Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#3649) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem mások véleményéből szűrőm le a következtetést hanem saját tapasztalatból.

(#3652) Száguldo válasza #72042496 (#3647) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Szép kis Tydirium ha esetleg nem egyenesek a vonalak akkor itt bármilyen szárnyállással korrigálható. :)

(#3653) MK VII válasza MartOOn (#3646) üzenetére


MK VII
veterán

Ő inkább f@szkod és fröcsögteti a nyálát minthogy átgörgessen rajta..

(#3654) MartOOn válasza MK VII (#3653) üzenetére


MartOOn
addikt

Majd kikopik az alja... Mindig kikopik...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3655) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

Felfedeztem egy újabb érdekességet.
Az amoled panel és az üveg között 2 helyen találtam 2 apro porszemet. Nem pixelhiba, mivel kikapcsolt kijelző mellett is látszik. Úgy lehet látni, ha sötétben megvilágítjátok egy elemlámpával a kijelzőt, kikapcsolt állapotban. Én az s6 edgem vakujával világítottam meg és így volt jól látható.
Akinek nincs fólia a kijelzőjén megnézné nekem, hogy talál e ilyet? Vrben vettem észre amúgy. Azt hittam eddig, hogy pixelhiba. Léci nézzétek meg, hogy ez egyedi-e, vagy másnál is van esetleg.
Nagyon köszi.

(#3656) MartOOn válasza csutizs (#3655) üzenetére


MartOOn
addikt

Nálam se por se pixelhiba.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3657) mjani1172 válasza vadászcsiga (#3645) üzenetére


mjani1172
addikt

Miért nem szabad G4-et venni?

(#3658) spawn21 válasza mjani1172 (#3657) üzenetére


spawn21
veterán

Azért, mert jó telefon ;]

iPhone 13p

(#3659) vadászcsiga válasza mjani1172 (#3657) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert lassan jön a G5, vagy mert szinte semmi plusz G2-höz kepest.

(#3660) laci0530


laci0530
senior tag

Srácok, az edge funkcióknál a night clock is változtatja picit a helyét, hogy ne égjen be folyamatos használat mellett, vagy csak az always on display? Néhány percet vártam, amíg vált a számláló, de mindig ugyanott maradt (szabad szemmel nézve legalábbis) az összes karakter, kivéve a perc kijelzésnél a változó elemet.

(#3661) enonlui válasza #72042496 (#3647) üzenetére


enonlui
tag

Meg nézted már úgy hogy ki rakod tvre? Mert szerintem nagyot fogsz döbbeni.

(#3662) enonlui


enonlui
tag

Egyébként sokan azért döntöttek ez a telefon mellett, mert nagyon nagy hangsúlyt helyeztek a kamerájára. Nem csak azért mert hűek a márkához vagy az S szériához...
Iszonyatosan be reklámozták a kamerát.
Sőt sokan ezeket a reklámokat nagy TV-n full HD-ban láttuk. És ámultunk.
Nagyon is vártuk.
De amikor fotozunk vele és a telefonon gyönyörű, viszont a nagy tv-n vagy monitoron trágya, akkor azert az ember elkeseredik....

(#3663) RichErm


RichErm
csendes tag

Most kamera ide-oda...

NEVETSÉGES HOGY ENNYI PÉNZÉRT ILYEN SÚLYOS HIBÁK VANNAK...
Lázadjatok csak nyugodtan, mert ez nem normális...
Most én is kivárok a vásárlással, de ha már megvettem volna, és ilyen, akkor azonnal csere..., egyetlen egy kis hibát sem tűrnék egy ilyen telefonnál...
Ha nem cserélik cirkusz, akkor meg úgyis cserélik!!

Szóval vigyétek vissza!!

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#3664) PeteePeti válasza laci0530 (#3660) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez engem is érdelekne! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3665) laci0530 válasza PeteePeti (#3664) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, általában landscape módban használom, az asztali és az autós tartóban is ebben a pozícióban van, az always on display funkció meg (egyelőre legalábbis) csak portrait módot tud.

(#3666) stevve válasza RichErm (#3663) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem kell megvenni. Pont. Téma lezárva. Ha lehet, végleg.

[ Szerkesztve ]

(#3667) #72042496 válasza enonlui (#3661) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, eleve megnéztem a nagy kijelzőn mielőtt a feltöltöttem.

(#3668) glacious válasza enonlui (#3661) üzenetére


glacious
addikt

Nem lehet, hogy TV-d képjavító funkciója teszi tönkre a képeket?

Nálam minden telefonomnál olyan rossz, mint a Margitszigetes képed, ha pázsitot fényképezek és a háttérben fák is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3669) #67656192 válasza stevve (#3666) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1 :)

(#3670) lukoz


lukoz
aktív tag

Péntektől van nálam a teló. Amiket eddig tapasztaltam: nálam is volt 1-2 fagyás-újraindulás magától, illetve egyszer csak eltűnik minden hang. Újraindítás segít.
Biztos vagyok benne, hogy ezeket a bug-okat egy frissítés meg fogja oldani.

(#3671) D4ni válasza lukoz (#3670) üzenetére


D4ni
őstag

Nálam sem fagyás, sem a hívás probléma nem jelentkezett. Független telóm van,ha ez számít. Mielőtt megvettem volna, munkahelyemen mind a két kiáltott példányt (sima s7, és edget) lefagyasztottam,pedig frissen kaptam őket a pultra..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3672) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Autós tartót milyet használtok?
Ami vezeték nélkül is tölt?
Eby link jöhet, köszi!

(#3673) zümzümm válasza sultansmith (#3633) üzenetére


zümzümm
senior tag

Sipirc venni görgős egeret!

(#3674) Lecs@ válasza RichErm (#3663) üzenetére


Lecs@
addikt

Skacok, az S7 is ennyire gáz, azzal is ennyi gond van ? Most akartam újra Samsungra váltani :( Na akkor annak a topikjába kell továbbolvasnom, mert ez így felejtős :W Samsung, 200 ezer felett, ennyi, és ilyen hibákkal.

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#3675) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Mennyi egy kijelző csere most hivatalosan?

Rappi

(#3676) leslien


leslien
nagyúr

itt még csak a S6 + van ára az 88k nem hiszem h olcsóbb lesz az S7 edge árlista
mi történt?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3677) front3r válasza Lecs@ (#3674) üzenetére


front3r
őstag

Pontosan annyi hiba van vele, mint minden más telefonnál.
A fórumba szinte csak a hibákat írják, azt nem, hogy mennyire jó.
Én biztosan nem cserélnék másikra.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3678) Lecs@ válasza front3r (#3677) üzenetére


Lecs@
addikt

Gondoltam erre a variánsra is, és remélem így van. Sok dolog esetleg javulhat szoftveresen is.

512 GB

(#3679) SeatZola válasza leslien (#3676) üzenetére


SeatZola
őstag

Fiam zsebéből kicsúszott a kocsiban a telefon és a kijelző bal felső sarkán és a bal szélén megrepedt a GG üveg. Itt még lehet külön cserélni a touch-ot vagy kompletten kell cserélni?

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#3680) szimike79


szimike79
őstag

Most mutattam az edge-t egy fotózással és filmezéssel foglalkozó rokonomnak, kíváncsi voltam a véleményére mint szakember, ha már ennyi negatív kritika van a telóra.
Kipróbálta a telót, professzionális beállításokat is végig próbálta. Azt mondta hogy telefonhoz képest nagyon korrekt a kamera része. A fókusz nagyon gyors, a képek minősége is bőven jó a maga kategóriájában.
A csempe torzítós képekre annyit mondott hogy a széles látószögű lencse miatt van, ami még a komolyabb fényképezőgépeknél is megvan, csak szoftveresen korrigálják ott is ezt. Szerinte itt kisebb mértékeben nyúltak a szoftveres korrigáláshoz, mint más készülékeknél, és ezt majd egy szoftveres frissítés útján javítják.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3681) pepetech válasza szimike79 (#3680) üzenetére


pepetech
őstag

Ezt mondtam én is de hülye vagyok :D. De egyébként tényleg igazuk van...
ezen a fotón : [link]
A fiamnak teljesen egyenes a haja és a fotót látva elszörnyedtem :D

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3682) MartOOn válasza szimike79 (#3680) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezt jo hallani és remélem igy is lesz mihamarabb. Mert valoban eszementul nyomjak a reklamokban hogy mekkora fotó-kiraly az S7 testvérpár. Azert ha modod van rá akkor egy lg g4-et is adj a kezébe. Kivancsi lennek arra mit mondana. Vagy egy nexus 6p-t. Neadjisten egy 808-at vagy 1020-at. De ezek már más kategóriába esnek. Tenyleg csak kíváncsiságbol.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3683) Varszegig válasza MartOOn (#3682) üzenetére


Varszegig
veterán

Egész biztos van neki otthon ezekből a készülékekből sorban, sőt még színt is választhatsz:)

(#3684) laci0530 válasza pepetech (#3681) üzenetére


laci0530
senior tag

Badass. :-) Nagyon aranyos.

(#3685) james008bond


james008bond
őstag


Ez miért? Modern Combat 4. Letölti, telepíti, elindítja és ez van.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3686) norti válasza james008bond (#3685) üzenetére


norti
addikt

Ugyanez volt nálam is, valószínűleg nem kompatibilis (még)...

(#3687) enonlui válasza szimike79 (#3680) üzenetére


enonlui
tag

Ez egészen biztos.?
Mert holnap akarom el vinni a samsungnak....
A torzitás ellégé bánt,ennyi pénzért...
És nem a laptopom billentyűzetének a kerete van be nyomodva.

(#3688) Dr. Akula válasza enonlui (#3687) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A haleszem optika az ilyen.

(#3689) vadászcsiga válasza enonlui (#3687) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak feltételezés, a hivatalos info lenne a biztos. Lehet hogy sosem lesz javítva, elvégre a teszten már nyert, a világ legjobb kamerája van benne. Ennyi.

(#3690) Bossi válasza szimike79 (#3680) üzenetére


Bossi
őstag

Most volt itt ismerős egy Z5 Premium készüléke van, az is torzít direkt fényképeztem ugyanazt mindkét készülékkel... igaz most nem négyzetrácsos lapot :)
Remélem tényleg tudnak ezen javítani... szervizbe még nem vinném az itteni tapasztalatok alapján ua. kamera kerülne bele nincs értelme szétszedetni.

(#3691) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Én nem tudom,h mi ez a sok probléma amit írtok! Nálam tökéletes minden! Nincs pixelhiba, nincs porszem a kijelzőben, nem volt újra indulás, se melegedés, a kamera kurva jó (Rear ISOCELL)! Nem akadt meg egyszer sem a rendszer! Én el hiszem,h aki nagyítóval keresi a hibát benne az talál is! De én aki csak átlagos felhasználóként használom semmi zavaro hibával és egyéb negatív dologgal nem talákoztam! Nekem Rendben működik a telefon és tökéletesen elégedett vagyok vele! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3692) MartOOn válasza Varszegig (#3683) üzenetére


MartOOn
addikt

Hagyjuk... A szín mindegy. :D :P csak érted jó lenne ha vmihez hasonlitaná is, hisz minden relatív. Lehet ez volt az elso mobilos kamera amit ennyire megvizslatott az elmúlt 3 évben és akkor jogos az állítás, hogy ebben a kategóriában egész jó vagy kitűnő esetleg hozza az elvarhatot. Csak ha megnez egy tavalyi s6/g4 kamerat akkor lesz mihez hasonlitania. Es ha akkor is azt mondja, hogy igenis fejlődött tavaly óta a cucc, akkor megeszem a spigen tokom... :)
Sok iqlight ezt nem erti meg, teljesen jó a kamera ahhoz kepest, hogy ez egy mobiltelefon. Ez így igaz. Viszont lattunk már ennél jobbat is, sokkal jobbat is. Tehát lehet ezt jobban csinalni. Es ennyi pénzért ilyen marketing utan az ember nem ezt varja. Tuti h pl a G5 le fogja verni idealis fenyviszonyok között. Viszont ott meg nekem nem tetszik a ház, kicsi az akksi... Stb stb. Szoval ez a válaszom arra hogy miert nem cserélünk ha nem vagyunk megelegedve a kameraval. Mire csereljek? Egy masik fos kameras s7-re? Egy G5-re? Ecseteltem miert nem. Egy sony-ra? Ne viccelodjunk... Ha csúcsot akarsz (tok mindegy mi okbol) akkor most ezt a békát le kell nyelni egy ideig. Aztan vagy javitjak vagy nem. Ha nem akkor majd jonnek még az új telok. Htc 10 majd a nexusok... Oneplus 3... Ki tudja azok mit hoznak. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3693) spanglee001 válasza PeteePeti (#3691) üzenetére


spanglee001
addikt

VR-al használod? olyan aprók a pixelek itt, hogy szabad szemmel nem is láthatóak :K , de a szemüvegben iszonyat tud zavarni :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3694) enonlui válasza Bossi (#3690) üzenetére


enonlui
tag

Hát most nagyon patt helyzetben vagyok....
Hogy vigyembsamsung szervizbe vagy ne.
Azért elég érdekes hogy az a fotos/videós szaki azt mondta hogy ez a nagy látó szögű lencse miatt van, viszont szoftveres frissitésel megoldható. Viszont annak örülnék a legjobban.

(#3695) csutizs válasza spanglee001 (#3693) üzenetére


csutizs
tag

Az a durva, hogy amit én vrben vettem észre pixelhiba, az nem is az, hanem egy porszem a kijelzőben, mivel kikapcsolt kijelzőnél, lámpával megvilágítva is látom

(#3696) zombinyul válasza vadászcsiga (#3659) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezen azért nagyon felröhögtem ha nem haragszol... :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3697) vadászcsiga válasza zombinyul (#3696) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert elfogult vagy.

(#3698) MartOOn válasza zombinyul (#3696) üzenetére


MartOOn
addikt

Ha visszakaphatnam a g4 kamerajat a s7 videojaval osszegyurva az edge házában az elso 6.0.1 keszenleti idejevel... :D csak is kizárólag rozsaszin felhoket eregeto cuki báránykák hangulatában posztolnek ide Coelho stílusban, éltetve az elet szépségeit... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3699) Lecs@ válasza MartOOn (#3698) üzenetére


Lecs@
addikt

Tehát kamerában G4 jobb. Olvastam vmi külföldi cikket, miszerint S7 edge új bajnok. Akkor kamu. Kár.

512 GB

(#3700) spawn21 válasza Lecs@ (#3699) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem egy v10 is jobb kamerában.

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.