Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) WiZARD válasza balintka (#6593) üzenetére


WiZARD
addikt

nekem a fiókba sincs felrakva, a megrendelés státuszra meg egy 404es hiba jön...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6602) PeteePeti válasza syIex (#6600) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ők igen, de ha el akarom adni a későbbiekben akkor a vásárlóm, hogy fogja? Gyakorlatilag egyenlőre eladhatatlan a készülékem! :W
Na nem mintha meg szeretnék válni tőle, de azért ez akkor is nonszensz! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6603) Laraxior válasza PeteePeti (#6602) üzenetére


Laraxior
titán

Egy százasért átveszem. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6604) chipesz válasza Curtain (#6595) üzenetére


chipesz
őstag

Innen. GoodLock_patched.apk-t kell letölteni. A többi itt felsorolt pedig a modul.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6605) subset


subset
senior tag

Garanciával kapcsolatban infó:
[link]
A 3-as pontot kellene értelmezni.
Az "alapjótállás" gari jegy nélkül is érvényesíthető a számla birtokában, ha a samsung-tól történt a vásárlás.
Az "alapjótállás" esetünkben a 250.000.-Ft. feletti érték miatt,
3 év kiterjesztett samsung garancia:
https://www.samsung.com/hu/support/warranty/

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6606) JanR válasza balintka (#6593) üzenetére


JanR
addikt

Ez jó tipp volt tőled, így már nekem is stimmel a számla :)

(#6607) balintka válasza PeteePeti (#6594) üzenetére


balintka
addikt

Ez jó kérdés már akkor a jot kene kikuldeni. Ráadásul teljesen máshogy is néz ki a két számla.

WiZard: sztem jelezd nekik ezt mindenképp, mert így nem lesz meg a rendes számla.

JanR: örülök hogy segithettem. Nekem is egy fórum társ írta privátban h felkerul oda a jó számla.

[ Szerkesztve ]

(#6608) Curtain válasza chipesz (#6604) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm! :R

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6609) WiZARD válasza balintka (#6607) üzenetére


WiZARD
addikt

A rendes céges számláért már küzdöttem 2 hónapig, végül meglett.

Imei meg se ezen a számlán, se első rossz számlán nincs. garipapír nincs, fiókban sincs semmi értelmes.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6610) PeteePeti válasza subset (#6605) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na mármost akkor ezek szerint elég a vásárlás időpontja és a termék típusa a számlán a garanciához! IMEI-ről semmit sem ír!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6611) balintka válasza PeteePeti (#6610) üzenetére


balintka
addikt

Ez logikus is lenne, hiszen az e-mailes számlán nincs Imei.

Wizard: nagyon gáz ez is így, de lehet h akkor nem is kell az Imei?

(#6612) sparks


sparks
senior tag

Van ezen a telefonon olyan mód, hogy kikapcsolt képernyőre rajzolok mondjuk egy kört és megnyitja nekem a beállított alkalmazást azonnal? OP7pro-n be volt állítva nekem ilyen módon a lámpa bekapcsolás egy V betűre, O betűre elindította az Aegis appomat, meg ilyenek. Marha kényelmes volt, hogy csak egy rajz és indult a kért app. Vagy esetleg van külön ilyen app, ami tudja ezt?

(#6613) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Garanciáról. Debrecenben Ses nem javítja amin nincs imei, de felküldi a központi szervizbe azok csinálják. A központi valszeg hozzáfér az adatokhoz.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6614) bg612 válasza ShadowLac (#6613) üzenetére


bg612
tag

Ja, mert a kőkorszakban élünk és nincs benne a számítógépes nyilvántartásukban...??
Egyébként tőlem nem kértek semmit, az e-mailes számlával mentem (ami adószám hiányában nem is érvényes), de nem érdekelte őket, mondjuk csak beállítási gondjaim voltak, nem kellett hozzá csavarhúzó...tiszta gáz az egész...

[ Szerkesztve ]

(#6615) bbsofficial válasza bg612 (#6614) üzenetére


bbsofficial
tag

Nyilván benne van, csak te nem látod.
Elég béna a vevő felé a rendszerük.

(#6616) syIex válasza bbsofficial (#6615) üzenetére


syIex
veterán

Mert a SES és a Samung nem teljesen egy szóval nem mindenhez férnek hozzá.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6617) ollie válasza syIex (#6616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, a SES-eket nem a Samsung üzemelteti.

***

(#6618) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Kellene egy gyors segitseg. Talaltam egy ilyen elado telefont.Elölről [kép] hatulról [kép]
Igy kell ennek a doboznak kineznie es Az mit akar jelenteni hogy 24 warranty for afrika ?

köszi a segitseget

Nothing Phone (2a)

(#6619) ollie válasza mrThomi (#6618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Afrikai régiós. Ne vedd meg, nem lesz rá itthon semmi garancia.

***

(#6620) mrThomi válasza ollie (#6619) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi, igy akkor targytalan, de pont most akartam irni hogy innen rendelte a gyerek [link] . Ismered ezt az oldalt egyenkent ?

Nothing Phone (2a)

(#6621) blueye válasza mrThomi (#6620) üzenetére


blueye
veterán

Ezek eleve felujitott telefonok igy a seal matrica is gyanus rogton.

(#6622) ollie válasza mrThomi (#6620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ismerem, de ettől maga az oldal még lehet megbízható, meg talán vállalnak is valamennyi garanciát, de itthon biztos, hogy nem lesz rá semmi garancia. Vagyis ha vállal az eladó oldal valamennyit (ami amúgy nem lesz sok, mert eleve használt telefonokat árulnak), akkor is ki kell majd hozzájuk juttatnod a készüléket, ha valami problémád van vele.
A bónusz, hogy a nem európai régióknál nagy eséllyel nem fog javítást vállalni a magyar Samsung, még pénzért sem (vagy ha igen, hónapokba kerülhet, mert külön alkatrészeket kell nekik is rendelniük hozzá).
Bónusz 2: az ilyen viszonylag friss megjelenésű csúcstelefonok a használt piacon még nagyobb veszélyt rejtenek, mert sok lopott lehet köztük (vagy tényleg lopott, vagy részletre vették a szolgáltatótól, nem fizették a részleteket és külföldön eladták).

[ Szerkesztve ]

***

(#6623) mrThomi


mrThomi
addikt

Köszönöm a válaszokat :R Nem magyarba vagyok, de a gyerek 950€ ker erte. Igy ez nagyon sok. Ilyen feltetelek mellett mi a korrekt ajanlat ?

Nothing Phone (2a)

(#6624) chipesz válasza mrThomi (#6623) üzenetére


chipesz
őstag

Szerintem semmi, én teljesen hanyagolnám a helyedben.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6625) blueye válasza mrThomi (#6623) üzenetére


blueye
veterán

Én is elengednem. Ha visszaolvasol még magyar adoterhekkel is olcsóbban lehetett megszerezni mostanában.

(#6626) mrThomi


mrThomi
addikt

Persze ezt ugy hagyom inkább.

Tudtok kupon kódot ami a samsung.de-n beválltható ?

1349€ ha par szaz eurot le lehetne csippantani belőle az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#6627) Laraxior válasza mrThomi (#6626) üzenetére


Laraxior
titán

Prime Day lesz 12-13. Várd meg, hátha ott lesz akció. Vagy 945-ért: [link]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6628) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Másnál is folyamatosan crashel a Samsung Wallet? :(((

(#6629) ollie válasza Maxxy10 (#6628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem rögtön, amikor be akarok lépni samsung accountba. A tippem az, hogy véletlenül elérhető tették a letöltését a régiónkban, de még nem működik nálunk.

***

(#6630) adamklark válasza Maxxy10 (#6628) üzenetére


adamklark
senior tag

nem, mivel magyarországon nem kéne müködnie

(#6631) Maxxy10 válasza ollie (#6629) üzenetére


Maxxy10
addikt

A Samsung pay működik de gondolom a Samsung pass igen, de javíts ki kérlek ha tévednèk.

Most a kettőből lett a Samsung Wallet de eddig elég negatív... Hitelkártya fizetés elég körülményes :(

(#6632) ollie válasza Maxxy10 (#6631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt Magyarországon kb semmi sem működik a Samsung szolgáltatások közül. Amúgy a több mindent integráltak a Walletbe, pl a a Blockchain Walletet is.

***

(#6633) Maxxy10 válasza ollie (#6632) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem csak Mo..
Csak egyszer működne elsőre valami a cégnél :DDD

(#6634) ollie válasza Maxxy10 (#6633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt hivatalosan nem működnek, ott meg mondjuk bug miatt.

***

(#6635) mrThomi válasza Laraxior (#6627) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi a tippet neked is és a többieknek is még egyszer a gyors segítséget

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#6636) spider23


spider23
aktív tag

Üdv. Valaki esetleg tudja mi lehet a problémám? Balaton környékén vagyunk és 4g+ nál nem mutat többet, pedig Telekom térképe szerint mennie kellene az 5G nek. Restart és repülő mód is volt. Mondjuk még sosem láttam 5g-t a telefonon. Lehet a sim kártya a bűnös?

(#6637) polonic válasza spider23 (#6636) üzenetére


polonic
félisten

5G képes az előfizetés?

(#6638) pepe792 válasza Maxxy10 (#6628) üzenetére


pepe792
tag

Nálam el sem indul.

(#6639) kchris78 válasza spider23 (#6636) üzenetére


kchris78
veterán

tuti nem 5Gs az előfizu ha csak most figyelsz erre... nagyon kevés előfizetés 5Gs.

(#6640) storm28


storm28
csendes újonc

Sziasztok! Elofizu megujitas elott allok, keszulek vasarlassal.. Szemezek a Samu S22ultraval..P30pro-m van, gyozzetek meg megeri váltani 😀Foto, beszelgetes, uzemido alapdolgokat hasznalok, nemi "irodaval"zenet hallgatok, gamerkedes nem jatszik.. fontos a gms, csak ezert valtanek. Mennyire kompatibilis a huawei cuccokkal a telo?
olvasom az osszehasonlito leirasokat, de mindennapi hasznalat soran szerzett tapasztalatoknak örülnék. Koszi elore is!

(#6641) Taci válasza storm28 (#6640) üzenetére


Taci
addikt

Az AppGallery-t fel tudod tenni, azon keresztül pedig bármelyik Huawei-szoftvert. Szóval (szerintem) kompatibilitási problémák nem lesznek.

(#6642) storm28 válasza Taci (#6641) üzenetére


storm28
csendes újonc

Köszi!

(#6643) MikeWazowski válasza polonic (#6637) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem azt mondták Telekomba hogy nincs 5g elofizu. Mindnel mennie kell.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6644) koxmatyi válasza storm28 (#6640) üzenetére


koxmatyi
tag

Én is arról váltottam, nagyjából mindenben jobb, kivétel az akkumulátor és az esti képek.
Én huawei okos órával használom és semmi gond nincsen...

[ Szerkesztve ]

(#6645) ollie válasza spider23 (#6636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elképzelhető, ha nagyon régi a kártya, vagy talán ki van kapcsolva a telefonon az 5G.

***

(#6646) polonic válasza MikeWazowski (#6643) üzenetére


polonic
félisten

Sajnos nem így van. Az 5g-hez gigaerős net csomag kell.

(#6647) kchris78 válasza MikeWazowski (#6643) üzenetére


kchris78
veterán

:W . Ennyit arról aki ezt mondta.

[ Szerkesztve ]

(#6648) storm28 válasza koxmatyi (#6644) üzenetére


storm28
csendes újonc

Köszönöm! Akksi mennyivel gazabb atlagjuzer felhasznalonal?
Illetve Dualsimes valtozatnal kulon meg e sim is regisztralhato?

(#6649) bbsofficial válasza polonic (#6646) üzenetére


bbsofficial
tag

Szerintem így van. Ha új a kártya (én is cseréltettem), rámegy 5G-s hálózatra, max. csomagtól függően korlátozzák a sebességet.

(#6650) koxmatyi válasza storm28 (#6648) üzenetére


koxmatyi
tag

En csak 1 simet használok így arra nem tudok válaszolni,akksi azért 5-6 órás kijelző időt tud egy nap alatt(bár én letiltottam nagyon sok mindent) és nem játszok telefonon sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.