Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Locutus válasza Gomez1984 (#6100) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem most pont a felső sarkánál ahol nem a kamerák vannak, ott engedett könnyebben, de egy kád víz lefolyt a hátamon :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6102) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ma simán volt 45 fokos az akku, ha persze pontos a külső progi, bár elég meleg volt a teló...Igazából nem zavar, ennyire melegben kétlem, hogy bármelyik is 30 fok körül mozogna

Xbox One: bandymnc

(#6103) geryboro


geryboro
senior tag


wqhd+ es 120hz kb 75% fenyero, ~2 ora filmezes maxon, 120hz-en, 85%-rol.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6104) tomson67


tomson67
tag

Sziasztok.
Vasároltam S22 Ultrához egy LED view tokot.
Van rá mód, hogy a led mindig aktív maradjon?

I was trojan...

(#6105) pepe792


pepe792
tag

Egy kis érdekesség: [link] Galaxy S22 Ultra készülékkel felvett rövidfilmmel ünnepli a Samsung a Stranger Things új évadát

(#6106) kovacs65 válasza tomson67 (#6104) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nincs.
Nekem kb 10 éve van ilyen, de soha nem tudta.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#6107) FuRiONight válasza gabor_b (#6081) üzenetére


FuRiONight
őstag

Oké, de hogyan lehet telepíteni? :W

(#6108) TODI1111 válasza FuRiONight (#6107) üzenetére


TODI1111
addikt

Letöltöd és telepíted a gépedre majd összekapcsolod a telefonnal.

(#6109) ShadowLac válasza Locutus (#6097) üzenetére


ShadowLac
addikt

Amúgy milyen a gyári bőr tok?
Leginkább arra lennék kíváncsi hogy milyen a fogása? Nem nagyon csúszós? Illetve nem vastagitja meg nagyon a telót?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6110) tomson67 válasza kovacs65 (#6106) üzenetére


tomson67
tag

Köszönöm a választ! :R

I was trojan...

(#6111) gabor_b válasza FuRiONight (#6107) üzenetére


gabor_b
tag

[Innen] letöltöd és telepíted.
Telepítés után magyar nyelvet is lehet választani.

Ha még is elakadsz, keress meg pm-ben.

(#6112) Gomez1984 válasza ShadowLac (#6109) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Van pár tokom hozzá de eddig ez a legjobb.
Bőr tapintása teljesen más világ egy műanyag tok után, és nem is csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#6113) subset


subset
senior tag

Én is gondban vagyok a megfelelő tok megtalálásában....olyan jó lenne tok nélkül használni...
Egyedi, és baromi szép teló, és tok nélkül a méretével sem lenne semmi bajom.
(Nélküle majdnem "csak" akkora mint a jelenlegi P30Pro-m tokostul...)
Annak idején egy S6 Edge-t használtam tok és minden nélkül 2 évig leejtés mentesen, a mai napig megvan karcmentes hibátlan állapotban. Volt rá biztosításom ezért is voltam ilyen bátor, na meg fele ekkora volt csak....

Szóval lehet veszek egy nagy levegőt és a levegő mellett egy karbon tokot is rá...pitaka vagy latercase .....van erre felé valakinek ilyen vagy hasonló ?
(Pitakából a szebb "new" edition nem lesz kapható nálunk)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6117) subset


subset
senior tag

Telex összehasonlító teszt

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6118) kchris78 válasza subset (#6117) üzenetére


kchris78
veterán

egyszerűen nem értem. oké hogy iPhone ellenes de annak ellenére hogy 3. legdrágább még mindig azzal jön hogy az almás telefonok milyen drágák...

(#6119) WiZARD válasza subset (#6113) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem simán engedi kosárba rakni és megrendelni az újabb pitaka-t is.

Ugyanitt bontatlan gyári fekete szilikontok eladó ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6120) blueye válasza subset (#6117) üzenetére


blueye
veterán

Azt mondja a cikk vegen h nem hirdet eredmenyt de nekem megis azt sugallja h az S22 Ultra tetszett neki legjobban.

(#6121) koxmatyi


koxmatyi
tag

Gyári appal lehet valahogyan a videó minőséget utólagosan csökkenteni?(viberen szerettem volna elküldeni de túl sok mega) ha igen hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#6122) subset válasza blueye (#6120) üzenetére


subset
senior tag

Igen, nekem is ez volt a gondolatom a cikk végén... :K
@WiZARD
Bocs nem tettem hozzá, hogy a Magyar shopot kérdeztem, ott azt mondták nem lesz forgalmazva náluk
Kintről rendelve 30 rongy felett lenne ha megáfáztatják a csomagot ami szinte biztos...

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6123) Saccco válasza koxmatyi (#6121) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerkesztés, méret átállít, mentés.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6124) Locutus válasza ShadowLac (#6109) üzenetére


Locutus
veterán

A helyzet az, hogy amíg a dbrand féle tokot nem tudom megrendelni, ez a gyári bőrtok a lehető legvékonyabb. Minden más fajta tok vaskosabb valamivel. Szóval ebben jó.
A bőr fogása amúgy nem csúszós, egész jó. Bár a note3 bőrje jobb volt szerintem, természetesebb hatású volt, durvább textúrával mint ez. Sőt, az kevésbé is volt sérülékeny. Ezen már most van nekem egykét húzás nyom. Meg mondjuk kár, hogy nincs egy jó barnában, vagy rendes fehérben akár...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6125) Siendor


Siendor
csendes tag

Azt jól látom hogy a fotó a főkamerával vagy 12 vagy 108Mp és semmi egyéb opció nincs?
Ha igen akkor innen is gratulálok a samsungnak, mert nyilván a 108 felesleges és nem is túl jó minőségű - természetesen -, egy 54 vagy 27 nem ártana...

-= by Siendor =-

(#6126) koxmatyi válasza Saccco (#6123) üzenetére


koxmatyi
tag

Köszönöm

(#6127) ShadowLac válasza Locutus (#6124) üzenetére


ShadowLac
addikt

Köszi. A dbrand mikor lesz tudtok valamit?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6128) PeteePeti válasza subset (#6122) üzenetére


PeteePeti
őstag

Baromi jól néz ki ez a Pitaka tok hátulról, de nagyjából ennyi amit tud, mert védelem szempontjából szerintem nagyon silány, főleg elölről és oldalról! Gyakorlatilag csak a hátulját védi a telefonnak, meg az alsó és felső részét! Pedig tetszetős darab! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6129) Taci válasza Siendor (#6125) üzenetére


Taci
addikt

Az oka itt van leírva angolul (S22-specifikus) és magyarul is (általános).
Pixel binning a technológia neve, az Ultra esetében 9 képpontból állít elő 1-et, így lesz a 108MP-ből 12MP.
A 12MP-es fotók 4000x3000 felbontásúak. Ha ettől valamiért nagyobb felbontásra lenne szükséged (én nem tudok a saját példámból kiindulva ilyet mondani), ott a 108MP-es mód, ahol egy az egyben kapsz mindent. A kettő között viszont szerintem nincs értelme, csak a fájlméret növekedne (a 12MP-eshez képest), a minőség nem.

(#6130) ollie válasza Siendor (#6125) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 12Mp már 4k, minek még nagyobb?

[ Szerkesztve ]

***

(#6131) ShadowLac válasza ollie (#6130) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem volt MI 11em. 27 mpixel volt. Volt részlet bőven!! De a hidegrázott a 27_35 mb os képektől.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6132) WiZARD válasza subset (#6122) üzenetére


WiZARD
addikt

EU raktárból szállítanak elvileg, így szerintem nincs vámáfa.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6133) Siendor válasza Taci (#6129) üzenetére


Siendor
csendes tag

Á, így érthető.
Most nyilván nem mindennapi igény, meg nekem sem kell feltétlenül, de pl. nyomtatáshoz nem ártana valami nagyobb. A 108Mp-vel az a baj, hogy mivel nincs feldolgozva, ezért ha azt "kicsinyíted" le, annak rosszabb lesz a minősége alapból.
Magyarul - szerintem - a 108MP-t ha fogom és "kézzel" átméretezem valami szoftverrel akár 12MP-re, rosszabb eredményt fogok kapni mint a "gyári" 12MP kép.

A/4 méretben 600dpi-vel, ami kb. már tűrhető minőség, kellene 7016x4960 pixel, mondjuk 3:4 arányra vetítve 6613x4960, ez ~32MP. Ami nem 12 :)

Most nyilván lehet játszani vele Photoshoppal vagy akármivel, de az akkor már időbefektetés :)

Szóval szerintem a 12MP kevés, a 108MP meg sok, illetve nem megfelelő, főleg hogy - most nézem - PRO módban nem is elérhető :Y

[ Szerkesztve ]

-= by Siendor =-

(#6134) Siendor válasza bigmasterg (#5750) üzenetére


Siendor
csendes tag

Elvileg most már kapható. De azért előtte kíváncsi lennék mit tud :)

-= by Siendor =-

(#6135) ollie válasza Siendor (#6133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy emberi áron kapsz olyan nyomtatót, aminél látod a 600dpi nyomtatásnál a különbséget a 12 és 32 Mp-s kép között.

***

(#6136) Saccco válasza ollie (#6135) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is gyorsan kidobom a Canon 600D-t az is csak 18 megapixeles. ;] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6137) Siendor válasza ollie (#6135) üzenetére


Siendor
csendes tag

Nem is otthoni nyomtatásra gondoltam :)

De szerintem már egy sima CEWE fotókönyvön is kijönne a különbség, persze ott még nem biztos :) (Most nézem, az pl. 300dpi - de pl. egy 30x30as duplaoldalhoz (ergo 60x30) 7200x3600 pixelt javasol, ami - 3:4-ből vágva 7200x5400 pixel lenne, ami 39MP. Egy sima oldalhoz 3600x3600 kéne ezek szerint, ami még mindig több mint a 4000x3000 (4800x3600), de talán ott még nehezen észlelhető a differencia a 17.3MP vs 12MP között. Bár, ez is 20%)

Nyilván nem is fotóznék mindent, de lehetne 2x2es pixel binning IS, akkor 27MP kép is bejönne pluszban. Mivel úgyis szoftveresen megy, kétlem, hogy megoldhatatlan lenne.

-= by Siendor =-

(#6138) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezért akciózik a Samsung orrba-szájba. :DDD

[link]

(#6139) Siendor válasza Saccco (#6136) üzenetére


Siendor
csendes tag

Nyilván nem CSAK a megapixel számít :) (inkább nem elsősorban)

Egy jobb minőségű kamerával készült képből valószínű nyomtathatsz posztert is 18MP-ből :)

De mivel egy mobilon azért az apróbb részletek messze nem lesznek olyan jók, már csak az optika miatt se, ezért ott valószínű jobb megoldás ha nem kell "nagyítani" a képet.

[ Szerkesztve ]

-= by Siendor =-

(#6140) apazaza


apazaza
csendes tag

Én a dbrand atomic edition tokra vagyok rápörögve, de nincs nekik készleten. :((
Remélem rendelhető lesz előbb-utóbb, addig egy UAG tokban gondolkodom, csak nem tudom hogy pathfinder vagy monarch legyen? Aki ismeri őket..... különbség csak a "milyen magasról ejthetem le baj nélkül?" mutatóban (no és az árban van?)

:R

(#6141) apazaza válasza apazaza (#6140) üzenetére


apazaza
csendes tag

Vagy egy UAG plasma ice, de a civilian sorozat is tetszetős, olivazöld szín, narancs sarkokkal. :))

(#6142) Taci válasza Siendor (#6133) üzenetére


Taci
addikt

"a 108MP [...] PRO módban nem is elérhető"

De fura, és tényleg nem. És Expert RAW-ban sem. Ezt így nem is értem. Valamelyikben igazán benne hagyhatták (bele tehették) volna a 108MP-es opciót. Ha már Expert/Pro.

(#6143) PeteePeti válasza apazaza (#6140) üzenetére


PeteePeti
őstag

Legyen Monarch! :DD Nálam van is egy eladó! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6144) Leonardo91 válasza apazaza (#6141) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én most Pathfinder sötét zölddel nyomulok :K

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6145) Ace owner


Ace owner
addikt

Aki veletlen burgundy gyari flip tokra vagyna irjon ram :))

Galaxy Fold 4

(#6146) ollie válasza ForRedGlory (#6138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában az A szériából ragadt be ennyi, az S meg Fold szériákból fogy rendesen.

***

(#6147) WiZARD válasza Siendor (#6133) üzenetére


WiZARD
addikt

Ha 108 mpixel képet méretezel át 12 mpixelre akkor sokkal több részletet fogsz kapni.
De a képjavító varázslatok kimaradnak.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6148) ImpersonatoR

En vettem egy Pitaka Fusion Weaving MagEZ Case 2 (Color Overture)
+
A hozza való MagEZ Car Mount Pro -t

"akciosan" 125 Dolar vagyis 49423 Ft volt.

[link]

Az EU -t kiválasztva 2 nap alatt itt volt és nem volt egyéb vám vagy áfa paypal al fizetve.

A tok nagyon franko vékony és a mágneses tartó is sokkal jobb mint az előző volt amit s21-hez vettem első szériás.

(#6149) apazaza válasza Leonardo91 (#6144) üzenetére


apazaza
csendes tag

UAG toktól nem lesz nagyon bumfordi, nagy darab? Ez a telo amugy sem egy kis karcsuság, ez az egy félelmem van, hogy konkretan féltégla méretűvé teszi .. :Y

(#6150) nikilauda


nikilauda
senior tag

Sziasztok,

Samsung akcióban az Ultrára van a telefon beszámításon kívül más kedvezmény most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.