Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) lcee79 válasza Curtain (#6049) üzenetére


lcee79
őstag

Igen én is így voltam,
ezt a fontos funkciót kispórolta a samsung :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#6052) bandi0000 válasza pepe792 (#6048) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lehet félreértek valamit, de az s22 ultra 4k-at tud, illetve 8k24 et

Xbox One: bandymnc

(#6053) Piotrus válasza bandi0000 (#6052) üzenetére


Piotrus
tag

...állítólag a DJI OM5 használata mellett korlátozódik le ennyire sajnos :(

(#6054) guriga1234 válasza Piotrus (#6047) üzenetére


guriga1234
addikt

"ez valós veszély , vagy csak egy feltételezés... ?" - foteltudósok okoskodása.

(#6055) adamklark válasza Piotrus (#6047) üzenetére


adamklark
senior tag

valós veszély, de nem átlagos élettartam alatt, amikor már kimutathatóan romlana az akksi addigra már úgyis váltod. akkor érdemes erre figyelni ha sokáig tervezed használni

(#6056) korika18 válasza doooo (#5999) üzenetére


korika18
csendes tag

Ha már van 120Hz akkor hagy használjam már kérlek.
Csalódás a telefon, de megprobálom azt a módszert, hogy napi szinten újra indiottam ( fent leírtak alapján )

Facebook-t nem lehet törölni mert már gyári app...
Akkor mondj kérlek olyan appot ami nem zabálja az akkumlátort és tudom nézni, hogy mi meríti az akkumlátort?
S healt-re igen rányomtam lépés számlálót használok sokat megyek. ( nincs párosítva más eszközzel )

[ Szerkesztve ]

(#6057) Curtain válasza korika18 (#6056) üzenetére


Curtain
senior tag

Facebook app pont hogy törölhető. A többi Meta-s dolog pedig tiltható.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6058) lcee79


lcee79
őstag


Bekapcsoltam a szinkronizálást onedrive-al
És most már 1 napja ha rányomok ezt írja, de nem tudom mi az a fájl amit szinkronizálna
Meg lehet ezt valahol nézni?
És samsung cloudot ír, nem onedrive-ot...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#6059) S e t h válasza ForRedGlory (#6037) üzenetére


S e t h
nagyúr

Eszkalálódik a helyzet?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6060) Taci válasza lcee79 (#6058) üzenetére


Taci
addikt

Nem tudom, hogy segít-e, de ezen címen bármelyik böngészőben megnézheted, mi van a Samsung Cloud tárhelyeden:
https://support.samsungcloud.com/

De ez tényleg nem a OneDrive. A Samsung Cloud-ba menti a készülék adatait, biztonsági mentés, névjegy, hívásnapló, home screen stb.

Lehet, hogy betelt neked, és ezért nem tud már oda menteni?

(#6061) polonic válasza Curtain (#6057) üzenetére


polonic
félisten

És érdemes megemlíteni, hogy ezeket meg tiltani kell. Ezek már nem törölhetők.

(#6062) Curtain válasza polonic (#6061) üzenetére


Curtain
senior tag

Írtam hogy "a többi Meta-s dolog pedig tiltható" Nálam ez így néz ki :

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6063) doooo válasza korika18 (#6056) üzenetére


doooo
veterán

A rendszerben tudod nézni. Úgy hívják, hogy "Akkumulátor"... igazán rejtélyes név, tudom. :U
Beállítások -> Akku- és eszközkarbantartó -> Akkumulátor.
Ott szépen kiír mindent (és be is tudsz állítani pár fontos dolgot, pont én írtam ezt korábban, nem messze az újraindításos kommentektől; Nem használt alkalmazások altatása és Adaptív akkumulátorkezelés, ezeket kapcsold be).

Egyébként senki nem beszélt 120Hz-ről. Nem az a probléma nálad. Senkinél sem probléma az.

(#6064) polonic válasza Curtain (#6062) üzenetére


polonic
félisten

Igen. A meta miatt siklottam át rajta.
Én nem hagytam, hogy meta legyen belőlük. :)

De jó látni, hogy nem csak én nem használom azt a szennyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#6065) HUNgabus válasza lcee79 (#6027) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Most nem talalom de itt a forumon is volt mar tobbszor szo rola hogy a Snapdragon procik tobbek kozt modemben is jobbak, alazzak a Exynos fele csodakat.
A reszletesebb osszehasonlito teszzekben altalaban a melegedes, fogyasztas, kamera mellett van ahol erre is kiternek.
Ez van dragan kapjuk a "szarabbat". Nem hiaba nem kellett meg nekik se otthon :C

(#6066) subset válasza doe2 (#6029) üzenetére


subset
senior tag

Bármilyen minőségibb vezeték nélküli töltő jó lehet. Elméletileg "idle"-be kellene kerülnie ha feltöltötte a telót, de ez nem mindig működik jól. Vegyél samsungot.
Egy 1A -es adapterbe dugd, akkor kb. reggelre fog feltölteni, nem fog melegedni semmi, az akku is hálás lesz érte.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6067) doooo válasza HUNgabus (#6065) üzenetére


doooo
veterán

Nem találod, mert ilyen nincs. A Snapis Samsungok is pont ugyanannyira gyengébb jel + alacsonyabb SAR-érték arányban működnek, más nem-Samsung modellekhez képest, mint ezek az Exynosok.

(#6068) lcee79 válasza Taci (#6060) üzenetére


lcee79
őstag

Már látom, a onedriveba menti a képeket, a többit meg a cloudba.
És nem tudom mennyi cloudot kapunk 5gb volt kb betelve.
Csak annyit ad a samsung?
Volt ott egy régi note 4 mentés is :D, azt letöröltem, így felszabadult 2 GB.

Onedriveom alapból, vagyis amit sikerült összevarázsolni az elmúlt 10 évben, az kb. 25gb :)
Meg most aktiváltam fél évre a 100at az 125gb
Azon csodálkoztam volna, ha betelik, főleg, hogy látom hogy csak 20 GB van benne idáig.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#6069) HUNgabus válasza doooo (#6067) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Akkor sorry, lehet rosszul emlekszem, holnap lesz idom azert rakeresek, nagyon remlik vmi kulonbseg itt is.

(#6070) geryboro


geryboro
senior tag

#6062 nalam meta/fb app, app manager, installer helper debloatolva.
bongeszobol majdnem ugyanugy hasznalhato, es az akkut sem szopja.

#6060 ram a ketlepcsost erolteti bongeszobol, es nem tudok valamiert tovabb lepni, mar vagy 5* probalkoztam.
mashonnan mukodik rendesen.

#6068 en osszehoztam 31gb free tarhelyet onedrive-ra,
fajlkezelo kezeli rendesen, igy szerintem maradni is fog a guglis helyett, bar a szinkronizacio az onedrive app nelkul egy kalap sz*r, egyesevel kell feltolni a fajlkezelon belul a felhotarhelybe, de legalabb nem fut a hatterben az sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6071) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Nem tudom volt e...
Vettünk páromnak egy mágneses tokot és kiderült a ceruzával a kijelző középső jobb szélére nem lehet írni a tokban...
Nem tudom mindegyik mágneses toknál ez van e csak gondoltam leírom...

Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6072) sfefe válasza PeteePeti (#6035) üzenetére


sfefe
őstag

Meg az s10e-m is tudja....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6073) ollie válasza sfefe (#6071) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik mágneses toknak ez a hatása, mert a mágnes zavarja a WACOM réteget a kijelzőben. Szóval ne használjatok mágneses tokot.

***

(#6074) sfefe válasza ollie (#6073) üzenetére


sfefe
őstag

Ez árt amúgy a telónak vagy csak így a ceruza miatt nem jó?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6075) ollie válasza sfefe (#6074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy tud e maradandó kárt okozni. De a mágnes sosem jó elektronika közelében.

***

(#6076) sfefe válasza ollie (#6075) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi. Ha kárt tenne benne mondjuk akkor miért árulnak ilyeneket nem?....
Lehet megnézzük a gyári tokját... Vagy vmi más bőr flip tokot...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6077) Maxxy10 válasza ollie (#6075) üzenetére


Maxxy10
addikt

"mágnes sosem jó elektronika közelében."

Hello Flip és Fold :DDD

A mágneses tok meg nem ajánlott :N
Szerk: nem hiába nincs gyári mágneses tok

[ Szerkesztve ]

(#6078) sfefe válasza Maxxy10 (#6077) üzenetére


sfefe
őstag

De miért nem? Kárt tesz a telóba?
(Párom régebbi Huawei telóján az volt és semmi baja nem lett...)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6079) sanyijedi válasza sfefe (#6078) üzenetére


sanyijedi
őstag

a toll nem fog működni a mágnes közelében

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6080) subset válasza sfefe (#6076) üzenetére


subset
senior tag

"...akkor miért árulnak ilyeneket nem?...."
Sajnos csak azért, hogy eladhassák és dőljön a lé.
Biztosan nem érdekli őket, hogy lesz-e baja az eszközödnek tőle, nyugodj meg.
De ugye számtalanszor bebizonyosodott már, hogy még az sem érdekel senkit (egy ideig biztosan) ha belehalnak emberek is...bizonyos termékek fogyasztásába, használatába stb..Ne legyünk naivak....
Vagy volt itt nemrég, hogy: gond-e a gyorstöltés.... ? válasz: "ha ez lenne miért tudná a készülék". Ja tényleg !...pont érdeke a gyártóknak, hogy ne vegyél másikat n+1 év múlva és lehet, hogy pont az akku gyengesége miatt gondolod majd úgy, hogy kell már egy új...egy még gyorsabban tölthető :DD

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6081) gabor_b válasza korika18 (#6056) üzenetére


gabor_b
tag

Próbáld [ADB appControl] progival.
Gyári app is törölhető.

(#6082) pepe792 válasza bandi0000 (#6052) üzenetére


pepe792
tag

Om5 szoftvere tud ennyit.

(#6083) spider23 válasza subset (#6066) üzenetére


spider23
aktív tag

Én mióta megjelent a Nokia vezetékmentes töltője (fatboy) azóta csak úgy töltöm a telót. Éjszaka kb 4 óra alatt tölt fel most az S22. Egy okos konnektorba van dugva, amit Home assistant okos otthon kezel. Amint a telefon feltöltött lekapcsolja a konnektort. S8 S20+ most S22 ultra akkuja is meghálálja. Megvannak a régi telefonok, gyerekek használják. Sosem cseréltettem akkut egyikben sem.

(#6084) WiZARD


WiZARD
addikt

A júniusi frissítéssel tényleg eltűnt a lehetőség, hogy applikációhoz rendelt egyedi notification hang legyen, vagy csak én nem találom?

eléggé hiányzik :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6085) Mr. Morgo válasza spider23 (#6083) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Ezt senki nem tudja nekem megmagyarázni hogy a qi töltés jó, sőt! Mekkora plusz hőt termel a töltő! Ami evidens hogy akksi gyilkos! Elektroszmog, stb. végülis, az emberiségnek valamibe bele kell halni idő előtt.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6086) blueye válasza Mr. Morgo (#6085) üzenetére


blueye
veterán

Nem jo hanem kenyelmes. En sem hasznalom (most) mashol mint autoban de ez mindenkinek a sajat dontese.

(#6087) Mr. Morgo válasza blueye (#6086) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Oké, de akkor ne legyen sírás hogy fél év után mennyit csökkent az akku kapacitása, meg a nagy meleg miatt nem töltődött fel a teló és most mi lesz velem a munkában hogy nem tudok egész nap a facén lógni és a jugyubon idióta videókat nézni........ Mert az emberek 80%-ának ez a legfontosabb.........

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6088) blueye válasza Mr. Morgo (#6087) üzenetére


blueye
veterán

Ebben teljesen igazad van, kiveve a fel evet :)

[ Szerkesztve ]

(#6089) PeteePeti válasza Mr. Morgo (#6085) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na ez ám a hozzászólás! :C Gratulálok!
Nyilván emberek milliói fognak abba belehalni, hogy QI töltik a telefonjukat! :W
Gondolom úgy osztod az igét erről, hogy a három doboz cigi meg a liter vodka is letudva naponta! De persze az mindkettő full veszélytelen! ;]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6090) ollie válasza PeteePeti (#6089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több áramot használsz töltéshez, ha vezetékmentesen töltesz. Ha beleszámoljuk, hogy sok millió (de lehet hogy tíz- vagy százmillió) mobilt tölthetnek így, az már rengeteg energia feleslegesen. Szóval ja, már jelentős mértékben hozzájárulhat a környezetszennyezéshez és globális felmelegedéshez.

***

(#6091) Mr. Morgo válasza PeteePeti (#6089) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

No cigi, no alkohol, no kávé, no qi töltés! :DD Ezt benézted! Pacsi!

Ui.: mindenki magából indul ki! Te tuti cigizel és azért hétvégente a kis söröcske lecsúszik! :DD

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6092) PeteePeti válasza Mr. Morgo (#6091) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt te is csúnyán benézted! Mát 18 éve antialkoholista vagyok, amióta 20 évesen mozdonyvezető lettem, és nincs olyan nap, hogy ne mozdonyt, vagy ne autót vezetnék! :P
Cigizni meg soha nem cigiztem, szal jah! ;]
Amúgy meg abban igazatok van, hogy általában azok papolnak a környezettudatosságról meg az egészséges életről, akik a maszek életben le se szarják ezeket! Sajnos ez a tapasztalat! Természetesen tisztelet a kivételnek!
Szal, elnézést kérek a beszólásért, de magas labda volt a rossz tapasztalataim miatt! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6093) Mr. Morgo válasza PeteePeti (#6092) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

;)

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6094) ForRedGlory válasza S e t h (#6059) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, totál más miatt lett tele a puttonyom, de most mindent elküldök a fogyvédnek.

A szar webshopjuk a vásárlásnál olyan hülyeséget írt ki, hogy ellenőrizzem a limitet (nyilván nem volt azzal gond), ezért néha próbálkoztam újabb és újabb vásárlással, hátha magához tér a webshopjuk. Pár nap után meguntam és írtam nekik. Azt mondták, hogy sikertelen próbálkozás miatt a webshop letiltotta 24 órára a kártyát és az utolsó sikertelen vásárlás után várjak 24 órát. Vártam vele 48-at, de ugyanúgy hibát írt. Írtam nekik újra és akkor már azt mondták, hogy a sok sikertelen kisérlet miatt 1 hétre tiltva lett a kártyám. Le sem szarnám, ha nem járna le előtte az akció...

Magamhoz képest nagyon finoman fogalmaztam és nem küldtem őket el a búsba, de az utóbbi pár hónapban történt hülyeségeiket most untam meg végleg. A szar rendszerük miatt tiltották a kártyámat és nem képesek levenni a tiltást róla.

Emiatt és a számla/gar levél ügyintézési rugalmatlanságuk miatt most mindent elküldök a fogyvédhez. Nem értem miért nincs az ilyen cégeknek felettes szervük (mint pl a Telekomnak a Média- és Hírközlési Biztos). Nem véletlenül nem találtam akkor semmit az ÁSZF-ben, de akkor jó lesz nekem a fogyvéd is.

[ Szerkesztve ]

(#6095) S e t h válasza ForRedGlory (#6094) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy ideje gyülekeznek a fellegek a hazai samu felett és nem tudom, hogy ez globális direktíva része-e, vagy csak itthon lettek ekkora tirpákok.

Samu tévés garanciáról szinte már csak rosszat hallok, aztán jött a weshopjuk, ami a mai napig nem tudja megmondani milyen készüléket küldött ki nekem, most meg ez a kártyás letiltás.

Én már azt sem értem mi ez az abnormális mértékű orrba- szájba akció.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6096) Dr V


Dr V
őstag

Budapest, belváros. 3g-n sokkal jobb a, mint 4v5g-n. Ez hogy lehet, mit állítsak, h jobb legyen? 20-as, korlátlan net.

(#6097) Locutus


Locutus
veterán

Ömm ez most lehet hülyén hangzik, de hogy lehet leszedni a telefonról a gyári bőrtokot? :DDD
Baromira fogja, nem merem annyira feszegetni... vagy nemtom hol hogyan érdemes megkezdeni?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6098) Gomez1984 válasza Locutus (#6097) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Nekem is passzentosan fogja, eddig 2x szedtem le róla takarítás céljából.
A bal alsó saroknál megkezdve könnyebben lejön, felül kezdve esélytelen :)

[ Szerkesztve ]

(#6099) PeteePeti válasza Locutus (#6097) üzenetére


PeteePeti
őstag

Kamerák felőli sarkot kezd feszegetni! Elvileg ott a leg engedékenyebb! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6100) Gomez1984 válasza PeteePeti (#6099) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Ezek szerint mindenkinek máshol enged :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.