Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) spanglee001 válasza MartOOn (#4100) üzenetére


spanglee001
addikt

direkt trollkodik, majd moderálva lesz, érdemi hozzászólása sem volt még. sőt a topik szabályzatát sem ismeri, mint írtad is. miért jön ide az ilyen ember :F
lehet telefonja sincs és valami tizenéves :DDD :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4103) spawn21 válasza lukoz (#4095) üzenetére


spawn21
veterán

Nem ezen a telefonon, de igen.

Kiváló minőségű cuccokat gyártanak. Nem sima fólia, hanem valamilyen skin, jó tapadást biztosít, de nem csúfít

iPhone 13p

(#4104) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Esetleg valaki tudja hol tudom be regisztrálni a készüléket? A garanciára gondolok. A telefont angliában vettem

(#4105) zümzümm


zümzümm
senior tag

A hiszti miatti hiszti, már felülmúlja a hisztit. Na ez az unalmas inkább. Hisztiztek a hiszti miatt. Jön egy hiszti, aztán jön öt hsz ami a hiszti miatti hisztiről szól...

(#4106) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Nekem hétfőn jön meg a telefon, de valószínű fólia hiányában nem fogom még használni. Egyenlöre megrendelem a Zagg HD Dry fóliát ebay-röl, aztán majd meglátjuk. Hihetelen hogy a Samsung nem gyárt rá fóliát, pedig eddig minden telefonomra gyárit vettem, sose volt gondom a minőséggel. Most meg itt bújhatom a kínálatot napok óta, de egyik se győzött meg igazán.

(#4107) lukoz


lukoz
aktív tag

Használja valaki edge panelen vagy edge értesítési sávban a mobilaréna oldal rss-csatornáit?
Ha ráklikkelek az rss ikonra, akkor kiad egy csomó rss címet, de amikor ezt szeretném az edge értesítésekhez rakni, akkor azt írja hogy a megadott webcím nem rss hírcsatornáé

Valami ötlet, hogy működjön?

(#4108) tomas01 válasza szimike79 (#4062) üzenetére


tomas01
aktív tag

Hm köszi. Akkor legalább nem vagyok egyedül :/

(#4109) Jano_023 válasza lukoz (#4107) üzenetére


Jano_023
őstag

Melyik panellel próbálod ezt ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4110) lukoz válasza Jano_023 (#4109) üzenetére


lukoz
aktív tag

Mind a kettőnél /edge panel + edge hírcsatorna/ ugyanezt írja ki :(

[ Szerkesztve ]

(#4111) andersen10


andersen10
aktív tag

Megjött nekem is, dual sim, ezüst. hát, azt hittem, tompább, mattabb lesz a színe, így egy kicsit túl csilivili az ízlésemnek. átlátszó ringke fusion tokot kap, az is megjött.

(#4112) MartOOn válasza lukoz (#4110) üzenetére


MartOOn
addikt

Nálam ugyanez. :( mobilarenat és f1hireket akartam hozzaadni de ami kulso rss reader-el mukodik rss csatorna az az edge-en hibat dob. Fogslmam sincs miért.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4113) Jano_023 válasza lukoz (#4110) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem sem akar sikerülni, pedig próbáltam magyart, külföldit és levágtam a HTTP-t meg minden se sehogy nem csinálja. érdekes.

Szerkesztve:

Esetleg próbáljatok fedbacket hagyni hogy nem megy valamiért. 29.-én jött ki csak a panel elég új hátha javítják. Én valamiért nem tudok oda írni. Próbáljátok meg ti is.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4114) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Most esett a kicsike a sarkára úgy 1 méterről a padlóra (járólap féleség). A kereten lett egy pici nyoma, de megúszta. Hogy a franc essen abba a munkatársba aki kicsit lehúzta a takarólapot az állványról. A szélére tettem, és már csúszott is lefele, hiába nyúltam érte a lábammal késő volt... :W :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4115) lukoz válasza Jano_023 (#4113) üzenetére


lukoz
aktív tag

Minden más oldalnál működik, külföldinél is, már amiket én használok pl. origo/techbázis, origo/tudományok, samsung news stb. csak itt a mobilarénás rss-ek nem

[ Szerkesztve ]

(#4116) Jano_023 válasza lukoz (#4115) üzenetére


Jano_023
őstag

Én még a the verge oldalát próbáltam az sem ment.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4117) lukoz válasza Jano_023 (#4116) üzenetére


lukoz
aktív tag

Sammobile se. Ugyan kidobja a the verge meg a sammobile is az oldalt de fogalmam sincs melyik link mi

(#4118) szimike79 válasza Tsebacsi (#4114) üzenetére


szimike79
őstag

Én a note3-mal jártam hasonlóképpen, azóta inkább rakok rá tokot, másnem egy vékony szilikont, az is jobb mint a semmi.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4119) Tsebacsi válasza szimike79 (#4118) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha lett volna időm már vettem volna rá... :W Hát már mind1 :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4120) gyurikabmx


gyurikabmx
csendes tag

Nagyon off, de valamennyire idevág, hadd örüljünk a kis telefonunknak :DDD

Láttátok, hogy a G5 nem is fém valójában? Műanyaggal van beborítva a fém, szóval semennyire nincs fémes hatása/tapintása. Valamint a kijelzőn erősen jelen van a lightbleeding is, fehér képernyőnél se homogén a kép, ja és a modul se illeszkedik jól a telefonhoz. A kioldógombnál 0mm a hézag, a telefon másik oldalán meg 1.5mm :D Továbbá a hátlapon a kamera vonalában van a műanyag öntésében egy vízszintes vonal végig, valami öntési hiba lehet. Nézzétek meg Erica Griffin csatornáján az unboxing videóját, elképesztő mit akar az LG eladni nekünk "flagshipként". Örüljünk a kis girbegurba kameránknak, mindent egybevéve nagyon jó kis telefon az S7/edge :)

[ Szerkesztve ]

(#4121) Tsebacsi válasza gyurikabmx (#4120) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Már a bemutató videónál látszott, hogy ez a modulos bizb@sz az év csalódása és bukása lesz. Egyelőre az általad említett csatorna videója is. Szomorú mert a G4 után valami jobbat várna az ember.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4122) MartOOn válasza gyurikabmx (#4120) üzenetére


MartOOn
addikt

Tehát azert jo az s7 mert van xarabb? :D értem.
Se amugy igazad van. Jo telo az s7edge. Remelem a kamerán legalabb egy kicsit faragnak hogy a méltán megunt es parunkat zavaro torzítás a még elfogadható es mobil szenzorok kb el is vart mertekben legyen csak jelen. Az uzemidot is (vissza) javithanak az elso kiadas szintjere es mar nincs is bajom vele. Asszem. Egyelőre... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4123) Tsebacsi válasza MartOOn (#4122) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam nem merül mint a kő, nekem nem kell a "javítás" :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4124) gyurikabmx válasza MartOOn (#4122) üzenetére


gyurikabmx
csendes tag

Persze ne úgy értsd, hogy azért jó mert a G5 sz@r, hanem önmagában jó az S7e. Ha megnézzük mekkora bakikat lőnek sorra a gyártók, egyből felértékelődik az S7e. Mi fotózzuk a csempét, hogy a kamerát nézegessük, eközben a G5 tulajok meg a hidegburkolót hívják, hogy kifugázza a telefonjukban a rést :DDD

(#4125) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Újabb fóliával próbálkozom.ebay

Felrakás után 1 órával a "sarkoknál" kezd feljönni....:(

(#4126) expendables válasza MartOOn (#4122) üzenetére


expendables
aktív tag

A frissítés óta nekem is jobban merül. Kevesebb kijelzőidőt sikerül csinálni, viszont azt vettem észre, hogy antutuban többet gurít. Bár ez engem hidegen hagy...
Ha odinnal visszatenném az előző szoftvert, akkor az gyalulna mindent?
Mert ugye a frissítés semmit nem törölt.

(#4127) leslien válasza MartOOn (#4122) üzenetére


leslien
nagyúr

Remelem a kamerán legalabb egy kicsit faragnak

sajnos nem tudnak javítani rajta mert hardveres hiba lesz az ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4128) 19_OsY_81 válasza gyurikabmx (#4120) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Pedig a G5 nálam is játszott, míg meg nem láttam...

Ezzel a fémutánzat dologgal meg.... egészen biztosan jó döntést hoztam, mikor S7-et vettem

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#4129) real99


real99
csendes tag

Ha valakit érdekel végre kapható itthon is az álló vezeték nélküli töltő. Most rendeltem holnap megyek érte.

[link]

(#4130) Varszegig válasza real99 (#4129) üzenetére


Varszegig
veterán

Majd írd meg, hogy passzív, vagy aktív a hűtése, azaz ad-e zajt ki?

(#4131) Jano_023 válasza real99 (#4129) üzenetére


Jano_023
őstag

Jól néz ki, csak ez marha drága.

Én ezen gondolkoztam. F300W Wireless Charging Pad

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4132) SZULTA válasza real99 (#4129) üzenetére


SZULTA
tag

Szia

Engem érdekel köszi, hogy szoltál.
Esetleg annyira megkérhetlek akkor megnézed egy progival mekkora mA töltést ad le?
Vettem 2db ebayest egyiken nincs hűtés elősegítő nyílások valamint semmi feliratse . A másik úgy néz ki mint a gyári. Mindkettő 500mA körül tölt.
Köszi előre is.

Varszegig enyém eddig nem adott ki hangot szval sztem passzív.

[ Szerkesztve ]

(#4133) pohár válasza Varszegig (#4130) üzenetére


pohár
félisten

biztos nem passzív, ugyanolyan ventis megoldás szerintem, mint az előző, Fast Charge-os verzió

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4134) sultansmith válasza Varszegig (#4130) üzenetére


sultansmith
senior tag

Miért adna ki zajt?
Van egyáltalán olyan indukciós töltő ami zajt ad ki?
Miért és mit kell hűteni?

2 padom is van itthon ami wureless tölt.

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4135) pepetech


pepetech
őstag

Észre vettem egy kis bibit, megmostam a telefont kaja után egy kicsit dzsuva lett. Azóta recsegős a hangszóróm :). Csak kiszárad bár már lassan 20 perce hogy megmostam kiütögettem a vizet.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4136) SZULTA válasza pohár (#4133) üzenetére


SZULTA
tag

Az eredeti vezeték nélküli fast chargos verziók mennyivel töltenek?

[ Szerkesztve ]

(#4137) sultansmith válasza pepetech (#4135) üzenetére


sultansmith
senior tag

Simán csak viz ment bele, majd kiszárad. Anno s5 is ilyet csinált a strandon, elmúlik.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4138) real99 válasza Jano_023 (#4131) üzenetére


real99
csendes tag

Igen néztem ezt is:
[link]

De nekem ez nem tetszett és +1000 HUF-ért inkább Samsungot rendeltem.

(#4139) vadászcsiga válasza pepetech (#4135) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha teljesen kiszárad elmúlik.

(#4140) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Sziasztok!

Fortuna GSM-ben voltam fóliát felrakatni. Hibátlan a fólia! Ajánlani tudom mindenkinek!!!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4141) gyurikabmx válasza WinstonWolf (#4140) üzenetére


gyurikabmx
csendes tag

Széltől szélig tart a fólia, vagy csak az egyenes részt fedi?

(#4142) leslien válasza WinstonWolf (#4140) üzenetére


leslien
nagyúr

mennyi volt?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4143) #93966848 válasza lukoz (#4107) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez az RSS dolog h működik?Ez nekem még új :U

(#4144) Tsebacsi válasza real99 (#4138) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Valamelyiket meg fogom venni, csak még nemtudom melyiket :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4145) DrJaka válasza WinstonWolf (#4140) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Szia!

Le tudnád fotózni tok nélkül a telefont, úgy hogy látható legyen, a készülék 4 sarka közül (nem az oldalán az íves résznél) az egyiknél, meddig ér ki, mennyit takar a fólia?

Huawei Mate 20 prO

(#4146) WinstonWolf válasza DrJaka (#4145) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

A két oldalsó edge részre tökéletesen ráhajlik, felül a hangszoró tetejéig, alul meg a ujjlenyomat olvasó aljáig. Este tudok képeket felrakni. 7000 volt felrakással együtt.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4147) vadászcsiga válasza gyurikabmx (#4120) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jesszusom de gáz. Volt egy gondolotom hogy nem veszek Samsungot, hanem megvárom a G5-öt bár már a bemutatón is láttam hogy itt valami nagyon el van b*szarintva.

(#4148) DrJaka válasza WinstonWolf (#4146) üzenetére


DrJaka
aktív tag

A 4 sarkára vagyok kíváncsi a telefonnak, hogy ott meddig ér ki?!
Azért érdekel, mert amit én rakattam fel, az csak a telefon 4 sarkánál nem ér ki teljesen a fém részig.
Viszont ahogy néztem pár képet pl. spiegen tokban, lehet hogy ha kiérne, akkor "belógna" a tok alá.

Huawei Mate 20 prO

(#4149) Vincent-Vega válasza WinstonWolf (#4140) üzenetére


Vincent-Vega
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4150) szimike79 válasza vadászcsiga (#4147) üzenetére


szimike79
őstag

Én is kívancsi voltam, mert a G4 egész jó teló, a V10 még nem volt a kezemben, de az nagyon komoly kis cucc benyomását kelti bennem a videók alapján. Viszont a G5... hát nem is tudom. Nekem igazából csalódás lett. Most látva a teszteket, már nagyon nem bántam meg hogy nem vártam meg. Akár hogy is nézem jó választás volt az Edge. Mate 8-cal szemezgettem még, nem rég ki is próbáltam, az is egy jó teló de valahogy nem fogott meg.

De hogy on is legyek. Nektek is jött frissítés? Haza èrtem és jelzett a teló hogy van elérhető új szoft. :Y

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.