Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Saccco válasza Exelsior (#6549) üzenetére


Saccco
nagyúr

A homokszemet nem érdekli, hogy mi a neve annak, amit összekarcol. ;)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6552) syIex


syIex
veterán

Félek le venni róla azt a fóliát amivel jött ezek után a kommentek után... :DDD
Whitestone Döme fólia megeri az árát? Külföldi oldalakon sok helyen azt ajánlják. :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6553) chipesz válasza subset (#6548) üzenetére


chipesz
őstag

Nincs mélysége, nem érezni, de ha csak az oleofób réteg sérült meg, azzal lehet valamit kezdeni?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6554) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Off :N

Ez az ajándék lencse ér valamit, amit most adnak akcióban? Valaki próbálta már?

Amúgy ehhez a kuponozáshoz. Ugye nem gondoljátok, hogy nem olvassák a fórumot a Samsungnál, ami után javítják a hibákat? Nem leszek népszerű, de ahelyett hogy csendben örülnétek és fű alatt terjesztenétek, csak azt éritek el, hogy sokkal gyorsabban javítják.

(#6555) blueye válasza ForRedGlory (#6554) üzenetére


blueye
veterán

De (nálam) népszerű lettél :)

(#6556) Dr V válasza ForRedGlory (#6554) üzenetére


Dr V
őstag

Van értelme, ha tudod, h mi mire jó.
CPL - tükröződéseket szünteti meg, pl a tónak látod az alját és nem a fák tükörképét
ND8 - sötétít, hosszabb záridővel tudsz fotózni, elmosódáshoz jó, pl autó éles, de a táj körülötte kissé elmosódik (persze, ha ügyes a fotós)
Nekem jó lenne ajándékba egy ilyen, szívesen játszanék vele.
Minőségen sztem nem fog látványosan rontani, ez nem a kínai 3x nagyítós lencse, ami régebben volt telefonokra.

(#6557) subset válasza syIex (#6552) üzenetére


subset
senior tag

A "fólia" amivel jön az valójában csak a csomagolás része :)
Mióta nem jött még fel, mióta van meg a telód ?

#6553 chipesz
Nem hinném, hogy sok mindent lehet a bevonattal kezdeni :( csak azért kérdeztem mert az üveg lehet, hogy állja a sarat, csak a bevonat nem túl tartós

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6558) syIex válasza subset (#6557) üzenetére


syIex
veterán

Hát nálam két napja van, de a telefon maga már két hetes. Viszont tökéletesen rajta van és sehol nem jött fel eddig... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6559) bulikavagyok válasza Pistakiss (#6540) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Örülök, h megoldódott végül. Szerintem nem fogsz benne csalódni.
"...remélem mihamarabb megjön" - sajnos július 18. előtt nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#6560) bg612


bg612
tag

Aki "külön körös" volt számla miatt, az milyen formában kapta meg végül a számláját? (postán vagy e-mailben?)

(#6561) syIex


syIex
veterán

A szuper gyorstöltés csak Samsung adapterrel működik? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6562) bbsofficial válasza syIex (#6561) üzenetére


bbsofficial
tag

Nem, nekem megy 65W-os Kulaaval is.

(#6563) syIex válasza bbsofficial (#6562) üzenetére


syIex
veterán

Rá dugtam az új MacBook Pro adapterre a saját eredeti kábelével és csak Gyorstöltést ír. :F
Engedélyezve van a szuper is... :W

#6564 A kábel az az eredeti ami a telefonhoz jött az MBP adapter pedig 140W...

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6564) ollie válasza syIex (#6561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, de a kábel, meg a töltő is számít.

***

(#6565) Saccco válasza z67 (#6523) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megfelelő kép alatt megjelenik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6566) esgabor75


esgabor75
csendes tag

Wifinél meglehet azt oldani, hogy amikor egy családi házon belül 3 router is van, mindig a legerősebb jelre csatlakozzon?
Mindig amikor felmegyek az emeletre, a földszinti routerrel szenved, amikor azon már alig megy a net!
Xiaomi telefon ezt alapból váltotta.

(#6567) ollie válasza esgabor75 (#6566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem azért váltott a Xiaomi, mert gyengébb volt rajta a wifi, és megszakadt mire felértél, így kénytelen volt rákapcsolódnia másikra? Mert én nem tudok arról, hogy ezt mobilon belül meg lehetne oldani. Ha mesh rendszerű a wifi hálózat, akkor maga a router megoldja, hogy a telefon (vagy bármi más ami wifire csatlakozik), mindig a legerősebb jelre kapcsolódjon.

[ Szerkesztve ]

***

(#6568) ShadowLac válasza syIex (#6552) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem whitestone van rajta. Nekem megérte. Nagyon tökéletes rajta. Tokbarát és szerintem ütődésre csak ez véd. A fóliák csak karc ellen jók!!
Szupergyors töltés megy Baseus 45w töltővel és xiaomi 65w ossal is.
Ja a xiaomi töltő C kimenetü. A Baseus usb A és C kimenetü de csak a C kimeneten megy a szupergyors.!

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6569) Saccco válasza ShadowLac (#6568) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ujjlenyomat-olvasó?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6570) ShadowLac válasza chipesz (#6553) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ha teszel rá fóliát valszeg nem fog látszani a karcolás. Ha uw s üveget teszel rá akkor biztos nem. A folyadék kitöltia karcolást.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6571) syIex válasza Saccco (#6569) üzenetére


syIex
veterán

Az elvileg tökéletesen megy vele. Nekem is lényeges!

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6572) ShadowLac válasza Saccco (#6569) üzenetére


ShadowLac
addikt

Pass nem használom. Holnap kipróbálom. A SESben azt mondták megy vele.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6573) Saccco válasza syIex (#6571) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az elvileg kevés. :DDD
A mostani filléres üveggel nekem megy. De jobb lenne egy tokbarát verzió belőle, nagyon kiér a szélekre. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6574) ForRedGlory válasza syIex (#6571) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyakorlatilag szarul megy vele. Alig érzekel.

(#6575) syIex válasza ForRedGlory (#6574) üzenetére


syIex
veterán

Az király.... Akkor lehet mégsem veszem meg, mert rengetegszer használom, mivel a többi "biztonsági eszköz" nem igazán győzött meg.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6576) Saccco válasza syIex (#6575) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lehetne írisz szkenner, ahogyan a Note9-ben volt...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6577) SX Wave válasza ShadowLac (#6568) üzenetére


SX Wave
aktív tag

A Samsung telefonok a Baseus töltök USB-A csatlakozóján keresztül max 15W tudnak felvenni, akkor is ha az leadja a 65W. A Huawei és más telefonoknál elvileg nincs ilyen korlát az USB-A-ra. Az USB-C megy a szupergyors töltés gond nélkül, ami max 40W az első pár percben, ami az első félóra végére lecsökken 21W és ez körülbelül 70% töltöttségi szintet jelent. Úgyhogy ha valaki a telefonját 40-50% körül szokta töltőre tenni, akkor neki elég lesz egy 25W töltő is.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6578) Pistakiss válasza bulikavagyok (#6559) üzenetére


Pistakiss
őstag

Sajnos, de még mindig jobb, mint hogy egyáltalán nem kapom meg az üzletben

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6579) SX Wave válasza chipesz (#6525) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Kösz az infót :) kipróbálom.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6580) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Öt hete vettem a telefont Samsung.hu oldalon! És öt hete képtelenek kiküldeni a garancia papírját! Már háromszor írtam nekik emailt, amire minden alkalommal készségesen válaszoltak!
"Jelezzük kollégák felé, blablabla"
Most már kezd a tököm tele lenni velük! :W
Amúgy meg mi a jó édes istennek kell postázni? Miért nem küldenek pdf-ben garancia papírt???
Nektek mikor jött meg, aki tőlük vásárolt???

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6581) ForRedGlory válasza PeteePeti (#6580) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem van, amire május óta várok, de van amit már háromszor küldtek. Tegnap engem annyira megszopattak, hogy majd leírom később. Kb az év rém sztorija, minden vicc nélkül.

(#6582) S e t h válasza PeteePeti (#6580) üzenetére


S e t h
nagyúr

Takony egy bagázs, én most nyomom fel őket a fogyasztóvédelemnél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6583) ShadowLac válasza syIex (#6575) üzenetére


ShadowLac
addikt

A whitestone üveggel megy az ujlenyomat. Néha megkér hogy a teljes felületén legyen az ujjam.
Ez is ritkán 20 -30 ból 1x 2x. Kb 1 pillanat alatt felold.
(Az ujjam hegyét nem szereti. Gondolom a szárazabb bőr miatt. A ujjam közepe, ill alső része 100% os.)

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6584) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#6581) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szóval… mivel 1 hét alatt sem jött meg, amit rendeltem, azonban menet közben 2 hét szabira mentem, ezért kértem egy cím módosítást. Aztán jelezték, hogy készlethiány miatt 07.25 után küldik, így végül nem kértem cím módosítást, mert akkor már otthon leszek. Ez volt az előzmény, amit lentebb írtam, azt a Samsungnak küldtem:

A levelükben azt írták, hogy 07.25 után küldik a csomagot, így természetesen nem kértem a cím módosítást. Erre fel tegnap(!) kapom az értesítést, hogy ma hozzák a csomagot, de nem ide Balatonfüredre, hanem Pestre, ahol senki nincs!

Azonnal szóltam tegnap telefonon, hogy ha tudják, akkor módosítsák a címet, mert nem akarok felmenni csak ezért Budapestre. Azt meg is értem, hogy ilyen rövid határidővel már ez nem jött össze, de a mai nap teljesen hazavágta a nyaralásomat.
A Sprinterrel egyeztettem, hogy módosítsák a címet, amire mondták, hogy ennek semmi akadálya, azonban több nap csúszás is lehet emiatt a kézbesítésben. Mivel szerdán megyek tovább Zalába, nyilván nem kértem a cím módosítást, mert ha nem ér ide Balatonfüredre sem, akkor megint módosíttathatnám a címet, ami már sok lenne.
Abban maradtunk a Sprinterrel, hogy felmegyek Budapestre, adják oda a szomszédnak és majd tőle kényelmesen átveszem. 16 alkalommal próbáltam elérni, a Sprinter ügyfélszolgálattal is többször beszéltem, miközben utaztam vissza Budapestre, de a csomag még véletlenül sem ért oda. Ott nagyon elborult az agyam, hogy potyára utaztam fel Budapestre, majd dolgom végezetlenül visszajöttünk autóval Balatonfüredre.
16:50-kor úton visszafelé a futár egy totál más számtól hívott és mondta, hogy 20 perc múlva érkezik (előtte a Sprinter ügyfélszolgálat telefonon már azt is megígérte, hogy a területi vezetőt mozgósítja… szerencsére sikeresen). Végül 17:30-kor a csomagot átvette a szomszédom, így majd ha hazaérek 1.5 hét múlva, akkor végre ott fog várni.
Teljesen félre tájékoztattak, a hibájuk miatt egy teljes napom elment az ügyintézéssel, ami csak részben oldódott meg. Ráadásul a szomszédomat is odaragasztottam az ajtóhoz, szerencsétlen ott várt egész délután. Nem értem, hogy ha egyszer azt írják 07.04-én, hogy 07.25 után jön a csomag, akkor miért küldik 07.07-én egy olyan címre, ahol nem vagyok?? Félreértés ne essék, az nem gond, ha előbb jön a csomag, de akkor oda jöjjön már, ahova kéri a vásárló és ne toljanak már ki vele.

(#6585) balintka válasza PeteePeti (#6580) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is ígérték, de még semmi.

Kell amúgy feltétlen a gari papír? Mert a számlán ott van az IMEI szám.

(#6586) JanR válasza balintka (#6585) üzenetére


JanR
addikt

Nekem eddig kettőször volt garanciás ügyem a samsunggal, egyszer sem kérték a garancia levelet. Számla, IMEI és kész.

(#6587) ShadowLac válasza JanR (#6586) üzenetére


ShadowLac
addikt

Igen. Elég a számla. De legyen rajta imei.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6588) S e t h válasza JanR (#6586) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha van rajta imei.
De van akinek több hónapja sincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6589) JanR válasza S e t h (#6588) üzenetére


JanR
addikt

Na igen. Én is ellenőriztem és nincs rajta.
Azért bízom benne, hogy hamar meg tudom ezt velük oldani, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#6590) PeteePeti válasza ShadowLac (#6587) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen, csakhogy nekem ilyen számlám van, imei az nincs rajta! Nem is értem, hogy ez milyen számla akar lenni, hiszen nem lehet rajta a konkrét telefont beazonosítani! :F
Ha el akarom adni, mit mondok majd a vásárlómnak, hogy igazolom a készüléket így??? :W
Amúgy meg ők írták, hogy küldik a garancia jegyet! Akkor viszont tartsák magukat ehhez! :(((

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6591) S e t h válasza JanR (#6589) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én két hónapja várom és a panaszom elbírálásának határideje is lejárt, beszéltem fogyasztóvédővel, hétvégén átküldöm nekik az egész kommunikációs tartalmat, amit a samsunggal folytattam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6592) JanR válasza S e t h (#6591) üzenetére


JanR
addikt

Ha nem megy másképp, akkor mindenképp.
Remélem én nem jutok el idáig.

(#6593) balintka válasza PeteePeti (#6590) üzenetére


balintka
addikt

Vásárlásakor ezt a számlát küldik ki, ez valóban nem jó. Viszont kézbesítés után a Samsung fiókba felraknak olyat, amin rajta van a konkrét típus IMEIvel. Én emiatt nem foglalkozok annyira vele h küldik-e. De azért lehet nyaggatom őket még.

[ Szerkesztve ]

(#6594) PeteePeti válasza balintka (#6593) üzenetére


PeteePeti
őstag

Vendégként vásároltam, nem Samsung fiókkal, szal jah! :(
Viszont akkor amit emailban küldenek számlát az miért nem az amin van Imei???
Teljesen okafogyott így az az email az imei nélküli számlával! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6595) Curtain válasza chipesz (#6525) üzenetére


Curtain
senior tag

Amúgy ezt a Good Lock-ot te hogyan tudod használni? Van rá megoldás?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6596) bg612


bg612
tag

Nekem is csak ígérték, hogy már postán van a számla, garanciajegy, de vagy kamu vagy gyalog jön, mert ez hétfőn volt... :W
Már majdnem 3 hónapja, minden héten cseszegetem őket...
Nem tudom, hogy gondolják :F
A NAV meg letapossa a t...m..., meg bírságol...
Ha így haladunk ez volt az utolsó Samsungos vásárlásom...(bár ez nem a telefon hibája, az jó legalább). Az ügyintézés a minősíthetetlen :(

(#6597) bajaki válasza balintka (#6593) üzenetére


bajaki
őstag

És aki regisztráció nélkül, vendégként rendelt? Megbonyolítják ám...

(#6598) z67 válasza Saccco (#6565) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen!

(#6599) ShadowLac


ShadowLac
addikt

WHITESTONE üveghez. Ujlenyomat úgy jó, hogy az érintésérzékenység nincs bekapcsva.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6600) syIex válasza PeteePeti (#6594) üzenetére


syIex
veterán

Biztos, hogy be tudják azonosítani a telefont a számlával is. Hogy miért nincs rajta IMEI viszont érdekes.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.