Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Saccco válasza sitq74 (#5641) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olcsó kínai üveg, ügyesen felhelyezve*. Ujjlenyomat is megy.

*vannak erre videók, ujjlenyomat körül le kell nyomni teljes kötés előtt

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5652) saril válasza Saccco (#5650) üzenetére


saril
senior tag

ne dobd a homokozóba :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#5653) HaliGab23


HaliGab23
senior tag

Nekem jött egy frissítés:

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#5654) polonic válasza HaliGab23 (#5653) üzenetére


polonic
félisten

Vótmá' ;]

[ Szerkesztve ]

(#5655) HaliGab23 válasza polonic (#5654) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Lehet.. :)
Nem olvastam eddig, hogy ez a verzió már kijött, vagy nem írta senki.
Sammobile-ra is nemrég került fel.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#5656) sitq74 válasza Saccco (#5650) üzenetére


sitq74
kezdő

Kb. így gondolom én is, hogy itt egy fél millás "telefon" és fájna, ha baja esne és tuti nem rohannék másnap, hogy vegyek ebből egy másikat :))

De valóban, veszünk egy csodaszép telefont és elkezdjük becsomagolni minden féle módszerrel, hogy vigyázzunk rá, közben meg nem látjuk a külső szépségét. :)

Mondjuk, jó lenne úgy élni, hogy ne érdekeljen egy fél milliós telefon állapot :DD

Azért köszi mindenkinek a segítséget :R

(#5657) ollie válasza pepe792 (#5647) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még a porban is előfordulnak kvarckristályok, melyek keményebben az edzett üvegnél is, azok bármit megkarcolnak.

Ettől eltekintve én max fóliával védem, üveget soha nem teszek a kijelzőkre.

[ Szerkesztve ]

***

(#5658) kchris78 válasza ollie (#5657) üzenetére


kchris78
veterán

melyik az a fólia aminek hasonló az átlátszósága mint egy üvegnek? egy neoflexem volt de nem volt tiszta.

(#5659) Grawens válasza sitq74 (#5656) üzenetére


Grawens
senior tag

Valamit valamiért.
Mindenki mérlegelhet, hogy szeretné e jobban védeni, mellesleg nem drága egy ilyen fólia. Az esetek 98%-ban önhibából törik egy telefon.
Én nem használok, csak tokot.
A minap kellett szélvédőt cseréltetnem "nem önhibából". Szembe jövő teherautó felba*zott egy nagyobb követ, pókháló. 158'000 + munkadíj. Lehetne rá olyan fóliát tetetni ami "megvédheti". De ki, mit szeretne.
Ugyan ez telefonnál is, aki szertne az tetet rá érthető okokból, aki meg nem az nem.
Egyik sem elítélendő.

(#5660) Laraxior válasza kchris78 (#5658) üzenetére


Laraxior
titán

En tettem fel az enyemrol fotokat, keress ra. Mondjuk azota mar van rajta kis szantofold, de tokeletes, nem levegos, nem jon fel sehol, es nem is olyan csuszós vacak

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5661) Kasya válasza kchris78 (#5658) üzenetére


Kasya
nagyúr

Spigen jo, amit a Speedshopban adnak.

(#5662) ollie válasza kchris78 (#5658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyári.

Kettő fólia van benne, ha rendelnél.

***

(#5663) geryboro


geryboro
senior tag

OP 8Pro Gorilla Glass 5-tel sz*rra karcolodott miutan levettem rola a jominosegu gyari foliat.
eleg mely karcok is voltak benne amiben szoszerint meg lehetett volna kapaszkodni, kulccsal kerult ra gondolom.
aztan egy hatarozatlan mozdulattal szilankosra tort a kikelzo.
ezert erdemes foliat vagy uveget rakatni a telefonra.
a folyekony fajtat meg jo messzirol elkerulni. :K

rocoges most nalam chrome-ban van, illetve jatekokban, utobbit hw-nek letudtam, elobbi kezd bosszantani.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5664) PeteePeti válasza geryboro (#5663) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hogy került a kulcs és a telefon kijelzője kontaktba egymással! :F
Nálam alap, hogy a telefont soha nem teszem ilyen és hasonló tárgyak közelébe! Se táskába, se zsebbe, se sehol! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5665) ollie válasza geryboro (#5663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kulccsal tuti nem került rá.
Tanuljuk már meg, hogy az üveg keményebb a legtöbb fémnél, így nem fogsz se kulccsal, de még késsel sem karcolni üveget.

[ Szerkesztve ]

***

(#5666) geryboro válasza ollie (#5665) üzenetére


geryboro
senior tag

"gondolom".
akkor passz, de jol megkarmolta valami. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5667) Ace owner válasza pepe792 (#5647) üzenetére


Ace owner
addikt

[kép]

Galaxy Fold 4

(#5668) m1lan válasza balintka (#5600) üzenetére


m1lan
őstag

SES-ben holnapig tart a 15%-os akció, azzal 450.500 Forintra jön ki a 256GB-os Ultra. Ha be tudsz menni valamelyik üzletbe leadni egy régi telefont a fiók mélyéről, akkor 425.000 forint lesz a vége. Nem csak a listaárakat kell ám figyelni. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#5669) kchris78 válasza ollie (#5665) üzenetére


kchris78
veterán

de beakadhat valami kisebb nagyobb porszem és az végig tudja szántani...

(#5670) Laraxior


Laraxior
titán

Hogy lehet elohozni hogy ket alkalmazasom legyen eloterben, azaz ket ablak menjen, lassam mi fut az egyiken, mig a masiknal pl irok. Nem tudom a Samsungnal mi a neve, valoszinuleg kilottem, es nem talalom most :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5671) Dr V válasza Laraxior (#5670) üzenetére


Dr V
őstag

Előurgó nézet, alkalmazás váltóban az ikonra hosszan nyomva elő tudod hozni.

(#5672) Laraxior válasza Dr V (#5671) üzenetére


Laraxior
titán

Szuper, meg is van, köszönöm :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5673) balintka válasza m1lan (#5668) üzenetére


balintka
addikt

Még nem adtam el az S20-at, addig nem tudom megvenni... erről lemaradok akkor. Bár a Vodafone-nál alapból is 446 ezer a 256-os. Max ki kell várni, míg lesz fehér nekik.

(#5674) pontyos


pontyos
senior tag

Helló, a bekapcsolt gps ikon nem látható a felső sávban. Van esetleg valahol erre egy engedély, vagy beállítás, esetleg alapban nem is mutatja? Így mindig bakapcsolva felejtem. Köszi

(#5676) Teal'C válasza pontyos (#5674) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem csak megjelenik ha épp valami használja. Nekem állandó be ben van már több éve nem nagyon számít üzemidőben.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5677) pontyos válasza Teal'C (#5676) üzenetére


pontyos
senior tag

Igen, ha térképről kilépek eltűnik, és általában utána elfelejtem kikapcsolni. Ha nem mérvadó, akkor nem érdekes, azt gondoltam jobban befolyásolja az akku időt.

(#5678) Teal'C válasza pontyos (#5677) üzenetére


Teal'C
addikt

Egy telefonnal sem vallottam szégyent üzemidőben a többiekhez képest sőt volt hogy jobban is jövök ki. De a lagtöbb alkalmazásnál be van állítva hogy csak használat közben fér hozzá a helyadatokhoz.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5679) pontyos válasza Teal'C (#5678) üzenetére


pontyos
senior tag

Ok, igen azt értem. Akku időket néztem, a Google térkép fogyaszt legjobban a használati időket alapul véve, arányaiban összehasonlítva más ugyanannyi időt futóval, adott töltési ciklus alatt.
Gondoltam, hogy az appon kívül a bekapcsolt gps-t is figyelembe kell venni. Tehát ha nem is használja épp, a bekapcsolt gsp állapot is jobban meríti.

[ Szerkesztve ]

(#5680) ShadowLac válasza balintka (#5673) üzenetére


ShadowLac
addikt

SES Ben 450.000 most (-15%) kérdez rá van készülékbeszàmitàs? Hátha.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5681) balintka válasza ShadowLac (#5680) üzenetére


balintka
addikt

Valószínű, hogy jóval kevesebbért vennék be, mint amennyit ér :(.

(#5682) pepe792 válasza ollie (#5657) üzenetére


pepe792
tag

Elő, elő. Az utcán is bárki fejére ráeshet egy virágcserép, mégsem járunk bukósisakban. Táskában és zsebben hordom a telefont, előtte 2 évig egy zenfon7-et, és nincs egyiken sem karc. Talán a gyártó nem véletlenül rakja rá amit rárak. Ha bármilyen más megoldás jobb lenne azt tenné, így csak pénzlehúzás az egész.

(#5683) Laraxior válasza pepe792 (#5682) üzenetére


Laraxior
titán

Penzlehúzás? :DDD Ne viccelj mar, mennyire szamit az a 2000forint a felmillio mellett...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5684) bigmasterg válasza pepe792 (#5682) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem Galaxy s8-on nem volt fólia és 1 év után tele volt mikro karcokkal és 1 vagy 2 mélyebb is volt rajta. Pedig zsebben hordtam, úgy hogy más nem volt mellette.
Utána S10re sima fóliát raktam és így hibátlan volt a kijelző. Fólia karcolódott, de a kijelző sosem.

Abban viszont nem hiszek, hogy sokkal többet védene egy üvegfólia, mint egy sima. Ütés ellen úgyis a tok véd, nem egy vékony üveg lap.

(#5685) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok,

Párom megkapta a szifon 12-met és vissza jöttem eme készülékkel fekete színben. S10+ volt az utolsó.
Egyenlőre szokom és lakom be de kellemes csalódás ért. :R :C

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#5686) kchris78 válasza bigmasterg (#5684) üzenetére


kchris78
veterán

de véd.. persze a felfogható erő más kérdés. A pontszerű ütés ami törheti leginkább a kijelzőt azt nem fogja fel de szétteríti. Nekem kapott már úgy ütést az üveglap hogy az elrepedt a kijelzőnek viszont nem lett semmi baja. nekiütöttem oldaliranyban egy fém valaminek mert elkezdett leesni de utánanyúltam (rosszul) a telefonnak ezért csak elütöttem.

(#5687) Kisszaboo válasza pepe792 (#5682) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Asus Zenfone 7- et váltotta? Miben jobb, miben nem az S22 U?

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5688) bombibmw válasza Kisszaboo (#5687) üzenetére


bombibmw
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5689) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, lenne egy gyors kerdesem. Visszakeresve a CSC szóra kidobott jópárat, de kérdesemre választ nem találtam. Ugye sokakat a hívás rögzítés érdekelt, de engem az nem érdekel. Van egy EUX romos, de TMH szolgáltatói szofveres teló, viszont a telefon luxemburgba lenne használva luxis szolgáltatói kártyával, ezért olyan kellene ami EUX/LUX-os. Lenne értelme megváltoztatni a CSC-t ezért LUX-ra, járna valami előnnyel vagy tök fölösleges pénzkidobás ?
(Ami zavaró első blikkre az valami telekomos beépített program ami mondjuk tiltható, illetve amit írtatok, hogy a frissítés nem ecy időbe jön.)

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#5690) Curtain válasza mrThomi (#5689) üzenetére


Curtain
senior tag

Melyik az a telekomos program?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5691) mrThomi válasza Curtain (#5690) üzenetére


mrThomi
addikt

[kép] meg alatta van valami app starter is az nem tudom mi.

Nothing Phone (2a)

(#5692) Dr V válasza mrThomi (#5689) üzenetére


Dr V
őstag

Miért szeretnél másik szoftvert rá? Ha kártyafüggetlen, akkor a frissítéseket leszámítva nincs értelme.
A szoftvert te is le tudod könnyen cserélni, van pár leírás, h hogyan lehet gyári romot feltenni.

(#5693) mrThomi válasza Dr V (#5692) üzenetére


mrThomi
addikt

Mert a teló nem magyarba lenne használva. Úgy tudom, hogy a szoftver csere nem változtatja meg a CSC-t. Ezért kétdeztem hogy lenne e értelme szórakozni vele ? [kép] Olyan kene nekem aminek a vége LUX, nem TMH

Nothing Phone (2a)

(#5694) Curtain válasza mrThomi (#5691) üzenetére


Curtain
senior tag

Nálam nincs ilyen app pedig telekomos a készülék (22+) és telekomos kártyával is használom. Azért is kérdeztem mert nem tudok olyan telekomos appról amit ne lehetne törölni.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5695) geryboro válasza kchris78 (#5686) üzenetére


geryboro
senior tag

nalunk olyan volt hogy pofara esett a telefon,
uvegfolia, smart view flip cover tokban, aztan a kijelzo beposszant, uvegfolianak semmi baja. :DDD

targyra terve a tok azert van, hogy felfogja a kornyezetben levo dolgokat, amikkel ha erintkezik, nem igazan bir a telefon.
victus+t is be lehet torni, nincs lehetetlen alapon.
raadas a tok egyfajta fogast is ad a hasznalojanak.
en szemely szerint nem szeretem a csupasz telefont fogdozni, valahogy a tok fogasa kellemesebb.
kijelzo szabadon igyis-ugyis karcolodik egy ido utan, ha hasznalva van a keszulek.
direkt fenyben mar az elejen erzekelheto.
a nincs folianal jobb ha van folia.
folianal logikus hogy egy vastagabb es kemenyebb vedoreteg az uveg altal tobbet ad mint a folia, de ugye edge kijelzo, ultrasonic fingerprint, aztan lehet kompromisszumot kotni.
nalam sarkitott es peremitett tok+hydrogel kijelzo folia+h9 kamera vedo kombo van a telefonon.
remelem sokaig meg lesz.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5696) pepe792 válasza Kisszaboo (#5687) üzenetére


pepe792
tag

Kamerában és támogatottságban biztos jobb az S22U. Egyéb okok miatt váltottam Samsungra, semmi gond nem volt amúgy a Z7--tel. De családban maradt, megkapta az asszony. ;]

(#5697) mrThomi válasza Curtain (#5694) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem a lényeget siekerül megfognod de mindegy :D Igazából a csc kód csere lett volna a főbb kérdés

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#5698) m1lan válasza balintka (#5673) üzenetére


m1lan
őstag

Van 0% OTP Áruhitel. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#5699) Curtain válasza mrThomi (#5697) üzenetére


Curtain
senior tag

Kiváncsi voltam melyik az az app. A kérdésed többi része hidegen hagyott mivel nem értek az ilyenhez....

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5700) sfefe válasza ollie (#5665) üzenetére


sfefe
őstag

Hát az s10e -t pont kulcs mellé tettem be egyszer( pedig figyelek ne legyen a zsebemben semmi) és megkaristolta az üveg szélét a kameránál..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.