Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Jano_023 válasza vadászcsiga (#3750) üzenetére


Jano_023
őstag

És melyik panel?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3752) vadászcsiga válasza Jano_023 (#3751) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Általában az edge panelt. Bár lehet hogy az sem kell hozzá, lehet anélkül is megjelenik, majd a tapasztalt samus kollégák megmondják.

(#3753) Jano_023 válasza vadászcsiga (#3752) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem kell ehhez valami spéci launcher?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3754) front3r válasza Jano_023 (#3753) üzenetére


front3r
őstag

Nem, ez az Edge panel feature-je, ahogy én látom. Akkor vettem ezt észre, amikor a jobb szélen láttam vékonyan, több színben rövid sávokat, meg a telefon mindig jelezte, hogy volt több nem fogadott hívásom.
Ezt a vékony sávot elhúzod a kijelző közepe felé, és akkor látod azt, amit a lenti képen is. Ennyi.

Teljesen olyan, mint amikor előhúzod az Edge panelt, ez is olyan.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3755) james008bond válasza zümzümm (#3745) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm. Amint lesz időm újra arra járni és hasonlóan szép tiszta naplemente is lesz, lefotózom úgy is.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3756) Jano_023 válasza front3r (#3754) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm, megtaláltam

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3757) james008bond válasza vadászcsiga (#3746) üzenetére


james008bond
őstag

[link]

Itt debütált előszőr.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3758) gyurikabmx


gyurikabmx
csendes tag

Írtam a Samsungnak, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e válasz rá.

Kedves Samsung!

Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleményük a telefon főkamerájának túlságosan nagy torzításáról. A lent található fotón tökéletesen lehet látni a problémát. Az épület falában található fehér csík a valóságban tökéletesen vízszintes. Ez a fotóról közel sem mondható el. Nem egyéni problémáról van szó, az egyik internetes fórumon minden s7 edge tulajnál jelentkezett a probléma, innen tudni, hogy nem egyedi esetről van szó. Az lenne a kérdésem, hogy várható-e valamilyen előrelépés/javítás ezzel kapcsolatban? Akár szoftveres akár hardveres javításra gondolok én itt. Negyedmillió forintért többet vár az ember.

Ajánlom minden lehetséges Galaxy S7 edge vásárló figyelmébe a képet, ha sokat szeretne fotózni a készülékkel, és nem csak a természetben (ahol nincsenek egyenes vonalak), akkor kétszer is gondolja meg a vásárlást.

Válaszukat előre is köszönöm

Ezt írtam, majd mondom ha írtak rá.

(#3759) MartOOn válasza kdennis (#3737) üzenetére


MartOOn
addikt

En is gondoltam erre de nem mertem irni... :DD en mar csak memoriabol dolgozom a g4 viszonylatában de ennel sokkal jobbak remlenek.

[link]
[link]

Most ezt a kettőt találtam. Kicsit szerkesztettek de ha olyan homaly lett volna mint a fenti példa akkor azt szerkeszgetthettem volna...

Na egy szó mint száz jo lesz ez az s7 is. Még van 3 nap a szabimbol remelem lesz még szép időnk akkor majd lövök teszt képeket.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3760) kdennis válasza gyurikabmx (#3758) üzenetére


kdennis
aktív tag

Szépen körberöhögnek majd.. De azért kíváncsi vagyok én is mit reagálnak.

(#3761) zümzümm válasza MartOOn (#3759) üzenetére


zümzümm
senior tag

Én 16:9 9,1MP fotokat várnék de rengeteget:)

(#3762) front3r


front3r
őstag

Azért ezeket is nézegessétek, nem rossz fotókat töltögetnek fel: XDA
Főleg a 147, 148-as hozzászólásban látható éjszakai fotókra hívom fel a figyelmet!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3763) zümzümm válasza MartOOn (#3759) üzenetére


zümzümm
senior tag

Nagyon szépek a színek. De mér van bedőlve ANNYIRA az a zöld oszlop??? :W

(#3764) MartOOn válasza zümzümm (#3761) üzenetére


MartOOn
addikt

Azok már végképp nagyithatatlanok... Inkabb megszokom a 4:3-as keparanyt.

Zumzum: mert beletolattak? ;)

Szerk: oke csinálok 16:9-est is :)))

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3765) zümzümm válasza MartOOn (#3764) üzenetére


zümzümm
senior tag

Nálam nem elfogadható a 4:3 képarány :( A monitorom 16:9, és nem fogom visszanézni a képeket 4:3as arányban. Ezért vagyok olyan nagyon kíváncsi a 16:9esre. Tesztekben pl nem is láttam még 16:9es képeket. Csak itt elvétve egykettőt.

(#3766) zümzümm válasza MartOOn (#3764) üzenetére


zümzümm
senior tag

Ok jöhet ezerrel. Akár priviben is! Köszi! :)

(nappali fotokat érdekelnek)

[ Szerkesztve ]

(#3767) MartOOn válasza front3r (#3762) üzenetére


MartOOn
addikt

147,148 hsz képei valóban gyönyörűek. :R

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3768) enonlui válasza vadászcsiga (#3750) üzenetére


enonlui
tag

Egy párat el küldenél abbol amik olya szépek lettek. Meg nézném én is tv.

(#3769) csabicska válasza james008bond (#3757) üzenetére


csabicska
senior tag

Szuper.

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#3770) vadászcsiga válasza enonlui (#3768) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmi extra, pár db16:9-es kép. Este felteszem valahova.

(#3771) stevve


stevve
nagyúr

Megértem, hogy van, akinek nem tetszik a kamera, de ezeket a telefonokat ki lehet próbálni megvásárlás előtt és van 3 vagy 14 nap elállás is. Ha ennyire nem jó, el kell állni.

Kicsit túl van misztifikálva ez a G4 sztori és én nem ölnék bele több oldalt már abba, hogy nayvalyogjak.

Több helyen is fotóztak, összehasonlítottak, ez most egy hot topic, de egyáltalán nem érzem gáznak a telefon által készített képeket, sőt! Persze ízlések és pofonok.

Én ilyen tesztek után nem akarok tovább ezen a témán lovagolni. A szoftver vagy javul vagy nem, a hardver marad és mindenki el tudja dönteni, mi jó neki. Most viszont aki betéved csak azt látja, hogy ez a telefon milyen rossz... ami igazán messze áll a valóságtól, mert a telefon bitang jó. :D

(#3772) MartOOn válasza stevve (#3771) üzenetére


MartOOn
addikt

Azert megneztem volna az O2-es kiscsaj abrazatat, amint leakasztom az s7 edge-t a csipogorol es kiviszem a napfenybe fotozgatni... :D :DD de legyen... Tovabbiakban en ezt az androidos OFF topikban folytatom.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3773) vadászcsiga válasza stevve (#3771) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Scene 7-nel a s7 utolsó lett, nem véletlenül. Az emberi arcokat tekjesen eltorzítja. Fekete nőnek teljesen el van nyalva a feje. Egyedül az i6s-nek sikerült megörökíteni rendesen, még G4 is hibázott.

[ Szerkesztve ]

(#3774) leslien válasza stevve (#3771) üzenetére


leslien
nagyúr

itt is van példa Lg G4 vs SG7 Edge .... nincs mit magyarázni aszem... sorrend az egyértelmű lesz mindenki számára ...

G4
S7edge
S7 edge
G4

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3775) stevve válasza MartOOn (#3772) üzenetére


stevve
nagyúr

Bárhol jogod van elállni x napig, nem kell helyben kipróbálni. :) Nem azt mondom, hogy ez nem hiba vagy hogy nem lehet bárkinek gond, csak annyi, hogy úgy tűnik, hogy itt van egyedül ennyire felkapva az ügy és olyan, mintha másról már nem szólna a topik, ami egy betévedőnek nagyon rossz következtetésre adhat okot.

Az off részt kell ott folytatni, ami szorosan kapcsolódik ide, természetesen maradhat.

[ Szerkesztve ]

(#3776) glacious válasza leslien (#3774) üzenetére


glacious
addikt

Nekem jobban tetszik az S7 képe :D

(#3777) MartOOn válasza leslien (#3774) üzenetére


MartOOn
addikt

itt van a g4 fotód, huztam ra kis kontrasztot amit az s7 jpeg tomoritese magatol tulhuz. :)
De azt ugye latod h a g4 foton a fokusz elmaszott a haterben levo kocsikra es nem az árányesőre ment. :)

Az also a g4
Stevve: xda-n is tema.

Szerk: link javitva. 3x csinalja meg velem hogy 1el regebbi link marad a vagolapon. :O

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3778) laci0530


laci0530
senior tag

Meghajtottam nemrég a telefont egy másfél órás Gear VR gyakorlattal, meglehetősen magas volt a hőmérséklete, amikor kivettem belőle.

Korábban írtam, hogy a hátsó kamera bal oldalánál kicsit kattog, recseg a hátlap enyhe nyomásra. Nos, ez a "kicsit" mostmár szerintem "nagyon".

Nem tudom, hogy milyen szigetelés, vagy üreg van ezen a részen, de ez az összeszerelési minőség nem méltó egy 270.000,- forintos készülékhez, én úgy gondolom.

Nálatok is így kattog ezen a részén a hátlapnak?

Készítettem róla egy rövid videót, belinkekem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3779) MartOOn válasza laci0530 (#3778) üzenetére


MartOOn
addikt

Az enyem meg sem mozdul ott nem hogy recsegjen/kattogjon. A tiedbol vmit kihagytak... :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3780) laci0530 válasza MartOOn (#3779) üzenetére


laci0530
senior tag

Ja.. én is így sejtem. :D Megtapogattam a mediamarktban S7, S6 edge+, S6-ot is, egyik se volt ilyen.

(#3781) a8l válasza laci0530 (#3778) üzenetére


a8l
aktív tag

Az enyém is kattog ha erősen megnyomom ott, az auchanos bemutató darab is kattogott. Szerintem mind ilyen. Nem zavaró mert elég erősen kell megnyomni.

Martoon: kamera bal alsó sarkánál nyomd meg erősebben a hátlapot érezni hogy ott nincs alatta semmi.
Kicsit kattan.

[ Szerkesztve ]

(#3782) laci0530 válasza a8l (#3781) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi a visszajelzést. :)

Amikor nézegettem a többi Samsungnál ezt, akkor S7 edge pont nem volt kirakva, de majd lecsekkolom még. Igazából az enyém már elég enyhe nyomásra (kb. egy nagyon kicsit erősebbre, mint amikor egy nem túl érzékeny, érintőpaneles mikrosütőt kezel az ember az adatok beviteléhez) is kattog ott, azon a kis felületen.

Még ami érdekes ebben, az az, hogy leginkább hűvös állapotban jön elő, melegen kevésbé (a hőtágulás valószínűleg közrejátszik), ill. ha erősebben benyomom, 20-30 percig nem csinálja, aztán - gondolom, ahogy a felület enged - ismét ugyanez a helyzet. Na mindegy, legfeljebb majd cseréltetem, ha úgy adódik.

[ Szerkesztve ]

(#3783) MK VII válasza laci0530 (#3782) üzenetére


MK VII
veterán

"Még ami érdekes ebben, az az, hogy leginkább hűvös állapotban jön elő, melegen kevésbé (a hőtágulás valószínűleg közrejátszik), ill. ha erősebben benyomom, 20-30 percig nem csinálja, aztán - gondolom, ahogy a felület enged - ismét ugyanez a helyzet."

Szerintem egyértelműen a ragasztás a rossz..
Meleg állapotban a ragasztó lágyabb ezért nem tapad úgy mint hidegen.
Mikor erősebben benyomod akkor meg jobban megragad és 20-30 percig nem engedi el a hátlapot..
Szerintem.

(#3784) Vincent-Vega válasza MartOOn (#3777) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Az alsó kép az s7 edge,nézd meg a képeket:)

Na de ez már röhejes ami itt megy. A G4-nek egyáltalán nincs jobb kamerája mint az s7-nek.Van rengeteg teszt róla,mindegyikben odaver az s7 nem is kicsit,egyikben sem nyer a g4 maximum pár képen,minimális százalékkal. (kb 90-10% a samsung javára)
Nem értem aki idejön a topikba vergődni hogy mennyivel jobb a g4 az csak irigykedik,ekkora orbitális vak,vagy csak szimplán troll? Már az s6 kamerája is jobb volt a g4nél a legtöbb helyen.
Hardverileg sincs kérdés,az s7 odavissza b*ssza a g4-et,és ez is tény.
Innentől kezdve szánalmas az a trollkodás amit itt csinálnak páran,aki bejön a topikba tényleg azt látja hogy ilyen olyan szar,miközben egyértelműen a legjobb zászlóshajó mobil jelenleg. Mondjuk aki az itt olvasottak miatt képes elállni a vásárlástól,az nem is érdemel ilyen telefont.

[ Szerkesztve ]

(#3785) a8l válasza MK VII (#3783) üzenetére


a8l
aktív tag

Azon a területen nincs ragasztva? Max egy kis gumilap lehetne ott vagy bármi más ami kitölti a rést.

(#3786) MartOOn válasza Vincent-Vega (#3784) üzenetére


MartOOn
addikt

Te embör ezt a két képet en raktam össze en vagtam ki. Mint irtam a g4-re huztam kis kontrasztot majd kivagtam es osszeraktam egymas alá őket. Csak tudom mar melyik melyik... :DD ott van linkelve az a javított g4 kep is amibol kivagtam.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3787) Vincent-Vega válasza MartOOn (#3786) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Bocsi,igazad van kevertem a linkeket:)

(#3788) laci0530 válasza MK VII (#3783) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, valószínűleg vagy ragasztás, vagy anyagmegmunkálási, esetleg összeszerelési hiba. Kívülről a hátlapomon semmi rendellenesség nem látszik, gyönyörű, homogén, leejtve sem volt még eddig hálistennek egyszer sem, meg mostmár az első tok meg is jött hozzá, abban tartom.
Azért is kérdeztem rá tőletek, hogy másnak is ilyen-e valamilyen mértékben, mert akkor ez amolyan típushiba-féle lehet, és ha megközelítőleg mind ilyen, akkor nem érdekel, más negatívuma az összeszerelésnek nincs. Majd esetleg, ha a prémium gari időszaka alatt előjönne más dolog, ez is egy plusz lehet az új készülékre csere mellett.

De addig marad, összességében - a Note 3 mellett - az eddigi legjobb telefonom, szeretem használni. Ezeken a gyerekbetegségeken meg a gyártás későbbi darabjai valószínűleg túllépnek, a szoftveres hibákat meg javítják, amíg újak nem jönnek és a terméktámogatás él.

[ Szerkesztve ]

(#3789) MartOOn válasza zümzümm (#3766) üzenetére


MartOOn
addikt

itt van pár kép mind automatan. Napsutes madarcsicserges minden volt. Van benne 4:3 es 16:9 is. Most csak ennyire futotta.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3790) leslien válasza MartOOn (#3777) üzenetére


leslien
nagyúr

azt láttam... de már nem volt idő másikat csinálni mert a kollégám rohant el... csak el leszünk vhogy az S7 E darabig.... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3791) kano válasza leslien (#3790) üzenetére


kano
nagyúr

Lőttél párat gyorsan a műszakkezdet előtt? :DD :))
Akkor ennek most sz@r a fényképezője? Mindenki besz*pta aki megvette negyedmillió forintért? :DD
Én szívesen átveszem valakitől, mint hibás példányt. ;] Mondjuk adok érte 100k-t, na? :C

Azért komolyra fordítva a szót egy kicsit tényleg túl van dimenzionálva ez a dolog....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3792) a8l válasza laci0530 (#3788) üzenetére


a8l
aktív tag

Nézd meg a Yt szétszerelés videókat.
A kamera bal alsó sarka alatt részen van egy csavar ami mellett van egy nagyobb terület ahol nem fekszik fel a hátlap, azért lehet benyomni ott.

(#3793) MartOOn válasza leslien (#3790) üzenetére


MartOOn
addikt

Valahogy... Majd csak... :D Felek h htc se lesz nagy durranás iden (sem) nexusok talan... De az még messze van.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3794) isakamay


isakamay
tag

G3 (16:9 wide, 12mp) vs. S7 EDGE (16:9 wide, 9.1mp) automata üzemmód:
[link]
Mindkét esetben a bal oldali ki nem nyílt bimbókon van a fókusz, G3 mögé, S7E pedig kicsit elé lőtte.

[ Szerkesztve ]

(#3795) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

10 magos Samsung Galaxy S7 tűnt fel

Bocs, ha már volt, nekem még új.. :B

[ Szerkesztve ]

(#3796) laci0530 válasza a8l (#3792) üzenetére


laci0530
senior tag

Aha, ez akkor tervezési sajátosság, csak a kivitelezés nem lett 100 %-ban megfelelő és hibamentes.

(#3797) MartOOn


MartOOn
addikt

Hopp egy random restart... :( :F ez az első a 3 hét alatt

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3798) leslien válasza MartOOn (#3797) üzenetére


leslien
nagyúr

üdv a klubban .... :DDD elvileg nem lesz több ...

kano : ja így is a vendég várt rám... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3799) Maxentius válasza MartOOn (#3797) üzenetére


Maxentius
addikt

A heti auto restart-tal lehet, hogy kiküszöbölhető...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3800) MartOOn válasza Maxentius (#3799) üzenetére


MartOOn
addikt

Aszzem kb 2 napja volt restartom. Kivettem a kartyat majd vissza es jobbnak láttam ezt Kikapcsolt telonal.

Most olvasom. Auto restart? Azmegmi? Van benne ilyen? Kereso kidobta. Bekapcsoltam. Hetfo hajnal 3kor ujraindul ezek utan. Koszi. :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.