Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) PeteePeti válasza mrThomi (#5098) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gyári launcherrel sincs szaggatás nálam!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5102) guriga1234 válasza PeteePeti (#5101) üzenetére


guriga1234
addikt

+1

(#5103) Rison77


Rison77
senior tag

Valaki próbált már a telefonhoz ultimate shield fóliát? S7 Edge-n nekem a kezdetektől az volt, és konkrétan 4 évig volt rajta, igaz a hátulja már eléggé megfakult, illetve kezdett feljönni a szélein az utolsó fél évben, de leszedésnél patika állapotú volt a telefon. Most amivel kaptam a telefont Glastify UVTG+ üveg, de alig 2 hónapja van rajta, már a szélein kezd feljönni, illetve egyszer leejtettem derék magasságból, és az alja kicsit berepedt :DDD Persze 2 db-os fólia, de az illető az uv lámpát természetesen nem mellékelte. :DDD 2 hó bírásért meg nem is maceráznék vele.
Tokban a gyári smart clear view-et használom, azt is 2 hónap távlatban, kezd a szélein, meg főleg alul a vájatoknál foszlani a csúszásgátló anyag rajta.. illetve felülről nem is illeszkedik a telefon bele 100%-ban, a kamerák miatt visszarúgja, és a felső mikrofon gyakorlatilag a számára kialakított lyukon nem is látszik, csak ha pl. erőszakkal beljebb nyomom a telefont lenne ideális pozícióban.

(#5104) Teal'C válasza guriga1234 (#5102) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5105) vata666


vata666
tag

Eszközvédelem bekapcsolva. Lehet, hogy attól megy sokkal lassabban az applikáció frissítés, telepítés?!

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5106) S e t h válasza mrThomi (#5094) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fogalmam sincs mi okozza de nálam is van. Sőt, elég sok panasz van emiatt az xda-n is, megoldás egyelőre nem nagyon, viszont ez egy aktuális zászlóshajónál nem igazán frankó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5107) mrThomi válasza PeteePeti (#5101) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem tudom, nem is szaggat hanem inkább kicsit darabos a mozgás annál a résznél. Mindegy, megakadnak a szemeim ilyeneken, sajna ilyen vagyok.

Nothing Phone (2a)

(#5108) mrThomi válasza S e t h (#5106) üzenetére


mrThomi
addikt

De ez ugye nem hardverprobléma ? Csak fura mert felmerül a kérdés, hogy akinek nem ilyen annak miben másabb ?

Nothing Phone (2a)

(#5109) mrThomi válasza S e t h (#5106) üzenetére


mrThomi
addikt

Érdekes, még annyit hozzátennék, hogy ha összecsipteted a főoldalt és bejönnek a kisablakok, ahol vannak ikonok,widgetek az adott oldalon ott darabosabb az ablakok közötti csúsztazás. A végén megnyitottam 4-5 lapot, azok között meg nagyon fluid a mozgás :DDD érti ezt valaki ?

Nothing Phone (2a)

(#5110) mrThomi válasza Teal'C (#5104) üzenetére


mrThomi
addikt

Milyen felbontásban van neked a kijelző ? Visszaraktam fhd+ ra így most nekem is fluidabb

Nothing Phone (2a)

(#5111) Teal'C válasza mrThomi (#5110) üzenetére


Teal'C
addikt

Max-on van. Nekem a mai frissítés hozta el fluid érzést. Bár igaz ami igaz mivel nagy frissítés volt csináltam egy mentést aztán legyalultam az egészet. Délután óta egy röccenés sem volt még. Eddig sem volt kifejezetten gondom de így már feltünt.

A play frissítés az ellenőrzés miatt lassú. A store fényévekkel gyorsabb.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5112) mrThomi válasza Teal'C (#5111) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen, én már beköltözés közepette vettem észre a frissítést. Lehet csinálok holnap egy teljes visszaállítást aztán megnézem úgy is

Nothing Phone (2a)

(#5113) pepe792 válasza Teal'C (#5111) üzenetére


pepe792
tag

Minek kell legyalulni az egészet frissítéskor? :U

(#5114) S e t h válasza mrThomi (#5109) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont ezért nehéz rájönni mi okozza, mert totál random az egész.

Lehet placebo, de talán az segít- időnként- ha van egy kikapcs-bekapcs. Évek óta nem kapcsolgatom ki-be a telefonjaimat, itt most vissza kellett rá szokjak, plusz a cachet is ürítem ilyenkor.

Nekem még nem jött frissítés, fákk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5115) polonic válasza S e t h (#5114) üzenetére


polonic
félisten

Be kell állítani az automatikus ujraindítást és akkor ez letudva.

(#5116) Teal'C válasza pepe792 (#5113) üzenetére


Teal'C
addikt

Amikor nagyobb frissítés jön én meg szoktam csinálni. Nem kell de jártam már úgy 2 telefonnal is hogy beakadt valami frissítés után aztán csak pislogtam. 25 perc alatt megvan kb átlag 16gb visszaállítása.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5117) Teal'C válasza S e t h (#5114) üzenetére


Teal'C
addikt

Próbáld pc-n SW vel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5118) kengyel


kengyel
nagyúr

A TMH-romot, át tudom rakni az EUX-ra ? Sima odinra gondolok, csak knox ugrás nélkül.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#5119) S e t h válasza Teal'C (#5117) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott is azt írja naprakész.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5120) surgery


surgery
senior tag

Gyári fóliát rendeltem kinek mi a tapasztalata vele? Két fólia van a dobozban? Hajszárítózni kell hogy a széle meg tapadjon?

(#5121) Teal'C válasza S e t h (#5119) üzenetére


Teal'C
addikt

AVEH a szoftver?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5122) PeteePeti válasza surgery (#5120) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én tegnap egész délután simogatta, meg hajszárítóztam, reggel mégis pár helyen feljőtt a széle! :W
Pedig Samsung boltban tették fel rá!
Mindenesetre baromira mérges vagyok a Samsungra, hogy erre a szériát nem raktak gyári fóliát! Legalább az Ultra kaphatott volna, mert baromi körülményes tenni rá! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5123) ollie válasza surgery (#5120) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Visszaolvasva: igen, igen, igen

***

(#5124) surgery válasza PeteePeti (#5122) üzenetére


surgery
senior tag

Igen ez nem volt túl jó hogy nincs gyárilag fólia.Én úgy vagyok vele ha nem válik be a gyári fólia elengedem ezt a témát és nem lesz rajta semmit.

(#5125) surgery válasza ollie (#5123) üzenetére


surgery
senior tag

Köszönöm :R

(#5126) mrThomi válasza surgery (#5124) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen ez nem jó hír. Most amazonon 8€ a gyári, de ha ilyen körülményes és feljön hamar akkor lehet ráhagyom. Nem épitkezésen dolgozok hogy minden nap homok, kavics stb érje. A másik meg hogy így tökéletes az ujjlenyomat leolvasó. S22 plussomon van üvegfólia és néha az agyvérzés kerülget. Csak akkor érzékeli ha kicsit izzadtabb az ujjam és rányomom erőből. Fóliánál lehet jobb a helyzet, de nekem egyenlőre anélkül tökéletes. Victus +-t még nem láttam normál használattól megkarcolódni

Nothing Phone (2a)

(#5127) kiszu válasza surgery (#5120) üzenetére


kiszu
senior tag

Gyári, 2 db os fólia... 5 perc alatt megvoltam vele, és olyan tökéletesen rajta van, mintha gyárilag tették volna fel. Semmi hajszaritozas nem kellett. Arcszeszes ronggyal attoroltem és felraktam a gyári foliat. Sehol se jön fel a széle, és nem is bubis.

(#5128) pontyos válasza PeteePeti (#5122) üzenetére


pontyos
senior tag

Fentebb írtam, hogy a drágább, gyári case friendly fólia nagyon jó, szépen illeszkedik. Van edge to edge is 😉

(#5129) surgery válasza kiszu (#5127) üzenetére


surgery
senior tag

Ez jó hír :DD érdekes valakinek kellett a hajszárító hozzá.Mondjuk a videóban sem volt hajszárító. Tok sem hozza fel a szélét?

[ Szerkesztve ]

(#5130) mrThomi válasza kiszu (#5127) üzenetére


mrThomi
addikt

Erre csak 1 db-ot ír [link]
Melyikbe van 2 ? Jól jönne ha az első rosszul sikerül. És mi a helyzet az ujjlenyomat leolvasóval, jol müködik ?

Nothing Phone (2a)

(#5131) ImpersonatoR válasza pontyos (#5128) üzenetére

A gyári Samsung edge to edge fóliáról van linked mert én meg nem láttam ?

Mondjuk alzas- árhoz képest drágán vettem [link] :(

Nekem is pozitív csalódás teljesen rendben van cerkával is.
Ugye a szilikonoson tapadna a cerka.

[ Szerkesztve ]

(#5132) Tybike81 válasza Teal'C (#5116) üzenetére


Tybike81
őstag

Én is neki esnék de az 50 gb kép és videó lementése és vissza másolása az ami nagyon sok idő... :((

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#5133) kiszu válasza surgery (#5129) üzenetére


kiszu
senior tag

Nem, de az tény, hogy gyári az összes tököm.. Ledes tok, és bőr is

(#5134) kiszu válasza mrThomi (#5130) üzenetére


kiszu
senior tag

Ebbe van 2db. Többen is írták a topicban, és tényleg

(#5135) pontyos válasza ImpersonatoR (#5131) üzenetére


pontyos
senior tag

linkem nincs, csak tapasztalat ;) Bármelyik Samsung Store ban megnézheted, de a különbség ugye a széleknél van. Az edge fólia teljesen lemegy a szélén, és rásimul.
Google ben keresve ez találtam [link]

(#5136) kiszu válasza pontyos (#5135) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen, ezt tettem fel én is.

(#5137) Teal'C válasza Tybike81 (#5132) üzenetére


Teal'C
addikt

Type-C pendrive :D

Amúgy megint akciós amit én használok fólia. Pont olyan mint az előző gyári fóliák. 3db van benne.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5138) Teal'C válasza kiszu (#5133) üzenetére


Teal'C
addikt

Olvasd át mit írtál :DDD ;] :C
5133

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5139) vata666 válasza surgery (#5120) üzenetére


vata666
tag

Én egy telefonos boltban rakattam rá. Szekszárd mobilvilag. Van nekik több városban is boltjuk. Tökéletes fólia. Mintha nem is lenne rajta. Hetek óta használom. Semmi baj. Öngyógyító, stb. 5000 és 7000 Ft. Soha többet másik fólia. Ez is olyan folyadekos cucc... Egyszerűen tökéletes. Gép vágja ki. A barátom, aki a boltos pedig tökéletesen railleszti. Pedig az ívre is rámegy. Ajánlom mindenkinek.👌

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5140) surgery válasza vata666 (#5139) üzenetére


surgery
senior tag

Megvárom a gyàrit amit rendeltem ha nem válik be akkor lehet kipróbálom :DD

(#5141) ollie válasza Tybike81 (#5132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek kell visszamásolni a képeket és videókat? Miért nem tárolod felhőben? A 21. században vagyunk.

***

(#5142) Dr V


Dr V
őstag

Hogy lehet az Spen szöveg méretét kisebbre venni? Kézírásnál túl vastag, nehezen tudok úgy írni, h felismerhető legyen.

(#5143) ImpersonatoR válasza pontyos (#5135) üzenetére

Amit linkeltel az ugyanaz mint amit linkeltem alzan és nekem is van szerintem csak egy fajta gyári van. Kb félig megy le a szélén de pont elég.

[ Szerkesztve ]

(#5144) mrThomi válasza kiszu (#5134) üzenetére


mrThomi
addikt

Oke köszi akkor berendelem próbaból aztán ha nem jó vele a leolvaso lehúzom.

Fóliások, hogy működik az ujjlenyomat ? Most nekem fólia nélkül patika

Nothing Phone (2a)

(#5145) guriga1234 válasza ollie (#5141) üzenetére


guriga1234
addikt

A 21. század - eddig, ahogy elnézem - az elhülyülés százada.
Miért kéne felhőben tárolni? Azért, hogy ha meg akarja megint nézni, akkor letölthesse? Ilyen mentalitással még 32GB háttértár is soknak tűnik.

(#5146) ollie válasza guriga1234 (#5145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell letölteni megnézéshez. :U

***

(#5147) blueye


blueye
veterán

Ma tettek ra nekem foliat, profi volt az elado, flexible foliat javasolt es tokeletesen rament, ujjlenyomat olvaso mukodik mint a villam.

[ Szerkesztve ]

(#5148) guriga1234


guriga1234
addikt

Azt mondják, hogy a lustaság fél egészség. Sok egészséges ember van a fórumon (nem csak ebben a topicban). Mennyivel egyszerűbb századjára is feltenni ugyanazokat a kérdéseket, mint a keresőt használni, ugye? Ez a topic csak 10%-ban szól a telefonról (talán még sokat is mondtam), a többi tok, fólia, kupon, stb. Évekkel ezelőtt is javasoltam, hogy minden telefontípushoz kéne nyitni tok és fólia topicot is, hogy ne csak szeméttel legyen tele az érdemi rész. Persze ez is süket fülekre talált.

(#5149) guriga1234 válasza ollie (#5146) üzenetére


guriga1234
addikt

Tényleg? Akkor hogy nézi meg anélkül, hogy a képe letöltődne? Nem tárolást írtam, de attól még letöltődik!

(#5150) blueye válasza guriga1234 (#5148) üzenetére


blueye
veterán

Majdnem igazad van :) A visszaolvasas/keresesben biztos.
A tok, fólia szvsz teljesen a topic-hoz tartozik.
Te is tehetted volna OFFba a hszt :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.