023
őstag

Szerintem nem ezt a linket akartad küldeni.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3172) MartOOn válasza #72042496 (#3170) üzenetére


MartOOn
addikt

En ezt a bebujtatos tokot használom nagyon rég óta. Ha valtozott a telo meret vagy elkopott rendeltem ujat. Sztem nagyon jó. Most az s7e is ebben van neha raadasul meg egy spigen rugged Armor tok is van rajta es ugy is belefer. Viszontbcsak akkor rakom bele ha kell az extra vedelem. Melo, gym hasonlók...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3173) vadászcsiga válasza Tsebacsi (#3165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pu leathernel mire számítottal? Poliuretán, magyarul műanyag.

(#3174) Leonardo91 válasza Jano_023 (#3171) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ja bocsi nem néztem melyikre kérdeztél
Itt van lejjebb

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3175) pohár válasza Jakesz (#3162) üzenetére


pohár
félisten

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3176) Jano_023 válasza Leonardo91 (#3174) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm.

Más:
Én nem tiszta telepítést csináltam mikor megkaptam a telefont és a régi note 4 ről tettem át az appokat és mindent.
Nekem most sok baj van a szinkronizálással. A két gmail címből egyikre nem kapom meg a leveleket csak ha manuálisan frissítem, és a névjegyzéket nem szinkronizálja. De a másodiknál minden rendben. Továbbá a Facebooknál is előfordul hogy azt írja nincsen net és nem frissül, közben van és csak az segít ha bezárom és útra elindítom az appot. Ilyesmit tapasztalt valaki? Csináljak egy vissza állítást és tegyek fel mindent újra egyesével?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3177) Tsebacsi válasza vadászcsiga (#3173) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Attól még nem kéne a széleinek keménynek lenniük, nemtudom mi ez a mit vártam duma :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3178) Viktor0610 válasza pohár (#3175) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

pohár:
Tök ez az Always On kijelző. ;]
Megéri használni a fele készenlétért... :D

Tsebacsi:
Gondolj bele, mi lett volna, ha nem megy egész éjjel? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3179) Tsebacsi válasza Viktor0610 (#3178) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem egész éjjel ment, és alig csökkent az akkum... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3180) gyurma888 válasza Viktor0610 (#3178) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Szerintem hasznos, nekem éjjel töltőn van úgyis, és még az időt is látom egy pillantással, ha felébredek, anélkül, hogy kiégne a retinám :D

(#3181) D4ni válasza gyurma888 (#3180) üzenetére


D4ni
őstag

A kövibe lesz lézeres plafonra vetítés is :DD

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3182) vadászcsiga válasza Tsebacsi (#3177) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Annyit jelent hogy ahova az van írva PU, nem szabad megvenni. Nincs benne több.

(#3183) MartOOn válasza Viktor0610 (#3178) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem igy is hozza a 6-7 ora SOT-ot szoval akkor miert ne hasznaljam. Persze ha nélküle hozna 4-et es bekapcsolva 3at az más... De igy? Zsebben kialszik, pofára rakva asztalon kialszik. Hol a bibi? ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3184) leslien válasza Viktor0610 (#3178) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsi vagyok meddig bírod még... mikor cseréled a G4 -t >>>S7 edge -re .... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3185) Leonardo91 válasza Viktor0610 (#3178) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Megéri.. főleg így hogy semmilyen értesítést nem tud csak az órát és a naptárt... ;]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3186) Viktor0610 válasza leslien (#3184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

leslien:
A G4 céges és jelenleg a polcon pihen, mert vettem saját használatra egy Redmi 3-at. :D
Cserélni akkor fogom, ha kapok a cégtől egy S7 edge-et. ;]

(Szerintem nem kapok... :O )

Leonardo91:
Ja, sok értelme... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3187) mtm800 válasza Leonardo91 (#3185) üzenetére


mtm800
senior tag

Reméljük , hogy a jövőben megoldják úgy mint a glance-s lumiákom. L830-on amit használok a mai napig is eszméletlen jó hogy ott a nem fogadott mail-ek hívások stb a képernyőn.Talán megoldható lesz itt is.

(#3188) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok,

kihangosítva használjátok a telefont? Én gyakorlatilag nem tudom, mert akikkel beszélek, nem hallják csak saját magukat. Ha lehalkítom őket, én nem hallom, amit mondanak. Valahogy a beszédmikrofont kellene lejjebb venni, nem tudjátok, hogy lehet? Az s5-ben volt valami ilyesmi, itt nem találom.

Mégegy: az adaptive fast charger minden 220-as konnektorból tudja a fast chargeot, vagy kell, hogy a hálózat tudjon valamit? Otthon ugyanis ugyanaz a töltő gyorstölt, de a melóban lassabban, ott a telefon se írja, hogy gyorstöltés, csak hogy töltés. Miért lehet ez?

(#3189) savoo válasza szucsi (#3188) üzenetére


savoo
addikt

Én nálam nincs probléma a kihangosítva telefonálással. Igaz sima S7.

(#3190) Tsebacsi válasza savoo (#3189) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam sem volt, már telefonáltam így többször is.

vadászcsiga: Remélem, nekem is okoz néha bosszúságot, vagy mikor átadod valakinek, az tuti elnyomja valahova máshova :D

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3191) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Meg lehet szokni ezt a görbített kijelzőt? Egy egyszerű telefon felemelésnél megnyílik 10 app, plusz átrendezem a kezdőkepernyot :D

(#3192) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

A home gomb melletti funkció gombok beállítását nem találom, ezeknek a világítás időtartamát már nem lehet változtatni? 6 mp-re tenném, mint az előző telómban.

Más: vettem rá fekete Spiegen tokot, nagyon kényelmes a fogása, és igen jó az anyagminősége is, kellemesen csalódtam.

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#3193) heidrich válasza Leonardo91 (#3150) üzenetére


heidrich
senior tag

próbáltam is. :D

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#3194) james008bond válasza Jano_023 (#3176) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem S6 E+ és S7 E Android 6 óta így van. Miután S6-ot legyalultam akkor is maradt ez. Sztem Android 6 ilyen így takarékoskodik az energiával ( mondjuk annyira nem sikeres mert S6-on nem igazán nőtt az akkuidő ).

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3195) james008bond válasza szucsi (#3188) üzenetére


james008bond
őstag

Ez a töltőfejtől függ. A konnektorban szabványosított áramfolyik. Viszont gyorstöltés csak kikapcsolt kijelző mellett működik.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3196) Cuccok válasza StoneBridge (#3192) üzenetére


Cuccok
tag

(#3197) Cuccok válasza Leonardo91 (#3150) üzenetére


Cuccok
tag

Megnéztem a youtube videót és amennyire azon keresztül átjött egy darab egyenes vonalat nem láttam az elkészült tesztképeken. A wide lencsénél megértem de a normál és a tele esetén is girbegurba volt minden :D

(#3198) Varszegig válasza james008bond (#3194) üzenetére


Varszegig
veterán

Többször kitárgyaltuk már, semmi köze a 6-os androidhoz. Hetek óta baszakszik a google szolgáltatása, vagy frissít, vagy nem. Nekem 4.4.2-es Note3-mal, és 5.0.2-es Tab S-el is tudja.

(#3199) mtm800 válasza Varszegig (#3198) üzenetére


mtm800
senior tag

:K +1

(#3200) StoneBridge válasza Cuccok (#3196) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Köszi, ezek szerint kivették a beállítást és külön app kell hozzá..?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.