Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) raskolnikoff válasza gyuri81 (#7000) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Van, hogy napokig nem, de utóbbi héten szinte 2 naponta...
Cseréltethetek kártyát de fogalmam sincs megoldja-e. Elég idegesítő egy félmillás telónál, főleg hogy munkahelyi kártya is van benne, mindig bénázni ügyfelekkel.
Térerő problémák is néhol...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7002) gyuri81 válasza raskolnikoff (#7001) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Szerintem a csere kártya nem fogja megoldani. Nekem talán tavalyi a kártyám.

(#7003) ollie válasza raskolnikoff (#6994) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen többieknél? Nem igazán olvastam panaszokat erre.

[ Szerkesztve ]

***

(#7004) geryboro válasza geryboro (#6883) üzenetére


geryboro
senior tag

aztan vegul a 45w szupergyors toltes 2.0 nem is mukodik vele.
sovany vigasz, szupergyors toltes megy, minimalis a difi ido, legalabb az akksi tovabb fogja birni. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#7005) Pythoncobra válasza raskolnikoff (#6992) üzenetére


Pythoncobra
tag

Három hónapja használom a telot, még egyszer sem tapasztaltam ilyet.
Én az következőket csinálnám:

a) mivel két kártyával használom a telot, először megcserélném a két kártyát, hogy a hiba kártya, vagy kártyahely függő. Ha csak egy kártyával használnám, akkor is áttenném a másikba.
b) ha kártyához köthető, akkor kártyacsere. ha kártyahelyhez, akkor szervíz.

(#7006) Száguldo válasza Curtain (#6997) üzenetére


Száguldo
aktív tag

+1

(#7007) raskolnikoff válasza Pythoncobra (#7005) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Kezdtem a kártyacserével ma délelőtt (8 éves már). Tesztidőszak on.
Köszi a tippeket, fura, hogy nem ismerős sokaknak a probléma, én olvastam itt régebben csomó ilyen gondot.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7008) sfefe válasza Saccco (#6998) üzenetére


sfefe
őstag

Lehet mese, de nem mostanában ért ide vmi erős napvihar és mondták gondok lesznek a kommunikációval is pl...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#7009) Taci válasza raskolnikoff (#7007) üzenetére


Taci
addikt

Esetleg megpróbálhatsz kézzel másik hálózatra csatlakozni (Telekom, Vodafone, Yettel, Digi), hátha az megoldja. Öcsém (almás) készülékén pl. nem volt mobilnet. Telekomos hálón volt, mondom megnézem, ha átrakom kézzel másra, megoldja-e (minden mást kipróbáltam már). És Vodafone-ra állítva ment egyből a mobilnet. Telekomra visszaállítva újra nem.
Szóval egy próbát megérhet.

(#7010) adamklark válasza raskolnikoff (#7007) üzenetére


adamklark
senior tag

általában a negatív tapasztalatokat írjak le az emberek, fórumon jobban feltűnik ha valami gond van. nekem pl több Samsung telefonom volt már de hivassal nem volt gondom (sim kártyám már ezer éves, sose cseréltem. most van 2. is németorszagban mellé). Ja igen a 2. sim kártya apropóján, sorrendet cseréltem fel a tálcában és úgy működött. elsőre nem működött, csere után igen , de ennyi "problémám" volt

[ Szerkesztve ]

(#7011) subset


subset
senior tag

Megjött végre a lathercase cyber edition tokom.
2 nap híján 1 hónapig tartott míg ideért :F
Szerencsére áfá-t nem kellett fizetni (nem értem hogy hogy, de nagyon örültem neki.)
A postára kellett menni érte 2.200 Ft. volt a vámteher+kezelési költség.

Nagyon zsír amúgy...ebben majdnem akkora csak a teló mint a jelenlegi P30Pro-m szilikon tokostól, és csak 12g -al nehezebb.
Féltem, hogy csúszós lesz, de nem - szinte mint egy puha szilikontokban úgy tapad a kézbe.
(Van egy zsír új spigen liquid air tokom is, az például már zavaróan csúszós ehhez képest - megy is fel az apróra :) )
Az is szimpi, hogy közvetlenül nyomogatja az ember a gombokat...nem a tokon keresztül (bár a spigen-nél ezt kifejezetten jól eltalálták.)
Tetszik.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7012) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Megjött a GRIP. Nagyon igényes Mintha kicsit vastagabb lenne a gyári bőrtoktól. Vagy valahogy másabb. A gyári bőr is nagyon precízen megy fel , de ehhez majdnem spájszer kellet hogy felrakjam. Kb a spigen thin fithez hasonló terjedelemben de attól minimálisan talán kisebb. Kb a legbiztonságosabb toknak érzem. De még bőven a bumszli kategória alatt.(szerintem) kaptam hozzá egy fekete mattos, enyhén smirglis hatású hátlap levonót. AKI RENDEL ESETLEG GRIP TOKOT RENDELNE HOZZA PLUSZBA HÁTULRA VALÓ FEKETE BŐR LEVONÓT??!! PERSZE FIZETNÉM!!( HA ÉN RENDELEM KÜLÖN KB 5000 FT PLUSBA VAN.)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#7013) cinikis válasza kengyel (#6999) üzenetére


cinikis
tag

Szia.
Érdeklődnék hogy a Voda 8 vagy 12 gb. - rám-al al adja? :R

(#7014) cinikis válasza subset (#7011) üzenetére


cinikis
tag

Úh ez bitang✌️

(#7015) subset válasza subset (#7011) üzenetére


subset
senior tag

Na pontosítanék, mégiscsak áfá.-t kellett fizetni ami a "vámteher" része.
Lathercase-ék nagyon jófej módon csak 11.55$ -t írtak (45$ helyett) a csomag értékére :C ez után számította ki a posta az áfá.-t ami így csak 1200 Ft lett + a 900 Ft kezelési költség.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7016) kengyel válasza cinikis (#7013) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az enyém SES vásárlás, de a 12/256 van náluk. Ha jól tudom.

kengyel

(#7017) PeteePeti válasza subset (#7011) üzenetére


PeteePeti
őstag

Enyém 20-án ért Frankfurtba! Azóta semmi változás!
Frankfurt után kb mikorra ért oda hozzád? Mire számítsak??? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7018) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Mint már a héten írtam, én is boldog tulaja lettem egy ilyen készüléknek. Vodás, 12/256 , bordó. Nagyon tetszik, bár fekete jobb lenne, mert ma vettem rá eredeti Samsung smart tokot, ami fekete. Tegnap vágattam rá fóliát is, ami szintén szuper lett, semmi gond az ujjlenyomat olvasással, persze azt azzal a fóliával vittem be, ami a csomagolásban rajta volt. 10/10 a beolvasás, még sosem kellett ismételni, csak ha rövid ideig nyomtam rá, de azt írta is, hogy hosszabban érintsem.
Még fényképezni nem nagyon használtam, de az a pár kép nagyon jó, éles, színhű és a fényerővel sincs baj. A szuperlassítást is kipróbáltam, fantasztikus, csak rövid a snitt.
Két kérdésem lenne. Az egyik, hogy az NFC-vel hogyan tudok bármit is átküldeni másik NFC-s készülékre, vagy fogadni, mivel a megosztásnál ezt az opciót nem találom.
A másik a telefonnal fizetés lenne, mivel az előző készülékem Huawei P40 pro volt, annál ez nem volt opció a gugli hiánya miatt. Ezekben kérném a segítségeteket. Jaa OTP-s vagyok, ha ez számít valamit.
Előre is köszönöm!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7019) cinikis válasza Pistakiss (#7018) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm az infót mert nézegetem vadul és most jutottam oda hogy melyik verziót árulja a Voda :R
Akkura kíváncsivagyok mert én is Huaweien vagyok (Mate 20 pro), az meg bitang,félek nehogy visszalépés legyen.
Médiában próbáltam a videózás 4k/60,akadt.Tapasztaltál ilyesmit?
Írják a game loggot,valóban vagy fut simán magas felbontással?
Bocs a sok kérdésért. :R

(#7020) Pistakiss válasza cinikis (#7019) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Az akkuidővel nem foglalkoztam, mert én minden este felteszem töltésre, ha kell, ha nem. Még videózást nem néztem, nem nagyon készítek felvételeket, néha, de ezzel még nem, játszani meg végkép nem játszok, 70 éves vagyok

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7021) apazaza válasza Pistakiss (#7018) üzenetére


apazaza
csendes tag

Szia, letöltöd a Simple alkalmazást, beregisztrálod a bankkártyádat és már fizethetsz is vele.
Ha úgy szimpi akkor az alkalmazásba lépve választod a bankkártyás fizetést, ha meg akarod akkor widgetként kirakod a kártyát és csak arra kell "rábökj" fizeteskor.
Face id-val nem tudod feloldani, én ujjlenyomattal használom.

[ Szerkesztve ]

(#7022) geryboro


geryboro
senior tag

hidrogel folia ami eddig hibatlanul mukodott, a nagy melegtol zsebben elkezdett nyulni a szeleken es lazan feljott.
ugy latszik nem nagyon birja a meleget.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#7023) Exelsior válasza geryboro (#7022) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nekem még bírja :R ;] szerencsére.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#7024) subset válasza PeteePeti (#7017) üzenetére


subset
senior tag

Nálam úgy történt, hogy 18.-án Varsóban landolt de pár óra múlva (nyilván egy csárterral :) ) már itt volt Budapesten.
Ezután, 22.-én (ma) reggel értesített a posta, hogy átvehető - a szállítási címhez legközelebb eső egységükön a csomagom.
Remélem neked is megérkezik a napokban...bár még hazánkban is el fog tölteni néhány napot valószínűleg...
Most, hogy nem a 39fokban az izzadt tenyeremmel fogdosom, azért egy sziliokon tok tapadósabb - nem árt majd vigyázni, hogy mindig fogja is az ember, ne csak a tenyerében tartsa...

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7025) cinikis válasza Pistakiss (#7020) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm
8 vagy 12gb.ram-al adja a Voda?

(#7026) PeteePeti válasza subset (#7024) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát akkor várok türelmesen! :))
Mindenesetre egy hónapos kiszállitás??? Azért ez elég lehangoló! :U

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7027) balintka válasza cinikis (#7025) üzenetére


balintka
addikt

128 gigás az 8 gigás, a 256-os tárhelyes 12. Szerintem csak a nagyobb van a Vodánál.

(#7028) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok,

Van valaki, aki Pixel 6 vagy 6 Pro-ról váltott?
Alapvetően szeretem a Pixelt, csak túl jó áron van most az S22 ultra. :)

(#7029) cinikis válasza balintka (#7027) üzenetére


cinikis
tag

Köszi :R

(#7030) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Valaki használja a Good Lock / Nice Lock app-ot? Hogyan lehet feltenni a Task Changer-t?? Sokat fel tudtam rakni a többi közül, de ez nem akar menni.

(#7031) TTom65 válasza gyuri81 (#7030) üzenetére


TTom65
tag

A Home Up-bán van már a Task charger, ott lehet állítani.

(#7032) gyuri81 válasza TTom65 (#7031) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

óóó nem is tudtam köszönöm!! :R

(#7033) ffrdgc válasza apazaza (#7021) üzenetére


ffrdgc
tag

Vagy google pay/wallet

Samsung Galaxy Note22

(#7034) ffrdgc válasza gyuri81 (#6971) üzenetére


ffrdgc
tag

("Attól függ hol néztél biztosítást.")
(Lényegében első google találat😅)
[link]

Samsung Galaxy Note22

(#7035) gyuri81 válasza ffrdgc (#7034) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nekem a Simple alkalmazáson belüli biztosítás van. Számomra kézenfekvő volt.
Amit linkeltél, nem ismerem.

(#7036) ollie válasza ffrdgc (#7034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó az aláírásod. ;)

***

(#7037) Curtain válasza gyuri81 (#7030) üzenetére


Curtain
senior tag

Ha már említetted ezt a két appot, van működő patch-elt verzió az eredeti GoodLock-ból. Esetleg ha valakit érdekel itt a link hozzá: link

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#7038) gyuri81 válasza Curtain (#7037) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Köszönjük!
Itt a patch mit jelent? ( hogy nem működik a mi régiónkban?)

(#7039) Curtain válasza gyuri81 (#7038) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen pontosan. Régiózáras. Európában is csak pár országban elérhető hivatalosan.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#7040) Pistakiss válasza cinikis (#7025) üzenetére


Pistakiss
őstag

256/12

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7041) Pistakiss válasza apazaza (#7021) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Köszönöm, regisztráltam a kártyámat. Hogyan tudom kirakni widgetként?
Köszönöm, sikerült!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7042) TTom65 válasza gyuri81 (#7032) üzenetére


TTom65
tag

Szívesen.

(#7043) Sun777


Sun777
junior tag

Sziasztok!

Milyenek a tapasztalatok az Exynos chippel? Nekem eddig csak Snapdragonos telefonjaim voltak (jelenleg S21FE, ami szintén az), és erről az Exynos-ról csak rosszakat olvasok:
[link] [link] [link] ilyesmiket.

Mondjuk a linkelt cikkekkel probléma, hogy nincs utánkövetés, vagyis az újságíró egyszer megírja a tapasztalatait, és szó van róla, hogy érkezik szoftverfrissítés ami esetleg javíthat a gondokon, de sajnos a cikk soha nem frissül utána, így nem tudom meg, hogy javult-e a telefon...

Ezért Tőletek kérdezném! Ha most újra kellene választanotok, ismét bevállalnátok-e Exynos chippel ezt a telefont, vagy sem? Gondolok itt főleg:
- melegedés
- akkumerülés
- throttling/lassulás
- lefagyások/UI glitchek
- kamera problémák (nem fotóminőség, hanem hardveres, pl. viewfinder/kamerakereső szaggat, videózás közben túlmelegszik és leáll stb.)
témakörökre

Köszönöm!

(#7044) cinikis válasza Pistakiss (#7040) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm már a kezemben :C

(#7045) Pistakiss válasza cinikis (#7044) üzenetére


Pistakiss
őstag

Gratulálok!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7046) ollie válasza Sun777 (#7043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Throttling több van, mint Snapdragonnál, viszont mindkettő nagyon melegszik (az idei csúcsprocesszorokról beszélek). Akku kb ugyanaz a kettőnél, talán egy kicsit jobb a Snapdragonnál, de ebben nincs számottevő különbség. Lefagyásokkal, UI hibákkal nem találkoztam, mint ahogy kamera problémákkal sem. Persze videózás közben túlmelegedés miatt leállhat a kamera, nyáron ezt nem lehet megkerülni csúcsprocesszorral (Snapdragonnál is).
Sajnos egyre nagyobb teljesítményt akarnak kisajtolni a mobilokból is úgy, hogy csak passzív hűtés van, és az sem acélos (a mobilok mérete miatt). Egyébként ha melegnek érzed a mobilt az pont jó (persze ha erőforrás igényes alkalmazást, játékot futtatsz), mert azt jelenti, hogy működik a passzív hűtés, és kivezeti a meleget a mobil belsejéből.

Szóval az egyetlen "komolyabb" probléma a Snapdragonhoz képest, hogy itt többet throthlingol a processzor, de a mindennapokban nem fogod észrevenni.

[ Szerkesztve ]

***

(#7047) cinikis válasza Pistakiss (#7045) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm szépen
Most gyorsan tok/fólia mert addig nem merem használni.

(#7048) cinikis


cinikis
tag

Üvegfólia tapasztalatokra lennék kíváncsi :R

(#7049) Sun777 válasza ollie (#7046) üzenetére


Sun777
junior tag

Nagyon köszönöm gyors és pontos válaszod! Ez sokat segít mert épp ezen a telefonon gondolkodom! :R
cinikis #7048: én az ilyen ívelt kijelzős telefonokra a MediaMarkt-féle ClearPlex-et szoktam venni, nincs rá panaszom, bár S22 Ultra-n még nem próbáltam csak hasonlón! (Honor 50, Samsung S9+, Xiaomi 12X). A klasszikus "üvegfólia" szerintem ívelt kijelzőn nem marad meg, vagy nem ér ki a széléig vagyis nem jó!

(#7050) cinikis válasza Sun777 (#7049) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm
Mit lehet erről tudni? Mi ez/mennyibe kerül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.