Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Teal'C válasza Elit3Zotya (#2000) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát ha fizikailag van olyan felülete mint a gyárinak akkor nagyon jó vétel mivel a gyári egész jól bírja a pent meg a körmöt. Csak jól tapadjon a szélén. Az amúgy a szép hogy a hátsó skin március 8.a óta a Magyar Postán van és még most is azt írja 2-8 nap a kézbesítés. Nem tudom mit szarakodnak :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2002) Elit3Zotya válasza Teal'C (#2001) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Körmöt? Ja hogy ez nem üveg..? Én csak azt szeretem, mert olyan mintha semmi nem lenne rajta, de írd majd a véleményed erről is.. :R

Oppo Find X7 Ultra Black

(#2003) axlfsi válasza Teal'C (#1996) üzenetére


axlfsi
veterán

Rosszul fogalmaznak, mintegy kvázi magukénak akarják ezzel az "elismerést", csak, hogy ez nem Samsung jófejség!

Jól mondja mindenki, aki a "kiterjesztett" fogalmat jelen esetben értelmezhetetlennek minősíti, ugyanis ez (elektronikai eszközöknél 250.000Ft-ot meghaladó értéknél 3 év jótállás) nemes egyszerűséggel torvényi előírás immáron és semmiféle kiterjesztett bullshit. A törvény meg egy Samu honlapnál is mérvadóbb, nem árt tisztában lenni vele ;):K

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2004) axlfsi válasza Teal'C (#1997) üzenetére


axlfsi
veterán

Ilyet még nem is láttam, hogy UV, de nem üveg hanem fólia... Furcsa. Majd írd meg milyen :R

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2005) Teal'C válasza axlfsi (#2003) üzenetére


Teal'C
addikt

Tudtam hogy végül megérti valaki. Egyszerűen a törvénymódosítás előtti szöveg van ott már én is belátom. De én ezt vettem alapul ami le is van írva. Mostmár tisztáztuk. Majd javítják és nem vezet félre, és ami fontosabb hogy senki nem tudnak bepalizni vele. :R 1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2006) Memmaao válasza Teal'C (#2005) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha vigasztal, az eMAGon a Garmin tactix Delta solar 344e van fent, a mai napig 1 év garanciával írja.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2007) axlfsi válasza Teal'C (#2005) üzenetére


axlfsi
veterán

Így van! :K
Illetve, itt jön ki igazán a beépített akksik előnye, mert onnantól, hogy ez a telefon egészét képezi, mintegy integrált, szerves részeként (és nem pl "mellékelve" a dobozában, mint korábban volt szokás, a headset és a töltő mellé), így végérvényesen és elválaszthatatlanul a termék részét képezi s így a jótállásnál nem hivatkozható rá külön, hogy "arra nem érvényes".

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2008) Teal'C válasza Memmaao (#2006) üzenetére


Teal'C
addikt

Az emag nem gyártó, nem úgy felelős a leírtakért. De tényleg ne menjünk ebbe bele újra :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2009) T0rnad0


T0rnad0
addikt

(#2010) eami válasza polonic (#1707) üzenetére


eami
addikt

nekem márc 4-én jeleztek vissza. Ha nem számítom azt a napot mint visszajelzési nap, akkor a "7 napon belül utalunk"-hoz képes, eltelt 6 nap, de jó eséllyel munkanap lesz.... szóval nálam 2 munkanap csúszásban vannak.

(#2011) Memmaao válasza T0rnad0 (#2009) üzenetére


Memmaao
addikt

Asszem megvárom, míg újra lesz a speedshop-nal,.mert ez így adókkal együtt 102usd, ami a mai dollár árfolyam mellett horror.

My name is Bond, James... Dean.

(#2012) T0rnad0 válasza Memmaao (#2011) üzenetére


T0rnad0
addikt

Azért linkeltem, mert ebben a színben nem biztos, hogy sokáig kapható lesz.

Z Fold 4

(#2013) NemMo válasza T0rnad0 (#2009) üzenetére


NemMo
őstag

Vadállat egy tok

(#2014) Teal'C válasza Memmaao (#2011) üzenetére


Teal'C
addikt

Holnap felhívom a SpeedPlus-t lesz-e ez vagy a sima fekete.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2015) Teal'C válasza Teal'C (#1997) üzenetére


Teal'C
addikt

Csak felraktam 1 et nem bírta.
Felrakás pofon egyszerű.
A spigen áttetsző tokkal pont méret kb fél milimétersincs a szélein.
A hatás tapintás olyan mint az a fólia amiket gyárilag tettek fel eddig, próbáltam húzogatni a körmöm élét rajta és semmi.
De igazán holnapra derül ki fel jöne vagy legalábbis elkezd-e feljönni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2016) Bilux válasza Teal'C (#2015) üzenetére


Bilux
veterán

Király és ilyen gyorsan kihozzák Magyarországra?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2017) Teal'C válasza Bilux (#2016) üzenetére


Teal'C
addikt

10. én rendeltem de ebben benne volt a hosszúhétvége is. A Vidd-el futárcég kézbesítette. De a szállítás nem biztos hogy minden esetben ilyen gyors. A Német Amazonról rendeltem most Május 9 et ír kézbesítésre, lehet hogy eu raktáron ez volt az utolsó csomag és több idő míg megjön az utánpótlás.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2018) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Na feldobtam az aliról rendelt, ma megérkezett üveget.
Az ujjlenyomatolvasás frankó vele, kb mintha semmi sem lenne rajta.
A korábban javasolt, linkelt módszerrel raktam fel, uv lámpázás közben letakarva, nyomkodva, majd letakarás nélkül a sensornál nyomva lámpázva, aztán simán meglámpázva.
Viszont kurva szar felrakni, raktam már fel párat, de et sikerült a leggyatrábban.
Spigen tokkal barát, nem nyomja fel, elfér minden szélen.
Ezt rendeltem.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2019) Kasya válasza Dave Crank (#2018) üzenetére


Kasya
nagyúr

Rossz a link (nekem?).

(#2020) axlfsi válasza Dave Crank (#2018) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem jó a link nálam

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2021) Dave Crank válasza axlfsi (#2020) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Link

Bocsánat, valamiért telefonról írva nem lett jó.

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2022) Memmaao válasza Teal'C (#2014) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha lesz ez a kevlár, engem érdekelne! Köszi :R

My name is Bond, James... Dean.

(#2023) hadan


hadan
tag

Nem tudom ti is tapasztaltátok-e, de itt ma jött elő a kijelző glitching. Ami a fura hogy FHD+ a felbontás és a kijelző élénk módban volt. A Samsung szerint még nincs kint a javítás, úgyhogy várni kell még rá... :O

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#2024) Teal'C válasza hadan (#2023) üzenetére


Teal'C
addikt

Én úgy tudom az eredeti szoftverben volt hiba azóta már 2 frissítés jött és aki tapasztalta a hibát az már az első után azt írta megszűnt a hiba.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2025) ScourgeA válasza Kasya (#1878) üzenetére


ScourgeA
tag

Amit mi 85%-os töltöttségnek látunk, az az anód és katód közötti feszültségkülönbség mértéke a maximálisan elérhető kapocsfeszültséghez képest (illetve a 100% sem az, de ez hosszú történet).
Tehát ha 5V az elérhető fesz, akkor 4V-nál 80%-ot ír ki. Amint eléri a beállított feszültséget, leáll a töltés. Innentől kezdve 2 forgatókönyvet alkalmaznak a gyártók.
Amint esik a feszültség a fogyasztás miatt, elkezdik visszatölteni a veszteséget, tehát 3,95V-nál, azaz 79%-nál megint beindul a töltés, majd megint leáll 4V, azaz 80%-nál.
Ez megviseli az akkut, ugyanúgy, mintha egy íjat tartanál állandóan megfeszítve.
A másik szcenárió szerint jobban elengedik a feszültséget, mondjuk 3,75V-re (75%), és innen indul vissza a töltés, de ha te a ilyenkor lehúzd a töltőről, azt fogod látni, hogy a célértéket írja ki. Tehát ha egyszer elérte a célértéket, és nincs lehúzva, mindig azt írja ki még akkor is, ha éppen nem abban az állapotban van, mert senki sem örülne, ha reggel levenné a töltőről a telefont, és 90%-ot írna ki :) .
Az akku hasonló egy íjhoz, arra tervezték, hogy ciklikusan megfeszítsd és elengedd. Ha állandóan meg van feszítve, fizikailag károsodik. Megbecsüli,, hogy mikor lesz kész, és akkor le kell húzni.

(#2026) axlfsi válasza ScourgeA (#2025) üzenetére


axlfsi
veterán

Tegyük fel mindenben igazad van... én már csak azt nem értem, hogy a láma gugli és/vagy Samu ezeket nem tudja, azért adta a kezünkbe a 85%-ig való - az amúgy akku kímélés címszóval - fícsört, hogy tönkre tegyük vele azt? :F

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2027) Kasya válasza ScourgeA (#2025) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm. Azért is kérdezem, mert AOD üzenetben 85%-nal kiírta, hogy a cél elérve, töltés leall. De a GSam sem jeleníti meg külön, hogy a töltés ingazna-e.

Reménykedtem, hogy esetleg az Asus megoldásához hasonlót használnak, de látom ebben még mindig egyedinek számítanak. Ott van akit megkerulo töltés és időzített töltés is.

(#2028) saril válasza ScourgeA (#2025) üzenetére


saril
senior tag

Ez mind addig egy blőd és hamis állítás, amíg nem tudod alátámasztani, cikkekkel, ahol ARRÓL van szó, amit most itt leírtál, kérlek linkelj be pár cikket erről amit írsz, ha nem tudsz, akkor semmi igazságalapja nincs annak, amit leírtál!
Emberek köztük én is sok sok éve egész estére rajtahagyott töltőkábellel majd mikor bejött ez a korlátozás hogy csak xx%-ig tölti azóta úgy használom, és SEMMI, de SEMMI baja nincs az akkunak, mindenhol azt írják hogy BÁRMIKOR, bármennyi rátöltést nyugodsz szívvel lehet csinálni a telefon akkujával, mivel a techológia lithium polymer! szerintem olvass utána, illetve légyszíves cáfolj meg TÉNY szerűen CIKK-ekkel, köszönöm. [link]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2029) PeteePeti válasza Memmaao (#2022) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én is szemeztem vele, de aztán letettem róla! Rájöttem, hogy 30-40 ezer körül tokot venni, már az abszurd kategória nálam! :DD Így a UAG Monarch carbon mintást vettem! Pont tegnap jött meg! Baromi jól néz ki, szal nem bántam meg, hogy nem cuppantam rá a Kevlárra! Igaz azzal csak képek alapján tudtam összehasonlítani, de talán jól döntöttem így is! :C Ez 19 ezerből megállt Speedshopnál! Mégse 30+ ! :W

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2030) Memmaao válasza PeteePeti (#2029) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, 30-40e elég durva. De pl a gizzmo-n az S22 uag monarch kevlar tok 30% kedvezmény mellett 10e alatt volt, 14e Ft most is. Annyi volt náluk az S22 ultra kevlár tok is, csak kb 1 nap alatt elfogyott.

My name is Bond, James... Dean.

(#2031) csubííí válasza saril (#2028) üzenetére


csubííí
senior tag

Azok az ismerőseim akik úgy töltik a telefonukat, hogy otthon töltés, munkába menet autóban töltés, munkában töltés, ha kell munkából haza megint töltés és végül otthon megint töltés, és ez újra és újra minden nap, azok panaszkodnak, hogy már érezhetően gyengébb az akkujuk.
Volt aki már akku cserén is túl van, vagy csere helyett inkább elatta és vett másik telefont (nem akarta begbontatni a készüléket).
1-2 éves telefonokról van szó.
Én az enyémet 20% alá nem hagyom merülni, nem töltök rá, ha töltőre rakom addig nem veszem le míg fel nem töltődött 100%-ra.
Ha bekapcsolva töltöm akkor jelzi mikor lesz kész a töltés és akkor leveszem, ha kikapcsolva reggelig töltön marad.
Szerencsére nem kell mindennap töltenem 2-3 naponta töltöm csak.
Két éves a mostani, ugyan úgy bírja mint új korában. Az előző 6 évig volt nálam (jelenleg is a családban használják) eredeti akkuval és még mindig jól bírja. Az említett módon volt/van máig töltve.

Szóval, én ennél a megoldásnál maradok, írjanak és mondjanak bármit is.
Ha volna olyan teszt két egyforma készülékről, ahol egyiket úgy töltik hogy 20-100%, a másikat pedig többször (pár óránként rátöltve), a "terhelés" mindegyiken ugyanaz, annak nagyon kíváncsi lennék a hosszútávú eredményére.

[ Szerkesztve ]

(#2032) Tin válasza csubííí (#2031) üzenetére


Tin
veterán

Már rég ki lett beszélve ebben a topikban, cikkel, mindennel. #600 hsz-től kezdve. Csak akkor is voltak a tudománynál is okosabbak, ahogy most is.

(#2033) PeteePeti válasza Memmaao (#2030) üzenetére


PeteePeti
őstag

Biztos, hogy egy tokról beszélünk? A Kevlar az 30 körül van mindenhol! Még a gyártó oldalán is! Nem lehet, hogy kevered a sima monarch carbon fiber tokkal? Nem ugyanaz a kettő!
Kevlar:

Carbon fiber:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2034) PeteePeti válasza Memmaao (#2030) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jah most látom te sima S22-t írtad, de az Ultra viszont sokkal drágább! Szal azzal nem vagyunk Ultrások előbbre, hogy a sima S22 olcsóbb! Főleg nem úgy, hogy azt legalább lehet kapni, viszont az Ultrára valót nem nagyon! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2035) Teal'C válasza Teal'C (#2015) üzenetére


Teal'C
addikt

Még nem jött föl a széle eddig :)

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2036) axlfsi válasza PeteePeti (#2034) üzenetére


axlfsi
veterán

Tévedésből írhatta úgy. Neki is Ultrája van, nyilván arról beszélt...., De majd kijavit, ha tévednék.

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2037) ScourgeA válasza axlfsi (#2026) üzenetére


ScourgeA
tag

Óóóó, hm, hogy is mondjam, úgy látom, sokakban "összekeveredett" két téma.
Én nem arról írtam, hogy érdemes-e 85%-ig tölteni a telefont (egyébként szerintem nem, én mindig 100%-ig töltöm.)
Azt állítottam, hogy nem tesz jót az akkunak, ha tartósan töltés alatt van.
Néhányan meg meglátták a 85%-ot, és ez lett belőle :D

(#2038) saril válasza ScourgeA (#2037) üzenetére


saril
senior tag

Ok, akkor én is bele estem ebbe, bocs, de még mindig érdekel a téma, ebben a formában is! Van róla írásos bizonyíték akár tesztekkel, hogy miért baj ha tartósan töltés alatt van? (én nem tudok ilyenről) de ha van róla teszt vagy írás, szívesen elolvasnám.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2039) ScourgeA válasza saril (#2028) üzenetére


ScourgeA
tag

Köszi a a cikket. Ez alapján viszont nem értem, hogy "mikor bejött ez a korlátozás hogy csak xx%-ig tölti azóta úgy használom," akkor miért használod így a töltést, ha "mindenhol azt írják hogy BÁRMIKOR, bármennyi rátöltést nyugodsz szívvel lehet csinálni ".

Van egy hölgy ismerősöm, Bernben él. Nyitott ablakú teremgarázsban áll a kocsija, télen -20 fok van. Reggel beül, és nekiindul a 10 km-re a hegyen lévő munkahelyére, és üveghangon pörgeti a jéghideg motort. Kérdeztem tőle, hogy tudja-e, hogy ezzel megrövidíti a motor élettartamát. Azt mondta nem, de nem is érdekli (szerintem ez jó válasz, az ilyenekért kedvelem). És csodák csodája, 5 éve használja a kis i20-ast, ami minden reggel beindul. Persze, hogy mennyi maradt meg az egykori lóerőkből, az már más kérdés. Ő pl nem is tud a problémáról ;]

(#2040) saril válasza ScourgeA (#2039) üzenetére


saril
senior tag

hogy mennyi maradt meg a LE-kből itt pontosan tudod, hisz minden nap a feltöltés előtti akku százalékot látod és ha az eltér a megszokottol, akkor tudod hogy valami baj van, de nekem nem tér el, tökéletes így két év után is, ugyan annyi képernyő időm van mint újkorában.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2041) ScourgeA válasza saril (#2038) üzenetére


ScourgeA
tag

Megnéztem az általad küldött cikket, de abban szó nincs az éjszakai töltésről, és az akku tartós feszültség alatt tartásának hátrányairól.
Ezeket a témákat érinti:
When should you charge? - ne hagyd, hogy túlságosan lemerüljön. Itt megint feltűnik a 80%, de nem úgy, hogy eddig töltsd az akkut, hanem úgy, hogy 80%-os merülésnél azaz 20%-on már kezd el tölteni.
LiPos are temperature sensitive - ügyelj a hőmérsékletre
Storage - vannak olyan töltők, amik tudnak "elrakásra" is tölteni. A LiPo akkuknak nincs memóriaeffektusuk.
A videókat nem volt időm megnézni, de gondolom, a fentieket taglalják.
Ha valami elkerülte a figyelmemet / rosszul értelmeztem, csak linkeld be.
Köszi.

(#2042) ScourgeA válasza saril (#2040) üzenetére


ScourgeA
tag

Abban egyetértek, hogy ezek az akkuk bőven kibírnak 4-5 évet is. Azért "kínozni" őket, azaz nagy teljesítményleadásnál rátölteni, meg tartósan feszültség alatt tartani nem tesz jót nekik.
De most nem akarom ezt a témát megint elővenni, tényleg volt erről egy csomó szó. Aki 1-2 évente új telefont vesz, annak meg nincs akku problémája.
Az akku egyébkén nem úgy hal meg, ránézel a kijelzőre, és látod, hogy hamarabb lemerült, ennek számtalan más oka is lehet. Hanem úgy, hogy nem tudja tartani a feszültséget előbb terhelésnél, aztán már sehogy sem. Ha azt látod, hogy 60%-on van az akku, de egy hívás után már csak 30%-on, akkor az az akku már búcsúzkodik.
Ekkor úgy döntesz, hogy nem baj, akkor mindig 100%-on lesz, amikor elmész otthonról.
De egy idő után hívás közben fog kikapcsolni. Majd a képernyő bekapcsolásnál. Majd be sem kapcsol. Hiába van "100%"-on.

(#2043) Memmaao válasza PeteePeti (#2033) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, egy tokról beszélünk! Az s22-re most is van készleten 2 db náluk
Én vettem egyet a feleségemnek, de amikor meglátta, azt mondta, rá nem rakja, mert tök fiús. Most Burga tok van rajta, az csajos. Ezt meg eladtam.
Nem tudom, a gizzmo-n hogy lehet ilyen jó áron, a pathfinder tokot pl. 8e vettem náluk, amikor a gyors boltban 12e volt.

Nem, nem sokkal olcsóbb a sima s22-re :)) , majdnem ugyan annyi a gyártó honlapján 79.99 USD . A gizzmo-n olcsóbb sokkal. Volt az ultrára is, de pár óra alatt elfogyott. A carbon pl. Még tegnap is volt náluk, 12e.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2044) dnelb válasza saril (#2038) üzenetére


dnelb
veterán

laptop akksik is behalnak ha folyamat töltőn van, ott ezért hozták be pl a fix 60%ot.

(#2045) PeteePeti válasza Memmaao (#2043) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mondjuk nem értem, hogy az Ultra topikban miért keverjük ide a sima S22 és S22 Plusz tokokat! :DD
A lényeg, hogy most alig kapható az Ultra Monarch Kevlar, vagy ha kapható, akkor is 30+-os áron!
Az, hogy a Gizzmon mit csinálnak lövésem sincs, de én ott Ultra Kevlar nem láttam az biztos! Mondjuk gyártó oldalán 80 euró ez a tok, ami jelenlegi árfolyamon majdnem 30 ezer! Szal nem vágom akkor! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2046) ezoltán


ezoltán
tag

Megérkezett a telefon és igényelném a fülest hozzá. Napok óta az van kiírva az oldalon, hogy túl sokan próbálják. Ez így elég kellemetlen. Azt gondoltam esetleg majd éjszaka más lesz, de nem. Elfogyott volna?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#2047) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tett már fel whitestone dome glass üveget?
Mennyire macerás, nálunk Székesfehérvárin seni nem akarja elvállalni?
Esetleg tudtok Budapesten olyat, aki fel tudja rakni, és jó is lesz?

(#2048) Saccco válasza Faresz29 (#2047) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nézz róla YouTube videót! Nem egy nagy varázslat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2049) Faresz29 válasza Saccco (#2048) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Te már felraktad, vagy csak a YT videókból indultál ki?

(#2050) Saccco válasza Faresz29 (#2049) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy halom üveget felraktam már. A sok segéd alkatrésszel el sem lehet rontani. Por és szösz ne legyen és készen is vagy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.