Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) adam1991


adam1991
tag

aki nem nézi a BB fórumot: SAMSUNGNYAR15, SAMSUNGNYAR10 és az egyedi kuponnal olcsóbb a fold3, mint a korábban leírt módszerrel. 322-re hozza az 512-es verziót :)

[ Szerkesztve ]

(#6452) Taci válasza adam1991 (#6451) üzenetére


Taci
addikt

Plusz a SAYCM10, ami megint -10%.

(#6453) adam1991 válasza Taci (#6452) üzenetére


adam1991
tag

nekem az már nem ment, viszont a legutóbbi kommentemben leírt kombó EDGE inkognitó módba 292 :D :D

(#6454) Dave Crank válasza ForRedGlory (#6448) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én sem akarok ünneprontó lenni, de már kicsit tényleg off az egész.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6455) syIex válasza syIex (#6450) üzenetére


syIex
veterán

Vagy, ha az már esetleg nem akkor ez biztosan.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6456) syIex


syIex
veterán

Vissza az ON-hoz. Van olyan Launcher ami ajánlottabb, mint az "eredeti"? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6457) sparks


sparks
senior tag

Ennek a kupon kódnak is még működnie kell.

(#6458) gyuri81 válasza syIex (#6456) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Speciel én a Nova launcher-t használom évek óta. Sokkal jobban testre szabható mint a gyári.

(#6459) syIex válasza gyuri81 (#6458) üzenetére


syIex
veterán

Mivel nem vagyok pontosan tudatában, hogy is kell ezeket a Launchereket használni esetleg valami gyorstalpalós tutorial videó nincs róla? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6460) sparks válasza syIex (#6456) üzenetére


sparks
senior tag

+1 a Novára, én is azt használom és költözéskor is baromi jó volt, hogy az összes ikon a helyén maradt, csak fel kellett rakni az appokat alá.

(#6461) adamklark válasza syIex (#6459) üzenetére


adamklark
senior tag

csak letoltod és ennyi igazából. nincs nagy setup, beállításokban lehet játszadozni pl mit nyisson meg ha kétszer koppintasz meg hol legyen keresősáv stb

(#6462) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

kupon --> tok --> launcher
és kezdődik elölről...

(#6463) syIex válasza GeoJoe (#6462) üzenetére


syIex
veterán

Mondj valami újat akkor! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6464) ffrdgc


ffrdgc
tag

Én meg a fólia témát unom mégsem szóltam (eddig). De tessék, offba rakom.

Az egyedi kuponokból lehet egyszerre többet felhasználni?
Nekem úgy tűnt, hogy a felsorolt kuponok csak a samsung.hu-un működik, a ses oldalon nem. (Tudom ezt is írták már) De akkor milyen kuponok valók a ses oldalára? Hiszen ott is van helye.

Samsung Galaxy Note22

(#6465) Saccco


Saccco
nagyúr

Én meg a sok unom hozzászólást unom! ;] ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6466) csubííí válasza syIex (#6456) üzenetére


csubííí
senior tag

Microsoft, ingyenes a gesztusok is, nem úgy mint más launchernél.
Felhőbe menthető a beállítása, ikon készlete.

[ Szerkesztve ]

(#6467) surgery


surgery
senior tag

Üdv kaptam én is egyedi kupont most van lehetőségem rendelni de a Föld 3 is nagyon jó àrban el lehet hozni :O A telefont ajándék lesz a kérdésem hogy hosszú távon melyik éri meg jobban a Fold 3 vagy az ultra? Azt olvastam a Föld 3 nak elég gyengécske az üzemidje.

(#6468) JanR válasza surgery (#6467) üzenetére


JanR
addikt

Egy S22 Ultra forumban szerintem egyertelmu, hogy melyikre kapsz tobb szavazatot.

De szerintem nem annyira osszehasonlithato. A Fold3-nak es az Ultranak is meg van celkozonsege. Attol fugg mire hasznalna az illeto a keszuleket. Kameraban, uzemidoben sokkal jobb az ultra. A hasznalhatosag meg szubjektiv.

(#6469) surgery válasza JanR (#6468) üzenetére


surgery
senior tag

Azért gondoltam hátha van aki mindkettőt használta már.

(#6470) ollie válasza surgery (#6467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól függ, hogy ki kapja. Én pl mindkettőnek örülnék, de magamnak ultrát vettem. Ha majd lesz olyan tollas Fold, amiben benne van a toll, akkor majd valszeg áttérek arra.

***

(#6471) dnelb válasza surgery (#6469) üzenetére


dnelb
veterán

ha csak a specet nézzük egyértelműen az ultra. kijelzo, kamerak, akksi (ebben van a legnagyobb diffi, gsmarena 75h vs 108h endurance rating). De akinek hajlítható telefon kell annak nem jó az ultra szal lényegében hülye kérdés..

(#6472) syIex


syIex
veterán

Leszedtem a Nova Launchert és mivel tegnap belaktam a OneUI-t most kezdhetem előről.. :DDD
Nem is baj, viszont azt vettem észre, hogy az értesítéseknél nincs ott a kis jel az ikonok felett, hogy 1,2 stb... Ez valami bug lesz vagy nem jelzi? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6473) csubííí válasza syIex (#6472) üzenetére


csubííí
senior tag

Már nem emlékszem rá, de lehet az is fizetős benne mint a gesztusok. Épp ezért használom a Microsoft launchert , sok beállítási lehetőség, minden ingyenes.
Aki használja az többet tud segíteni.

(#6474) chipesz válasza csubííí (#6473) üzenetére


chipesz
őstag

Régen én is az MS launchert használtam más telefonokon, nagyon szerettem.

Itt egyelőre elvagyok a gyárival. A vertikális alkalmazáslista hiányzik csak, az oldalra lapozgatós nem tetszik. A Good Lock-ban lévő megoldás pedig szerintem csúnya.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6475) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok egy kis kupon majd kérek visszajelzést hogy működik :R [link]

(#6476) WiZARD


WiZARD
addikt

Fold3 az egy 1 éves modell, 1 hónap múlva itt az utódja. Nem véletlen adják oda mindenféle kedvezménnyel félár alatt.

A samsung.com-on tényleg nem lehet se 45w töltőt, se egy bőrtokot venni? :F

Ha valakinek nem kell a most ajándékba adott kameralencse szűrő, akkor egy fekete szilikontokért cserébe érdekelne...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6477) Saccco válasza WiZARD (#6476) üzenetére


Saccco
nagyúr

1,5-2 hónapja folyamatos kuponos kifosztás alatt áll az oldal, az is csoda, hogy egyáltalán van mit rendelni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6478) Chamoro


Chamoro
tag

Uraim!
Ha esetleg lenne még valakinek még kuponkódja a samsungnyar es a 10% os soretoson kívűl, nagyon szivesen fogadnám. Egy watch4 classic lenne belölle. ;)
Ezer köszönet

(#6479) syIex válasza Chamoro (#6478) üzenetére


syIex
veterán

Keress vissza picit, már kettőt is linkeltem és elvileg jó még mind a kettő! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6480) Pythoncobra válasza bulikavagyok (#6426) üzenetére


Pythoncobra
tag

Valóban nincs hozzá Pitaka Air, úgyhogy én is váltottam LaterCase-re.
Hasonló anyag, fogás és vastagság (0,6 mm).
Egy picit talán még jobban is védi a kijelzőt, mert a sarkoknál egy hangyányit a kijelző fölé kanyarodik.

(#6481) Pistakiss válasza bulikavagyok (#6442) üzenetére


Pistakiss
őstag

Köszönöm a válaszodat!
Itt Pápán sajnos csak egy üzlet van, online pedig új előfizetőként akar bevenni.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6482) PeteePeti válasza Pythoncobra (#6480) üzenetére


PeteePeti
őstag

Latercase mennyi idő alatt jött meg? Vámot, vagy kezelési költséget kellett fizetni? Melyik futárszolgálat kézbesítette? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6483) guriga1234


guriga1234
addikt

Ez a topic valójában nem a telefonról szól, hanem tok+fólia+kupon, meg hogy ki mit un. Vicc az egész.
Mivel nincsenek picsogások, abból indirekt módon az következik, hogy a telefon hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#6484) PeteePeti válasza guriga1234 (#6483) üzenetére


PeteePeti
őstag

És szerinted a topikban lévő telefonhoz kapható tartozékokkal kapcsolatban mégis, hol az úr istenben kérjen tanácsot az ember, ha nem itt??? :))
A kuponokért meg ezer köszönet, mert én is 285-be tudtam elhozni egy hónapja a 12/256-ost! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6485) surgery válasza PeteePeti (#6484) üzenetére


surgery
senior tag

+1

(#6486) Curtain válasza syIex (#6463) üzenetére


Curtain
senior tag

Fólia :DD

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6487) Curtain válasza syIex (#6472) üzenetére


Curtain
senior tag

Nova beállítások, értesítés jelvények. Ott tudod kiválasztani. Nem tudom hogy az alap verzióban is benne van e. Én még annó jópár éve megvettem a prime-ot kb ezer forintért. Bőven megérte az árát.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6488) JanR válasza guriga1234 (#6483) üzenetére


JanR
addikt

Amúgy, ha hiszed, ha nem, én is pontosan erre jutottam és ez így van jól.
Menj be egy S22 topicba, az arról szól, hogy mennyire gyalázatos az akkuidő. Itt meg tényleg az a legnagyobb baj, hogy milyen fólia legyen a telefonon? Jó végre nem azt hallgatni, hogy ez szar, az szar, meg amaz szar. A mai világban így is lehetetlen olyan dolgot gyártani, ami a többségnek jó.

(#6489) guriga1234 válasza PeteePeti (#6484) üzenetére


guriga1234
addikt

"hol az úr istenben kérjen tanácsot az ember, ha nem itt???" - egy olyan topicban, ami csak erről szól. Talán nem megugorhatatlan akadály egy olyan topicot létrehozni.

(#6490) surgery válasza guriga1234 (#6489) üzenetére


surgery
senior tag

Én nem èrtelek téged nem kötelező látogatni a topicot ha bajod van vele! Igenis ez hozzá tartozik a telefonhoz miért ne lehetne itt ezeket a dolgokat megbeszélni? Elvégre ezért van. Akinek ez nem tetszik egyszerűen nem kell ide jönni és megoldódik a dolog. És nem csak erről szól ha veszed a fáradságot és vissza olvasol láthatod.

[ Szerkesztve ]

(#6491) blueye válasza surgery (#6490) üzenetére


blueye
veterán

Semmi gond csak használjátok az ilyen hszeknel az OFFot please! Akkor legalább olyan lesz mint a BestBuy topic

[ Szerkesztve ]

(#6492) bulikavagyok válasza Pythoncobra (#6480) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagyon remélem, h hamarosan újra elérhető lesz, mert ez az egyetlen tok amit hosszútávon elviselek a telefonomon. Láttam ide is linkelt valaki itthon is elérhető aramid tokot, de attól (illetve az általad linkeltől is) jobban tetszik az Air. Hosszútávon tervezek ezzel a telefonnal, nem szeretnék kompromisszumot kötni.
"...mert a sarkoknál egy hangyányit a kijelző fölé kanyarodik" - nekem az eddigi összes (3) Pitakám ilyen volt. :B

Pistakiss: Hívd őket telefonon! De ne a sima ügyfélszolgálatot, mert akkor minimum 60 percig fogsz várakozni. Az értékesítési csoportot hívd, 1701 a számuk.

(#6493) JanR válasza blueye (#6491) üzenetére


JanR
addikt

Az a baj amúgy ezekkel a fórumokkal lassan, hogy ha csak kicsit is eltérsz már a tárgytól, jön valaki és mondja, hogy menjünk x és x fórumba. Beszélgetni, eszmét cserélni sem lehet már emiatt.

(#6494) blueye válasza JanR (#6493) üzenetére


blueye
veterán

Simán lehet. Az általam említett topic is sok veszekedés után jól működik. Igaz ehhez komoly moderálás kell/kellett.
Itt sokan 3 hszt nem olvasnak vissza, megertem hogy örülnek a jó araknak de szvsz meg kell tanulni fórumozni - bár legnagyobb sajnalatomra megy ki a divatból

(#6495) Taci


Taci
addikt

A hangerőszabályozó miért 0 és 150 közötti értékeket mutat?
S21U-nál nem volt ott szám kijelezve, itt viszont zavar, hogy nem tudom, mit is jelent a szám, és ha százalék, miért nem 100 a max? :DDD

(#6496) ollie válasza Taci (#6495) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

100 az ajánlott max, ami fölé tudsz menni 50-nel.

Egyébként már a 100 is olyan magas, hogy Buds Proval nem is tudom azon a hangerőn hallgatni. Tömegközlekedésben 75-re állítom a hangerőt, és úgy is elnyom szinte mindent. Otthon vagy irodában meg max 50-en hallgatom.

[ Szerkesztve ]

***

(#6497) gyuri81 válasza blueye (#6491) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Igyekszem off-ba tenni a nem ide kapcsolódó hsz-eket.

(#6498) subset válasza gyuri81 (#6497) üzenetére


subset
senior tag

Akkor azt is beszéljük meg, mik a nem idekapcsolódó hsz-ok.
Szerintem tok és fólia oké - szinte mindenki valamit tesz, tenni akar rá, kellhet a tanács a javaslat.
Ezek a dolgok viszont off-ra lehetnek érdemesek...szvsz.:
Az, hogy a samsung.hu-n való vásárlás, hogy és miként működik nagyon sokszor volt már de időnként lehetnek "újdonságok" benne....de hogy telefonbeszámításkor vissza kell-e küldeni a régit, meg, hogy akkor hogy is van ez - vissza kellene olvasni egy picit, főleg ha néhány hozzászólással előtte lett pont szájba rágva kétszázötvenhetedjére.
Az érvényes kuponok is folyamatosan változnak, nyilván jó ha megosztjátok másokkal is.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6499) sanyijedi válasza subset (#6498) üzenetére


sanyijedi
őstag

"Az érvényes kuponok is folyamatosan változnak, nyilván jó ha megosztjátok másokkal is."
erre ott a bestbuy topic..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6500) adamklark válasza subset (#6498) üzenetére


adamklark
senior tag

nehéz visszaolvasni amikor millió egyéb komment van, bár őszintén miről lehet még beszélni? a telefon müködik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.