Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) m1lan válasza Pistakiss (#6942) üzenetére


m1lan
őstag

Pedig ezeket a Smart Switch simán átviszi nem GMS-es Huaweiről is, csak le kell tölteni .apk-ként. :K

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#6952) ffrdgc


ffrdgc
tag

Úgy tudom úgy csináphatok screenshotot, ha egyszerre nyomom a kikapcs es a halkító gombot. De erre a cselkvésre ő ki akar kapcsolni.
A kegfurább, hogy tegnap már valahogyan sikerült pedig.
(Tudom, hogy spennel is lehet, de nem feltétlen venném elő csak e miatt)

Samsung Galaxy Note22

(#6953) chipesz válasza ffrdgc (#6952) üzenetére


chipesz
őstag

Így kell, de csak érintsd meg őket röviden, ne nyomd hosszan.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6954) ffrdgc válasza chipesz (#6953) üzenetére


ffrdgc
tag

Áááh
Ezer hála😄

Samsung Galaxy Note22

(#6955) bobace válasza ffrdgc (#6954) üzenetére


bobace
őstag

vagy pl lehet tenyérhúzással is. képernyő felett elhúzod és kész (ha persze beállítottad előtte az opciót)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6956) Ace882 válasza alex.3 (#6944) üzenetére


Ace882
tag

Beállítások, kezdőképernyő, kezdőképernyő elrendezése és ott találod a lehetőségét ( persze ha jól értelmeztem amit akarsz)

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#6957) NY_A


NY_A
őstag

Megvan a Teardown tokom.
Nagyon masszív, jó minőségű cucc, első benyomásra nagyon tetszik. Elég feszesen fekszik a telefonon, így kicsit combos leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#6958) Memmaao válasza NY_A (#6957) üzenetére


Memmaao
addikt

Király! Az enyém valahol elakadt. A nyomkövető sem frissül 13. óta, pedig én is 30.-n rendeltem.

My name is Bond, James... Dean.

(#6959) alex.3 válasza Ace882 (#6956) üzenetére


alex.3
tag

Köszönöm, ezt szerettem volna. :R

(#6960) z67


z67
őstag

Elnézést, ha esetleg volt már, égre-földre kerestem. A zárolt képernyőnél le lehet tiltani a gyorsgombok lehúzását?

Köszönöm szépen!

(#6961) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Gsam battery-vel nézem az érzékelők használati idejét és valamiért a Samsung billentyűzet kiugróan magas fogyasztású! Egyébként a Gboard-ot használom....
Kell ezzel foglalkozni?

(#6962) ollie válasza gyuri81 (#6961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem azt használod, akkor tiltsd le, mert feleslegesen fogyaszt.

***

(#6963) csubííí válasza z67 (#6960) üzenetére


csubííí
senior tag

Szerintem nem.
Pont az a lényeg, hogy egyes dolgok akkor is kapcsolhatóak lehessenek ha nincs feloldva a készülék.

(#6964) z67 válasza csubííí (#6963) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm! Nem tetszik, hogy bárki, aki kézbe veszi a telefont lekérheti ezt a menüt. Viszont ha kezelni akarod, akkor fel kell oldani. De így mégis mi értelme?

(#6965) geryboro válasza z67 (#6964) üzenetére


geryboro
senior tag

szabalyozni lehet a kepernyo feloldasahoz.
nalam a zseblampat leszamitva mindenhez megkoveteli a feloldast.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6966) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Nem rossz skin :) (twitteren láttam az előbb...)

[link]

(#6967) spider23 válasza geryboro (#6965) üzenetére


spider23
aktív tag

Ezt hol lehet állítani? Nem bírok rájönni. Mármint hogy milyen gombok legyenek elérhetők és mihez kelljen feloldani. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#6968) z67 válasza geryboro (#6965) üzenetére


z67
őstag

Segítenél hol lehet ezt állítani?

(#6969) ffrdgc


ffrdgc
tag

Néztem biztosítást. Amennyiben jól értettem nem kell önrész. 2 évre, ha egyben fizetem 55 k
Szerintetek megéri?
(Fóliát nem használok és nem is fogok, illetve tokot is minnél kevesebbszer szeretnék)

Samsung Galaxy Note22

(#6970) apazaza


apazaza
csendes tag

Tudnátok linket hálózati gyorstöltőre? (dobozban adott kábellel működik a gyorstöltés, vagy az is kell külön?)
Illetve vezeték nélküli is érdekelne ha van valakinek ami jól bevált.

Köszönöm! :R

(#6971) gyuri81 válasza ffrdgc (#6969) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Attól függ hol néztél biztosítást.

(#6972) polonic válasza apazaza (#6970) üzenetére


polonic
félisten

Igen, kell normális kábel.
15 W-os gyorstöltőhöz szerintem bármelyik jó.
25 W-os szupergyors töltéshez 3A kábel.
45 W-os szupergyors töltése 2.0-hoz 5A kábel.

A szupergyors 2.0-hoz ez kell. Van 5A kábel a dobozban.

(#6973) axlfsi válasza gyuri81 (#6966) üzenetére


axlfsi
veterán

Jaja, dbrabdek évek óta megcsinálják ezt szinte minden telefonnal. Nekem a N10+ is ilyen fóliát kapott , szinte azonnal (bakker, még meg sem hirdettem, jó, hogy eszembe jutott:B:U)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6974) Ace owner válasza axlfsi (#6973) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez nem a teardown skin hanem a nothing phone 1 megjelenesere keszult valasz, a something skin :DD Azt a telefont imitalja. A leirasa is ugyanazt a stilisztikat hasznalja mint a nothing weboldala.
Mindig is nagy trollok voltak a dbrandnel, instagram kommentekben szemrebbenes nelkul szetoltjak barmelyik vasarlojukat es nagyon jol mukodik a marketingjuk. Ja es ok igazabol robotok.

Galaxy Fold 4

(#6975) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

iPhone 13 PM-ról szeretnék visszaváltalni Androidra, be is szereztem egy S22 Ultrát. Egyelőre itt van mindkettő telefon még mellettem.

Sejtettem, hogy rosszabb lesz akksiidőben a Samsung, de nem tudom mennyire reálisak ezek az eredmények.
3 nap után: dual SIM (nem is a legjobb térerős környék) + okosóra, lightos felhasználás (social appok, böngészés, YT) tegnap 3,5 óra kijelzőidőm lett estére. 100%,ról 18%-ig merítve.
Tapasztalatotok alapján ez mennyit javulhat még? Mennyi idő, mire "beáll" az üzemidő?
Elvagyok 3 - 3,5 óra kijelzőidővel egy normál napon, de ha menni kell valahova, navigálni kell, vagy egy esti buli ebbe már nem fér bele.

:R

[ Szerkesztve ]

(#6976) Memmaao válasza Ace owner (#6974) üzenetére


Memmaao
addikt

Mindeközben végtelenül korrektek! Nekem most jön egy grip case a hibás atomic edition helyett, 20 USD helyett 40USD tokot küldenek.

My name is Bond, James... Dean.

(#6977) dnelb válasza bajaki (#6975) üzenetére


dnelb
veterán

sztem ez korrekt, nyár van , nagy fényerő, dual sim és a folyamatos okos óra is gyilkolja sajnos az akksit. volt itt(agy s21 nem tudom) egy tag kisebb modellel neki a folyamatos okosórával max 2 óra sotjai voltak..

[ Szerkesztve ]

(#6978) bbsofficial válasza dnelb (#6977) üzenetére


bbsofficial
tag

Igen, okosóra nagyon sokat fogyaszt, csak akkor kapcsolódok rá, ha elmegyek itthonról.

Erre tudnátok mondani bevált Bixby routinest?
Adott wifire kapcsolódva kikapcsolja a bluetootht, bezárja az alkalmazást (Zepp, Amazfit), de attól még a háttérben folyamatosan fut, értesítési ikonja is megmarad felül, minimális fogyasztással.
Köszi!

(#6979) axlfsi válasza bbsofficial (#6978) üzenetére


axlfsi
veterán

Az okosóra sokat fogyaszt?
Ezt miből gondolod?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6980) A-Bag válasza axlfsi (#6979) üzenetére


A-Bag
tag

Nekem is ez a tapasztalatom mióta megvan a telefon. Amennyiben rácsatlakozom az órára (munka közben napi kB 8-9 óra ) fele időt bír az akku mint nélküle. Érdekes mert s20fe-nél nem volt ilyen problémám...

(#6981) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én nem vettem észre extra fogyasztást Galaxy Watch 4-gyel.

***

(#6982) JanR válasza ollie (#6981) üzenetére


JanR
addikt

Ugyan ez a kombo nalam is. Semmi extrafogyasztas.

(#6983) kchris78


kchris78
veterán

nekem se. a watchon lehet spórolni repülő üzemmódban a BT fogyasztás miatt...

(#6984) Locutus válasza JanR (#6982) üzenetére


Locutus
veterán

szintén semmi extra

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6985) subset


subset
senior tag

Maga az okosóra kapcsolat BT-n szinte semmit sem fogyaszt, teljességgel elhanyagolható.
Az okosóra appja az igazi fogyasztó.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6986) axlfsi válasza A-Bag (#6980) üzenetére


axlfsi
veterán

Fele annyit?!:Y
Tuti nem az óra az oka, de a telefon sem szokott ilyet művelni,... nem is értem. Itt valami nagyon nem okés, az biztos (S22U+GW4 használok hónapok óta, nálam soha, semmi extra fogyasztás nem volt tapasztalható).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6987) pepe792 válasza bbsofficial (#6978) üzenetére


pepe792
tag

Mivel igazolod, hogy az óra sokat fogyaszt? Nálam ilyen nincs. Csinálj már egy ps-t az alkalmazasok fogyasztásáról.

(#6988) A-Bag válasza axlfsi (#6986) üzenetére


A-Bag
tag

2 óra sot-nál járok most, 37%-on. Próbálgattam az első napokban mikor meglett a telefon, ha nem csatlakoztatom az órát (Huawei Watch GT), nem is merül a teló, az akku fogyasztásnál a Huawei Egészség app 1-2%-ot mutat ha megy ha nem.... Furcsa, de tényleg ez a tapasztalatom.

(#6989) axlfsi válasza A-Bag (#6988) üzenetére


axlfsi
veterán

Ja, hogy ez egy Huawei óra! ... bármi lehet, nem ismerem azt az órát, de ettől függetlenül egy akkufogyasztás statisztikát érdemes nézni, nem megérzésekre hagyatkozni.
Nekem egy GW4 és egy MiBand6 van folyamatosan a telefonon (BT csatlakozva), de még így sem érzem, hogy számítana bármit is az akkuidőben... azárt a BT5 protokoll már egész ügyesen takarékoskodik :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6990) chipesz


chipesz
őstag

Van esetleg valaki aki Apple Magsafe töltőt használ a mobilhoz? Próbáltam és bár elindul a töltés folyton megszakad és újraindul, lényegében használhatatlan.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6991) subset válasza chipesz (#6990) üzenetére


subset
senior tag

Szerintem komoly brigádot tart fent arra az alma, hogy ezeket a kompatibilitási problémákat fenntartsák, előidézzék a konkurens platformokon :K :DD

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6992) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Van már megoldás arra, hogy telefonáláskor hallják a hangom és én is a hívóét?
Már lassan minden másnap előfordul. Legszívesebben a földhöz vágnám... Vagy minden telefonálás előtt indítsam újra???

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6993) gilfoyle válasza raskolnikoff (#6992) üzenetére


gilfoyle
őstag

"...hogy telefonáláskor hallják a hangom és én is a hívóét..." - ez nem általános probléma, a szerviz nem lehet megoldás?

(#6994) raskolnikoff válasza gilfoyle (#6993) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Feltételezem, ugyanaz a dolog okozhatja, mint a többieknél is hasonló esetekben, nem?
Vagy mindenki szervízbe viszi ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6995) gilfoyle válasza raskolnikoff (#6994) üzenetére


gilfoyle
őstag

Lehet nem olvastam figyelmesen, hogy ez általános, többeknél is jelentkező probléma... Nekem ez a második ultrám, egyiknél sincs ilyen probléma, Az első egy hónapig volt, ez május óta van meg...

[ Szerkesztve ]

(#6996) kengyel válasza raskolnikoff (#6992) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor ez nálad egyedi hiba, még ilyen nem volt. Gyorsan épűl fel a hívás, és a minősége is rendben van. Két hónapja használom.

kengyel

(#6997) Curtain válasza raskolnikoff (#6994) üzenetére


Curtain
senior tag

S22+-on telekomos kártyával nálam is előfordult már néha. Szerintem nem egyedi és nem hardveres probléma.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6998) Saccco válasza Curtain (#6997) üzenetére


Saccco
nagyúr

Yettel is, de nem mindenhol. Biztos letekerték a tornyokat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6999) kengyel válasza Curtain (#6997) üzenetére


kengyel
nagyúr

Vodafone kártyával használom, legtöbbet szinte városban. Még idáig, ilyen gond nem talált meg.

kengyel

(#7000) gyuri81 válasza raskolnikoff (#6992) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nálam is előfordult, de eddig csak 1x, épp most kedden. ( híváskor se az én hangom, se a hívott hangja nem jött át) Újraindítás megoldotta. (Yettel kártya)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.