Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) subset válasza PeteePeti (#6482) üzenetére


subset
senior tag

Június 24-én rendeltem latercase-t, még aznap megjött a "tracking" levél is.
DHL szállítja....29.-én be is került a raktárukba de nem tudom mi a sz@rt csinálnak mert azóta nem volt képes elhagyni az usa-t a csomag - csak processzálgatják meg sortingolják meg előkészítik a szállításra már egy hete, nem értem.
A DHL- biztosan fog áfá-t fizettetni, nem reménykedem...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6502) TTom65


TTom65
tag

Elérhető frissítés.

(#6503) Taci válasza ollie (#6496) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm. :)

(#6504) Dr V válasza subset (#6498) üzenetére


Dr V
őstag

Akár az összefoglalóba is be lehetne tenni a gyakori offos témákat.

(#6505) sfefe válasza sanyijedi (#6499) üzenetére


sfefe
őstag

Azt nem mindenki olvassa vagy tud róla...Sokáig Én sem tudtam van ilyen..
Ha ehhez a telóhoz tartozó kuponról van szó akkor szerintem az ide is tartozhat simán... Ugyanígy a tök/fólia stb ami ehhez a telóhoz kell..
De akit nem érdekel az tovább pörget ahogy Én is...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6506) blueye válasza sfefe (#6505) üzenetére


blueye
veterán

Így van és az OFFba is teszi hogy könnyebben porgessek a többiek...

(#6507) blueye válasza blueye (#6220) üzenetére


blueye
veterán

Erre bixby routine sem megoldás. Lekapcsolja a bt tetheringet, másik androidon nem volt ilyen gondom. Marad az hogy minden reggel visszakapcsolom az autó miatt?

(#6508) Pythoncobra válasza PeteePeti (#6482) üzenetére


Pythoncobra
tag

Már régen rendeltem, nemsokkal az után, hogy kijött a telo.
Kb két hét alatt ért ide.
Azt hiszem a posta hozta ki, párszáz forint ügyintézési költséget kellett fizessek a vámkezelésért.

(#6509) SX Wave válasza ffrdgc (#6464) üzenetére


SX Wave
aktív tag

A ses oldalán a 10% diák és a 100e forintos készülék beszámítási kedvezmény kuponok számát lehet oda beírni. És még ajándék tok is van. Így a 12/512 400e körül jön ki.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6510) Curtain válasza ollie (#6496) üzenetére


Curtain
senior tag

Nálam s22+ nem ír százalékot. Ezt külön be lehet állítani?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6511) sfefe válasza blueye (#6506) üzenetére


sfefe
őstag

Mondjuk engem nem zavar ha nincs oda írva, hogy off... Úgyis bele olvas az ember az elejébe még az offnak is, hogy miről van szó.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6512) bigmasterg válasza guriga1234 (#6489) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mi számít ON topicnak?
Az jobb, hogyha félig halott egy topic és néha bedobják, hogy megint jött egy frissítés?

Szerintem a készülékhez tartozó kiegészítők ide tartoznak.
Legyen külön S22 Ultra tartozékok topic? Az kicsit nonszensz.

A kuponozás viszont már inkább a bestbuy topciba való.

[ Szerkesztve ]

(#6513) PeteePeti válasza bigmasterg (#6512) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én például nem is tudtam, hogy van bestbuy topik! :DD
Szal örülök, hogy itt is szóba kerültek az aktuális kuponok, amivel 250 ezerrel olcsóbban vettem a készüléket! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6514) guriga1234 válasza bigmasterg (#6512) üzenetére


guriga1234
addikt

"Legyen külön S22 Ultra tartozékok topic?" - Igen.

(#6515) surgery válasza guriga1234 (#6514) üzenetére


surgery
senior tag

Akkor szerintem nyiss egyet külön te és megoldódik minden bajod. Ha ennyire bánt a dolog akkor màr mondtam ne gyere ide. Nem értem ezeket a megnyilvánulásokat. Vagy találj ki egy mások felületen egy másik fórumot. Kritizálni mindig könyebb mint cselekedni. Nekem például ezek a dolgok unalmasak kinek mi….

[ Szerkesztve ]

(#6516) csubííí


csubííí
senior tag

Szerintem nagyon jó ez így ahogy van.
Aki ide látogat, talán már okos annyira, hogy kitudja válogatni magának ami számára hasznos, ami meg nem, azt "átlépi".
Tök egyszerű!

[ Szerkesztve ]

(#6517) SX Wave válasza Curtain (#6510) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Az ultra sem ír százalékot.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6518) S e t h


S e t h
nagyúr

Amíg nem történik semmi ami a fórum szabályzatába ütközik, addig mindenki érezze jól magát és a telefonját, uff.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6519) Dave Crank válasza surgery (#6515) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Szerintem alapvetően azzal nincs probléma, hogy az S22U topicjában ilyen dolgok, hogy kupon, tartozék és ehhez hasonlókról megy a társalgás, mert ide tartozik.
Inkább azzal, hogy van ami 100x is ki van tárgyalva, újra és újra.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6520) Curtain válasza SX Wave (#6517) üzenetére


Curtain
senior tag

Nem a töltöttségre hanem a hangerő szintre gondoltam amit Ollie írt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6521) Taci válasza Curtain (#6520) üzenetére


Taci
addikt

Én nem látok rá opciót, hogy ki lehessen kapcsolni (persze lehet, csak nagyon alaposan eldugták). Plusz be sem kapcsoltam, mert csak átköltöztem S21U-ról (ahol ilyen nem volt), ezért gondoltam, hogy itt már mindig ki van írva, mert ha lenne opció a kikapcsolására, akkor a Switch azt is átállította volna.

(#6522) SX Wave válasza Curtain (#6520) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Én is arról írok :) Szóval az ultrán sincs százalékban jelezve a hangerőszint és opciót sem látok a bekapcsolására a One UI-ban.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6523) z67


z67
őstag

Elvileg van egy olyan funkció, hogy a kamera egy fényképből csinál egy timelapse képet. Ezt sikerült valakinek elocsalogatni?

(#6524) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Sziasztok!

Gondolkozom a készülék beszerzésén, de nem tudom, hogy teszt óta mennyivel javultak az EU-s modell fogyasztási adatai. Hogy látjátok mennyivel lett jobb készülék félév alatt az S22U?

Köszi:

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#6525) chipesz válasza SX Wave (#6522) üzenetére


chipesz
őstag

Good Lock > SoundAssistant moduljában van ilyen.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6526) ollie válasza Curtain (#6510) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már nem emlékszem, lehet, hogy nálam a Sound Assistant miatt írja ki. Amúgy ezt a progit azért (is) érdemes használni, mert pl beállíthatod, hogy kisebb léptékben változtassák a hangerőt a gombok (alapból 10, nálam pl 5-re van állítva)

***

(#6527) ollie válasza bigmasterg (#6512) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden ON topiknak számít, ami a készülékhez kapcsolódik. Amennyiben egy bizonyos téma zavarja a többséget, akkor lehet olyan szabályt hozni, hogy az nem ide való, de addig nem.

***

(#6528) sfefe válasza surgery (#6515) üzenetére


sfefe
őstag

+1
Nem értem a hisztit tovább kell görgetni azt csá....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6529) Curtain válasza chipesz (#6525) üzenetére


Curtain
senior tag

Erre gondoltam köszönöm! Kipróbáltam de nekem csak a média hangoknál írja az értéket, a csengetési hangerőnél nem. Újraindítás megvolt. Igaz nem a good lock-ot használom hanem a nice lock-ot de gondolom ez mindegy ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6530) Memmaao


Memmaao
addikt

Azoktól kérdezem, akik hozzám hasonlóan nem használnak üveget/fóliát, Ti meg vagytok elégedve ezzel a GG Invictus kijelzővel? Soha ennyi karcot nem gyűjtött egyik korábbi telefonom sem. Illetve egyiken sem volt zsebből kivéve közepén zsíros paca (ahogy telefonálok, az arcomhoz ér, és zsebre téve a zsebem elmaszatolja a zsírt rajta). Lehet a rugalmassag miatt puhább az üveg szerkezete és jobban karcolódik? De az oleofob réteg sem az igazi.

My name is Bond, James... Dean.

(#6531) Dave Crank válasza Sir Pocok (#6524) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én elővásárlási promócióban vettem elsőnek 2x is. Az elsőt visszaküldtem, a másodikat eladtam inkább.
1 hete ismét vettem, minden probléma megszűnt, ami az első kettőnél jelentkezett.
Üzemidő nekem 2 nap, tegnap reggel 5-kor vettem le a töltőről, most 31%, 2,5h SOT-tal.
Szerintem teljesen rendben van a teló.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6532) Sir Pocok válasza Dave Crank (#6531) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Köszi, gondolom itthon csak exynos-szal lehet kapni, de akkor szépen lassan dolgozza le a hátrányát a SD-he képest.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#6533) subset válasza z67 (#6523) üzenetére


subset
senior tag

Nem a kamera, hanem a samsung galéria csinálja a timelaps effektet egy képből.
De csak olyan szabadtéri képekből tud amin látszik a nap, vagy látszanak felhők stb...
A software által timelaps-ra alkalmas képeknél egy kis sárga ikon jelenik meg a kép alján...észre fogod venni

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6534) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Valaki ezt próbálta már?

(#6535) syIex


syIex
veterán

Na a Samsung már javított a kuponos dolgokat és csak egy kupont fogad el. Haverom akart rendelni egy S22U-t és most szólt, hogy ez a helyzet.. :U
Szóval aki rendelt a napokban az még jól járt... :DD

#6534 Elég bumpszlinak tűnik én nem biztos, hogy hordanám a telefonon. :N

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6536) z67 válasza subset (#6533) üzenetére


z67
őstag

:R:R:R:R:R

(#6537) balintka válasza syIex (#6535) üzenetére


balintka
addikt

Tegnap még ment a Saycm10 és egy egyedi kód. Így együtt már nem mennek?

Én örülök neki h téma a topicban a kupon, mert ennek köszönhetően sikerült 374 + Buds-szal megvenni a telot.

(#6538) ollie válasza balintka (#6537) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyedi kód még meg bármivel, de van 3 nem egyedi, ami közül már csak egy.

***

(#6539) geryboro


geryboro
senior tag

ON.

google terkep.
kb egy ~1300km-es uthoz hasznaltam az alap navigaciojat.
offline lefedett terkep volt, az ut 1/3-a offline, 2/3-a online navigacio alatt ment.
tapasztalatok a kovetkezoek:
1. a kivalasztott utvonalterv nem a legrovidebb volt,
ez mellett 2 alternativ opciot is felajanlott,
a rovidebbik alternativ opciot nagyon eroltette, kb. 5 percenkent felajanlotta a valtast, amit ha nem utasitok el, automatikusan elfogadja, igy nem csak enyhen zavaro volt a jelenseg.
2. alagutban a navigacio 10-bol 5 esetben megallt.
nem halad tovabb a navigalas gps jel nelkul, hanem az alagut elejen, ahol elveszti a jelet megall.
3. ujratervezes. olykor-olykor 2 masodpercenkent ujratervez kb. 1 percen keresztul, nem veszit jelet, bebugol vagy nemtudom.
4.qi gyors toltes bezavar a navigacioban.
tobbsavos autopalyan(6-8 savnal) ossze vissza dobalt sav valtas nelkul, vagy kozben.
1-3 eddig csak ezen a telefonon talalkoztam ezekkel a jelensegekkel. :F

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6540) Pistakiss válasza bulikavagyok (#6492) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Köszönöm a tanácsodat, közben megrendeltem neten, vodánál, remélem mihamarabb megjön és élvezni tudom. Sajnos egy nagyon jó telefont váltok le vele, Huawei P40 p-t. Nagyon jó készülék , csak a google kiszúrt vele.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6541) vata666 válasza ollie (#6538) üzenetére


vata666
tag

És melyik a működő?

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#6542) ollie válasza vata666 (#6541) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SAMSUNGNYAR15
SAMSUNGNYAR10
SAYCM10

Elvileg mindhárom működik, de egyszerre csak egyet használhatsz ezek közül. Persze nem minden termékhez jók.

[ Szerkesztve ]

***

(#6543) vata666 válasza ollie (#6542) üzenetére


vata666
tag

Nekem van 2 egyedi. Amit vásárláskor kaptam, illetve kompenzáció. SAYCM10 et ha beírom melléjük, akkor felmegy az ár. A másik 2 abszolút nem megy. Gondolom, hogy már az is halmozas lenne... 🤔

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#6544) ollie válasza vata666 (#6543) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ha ezek egyikével kezded?

***

(#6545) vata666 válasza ollie (#6544) üzenetére


vata666
tag

Később kipróbálom. Köszi :R

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#6546) chipesz válasza Memmaao (#6530) üzenetére


chipesz
őstag

Én nem vagyok megelégedve. Sosem használtam fóliát és nem volt jellemző hogy karcolódtak a mobiljaim. Maximum ha leejtettem. Ezen az első héten lett karc, fogalmam sincs hogyan, nem ejtettem le, nem hordom kulcsok vagy apró mellett, csak simán a zsebemben.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6547) balintka válasza ollie (#6538) üzenetére


balintka
addikt

Aha, akkor ezt küszöböltek ki. A nyaras kódok nem mentek tegnap este se ment már.

(#6548) subset válasza chipesz (#6546) üzenetére


subset
senior tag

Az nem lehet, hogy csak az oleofób réteg sérült meg ? Körmöddel érezni a karcot (van mélysége) ?

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6549) Exelsior válasza chipesz (#6546) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hali, Én sem.

Antistatikus rongyot amit új volt szépen letakarítottam fólia felhelyezés előtt és szépen 2 karc lett is rajta. Mondom mezt hogy? Ez a nagy Victus. Ettől még a telefont szeretem de a védelem semmit nem ér. Régen S7edge vagy S8+ simán tok nélkül sem karcolódott a kijelző.
Még a Tech 2 laci is mondta hogy tok nélkül használta és karc mentes volt neki.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6550) surgery válasza Exelsior (#6549) üzenetére


surgery
senior tag

Az tényleg hogy ? :Y Olvastam pár tesztet de sehol ilyenről nem írtak még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.