Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) HaliGab23 válasza gyuri81 (#6199) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Igazából semmi különösre, csak védelemre.. A fiam a laptopján benyelt egy spwaret, amivel ellopták a Steam fiókját (van rajta már vagy 200ezer Ftnyi játék - szerencsére vissza tudtuk szerezni), akkor tettem fel a Kasperskyt, és megvettem a VPN szolgáltatást is, 5 eszközre jó egy fiókkal, így a telón is használom. (Az én fiókommal van a laptopján is.)

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#6202) ForRedGlory válasza TiMoN (#6196) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legyegyszerűbben, ami ingyenesen biztosítja pl Argentínát, az a TunnelBear VPN. Chrome bővítmények között feltehető.

(#6203) gery14


gery14
senior tag

Van egy csodálatos bugom az s22 ultrámmal..
Nem kapok meg minden emailt az ultrára nem is jelez hiába frisitem le a gmailt. Pl jelszo emlékeztető..
Amíg a régi s8+ omon pl vagy a céges note-on igen.. ez hogy a picsába van? Rohadtul nincs kedvem fr-ezni.. szokásos gmail torles frissítés megvolt..

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#6204) Taci válasza gery14 (#6203) üzenetére


Taci
addikt

A Gmail nekem is megbízhatatlan. Ezért állítottam be a Samsung Email-t is. Az jelez egyből, és ha olyan a levél, amire reagálnom kell, nyitom a Gmailt, frissül, és használom. Nem ideális, de már évek óta így vagyok kénytelen használni.

(#6205) Maxxy10 válasza gery14 (#6203) üzenetére


Maxxy10
addikt

Gmail már egy jó ideje ilyen. Outlook viszont tökéletesen működik

(#6206) adamklark válasza gery14 (#6203) üzenetére


adamklark
senior tag

előbb kapom meg értesítést outlookban mint gmailben, az alkalmazás eleve rossz (note 20)

(#6207) geryboro válasza Laraxior (#6200) üzenetére


geryboro
senior tag

asszem sporolos topicban volt vpn-en keresztuli regisztracio premiumra guantanamobol vagy valami low gdp-ju orszagbol 1€ koruli osszeg a havidij.. ;]

persze aki lusta leszedni a vancedet..

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6208) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Gmail nàlam ok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6209) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nálam is rossz a Gmail. Az ikonján jelzi, hogy van 1-2-3 olvasatlan emailem, aztán minden egyes alkalommal az alkalmazás megnyitásakor tölti csak le 1-2-3 másodperccel a megnyitás után. Nyilván nem ez a világ legnagyobb gondja, de eléggé idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#6210) WiZARD


WiZARD
addikt

nálam teljesen jó a gmail (3 accounttal)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6211) kengyel válasza WiZARD (#6210) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam is szépen működik, szinkronizál rendesen.

kengyel

(#6212) Mr. Morgo válasza WiZARD (#6210) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Nálam hónapok óta nem jó a gmail app. Felraktam a Bluemailt........de azzal is vannak gondok. Sokszor nem tud a szerverhez csatlakozni. Fent van még a Samu féle email app, de az meg nem tud pusht.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6213) ollie


ollie
MODERÁTOR

A GMailnek még az online felülete is rossz (böngészőben), van hogy kijelzi, hogy kaptam új emailt, de a felületen sehol nem látom (csak a számot), és még az oldal újratöltése után sem mindig látom az emailt, és kell neki idő, hogy megjelenjen.

***

(#6214) polonic válasza ollie (#6213) üzenetére


polonic
félisten

Igen, mondhatni szánalmas. Csak azért van gmail címem, mert kell a gugli fiók.
Amúgy outlookot használok. Teljesen megbízható.

(#6215) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Aquamail... Jönnek az értesítések, olvashatóan jeleníti meg a tartalmat.
Nekem az outlookkal a tartalom megjelenítésével voltak gondjaim, meg hogy az akksiból néha rendesen harapott.
A gmail klienst évek óta nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#6216) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Ilyen szar tokot senki se vegyen! Két fajta gyári vezeték nélküli töltővel is ezt produkálja:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6217) icecave válasza PeteePeti (#6216) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig ez egy baromi vékony tok, nekem ilyen van 13PM-ra és magsafe töltést is veszi szépen. Érdekes, hogy itt miért nem.

(#6218) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Mi a tapasztalat, SES-nél most kb mennyi idő a rendelés telejsítése?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6219) balintka válasza Dave Crank (#6218) üzenetére


balintka
addikt

Nekem 2 munkanap volt.

(#6220) blueye válasza balintka (#6219) üzenetére


blueye
veterán

Rendszeresen kikapcsol a BT internet megosztasom, hogyan tudom ezt allandora tenni?

(#6221) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy S22 Ultra vásárlásánál. Találtam is egyet, viszont az eladó gsm boltban vette a telót. Rákerdeztem a garanciára, és azt mondta, hogy alapból 1 év van rá, de állítólag valamilyen Samsungos regisztrációval 2 évre bővíthető. Találkozott már valaki ilyennel, vajon mit takar ez a regisztráció?

Köszi előre is! :R

Attila

(#6222) Leonardo91 válasza Taci (#6204) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én is felraktam ezt a gyári Samsung emailt de visszamenőleg nem szinkronizálja be a régebbi emaileket.:F

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6223) polonic válasza vitezpeto (#6221) üzenetére


polonic
félisten

Szia

Szerintem felejtsd el ezt a sufnigsm-es telót. Az is lehet, nem EUX régiós.
A másik pedig, hogy nincs semmiféle regisztráció.
A jogszabályok szerint van a garancia:

- a 10-100 ezer forintért megvásárolt termékekre legalább ​1 év jótállás
- a 100-250 ezer forintért megvett termékek esetében legalább 2 év jótállás
- a 250 ezer forintnál drágább termékek esetében pedig minimum 3 év jótállás

(#6224) ollie válasza vitezpeto (#6221) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak az üzletnek kell biztosítania a garanciát (3 évet, ha több mint 250 ezerbe kerül), ahol lett vásárolva. Ha magyar régiós, az első évben lehet vinni közvetlenül a Samsunghoz szervizeltetni, de ahhoz kell Samsung garancialevél is.
Ilyen regisztrálás nem létezik.

***

(#6225) ShadowLac válasza vitezpeto (#6221) üzenetére


ShadowLac
addikt

Gsm boltos teló felejtős. Ha jót akarsz magadnak.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6226) csubííí válasza polonic (#6223) üzenetére


csubííí
senior tag

Ahogy írod úgy van, a másodikat annyiban javítanám, hogy
100.001-250.000Ft-ig.
A harmadikat is sokan rosszul szokták értelmezni, mert azt hiszik, hogy 250.000Ft már 3 év, de nem így van.
Hanem ahogy írod, hogy a feletti összegnél, tehát, 250.001-tól.

[ Szerkesztve ]

(#6227) TiMoN


TiMoN
senior tag

Ezt a "GoodLock" appot amihez tartozik még sok más, mi régiónkba mért nem lehet használni? Találtam jó pár videot ahol használják és elég jó dolgokat láttam benne.
Esetleg van rá mód valahogy felrakni?

-TiMoN-

(#6228) TODI1111 válasza TiMoN (#6227) üzenetére


TODI1111
addikt

Én úgy használom, hogy [ezt] az alkalmazást feltettem és ez tudja kezelni a modulokat. [Ez] az alkalmazás is jó. [Modulok]

[ Szerkesztve ]

(#6229) Sgr_A válasza ollie (#6224) üzenetére


Sgr_A
addikt

Már nem foglalkozik a samsung csak a hivatalosan itthon értékesített készülékekkel

(#6230) ollie válasza Sgr_A (#6229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ha magyar régiós, akkor hivatalosan van itthon értékesítve, máshogy nem lehetne árulni.

***

(#6231) Sgr_A válasza ollie (#6230) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az igaz de a gsm boltos biztos nem magyar régiós

(#6232) T0rnad0 válasza PeteePeti (#6216) üzenetére


T0rnad0
addikt

Samsung gyári vezeték nélküli töltővel használnád? Mert ehhez valószínű csak az Apple MagSafe jó.

Z Fold 4

(#6233) PeteePeti válasza T0rnad0 (#6232) üzenetére


PeteePeti
őstag

Értem a logikát! Samsung telefonra való tok nem kompatibilis a Samsung töltővel, ellenben az Apple Magsafeval igen! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6234) T0rnad0 válasza PeteePeti (#6233) üzenetére


T0rnad0
addikt

A leírásban szerepel is: "Beépített mágnesezhető fémkerettel, kompatibilissé teszi készülékét a mágneses tartókkal és töltőkkel". Persze azt nem írták, hogy a sima vezeték nélkülivel így használhatatlan a fémkeret miatt. Ha online vetted, 14 napon belül visszaküldheted.

Z Fold 4

(#6235) PeteePeti válasza T0rnad0 (#6234) üzenetére


PeteePeti
őstag

Például az 50 wattos Oneplus és az 55 wattos Xiaomi töltőpaddal működik a töltés, de baromi lassan! :(((
Mérgemben úgy b.sztam bele a kukába, hogy csak úgy loccsant! Szal nem küldöm sehova vissza az biztos! :))
Pitaka tokokkal működik a Samsung töltőpaddal a töltés amúgy? Erről írhatna tapasztalatot valaki! Akár S20 és S21 széria tapasztalat is jöhet! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#6236) alasoh válasza PeteePeti (#6235) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Note 10+ és S22 Ultra biztos működik.
Napi használatban...

(#6237) T0rnad0 válasza PeteePeti (#6235) üzenetére


T0rnad0
addikt

Hova dobjátok ki a szemetet? :DDD

Pitakánál is figyelj, mert ott is van "MagEZ" tok, ami gondot okozhat.

Z Fold 4

(#6238) Dave Crank válasza Leonardo91 (#6222) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Milyen levelezőt használsz, és milyen protokollon keresztül állítottad be (POP3 vagy IMAP)?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6239) Dave Crank válasza balintka (#6219) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi a választ!
Nekem is 2 munkanap lesz.
Tegnap 11-12 között adtam le rendelést fekete S22U 512GB + Fekete bőr tok + Watch 4 Classic 46mm fekete esim, és most jött a SES e-mail, hogy összekészítették, és hogy hamarosan GLS-nek átadják.
Rá pár percre GLS-től is jött email, hogy holnap hozzák. :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#6240) Locutus


Locutus
veterán

dbrandéknál újra van s22 ultrához cucc. Viszont úgy látom áttértek egy ilyen ultra grip nevű baszom vaskos keretre mindennél... A weboldalt elnézve nem is nagyon van már helye az előző fajta ultra thin toknak, gondolom az már nem is lesz többet... :(

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6241) Taci válasza Leonardo91 (#6222) üzenetére


Taci
addikt

A beállításokban (hamburger menü --> jobb felső sarokban fogaskerék --> Fiókok alatt az email címed) ott van az "E-mail-szinkronizálás időszaka" opció. Nekem 1 hónapon van, de ott van az "Összes" opció is.

(#6242) ShadowLac válasza Locutus (#6240) üzenetére


ShadowLac
addikt

Valahol dbrand után keresve találtam egy fórumban nagyon szídták a szép vékony gtip tokot. Laza oldala... nem közelíti meg a megszokott minőséget.. Sokan írták ehez hasonló kritikát.
Többen írták hogy ne rendeljünk ilyen tokot mert csalódás..
Lehet ez miatt nem gyártják?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6243) axlfsi válasza ShadowLac (#6242) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem tudom egyről beszélünk-e, de a dbrand grip case a Világ legjobb tokja most a telefonra (szerintem), ami túlzásnak tűnhet, de aki egyszer kezébe vette vele a telefont, senki nem akarta lecserélnni. Én legalábbis sok másik tokot próbáltam már, de ez eddig a csúcs!
Olvass vissza...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6244) Exelsior válasza Locutus (#6240) üzenetére


Exelsior
senior tag

Sziasztok,

Én a hétvégén a médiában találtam 1790-ért ultra thin tokot. legalábbis a Gyári kitámasztós Samsung tok mellett ez nagyon vékony és kézre áll. Gondoltam hátha segít. Én ezt nagyon szeretem. Azt hiszem magyar cég gyártja ha jól emlékszem. Tudom olcsó stb. de meglepődtem hogy ennyiért milyen patent tokot kaptam.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6245) ShadowLac válasza axlfsi (#6243) üzenetére


ShadowLac
addikt

Igen tudom hogy dicsérték.. Én is meglepődtem

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6246) Leonardo91 válasza Dave Crank (#6238) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Imap-ra állította be automatikusan

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6247) ollie válasza axlfsi (#6243) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A dbrand igazi bőr skinjét nem próbáltad?

***

(#6248) surgery válasza Dave Crank (#6239) üzenetére


surgery
senior tag

Én a Samsung.com on rendeltem hétvégén de eddig csak visszaigazolást kaptam semmi mást. Eddig mindig megkaptam két munkanapon belül úgy látszik most nem.

(#6249) geryboro


geryboro
senior tag

megjott az alis rendelesem.
15w magneses qi tolto/tarto kocsiba.
magnes gyurut ringke fusion-x tokra ragasztottam, eleg massziv a ragaszto reteg es a magnes erossege is.
usb-c, 1 led, markanelkuli minosegi cuccnak jon le eddig.


masodik kep mutatja, mennyi kavar be a pennel, csak toltes kozben.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6250) axlfsi válasza ShadowLac (#6245) üzenetére


axlfsi
veterán

Mármint micsodán? Hogy dicsértük vagy, te is tapasztaltad és az volt a meglepő?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.