Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) icecave válasza JanR (#6900) üzenetére


icecave
nagyúr

Olyan 8-10k környéke/db.

(#6902) syIex válasza JanR (#6893) üzenetére


syIex
veterán

Vagy a SES-ben is felteszik, azok is hasonlóak. Esetleg ott még van White Dome is. Az árban drágább, de elvileg extra. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6903) z67 válasza JanR (#6893) üzenetére


z67
őstag

Speedshop 1500 + a fólia. 2 db spigen 4990,-

(#6904) Memmaao


Memmaao
addikt

A ti telefontok kijelzőjén nincs zsebből kivéve ilyen paca. Egyszerűen full lekopott a hidrophob réteg.


Vízzel locsolva még feltűnőbb:

My name is Bond, James... Dean.

(#6905) gilfoyle válasza Memmaao (#6904) üzenetére


gilfoyle
őstag

Miért nem intézed gariban? Nem hiszem, hogy ez normális, hogy így lekopnak a rétegek...

(#6906) JanR válasza gilfoyle (#6905) üzenetére


JanR
addikt

Pont ezt akartam irni. 5 honap utan ez nem normalis. Anyosom 4 eves telefonja nem nez ki igy..

(#6907) Memmaao válasza gilfoyle (#6905) üzenetére


Memmaao
addikt

Az lesz, csak mivel ez a munkaeszközöm, elég nehéz megválni tőle. Ráadásul kijelző csere esetén is csinálnak egy teljes factory reset, amit úgy gyűlölök, hogy el sem tudom mondani.

My name is Bond, James... Dean.

(#6908) polonic válasza Memmaao (#6904) üzenetére


polonic
félisten

Ez szerintem sem normális. Lehet, hogy szervízbe elvinném garanciáztatni.

(#6909) adamklark válasza icecave (#6897) üzenetére


adamklark
senior tag

sajnos én olyan vagyok (gondolom páran mások is) hogy hiába a sok guide meg minden. egyszerűen hülyék vagyunk felrakni normálisan :DD, kint is inkább valami sarok szervizben felrakattam, fólia + procedúra volt olyan 12 euro vagy ilyesmi

(#6910) geryboro


geryboro
senior tag

volt par telom eddig, es egyikrol sem kopott meg igy le az oleophob reteg... :F

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6911) WiZARD válasza Joe_Muad_Dib (#6881) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez a régi fajta, amivel állítólag lassabban tölt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6912) Memmaao válasza polonic (#6908) üzenetére


Memmaao
addikt

Kijelző csere lesz, lerendelik IMEI alapján hozzá az alkatrészt. Utálom az ezzel járó procedúrát, mert mindenképpen FR kell kezdeniük garanciális esetben. És nincs annál gyűlöletesebb dolog, mint újfent belakni egy telefont. De azért ez na:

My name is Bond, James... Dean.

(#6913) bbsofficial válasza Memmaao (#6912) üzenetére


bbsofficial
tag

Szerintem Smartswitchel egyáltalán nem szenvedés a FR, cserébe lesz egy szép kijelződ.

Utólag örülök, hogy a sima S22 helyett ezt választottam a nagy akciózás keretében, így lett +1 év garim.

(#6914) Memmaao válasza bbsofficial (#6913) üzenetére


Memmaao
addikt

Ok, de azt is meg kell csinálnom 2x, mert le kell menteni mindent egy tartalék telefonra,.majd vissza. Vagy a smart switch -en belül ha a külső pendrivera mentést választom, az is teljesértékű?

Kell is az a 3 év garancia!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6915) JanR


JanR
addikt

8 ropi a medias clearplex. Szepen illeszkedik. Kicsit meg hullamos, de elmondasuk szerint ez holnapra eltunik. Amugy 3 napon belul cserelik, ha bajom van vele (ferde, buborekos, felpenderedik valahol). Eddig szimpi!

(#6916) Mr. Morgo válasza JanR (#6915) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Nekem az a csoda 2 hónapig bírta aztán felvált a saroknál.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6917) PeteePeti válasza JanR (#6915) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem óriási csalódás volt anno ez a Clearplex! Volt, hogy a folyadék nem tűnt el a fólia alól és szivárványos maradt a kijelző! Volt, hogy hetekkel később jött fel a széle! A hajszárítózd meg és akkor öngyógyul duma is egy óriási kamu, se mikrokarcot se semmilyen karcot vagy benyomódást nem sikerült öngyógyítani vele! :W
Jobban jártál volna a 4000 forintos gyári fóliával! Pofon egyszerű feltenni! Ráadásul kettő van a csomagban ennyiért! A másodikat meg már biztos nem rontottad volna el, ha az elsőt sikerült is volna! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6918) JanR válasza Mr. Morgo (#6916) üzenetére


JanR
addikt

Tokban van a telefon? Nekem mondta is a srac, hogy most 24 oraig ne rakjam tokba, pont emiatt. Majd az ido eldonti, hogy milyen minosegu.

(#6919) JanR válasza PeteePeti (#6917) üzenetére


JanR
addikt

Ha nekem 24 ora mulva foltos, vagy elvalik, akkoe visszaslattyogok es addig csereltetgetem veluk, amig jo nem lesz. Itt vannak 3 perc setara.

Amugy en szinvaltozast nem latok, pedig eleg jo szemem van es nehez viselem a vacak kijelzoket, kepernyoket. A hullamok most meg zavarok, de ugye 24 ora turelmi ido. Utana majd problemazok a dolgon, ha lesznek :D

(#6920) Mr. Morgo válasza JanR (#6918) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Ott volt, de én két napig nem is használtam a telót. A tok nem nyomta fel a fóliát.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6921) Taci válasza Memmaao (#6914) üzenetére


Taci
addikt

Számítógépre telepítsd a Smart Switch-et, és az a gépre menti le a telefon teljes tartalmát (attól függően persze, mit választasz ki). És onnan tudod majd visszaállítani.
Szóval ne a telefonos Smart Switch alkalmazással csináld, hanem számítógépre telepítsd, indítsd el ott, majd amikor kéri, kösd USB-kábellel gépre a telefont, add meg az engedélyt neki, és gépen kattintgasd végig a mentés folyamatát. Aztán majd a visszaállításét is ugyanígy.

(#6922) koxmatyi válasza JanR (#6915) üzenetére


koxmatyi
tag

2 hét után a nagy melegben a széle feljött, és ez ráadásul a második rajta.
Előtte p30pron 3 évig birta......
És csak 1 szer cserélik gariban

[ Szerkesztve ]

(#6923) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Használ valaki prémium Youtubeot, kellene egy kis segítség .Átköltöztem a régi telefonról az újba és nem teszi át a letöltött videókat az új látja hogy ezeket már letöltöttem de nem hajlandó újra letölteni ( van ilyen menü opció csak éppen nem csinál rá semmit) :W
Ha valaki tud rá megoldás az jól jönne.

(#6924) JanR válasza koxmatyi (#6922) üzenetére


JanR
addikt

Akkor bizom benne, hogy nem lesz ilyen bajom. Majd "elvalik".

(#6925) Curtain válasza Száguldo (#6923) üzenetére


Curtain
senior tag

Esetleg ha a régi mobilodból kijelentkezel? Csak egy tipp.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6926) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Egy kis Latercase aramid tok infó!
Napra két hete rendeltem meg, de még mindig az USA-ban van a cucc! :U
Maga a Latercase sem siettem el a feladást, de amit a DHL művel is megérne egy misét! :))
Talán majd mire eladó lesz már a telefon ide ér! :W
Ennyi idő alatt Új-zéland felé egy tutajjal is ide kellett volna érnie! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6927) Memmaao válasza PeteePeti (#6926) üzenetére


Memmaao
addikt

Az én DBrand tokom áprilisban majdnem 4 hetet várta Vecsésen a vámot 🤷

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6928) ffrdgc


ffrdgc
tag

Mai nap nekem is megérkezett. :DD
(Csütörtök este rendeltem.)

Samsung Galaxy Note22

(#6929) ShadowLac válasza Memmaao (#6927) üzenetére


ShadowLac
addikt

Dbrand megjött kb 3 hét vám 2000ft.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6930) Brut


Brut
tag

Van valami erős mágnessel rendelkező magsafe kompatibilis tok az ultrahoz?

iphonehoz vettem jópár magsafe cuccot és most jó lenne a Samsunghoz is használni :D

(#6931) PeteePeti válasza Brut (#6930) üzenetére


PeteePeti
őstag

:DD Ez?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6932) Brut válasza PeteePeti (#6931) üzenetére


Brut
tag

Nem karcolta össze a telefonod keretét? Én jártam már így S21 ultránál

(#6933) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Ma én is tulaja lettem ennek a készüléknek! Nagyon tetszik, reggel óta nyúzom, átköltözés, beállítások. Sajnos, Huawei P40 próról nem tudtam tökéletesen átköltözni, de szerencsére a Galaxy tabomról tudtam pótolni a hiányokat. Jelenleg töltésen van, egyelőre egy régebbi tablet töltőjével töltöm

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6934) gyuri81 válasza Memmaao (#6912) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez tényleg gáz ahogy kinéz! Azért kíváncsi lennék, hogy most te fogtál-e ki egy rossz kijelzőt vagy ez mint ilyen?? Esetleg reddit-en vagy xda-n nem írnak róla?
(Semmi közöm hozzá, de lehet a garis csere után nem ártana egy fólia...tudom tudom soha nem használtál)

(#6935) blueye válasza Pistakiss (#6933) üzenetére


blueye
veterán

Mit nem tudtál athozni? Mivel koltoztel?

(#6936) cinikis válasza Memmaao (#6886) üzenetére


cinikis
tag

Tesztben mondják hogy az optika zörög. :R

(#6937) Száguldo válasza Curtain (#6925) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Erre is gondoltam de mi van akkor ha nem oldja meg a problémát, mer így most még ha Rootolom a régit akkor tuti kiszedem belőle de ha kijelentkezek akkor törli mindet és úgy már esélyem sincs vissza állitani. ezért kérdeztem hátha járt már valaki így és van tapasztalata.

(#6938) Memmaao válasza gyuri81 (#6934) üzenetére


Memmaao
addikt

XDA -n és Reddit -en is vannak páran, akik így jártak. Bízom benne, hogy első szériás victus+ hiba. Tuti nem tudnám megszokni a fóliát. Garanciáztatás után is lesz még 2 év 7 hónap, ha megint ilyen lesz, megint csere.

My name is Bond, James... Dean.

(#6939) polonic válasza Memmaao (#6938) üzenetére


polonic
félisten

A gyári fólia pedig teljesen jó. Szinte észrevehetetlen.

(#6940) subset válasza Memmaao (#6912) üzenetére


subset
senior tag

A sz@r oleofób réteggel van probléma samsungéknál.
És, igen lehet olvasni, hogy ez már az s9-10 óta elő-elő fordul.
Gariban cserélik.
De ahogy írod ki a francnak hiányzik, hogy napokra leadd és egy tök üres készüléket kapj vissza, egy ugyan ilyen "tartós" oleofób réteggel az új kijelzőn.
Az IP védettségről ne is beszéljünk....hogy az hogy sikerül a megbontás után...
Pisti nem biztos, hogy úgy össze tudja rakni (ragasztani) a szervizben mint a robot Koreában.
Ezekkel egy akkucserénél is számolni kell... :K (gyorstöltők figyelmébe ;) )

Amúgy az olefób rétegnek nem tesz jót semmilyen kemikália, főleg az oldószerek vághatják haza....pálinkás kézzel nem ér nyomkodni :)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6941) Memmaao válasza subset (#6940) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerencsére még tudom oldani, hogy felviszem személyesen a telefont és megvárom míg kész lesz. Remélem az új kijelzőn jobb lesz a réteg. Az újbóli belakàst gyűlölöm.

My name is Bond, James... Dean.

(#6942) Pistakiss válasza blueye (#6935) üzenetére


Pistakiss
őstag

A képeket, zenéket, meg a face-messengerrel kínlódtam

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6943) Pistakiss válasza cinikis (#6936) üzenetére


Pistakiss
őstag

Mivel nem fix optikákról van szó. a zoom optikák zörögnek

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6944) alex.3


alex.3
tag

Hátha tud valaki segíteni, xiaomi-ról jövök és ott megszoktam, hogy az alkalmazás ikonokat a főképernyő jobb és bal oldalára pakolom ki csoportosítva, és nincs ez az alulról felhúzom dolog és ott van ömlesztett az összes alkalmazás. Ezt a funkciót ki lehet kapcsolni a Samsungon valahogy?

(#6945) csubííí válasza alex.3 (#6944) üzenetére


csubííí
senior tag

Megprobálnék válaszolni, de valahogy nem értem a kérdést.
Lehet nálam van értelmezési probléma. :DD

(#6946) Saccco válasza alex.3 (#6944) üzenetére


Saccco
nagyúr

Másik launcher.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6947) Exelsior válasza alex.3 (#6944) üzenetére


Exelsior
senior tag

Launcher beállításokban van szerintem ilyen lehetőség. kezdőképernyő elrendezés névem. ÉS akkor nincs App Drawer hanem fő képernyőn van minden. Mint az Iphone esetében.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6948) alex.3 válasza csubííí (#6945) üzenetére


alex.3
tag

Igen, most így újra átolvasva igazad van. :DD Szóval azt a bizonyos alulról felhúzom és ott van ömlesztve az összes alkalmazásikon funkciót szeretném kikapcsolni valahogy.

Köszi Exelsior megnézem :R

(#6949) Ace owner


Ace owner
addikt

Szellozoracsra rakhato magneses tokot hasznal valaki? Van olyan ami elbirja a telefont? Sajnos a szelvedon nem birja mar a meleget plane napi 10oraban :(

Galaxy Fold 4

(#6950) geryboro válasza Ace owner (#6949) üzenetére


geryboro
senior tag

van.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.