Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Rendelt már valaki latercase-t? Érdekelne, hogy vámot kap-e szerintetek?

Xbox One: bandymnc

(#6302) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ezt nézzétek meg, eszement sok trükköt lehet csinálni a kamerával.

***

(#6303) Pythoncobra válasza bandi0000 (#6301) üzenetére


Pythoncobra
tag

Rendeltem és azt is használom.
Pár száz forint kezelési költséget kellett fizessek a Postának.

(#6304) M3oH válasza ollie (#6302) üzenetére


M3oH
addikt

Köszi, volt pár új dolog.
Spenről is van videója, na itt sok újdonság volt, bár nem is használom túlzottan az Spent.

(#6305) TTom65 válasza M3oH (#6304) üzenetére


TTom65
tag

Mindkét videó jó. Volt pár újdonság. Köszi mindkettőtöknek.

(#6306) sparks


sparks
senior tag

Hivatalos Samsung oldalról vettem én is egy 12/512-es S22U-t. Kedden dél felé rendeltem, csütörtökön már hozta a futár, gyorsak voltak. Köszönet a kuponos tippekért, kicsit lejjebb áraztam én is :R
Oneplus 7pro 12/256-ról érkeztem, annak az akkuja már kicsit kezdte megadni magát és már szerettem volna valami újat, továbbá régebben is Samu telefonjaim voltak (egészen a 1+1-ig, amióta minden telefonom onnan volt), így gondoltam ismét bepróbálom a Samu vonalat. 1+7pro marad tartalék telefonnak egy akku csere után.

Első kézbevételnél nem éreztem azt az érzést, hogy igen, ez most minőségi ugrás lenne. A 7pro egy kiváló telefon volt és nem volt a képernyőjén luk. Igazán szépre is sikerült, amit ezen a Samun most nem annyira érzetem. A lyukat meg kellett szoknom, ami őszintén szólva könnyen ment. Legalábbis egyelőre nem zavar. Így 2 nap használat után, viszont már azt érzem, hogy nagyon tetszik az egész úgy, ahogy van!

Ami nagyon tetszik, hogy végre látom kint az utcán, verőfényes napsütésben is a kijelzőt, nem kell takargatnom, kiváló! Nagyon szép a képe, igaz "csak" fullHD+ módban használom, az én 50 éves szemem amúgy sem lát nagy különbséget és az akku is jobban fogja bírni.
A mérete is tetszik, elfér a kezemben szépen - nagyra nőttem :D
Az ujjlenyomat olvasó kb. hozza azt a kiváló szintet, amit a 7pro-m tudott, ennek is örülök.
Olvastam térerő gondokról. Nálam ez nagyon fura, mert látom, hogy kevesebb térerőt jelez, mint a 7pro, ugyanakkor, az Aldiban a 7pro már a bejárat után 3 méterrel eldobta a Yettel hálót és semmi net, az S22U egész mélyen belül is adott netet, igaz már 0 térőrt írt. Nem reprezentatív a mérésem, mert csak 1x voltam ott azóta :)

Fényképező is baromira jó képeket és videókat csinál, ezt majd még mélyebben kell tanulmányoznom, a tegnap linkelt youtube videó ebben nagy segítség lesz.

S-pent eddig sosem használtam, most sem nagyon vettem elő, de azt a videót is megnézem majd, talán hasznos is lehet.
Üzemidő nekem első nap teljes feltöltéssel 5ó58p képernyőidőt hozott 16ó13p teljes idő mellett (itt volt még benne 7% körül) - 2 kártyával, de 99% wifivel. Ha ez még javulni fog, akkor baromira elégedett leszek. Nagyon vegyes használattal, sok-sok nyomkodással, fényképezéssel, videózással, böngészéssel, beszélgetésekkel.

Az átköltözés nekem nagyon egyszerű volt: Nova Launchert használok már időtlen idők óta. Ott lehet menteni az aktuális állást és azt átraktam az S22U-ra. Így megkaptam ugyan azt a kinézetet, amit eddig is használtam, amelyik alkalmazást meg éppen használni akarok, ott rábökök és szedi is le az áruházból. Így nem veszett el semmilyen appom, és szép lassan be is lakom. Még mindig sok alkalmazás nincs fent, de a helyén van az ikonja, kicsit kiszürkítve, hogy hiányzik, de marha kényelmes így költözni.

Összességében elégedett vagyok, remélem pár évig ez a telefon is kiszolgál, mint az elődje. :R

[ Szerkesztve ]

(#6307) guriga1234 válasza ollie (#6302) üzenetére


guriga1234
addikt

Van pár dolog, amit nem mutat be, de ez igen: [link]

(#6308) guriga1234 válasza M3oH (#6304) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem véletlen, hogy nincs alternatívája. Ez a legjobb, legnagyobb tudású telefon.

(#6309) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Ha valakit érdekel( vagy hasonló cipőben jár) a Samsung napra pontosan 3 hónapra küldte meg a javítottam cégés vásárlásomhoz kapcsolódó számlát. ( cserébe küldtek egy 15%-os kupont)

(#6310) blueye válasza gyuri81 (#6309) üzenetére


blueye
veterán

Nekem megtagadtak egyből ezt a keresemet, ezek szerint még remélhetem hogy megjon. Talán majd egyszer a garancia papírral együtt... én meg csak 1 hónapnál járok

[ Szerkesztve ]

(#6311) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Tudtok ajánlani autós töltőt?

Egyelőre ezt néztem ki:

[Samsung dupla gyorstöltő EP-L1100WBEGEU]

[ Szerkesztve ]

(#6312) Memmaao válasza gyuri81 (#6311) üzenetére


Memmaao
addikt

Én ezt vettem, ennek az usb C vége 45W szupergyors töltő.
[45W autós töltő]

My name is Bond, James... Dean.

(#6313) Taci válasza Memmaao (#6312) üzenetére


Taci
addikt

Kocsiba nem "túl gyors" ez? Csak mert ennél a töltési sebességnél jobban melegszik, az autóban a szélvédő környékén meg amúgy is extra forróság van (most nyáron), és ez így összeadva nem biztos, hogy jót tesz az akksinak hosszú távon (vagy rövid távon sem).
Csak kérdezem, nem töltöm autóban, csak egyből erre gondoltam.

(#6314) sanyijedi válasza Taci (#6313) üzenetére


sanyijedi
őstag

ha nem akarod, hogy gyorsan töltsön akkor rádugod a 15W-ra, vagy telefonon kikapcsolod a gyors töltést

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6315) Taci válasza sanyijedi (#6314) üzenetére


Taci
addikt

Valóban, ott a 15W-os opció is. Plusz ugye a telefonon is ki lehet kapcsolni a gyorstöltést.

(#6316) gyuri81 válasza Taci (#6313) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A töltés közbeni forróság nem tesz jót az akksinak. De mi van akkor ha csak úgy pusztán 41 fokos volt a telefon az autóban ( nem töltöttem, csak bent volt a közép konzolban) ez is káros lehet?

(#6317) blueye válasza Taci (#6313) üzenetére


blueye
veterán

Én az új automba is atviszem majd a szellozore rakható Xiaomi töltő-tartót, pedig abban lesz gyári AA és Qi töltő is. Navigáció közben is hideg marad a telefon.

(#6318) blueye válasza blueye (#6317) üzenetére


blueye
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6319) Memmaao válasza Taci (#6313) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem túl gyors. Feltölt 30-40 perc alatt és kihúzod. A 15W meg töltöd 90 percet, sokkal melegebb lesz a végén. Amúgy meg leszabályoz.

My name is Bond, James... Dean.

(#6320) Memmaao válasza blueye (#6318) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem is van mindkét autóban ilyen. Mindjettoben forró a telefon az ablakban és ekkora kánikulában le is tilt a.qi töltés. Igaz, hogy kb kétszer annyi idő után, mint a passzív hűtésű pitaqa qi, de nem marad hideg a telefon.

My name is Bond, James... Dean.

(#6321) blueye válasza Memmaao (#6320) üzenetére


blueye
veterán

Mint írtam én a szellozore rakom.

(#6322) kchris78 válasza Memmaao (#6320) üzenetére


kchris78
veterán

Huhh hát ha már valami letilt akkor az az aksinak már nagyon nem tesz jót... Én ilyen időben hanyagolom a töltést és ha nem megy a légkondi hogy rácson hideg maradjon (rövid utakon hanyagolom városon belül) akkor beteszem középre a váltó mögé ahol biztos nem kap napot.

[ Szerkesztve ]

(#6323) blueye válasza kchris78 (#6322) üzenetére


blueye
veterán

Na nekem pont ott tölt majd ☺️ (RAV4)

(#6324) kchris78 válasza blueye (#6323) üzenetére


kchris78
veterán

nem véletlenül:). Amúgy valakinek van konkrét pendrive típusa ami egyszerre tud C-t meg sima usb-a-t? kellene egy új, aminek elég az írási sebessége és akkor már bedugható legyen a tabletbe és telefonba is. (ha már droid)

(#6325) guriga1234 válasza kchris78 (#6324) üzenetére


guriga1234
addikt

(#6326) Sgr_A válasza kchris78 (#6324) üzenetére


Sgr_A
addikt

[link]
Én ilyet vettem karácsonykor

(#6327) vezse válasza kchris78 (#6324) üzenetére


vezse
tag

(#6328) kchris78 válasza Sgr_A (#6326) üzenetére


kchris78
veterán

köszi, árából ítélve ez gyors lehet, mennyivel ir?

[ Szerkesztve ]

(#6329) Memmaao válasza kchris78 (#6322) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam soha nincs az ablakban. Mert mint írtam, még vezetékes töltés esetén is letilthat ilyen időben, nemhogy qi töltéssel. Ha csak simán az ablakban van tartóban és nem tölt, akkor is felmelegedhet akár 60-70 fokra is. Nekem mindig lent van középen. És vagy AA-hoz csatlakozik, vagy ha le van merülve, akkor 45W vezetékes 2.0 töltéssel 15-20 perc alatt fent van 60% felett.

My name is Bond, James... Dean.

(#6330) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Fólia témában még ajánlom ezt: [link]
Ha szépen fel tudja rakni az ember 1-2 nap alatt szépen kiszárad buborekmentesre.

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6331) ShadowLac válasza Leonardo91 (#6330) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem nyílik meg

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6332) Leonardo91 válasza ShadowLac (#6331) üzenetére


Leonardo91
senior tag

na ez a biztos akkor:D Nem tudom mert nem nyitja meg amúgy

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6333) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

A kijelzőre az üveg az továbbra is felejtős, működő ujjlenyomatolvasóval?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6334) Saccco válasza Dave Crank (#6333) üzenetére


Saccco
nagyúr

Eddig sem volt felejtős. Csak jól kell felhelyezni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6335) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Megjött a spigen optik armor
Én ebbe se csalódtam minőség terén
Szerintem jobb mint a nillkin féle

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6336) Dave Crank válasza Saccco (#6334) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi!
White stone-nak adok még egy esélyt.

Másik:
eSim-ről van valakinek valami infója yettel-nél, hogy milyen?

Ki akartam cseréltetni a fizikai sim-et esim-re, de azt javasolták, hogy ne tegyem, mert még sok a probléma vele.
Pedig jó lenne az órával (watch4 classic 46) használni, futáshoz nem kellene telefont is magammal hordani.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6337) Saccco válasza Dave Crank (#6336) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az ujjlenyomat helyén le kell nyomni és úgy kell levilágítani. Felesleges az a drága üveg, olcsóbbal is megy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6338) Dave Crank válasza Saccco (#6337) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Te milyet használsz?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6339) Saccco válasza Dave Crank (#6338) üzenetére


Saccco
nagyúr

Random kínai vackot 5db volt 4.000ft szállítva. Nem is baj, ha van több, mert nekem is másodikra lett csak értékelhető. A felső részén le kell világítani, alul meg nyomás mellett. Az olvasó kissé a telefon jobb széle felé van. Ha fényben forgatod, akkor látszik is egy kis téglalap. Illetve jobb lenne, ha picit kisebbek lennének az üvegek, mert a tokkal fel lehet nyomni a sarkot. Mindentől függetlenül továbbra is üveget fogok rá tenni. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6340) Dave Crank válasza Saccco (#6339) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi az infót!
Néztem is egy disassembly videót yt-n, tényleg kicsit a jobb széle felé van, nem is gondoltam volna. :DDD

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6341) polonic


polonic
félisten

Júliusi frissítésre fel.

(#6342) Saccco válasza polonic (#6341) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vótmá? ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6343) sitq74 válasza Saccco (#6342) üzenetére


sitq74
kezdő

Nekem a frissítés óta nincs VoWiFi a Digi SIM-en

(#6344) kengyel válasza polonic (#6341) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi, fel is pattant. :)

kengyel

(#6345) sitq74 válasza sitq74 (#6343) üzenetére


sitq74
kezdő

A Hálózatbeállítások visszaállítása segített

(#6346) koxmatyi


koxmatyi
tag

Aod-nál eltűnt frissítés után a kép, másnál is ez van vagy csak én bénázok és nem tudom visszaállítani,hogy legyen ott kép is ne csak az óra?

(#6347) JanR


JanR
addikt

Szemezgetek egy S22U 8/128-al. Mindenem felhőben van, így a nagyobb tárhely nem vonzz annyira, viszont a 8 vs 12GB ram annál inkább kérdéses.

Mennyire szükségeltetett a 12GB-os verzió? Nem játszok telefonon. Vagy elegendő a 8GB ram is. S21-em van, ebben is 8GB a memória és semmit nem érzek kevésnek.

Köszi a válaszokat :R

(#6348) Maxxy10 válasza JanR (#6347) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha hosszabb távra szeretnéd a telefont szvsz megéri.

(#6349) subset válasza JanR (#6347) üzenetére


subset
senior tag

Gond nélkül el leszel a 8GB-al is, főleg játék nélkül 40 ezressel olcsóbban - ha ez számít...
A virtuális memória méretét is managelheted ha nagyon akarod, a beállítások között..."RAM Plus" néven megtalálod.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6350) JanR válasza subset (#6349) üzenetére


JanR
addikt

Köszi! Én is erre gondoltam. Végül úgy döntöttem, hogy cserélni sem cserélek :B
Nem látok akkora előrelépést S21-ről. A kijelző mérete, meg a ceruza nem ér nekem ennyi felárat, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.