Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) esgabor75


esgabor75
csendes tag

Nekem is egy netes kérdésem lenne.
Yettel előfizum van 5G csomag. Soha sehol nem láttam még, hogy kiírná az 5G kapcsolatot.
Balatonszemesen vagyok jelenleg. Be van kapcsolva az 5G kapcsolat is, de 4g kapcsolatkor szinte még sem mozdul a net, ha talál 4g+-t akkor nagy nehezen kb 1 perc oldal betöltése. Ha csak 3G-re átváltom H+-nál lehet a legjobban netezni.
Előtte vodás előfizum volt, de ezzel a yettelel gyakorlatilag gyalázatos a net.
Pécs Balaton útvonalon is alig alig volt net.
Pécsen is sokszor csak áll és vár, de egy idő után betölti az oldalakat. Van valami megoldás. Esetleg a teloval lenne valami?

(#6652) ollie válasza esgabor75 (#6651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be van kapcsolva az 5G a telefonon? Biztos, hogy 5G-vel lefedett területen vagy? Ha igen, szabad területen vagy épületben?

Épületben pl nem biztos, hogy lesz 5G, mert akár egy fa lombja is képes leárnyékolni. De utóbbi ok miatt, szabad területen sem mindegy, hogy hol vagy az 5G toronyhoz képest.

***

(#6653) mankabeka válasza esgabor75 (#6651) üzenetére


mankabeka
csendes tag

Szia az enyém ugyan ezt produkálja, Már sim kártyát is cseréltem azt hittem azzal van baj, de így sem az igazi.

(#6654) Locutus


Locutus
veterán

Végül dbrandék töketlenkedése után ilyen aramid tokot vettem inkább.
Vékonyabb még a gyári bőrtoknál is. Igazából eddig minden noteomon ilyen jellegű extra vékony tokok voltak, szóval nekem bejön, a fogása is, meg hogy a gomboknál ki van vágva.
Bár a carbon mintáért alapvetően nem vagyok oda, de ezzel a kék kombóval mégis tetszik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6655) blueye válasza Locutus (#6654) üzenetére


blueye
veterán

Ez alis?

(#6656) Maxxy10 válasza Locutus (#6654) üzenetére


Maxxy10
addikt

Egy link engem is érdekelne :)

(#6657) north1992


north1992
csendes tag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek tippje, hogyan tudnék a Google assistanton kalibrálni(S22U)? Jelenleg közröhejesen érzékeny, kb. mindenre reagál pl.: köhögésemre, de volt már hogy más hangjára is felvillant Pl.:TV.
Próbáltam már felvenni a hangomat vele még egyszer, változás nem történt :D
Kerestem a neten is de, a legjobb amit találtam az is csak a Google home-os ketyerét mutatta, hogy, hogy lehet beállítani.
Gondoltam, hátha találkozott valaki hasonlóval, és célzottabban tud segíteni :R

(#6658) susa03


susa03
csendes tag

Sziasztok, tud valaki ajánlani működő type-c jack átalakítót? És akinek van itt gyári AKG usb-c fülhallgatója, meg van vele elegedve? Pár helyen olvastam, hogy sokszor nem ismeri fel a telefon, illetve, hogy nem hajlandó mindennel működni :(

susa03

(#6659) lipothp válasza susa03 (#6658) üzenetére


lipothp
tag

Szia, tudtommal csak a gyári adapter működik.

S23 Ultra

(#6660) Locutus válasza blueye (#6655) üzenetére


Locutus
veterán

Én amazonról vettem. Persze ettől nem kizárt, hogy alin is ugyanez van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6661) esgabor75 válasza mankabeka (#6653) üzenetére


esgabor75
csendes tag

Te is Yetteles vagy?

Én arra gondolok jóval gyengébb a mobil és WiFi antenna benne mint a konkurenseké.
De nagyon mérges vagyok mert ahol régebben lazán használtam ezzel semmi, vagy max tetű

(#6662) alex.3 válasza esgabor75 (#6651) üzenetére


alex.3
tag

Balatonszemes nagyon szar a net, ott van telkem, tapasztalatból mondom. Ismerősöm a telekomnál dolgozik ő mondta, hogy a Balaton körül akkora a tornyok terhelése, hogy nagyjából csak 3g-n tudsz netezni, persze vannak kivételek.

(#6663) ForRedGlory válasza alex.3 (#6662) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Balatonfüred, Telekom:

(#6664) spider23 válasza kchris78 (#6639) üzenetére


spider23
aktív tag

Üzleti csomag 10giga nettel, de most korlátlant aktiváltunk 10 napra. Ügyintéző nem mondta hogy az előfizetés lenne a probléma, de konkrét megoldást sem mondott. A végén arra jutottunk hogy majd valami "szakértő" fog hívni. Mondjuk az azóta hív...

(#6665) PeteePeti válasza syIex (#6600) üzenetére


PeteePeti
őstag

Három levél váltás volt velük ezügyben! Mindháromra fél órán belül jött a válasz, hogy a golyóim körbenyalogatása közben készséggel továbbítják, az illetékes kollégáknak az ügyemet! Aztán erre kicsit morcosabban visszaírtam, hogy most már háromszor ráznak le ezzel a sablon válasszal, úgyhogy erőltessék végre meg magukat, ha már arról volt szó öt hete, hogy küldik a garanciapapírt! Mondanom sem kell, hogy erre a levélre még mindig nem jött válasz! Ennyit az ügyfélbarát kommunikációról akkor! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6666) ForRedGlory válasza PeteePeti (#6665) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem van olyan, amire május eleje óta várok. :D

(#6667) ShadowLac válasza esgabor75 (#6651) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szintén yettel. Siofok 5g ok volt. Meg úgy általában sokat látok 5gt.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6668) gyuri81 válasza esgabor75 (#6651) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Szintén Siófok, ment az 5G szépen. ( Kikötőben, illetve a parton is sok helyen volt)

(#6669) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

link Tihany
Telekom...

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6670) kchris78 válasza Leonardo91 (#6669) üzenetére


kchris78
veterán

ez tuti csak DSS... ugyanazt a spektrumot használja az 5G mint a 4G.

[ Szerkesztve ]

(#6671) blueye


blueye
veterán

Ez pont olyan mint az M7. Nyaron penteken kene 4 sav Balatonra, Vasarnap vissza. Telen ures.
Pont ez van a mobiltornyok kapacitasaval is.

(#6672) kchris78 válasza spider23 (#6664) üzenetére


kchris78
veterán

nekünk 25GB üzleti, kolléga korlátlan, de nem volt rajta 5G. szerződést kellett módosítani rá kellett dobni havonta kb egy ezrest és így kapcsolták be rajta az 5Gt. Jópár hét volt mire ezt sikerült végigvinni (az adminisztrációs kört..). Amikor bejött 3 hónapig volt egy ingyenes 3 hónapig tartó promó időszak.

[ Szerkesztve ]

(#6673) stnstn


stnstn
tag

Szegeden nem rossz.:

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#6674) kchris78 válasza blueye (#6671) üzenetére


kchris78
veterán

(már télen se üres legalábbis Fehérvárig, már odáig agglomeráció lett vagy tovább is...)

(#6675) bulikavagyok válasza stnstn (#6673) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miskolc belvárosában nem sokat ér az 5G. Furcsa, mert a Voda központ légvonalban 2-300 méterre van tőlem. Ja! És sokszor (például ma egész nap) csak 4G+ hálózatot láttam.

(#6676) geryboro


geryboro
senior tag

gyuri81 koszonom az osszefoglalos debloat linket. :R

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6677) gyuri81 válasza geryboro (#6676) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Én is köszönöm, hogy összeszedted!! :R

(#6678) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!
Béta programra lehet regisztrálni nálunk? :)

(#6679) sodre válasza syIex (#6563) üzenetére


sodre
csendes tag

A MacBook Pro töltője, ami nekem van, az nem tudja az 5V 9A töltést. Nem mindegy milyen feszültségen és áramerősségen tudja leadni a 45 Wattot.

(#6680) kchris78 válasza bulikavagyok (#6675) üzenetére


kchris78
veterán

azért mert valószínűleg nincs saját frekvenciája hanem a 4G spektruma megy 5G módban, azaz nincs plusz frekvencia amin lennének nagyobb üres kapacitások... Nézd meg hogy milyen frekvencián megy a telefon 5G esetben és kiderül pontosan.

(#6681) TODI1111 válasza kozma1986 (#6678) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálunk sajnos nem lehet sose. Mindig XDA-ról megy a bétázás.

(#6682) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Hát srácok
Két hét használat után nem nagyon tudom senkinek ajánlani ezt a gyári bőrtokot, főleg bordó színben.
A felülete nagyon könnyen sérül, dr a legnagyobb bajom vele hogy durván elszíneződik ahol fogom a telefont. Szabályosan befeketedett két hét alatt.
:W

(#6683) ffrdgc


ffrdgc
tag

A múltheti fólia nélküliség rémtörténetet nem akarja esetleg valaki megcáfolni?
(Én majd fólia nelkül szeretnem használni a telefont, ha meglesz)

Samsung Galaxy Note22

(#6684) Locutus válasza Gomez1984 (#6682) üzenetére


Locutus
veterán

Erre figyelmeztettek engem a samsung boltban is, hogy csak a feketét szabad a gyári bőrtokból megvenni... A többi nem elég strapabíró.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6685) PeteePeti válasza Locutus (#6684) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem figyelmeztetni kell, hanem levenni a kínálatból, ha már tudnak róla, hogy ennyire szar! :W

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6686) ToomyC válasza ffrdgc (#6683) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Fólia nélkül használom 1 hete, nincs vele gond. Mi volt a kérdés?

(#6687) chipesz válasza ToomyC (#6686) üzenetére


chipesz
őstag

Az volt a téma hogy könnyen karcolódik kímélve, zsebben hordva is. Nekem például kb. az első héten már lett rajta karc, nem mély de ott van, arra jutottunk hogy valószínűség csak az oleofób bevonat sérült meg, de akkor is, ne már.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6688) bulikavagyok válasza kchris78 (#6680) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt hol tudom megnézni? Egyébként vicces, de tegnapelőtt láttam utoljára 5G-t a telefonomon. :B Ilyenkor vajon mi történik a hálózattal?

(#6689) JanR válasza chipesz (#6687) üzenetére


JanR
addikt

Ez a téma erősen a felhasználótól függ. Az S10+om a mai napig megvan és napi használatban tevékenykedik. 3 éves és 1 db karc nincs rajta (nyílván ha verőfényes napsütésben, bizonyos szögből nézném, találnék rajta, de az is mikrokarc lenne). Igazábol az S7-em óta nem használok fóliát samsungokon. Sosem karcolódott össze az egyik sem.

(#6690) chipesz válasza JanR (#6689) üzenetére


chipesz
őstag

Na ez az, hogy én sem használok fóliát telefonokon (korábban iPhone, Xiaomi, Nokia, Lumia telefonok) de nem karcolódtak. Nem hordtam kulcs mellett, csak szimplán zsebben és nem volt gond. Most sem változott ez, mégis karcos lett, ki tudja mitől.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6691) blueye válasza chipesz (#6690) üzenetére


blueye
veterán

Én is gondoltam erre de most is az előző (most már tartalék) telefonomon lecsereltem a fóliát és olyan mint az új.

(#6692) pepe792 válasza ffrdgc (#6683) üzenetére


pepe792
tag

Cáfolva, több hónapos tapasztalat.

(#6693) ffrdgc válasza pepe792 (#6692) üzenetére


ffrdgc
tag

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note22

(#6694) alex.3


alex.3
tag

Most lehet, hogy vicceset fogok kérdezni, de ezt nézzétek el nekem, van-e olyan biztonsági szolgáltatása a samsungnak mint a xiaomi-nál a micloud, vagy apple-nél az iCloud, tehát egy adott telefonszámot hozzarendelek a készülékhez? :B

(#6695) blueye válasza alex.3 (#6694) üzenetére


blueye
veterán

(#6696) SX Wave válasza ffrdgc (#6683) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Több mint egy hónapja megvan az S22U és minden okés a kijelzővel.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6697) ollie válasza alex.3 (#6694) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy működik ez az apple biztonsági szolgáltatás? Lehet, hogy van olyan, de nem tudom milyen az apple-é. Egy biztos, van find my mobile a Samsungnál, lehet, hogy az olyasmi.

***

(#6698) alex.3 válasza ollie (#6697) üzenetére


alex.3
tag

A xiaomi-nál ami elvileg ugyan az mint az apple úgy működik, hogy az első használatbavételkor regisztrálod a telefonszámodat a cloud fiókhoz, és ha esetleg ellopják vagy elhagyod a készüléket akkor nem működik másik kártyával, hiába csinálnak mondjuk teljes gyári visszaállítást, vagy törlik a gyári szoftvert. De aztán biztos lesz aki megcáfol. :B

(#6699) Maxxy10 válasza alex.3 (#6698) üzenetére


Maxxy10
addikt

Telefonos nincs viszont a Samsung acc a Knoxba van bele építve. Pl ha a telefon Lost módban van senki nem tud vele csinálni semmit. Se törölni a gyári szoftvert vagy visszaállítást csinálni.
Olyankor annyira zárt a telefon, hogy még egy szervíz se tudja feloldani.

(#6700) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Jó hír! Újra elérhető a Pitaka Air Case!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.