Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) balintka válasza ollie (#5899) üzenetére


balintka
addikt

Ez mikor volt? A topicot csak pár napja követem, mióta képbe került a 374 ezres akció. Meg a teló tegnapelőtt érkezett meg.

Vett valaki itt így, 275-ért?

[ Szerkesztve ]

(#5902) HaliGab23 válasza balintka (#5901) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Vett igen.

Én, amikor még lehetett céges számlát kérni, 315e + Áfáért vettem az S22U 512Gb-t, szóval 315ben volt nekem.

Szerk: Aztán cég nem vehetett már ezekkel az összevonásokkal, de rájöttem, hogy kis trükkel simán lehetett úgy kitölteni az adatokat, hogy ha magánszemély neve egyik részéhez a cég nevét írtam, a vezetéknévhez meg az adószámot, akkor úgy jött ki a számla, hogy a könyvelő be tudta tenni :D
Órát így vettem.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#5903) Ace owner válasza balintka (#5901) üzenetére


Ace owner
addikt

250ert is :D apron szerintem a mai napig vannak fent ilyenek

Galaxy Fold 4

(#5904) kiszu válasza balintka (#5901) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen, én fehér 256gb os verziót. 274990 ert. Gyári tartozékokkal, foliakkal, toltofejjel, ledes tokkal, bőrtokkal, szilikontokkal fizettem 309et osszesen,

(#5905) ollie válasza balintka (#5901) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, én is 275-ért vettem a 256GB-s verziót. És szerintem sokan.

***

(#5906) ForRedGlory válasza ollie (#5899) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az nagyon drága volt annyiért. :( ;] :P

Ez a jobb ajánlat:

[ Szerkesztve ]

(#5907) balintka válasza ForRedGlory (#5906) üzenetére


balintka
addikt

Hú, amiket írok, szinte hihetetlen árak. De ez a 194 ezer aztán a non plus ultra. Ezt hogyan sikerült ennyiért?

Mikor volt ez a 275 ezres akció? Nagyon sajnálom h nem követtem korábban a topicot. :W

(#5908) gilfoyle válasza balintka (#5907) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nem akció volt, rosszul működött a weboldal.

(#5909) spider23 válasza ForRedGlory (#5906) üzenetére


spider23
aktív tag

Az nagyon komoly, grat hozzá.

(#5910) balintka válasza gilfoyle (#5908) üzenetére


balintka
addikt

Na most tanultam ebből az egészből annyit legközelebbre, ha ugyanúgy megtetszik az új csúcsmodell, követni fogom a fórumát...

De most ebben a helyzetben örülök a 375-nek is. Ha ez nincs, lehet 446-ért megvettem volna a Vodafone-nál. Ez lett volna a max amit adok érte.

(#5911) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Hétfő óta én is beszereztem egy Ilyen készüléket, 12/256 verzióban.
Konkret debloating-ot szeretnék csinálni, csak nem tudom melyik alkalmazás az amire szükségem van. Valaki csinált már hasonlót?

(#5912) blueye


blueye
veterán

Mit szolnatok ha a telefonrol szolna ujra a topic es nem a multbeli vasarlasokrol?

Tapasztalatom szerint nagyon jol mukodik az ontanulas, jelentosen javult az akkuido az en hasznalati szokasaim szerint, igaz nekem nagy gondom a kezdeteknel sem volt.

@FuRiONight keresni is er :) debloat

[ Szerkesztve ]

(#5913) ForRedGlory válasza balintka (#5907) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Volt régebbem egy olyan akciójuk, hogy az óra 50% kedvezménnyel vihető a telefon mellé. A teljes mosárra megadta az 50%-ot. :DDD

(#5914) geryboro válasza FuRiONight (#5911) üzenetére


geryboro
senior tag

toltam fel egy listat, erdemes a hozzaszolasokat bongeszni,
bixby, knox mentes a rendszer, semmi fc.

ettol fuggetlenul 1-1 gyari appot szinte meghagytam mindennek,
fajlkezelo meg ilyenek, fr utan lehessen mit kezdeni a telefonnal.
ezen felul szinte minden kiszedve.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5915) balintka válasza ForRedGlory (#5913) üzenetére


balintka
addikt

Az szép volt :D.

Sikerült elsőre hibátlanul felrakni a gyári fóliát rá, tök örülök. Megnéztem a Samsung-os videót, sokat segített benne. Nagyon jó, h van egy hozzá egy talp a kivágásokkal, hogy nem tudja az ember ferdén felrakni a fóliát.

(#5916) kchris78 válasza Kisszaboo (#5888) üzenetére


kchris78
veterán

leszámoltam kb 25 eladó s22 ultra van.. valahogy sejtettem.. és az árak meglepően alacsonyak tulajdonképpen.. aki nem úgy vette hogy 280-300-ra letornazva a kuponokkal annak veszteségesre is fordulhat a biznisz.. nem is értem ezt tudni lehetett kb hogy mindenki rarepul erre. Ez nyomja le az s21ultrat is most.

(#5917) HUNgabus válasza kchris78 (#5916) üzenetére


HUNgabus
senior tag

ja, hát nem is értem miért venné meg bárki tőlük mikor pár napon belül megkapja a sajátját névre szóló számlával, akár még olcsóbban is :W

írtam 2 helyre is mert zöldet szeretnék és az éppen készlethiányos, 380e és 375e, mondtam hogy 350e max csak mert itt van és nem kell várnom rá, mind azt írta vissza "már így is vesztességes" :C na persze

(#5933) subset


subset
senior tag

Arra lennék kíváncsi, hogy aki megveszi ~350e körüli áron az apróról a bontatlan cuccot, majd az eladó mellékeli a samsungos számlát amin a 275ezres összekuponozott ár szerepel, akkor mit mondanak egymásnak ???

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5934) S e t h válasza subset (#5933) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért kéne bármit is mondani?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5935) kiszu válasza subset (#5933) üzenetére


kiszu
senior tag

Miert is kellene bármit mondani?
Ez egy rossz magyar szokás bizonyos embereknel, hogy a másik zsebében turkal, vagy azon rugózik, hogy mennyiért szerezte be, idén haszon üti a markát. Volt lehetőség, a jelenlegi vevő jelölt tudott róla? Ott volt? Élt vele? Nem! De a leg lényegesebb mindközül, hogy most tud venni annyiért? Bolti árhoz képest olcsóbb? Ennyi.

Adtam már el 2 éves hifit 600ért ami anno 480 volt, de mostmár 800 az új.
Szeme se rebbent a vevőnek.

(#5936) blueye válasza kiszu (#5935) üzenetére


blueye
veterán

Legalább tegyétek OFFba, már így is szét van bombazva az egész topic. :(

Tegnap használtam eddig egy napon a legtöbbet a telefont, teljes elégedettséggel. Semmi probléma és az akku is jól bírta, igaz nálam a klíma rácson van a QIs tartó.

[ Szerkesztve ]

(#5937) adamklark válasza blueye (#5936) üzenetére


adamklark
senior tag

kiváncsiságból, mennyi ideig bírta az akku egy feltöltéssel?

(#5938) blueye válasza adamklark (#5937) üzenetére


blueye
veterán

Nem várom meg a merülés, korábbi telefonokhoz hasonlitom, mivel a használati szokasaim nem valtoznak.
Ráadásul vezetés közben tölti a tartó.
A lényeg számomra hogy úgy látom tényleg tanul a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#5939) PeteePeti válasza kiszu (#5935) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én a PS4 Slimmel jártam így! Anno bontatlan Amazonost vettem 70-ért 2017-ben, most januárban 80-ért adtam el öt év után! :Y Mondjuk öt éve a 70-ezer többet ért, mint most a 80 az tuti! :DDD

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5940) ForRedGlory válasza subset (#5933) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt, hogy ha nem tetszik, vedd meg a boltban 500+eFt-ért.

(#5941) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Ezt a miért adod annyiért, miért veszed ennyiért téma már unalmas. Szerintem be lehetne fejezni.
Mindenesetre szerintem köszönet azoknak akik megosztották itt a kuponozás lehetőségét. Továbra is jöhet!! Ha van még lehetőség.
Akik meg lemaradtak róla vagy nem olvasták, hát így jártak.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5942) balintka válasza ShadowLac (#5941) üzenetére


balintka
addikt

Én is köszönöm mindenkinek, hogy felhívta a figyelmem a 375-ös akcióra, szerintem is továbbra osszuk meg, ha tudunk hasonlóról.

Lassan belakom a telót, észrevehetően kevésbé merül mint az S20+ 5G.

(#5943) Skatysuti


Skatysuti
tag

Üdv sziasztok
Kérlek segítsetek.
Fiókok kezelésénél, facebook messenger Outlook szinkronizálását nem tudom aktiválni.
Alkalmazások altatása illetve adaptív akkumulátor kezelés már kikapcsolás.
Köszönöm szép napot

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#5944) Taci


Taci
addikt

Milyen autós tartót használtok a telefonhoz?
Amit eddig használtam, az a gyári szilikontokkal felvértezett S22U-ról szinte leharapta a fóliát, úgyhogy újat kell keresnem. Ti milyet használtok?

(#5945) gilfoyle válasza Taci (#5944) üzenetére


gilfoyle
őstag

Brodit + hozzá autóspecifikus ProClip konzol.

(#5946) kanqkac válasza geryboro (#5850) üzenetére


kanqkac
lelkes újonc

Én is debloatoltam a telefonom, viszont a legutóbbi szoftverfrissítés után használhatatlanná vált a telefon, nem nyitja meg a Beállításokat, így nem tudom pl a WiFit se bekapcsolni, nálad nem volt ilyen probléma frissítés után?

(#5947) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Szisaztok!

Járt már valaki úgy, hogy tokban megkarcolódott a telefon oldala?
A nagyon finom, tükrös fém felületet vettem észre a karcot!

Mit lehet vele tenni?
Vagy engedjem el?

(#5948) Taci válasza Faresz29 (#5947) üzenetére


Taci
addikt

A tok és a telefon közé könnyen bejuthat homokszem vagy bármi, ami megkarcolhatja. Sőt ilyen tekintetben a tok még "rosszabb is", hisz' nem fog tudni kiesni könnyen a beragadt homokszem, így tovább karcol(hat)ja.
Ezért teszek mindig a hátlapra egy fóliát, és így a tokba.

Ha már megkarcolta, azzal sokat nem tudsz tenni. De a többi karcnak elejét veheted, ha szerzel hozzá hátlapra való fóliát. (Lehetőleg olyat, ami annyira a széléig ér, ameddig csak lehet.)

(#5949) geryboro


geryboro
senior tag

#5946kanqkac

nalam zokkenomentes minden.
a korabbi hozzaszolasomban levo osszes appot kiszedtem a 3 linkrol, valamint note 8 forumbol is gyomlaltam parat.
valamelyik linken van leiras, mi a helyzet ha olyat szedsz ki amire szukseged lenne kesobb, adb-n keresztul vissza tudod varazsolni a telefonra.

meg annyi hogy a gyari fajlkezelot is kiszedtem, beallitasoknal az eszkozkarbantarton belul ha a tarhelyre poccintek, akkor csak ugrik egyet, mert az alapertelmezett fajlkezelobe dobna at, de az ugye nincs.

totalcommanderrel csinaltam addig mindent, amig be nem hodoltak az .apk telepitesenek leallitasaval a google-nak, igy googe fajlkezelot hasznalom, azzal megy, de mi ez mar. :DDD

dobtam fel ide egy listat, nyalazd at hogy mi az ami hianyos,
jelzem belakott rendszert tettem fel, lehet lesz ott par 3rd party app is, amire nem lesz szukseg a kesobbiekben, amiennyire lehetett, probaltam ertelmes listat irni a rendszer appokrol es szolgaltatasokrol debloat mentesen, nalam igy fut korrektul a telefon.
ha megvan, elmeletileg csak visszairod aztan stimmel minden.

persze komoly odafigyelest igenyel a debloat, ha olyan rendszer reszt pattintasz le a telorol, soft brickelheted is.
tonkrevagni nem tudod(szerintem).
legrosszab esetben ujrahuzod a rendszert aztan jonapot.
lehet kezdeni elorol. ;)

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5950) kanqkac válasza geryboro (#5949) üzenetére


kanqkac
lelkes újonc

Köszi! Úgy meg van most zavarodva a telefonom, hogy már azt hittem, debloatolt telón törvényszerű, hogy újra kell rakni a rendszert. Pl. 1GB-ra csökkentettem adb paranccsal a virtuális RAMOT, de frissítés után 4 GB lett újra, az adb paranccsal beállított full screen mode is eltűnt, a gyári fájlkezelő se működik most normálisan..
Úgy tudom én is, hogy ezzel nem lehet tönkre tenni a telefont, legrosszabb esetben factory resettel újra kell rakni.
Mi a gondod a gyári fájlkezelővel, miért jobb a Google fájlkezelő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.