Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) hokins válasza sanyijedi (#17998) üzenetére


hokins
addikt

Mert mostanában a Samsung nem nagyon szeret garanciában javítani :( Volt akinek azért utasított vissza garanciális javítást, mert volt egy kicsi karc a telefonon....

(#18002) Tybike81


Tybike81
őstag

Hello hello valaki használja itt a google fotók alkalmazást? Kellene egy kis nagy segítség benne, hogy-hogy működik....Milyen beállítás kell hozzá ha törlök egy képet a telefonon azt ne törölje a felhőből...illetve, hogy melyik mappákból töltse fel a képeket meglehet adni neki?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#18003) gyuri81 válasza bajnokpityu (#18000) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

kb 130-140e Ft

(#18004) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!
Galaxy S20 ultráról szeretnék váltani , S22 ultrára , megéri leváltani , vagy nézzek más mobilt ? ( Google pixel 7 pro a másik kiszemelt) Esetleg ha valakinek van összehasonlítási alapja... :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18005) szkutyi válasza Strauss (#18004) üzenetére


szkutyi
őstag

23 ultra jobban megérős...akksiban jobb sokkal mint a 22ultra

(#18006) Strauss válasza szkutyi (#18005) üzenetére


Strauss
senior tag

igen, de az nem alternatíva (már túl megy a költségvetésen)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18007) dnelb válasza Strauss (#18004) üzenetére


dnelb
veterán

nézz mást

(#18008) Taci válasza Strauss (#18004) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem hagyd a Pixeleket. Sajnos elég sok a (hardveres) gond velük, és mivel itthon hivatalosan nincs is jelen, így a garanciáztatás sem a legegyszerűbb.
Mindamellett az S22U szerintem egy remek, erős, megbízható telefon, vedd meg bátran.

De előtte talán próbálj ki minden kiszemeltet élőben, hogy neked melyik a leginkább megfelelő. De mivel S20U-ról váltanál, szerintem az S22U a jó irány (már ha szereted a mostani telódat).

(#18009) blueye válasza Strauss (#18004) üzenetére


blueye
veterán

Kicsit olvass vissza, mostanában (is) írtunk erről

(#18010) blueye válasza blueye (#17997) üzenetére


blueye
veterán

Már nem él az akció 😪

(#18011) busman válasza Strauss (#18006) üzenetére


busman
addikt

Vedd meg nyugodtan.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18012) Kleroo válasza Strauss (#18004) üzenetére


Kleroo
veterán

Kb mik a felhasználói szokásaid, mire/mivel szoktad nyúzni?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18013) FeZ... válasza Taci (#18008) üzenetére


FeZ...
aktív tag

"De előtte talán próbálj ki minden kiszemeltet élőben, hogy neked melyik a leginkább megfelelő."

Én is szemezgetek egy 22U-val, alternatív megoldásnak a 21U is megfordult a fejemben, de a kipróbálásuk élőben már nem nagyon valósítható meg, mert nem találtam kirakva sehol ilyen készülékeket már. :-(

(#18014) Strauss válasza Kleroo (#18012) üzenetére


Strauss
senior tag

játékok ( nem atomerőművet igénylő) kamera elég sok , videó nem - fb illetve zene,

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18015) Strauss válasza blueye (#18009) üzenetére


Strauss
senior tag

:R Köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18016) Kleroo válasza Strauss (#18014) üzenetére


Kleroo
veterán

Játékoknak bitang ereje van, ha optimalizalnak ra...ami ritka, mert en eleg sok jatekrol olvastam hogy mikrolaggol-laggol. En sosem jatszom, igy ez csak kozvetett info, alapvetoen minden fut rajta remekul, de lehetnek meglepik.
A kamera... van sok posztom itt. :D Brutal dolgokat ki lehet facsarni belole neha, de hosszu tavon nekem elegem lett belole. 12mp-es default alap modban is olyanokat taknyol neha szeleken, hogy faj(nem az extrem sarkok, hanem kb a kulso 25%a a kepnek. A 108MP-es modban pedig egy orokkevalosag amig keszen lesz a kep, energiatakarekos modban plane. kb 6-10mp. Parom S21-evel vettem kb eszre, hogy az bezzeg mindenhogy, minden korulmenyek kozott hoz egy franko oké szintet, stabilan. A 22u meg osszevissza hullamzik alá-fölé. A "zoomok" viszont pompasak, azok hibatlanul mennek.Nyilvan rosszabb minosegben, de az mindegyik telonal adott.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18017) Strauss válasza Kleroo (#18016) üzenetére


Strauss
senior tag

S20 ultráról jövök , ott is vannak érdekességek hidd el :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18018) Kleroo válasza Strauss (#18017) üzenetére


Kleroo
veterán

23U-ban nincs. Gyanus is. :D Flawless!
Én 22U utan azon filoztam egy sort, hogy mi a reteknek ilyen komplikalt csatahajo telo, ha nem tudja azt valosan nyujtani(komoly multitaskos pörgös hasznalatot). Miközben Egy A54 is már kb minden fontos nyalánkságot tud. Szóval vagy leváltani arra, és kész, vagy rápróbálni a 23-ra. Kipróbáltam, ledöbbentem, váltottam.

De nem akarom mar ennyire ekézni szegényt, szeretheto kis masina, csak nagy elorelepest remeltem volna tole, betonstabil digitalis tarsat :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18019) szkutyi


szkutyi
őstag

Otthoni hálózatra milyen appot tudnátok ajánlani ami ki tudja használni a nagy sebességet?van smb és upnp...koszi :)

(#18020) guriga1234 válasza Kleroo (#18016) üzenetére


guriga1234
addikt

Sikerült elérned neked is, hogy már el sem olvasom, hogy miket írsz. Annyi sületlenséget és valótlanságot írsz, hogy fáj olvasni, ezért inkább kihagyom. De vígasztaljon a tudat, hogy nem vagy egyedül...

(#18021) geryboro válasza Strauss (#18014) üzenetére


geryboro
senior tag

hát játszani nem fogsz rajta, keress vissza, hozzászólásaim között megtalálod a választ.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#18022) Kleroo válasza guriga1234 (#18020) üzenetére


Kleroo
veterán

Rendben.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18023) Strauss válasza geryboro (#18021) üzenetére


Strauss
senior tag

Ha a s20u elmentek a játékok, ezen is elfognak. Nem fps , gameket jatszom...:R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18024) koxmatyi


koxmatyi
tag

Valaki le tudná írni (de kb mint egy 5 évesnek) hogyan lehetne beállítani azt,ha leszakad a telefon a Bluetoothrol akkor a csengő hang ne néma legyen hanen bekapcsoljon és hívás esetén csörögjön?(próbáltam a rutinnál de nem sok sikerrel) köszönöm

(#18025) geryboro válasza Strauss (#18023) üzenetére


geryboro
senior tag

candycrush, sudoku és társai persze gond nélkül.. :K

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#18026) voyi


voyi
aktív tag

Akit érdekel info mennyire strapabíró a Gorilla Glass Victus+, történt nemrég, hogy bringázás közben az úttesten kiesett a zsebemből a telefon (TPU plastic tok, hydrogel fólia a kijelzőn), pár nagyobb teherautó és autó átment rajta a kerékkel, miután sikerült felvennem meglepetésemre egy darab repedés sem keletkezett a kijelzőn. Azóta csak telefontartóval illetve hátizsákban tárolom a telefonom mikor biciklizek :)

Aláírás

(#18027) blueye válasza voyi (#18026) üzenetére


blueye
veterán

Óriási mákod volt, egy a millióból :)

(#18028) dnelb válasza blueye (#18027) üzenetére


dnelb
veterán

ilyenkor szokott az lenni hogy pár hét, hónap múlva egyszer csak bereped az éjjeli szekrényen pihenve :D

[ Szerkesztve ]

(#18029) FLD1987 válasza voyi (#18026) üzenetére

Ez a lottón nyertem szint, sokan mondják, hogy lehetetlen, de van olyan, aki már többször dollármilliomos lett, de végül mélyszegénységben halt meg. A jó kérdés, hogy mi lesz majd a telefon élete végén, de szerencséd volt, mint a többszörös lottónyerteseknek.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#18030) axlfsi válasza voyi (#18026) üzenetére


axlfsi
veterán

"...pár nagyobb teherautó és autó átment rajta a kerékkel, miután sikerült felvennem meglepetésemre egy darab repedés sem keletkezett a kijelzőn"

Ne haragudj, hogy ezt írom, - tényleg semmi rossz szándék vagy egyéb nincs bennem, de - ezt nem tudom neked elhinni most.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18031) geryboro válasza axlfsi (#18030) üzenetére


geryboro
senior tag

#8554

valahogy én sem.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#18032) Gims


Gims
tag

Egy saját, szubjektív felhasználási szokás:
Kb. 4 óra zenehallgatás, 2-4 óra telefonálás, kb. 30-50 BM lekérés, Messenger végig, képküldések, pár weboldal nézegetése. Ez 12 órás műszakban. Reggel 05:00-kor indulok, este 20:30 körül érek haza. Így marad 20-25 %-om.
45-ös töltő megküldi amíg vacsorázom és fürdök, utána ismét 100. Éjszakára töltőn van.
Szerintem nem egy rossz készülék.

(#18033) dnelb válasza geryboro (#18031) üzenetére


dnelb
veterán

azért a tiéd brutál, még az akksi íve is látszik a hátlapon :D

(#18034) Winne válasza Gims (#18032) üzenetére


Winne
nagyúr

Az egész éjszakás töltést ha elengeded még jobb lesz. :)

@ #18029 FLD1987:

"de végül mélyszegénységben halt meg."

Ez bizony critical user error.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18035) szkutyi válasza Winne (#18034) üzenetére


szkutyi
őstag

Mivel lessz jobb ha elengeti az éjszakai töltést?

(#18036) Winne válasza szkutyi (#18035) üzenetére


Winne
nagyúr

A mai telefon akkumulátoroknak a hosszú távú kapacitásában szerepet játszik. hogy hogyan van töltve. Ha kiírta, hogy feltöltve, akkor le kell húzni, semmit sem tesz hozzá, ha folyamatosan töltőn van, de cserébe ronthat az akkumulátor élettartamán, ami csökkenti az egy töltéssel futtatható időt is.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18037) Kleroo válasza Winne (#18036) üzenetére


Kleroo
veterán

Értelme nincs rajta hagyni, de rontani nem fog rajta, hisz miért is rontana (OFFolják a töltést, nincs csepptöltés, csak managelik azt, hogy bizonyos merülés után visszaküldi fullra)? Ez szerintem egy elég régi ökölszabály, akkorról, amikor még lényegesen ostobábbak voltak a töltést managelő HW/SW-ek. Nehéz egy topic ez, mert kb 25 éve mainstream az akkus mobil eszközök megfelelő használata, és folyamatosan változnak az ökölszabályok. :) Mostani ökölszabálynak talán az mondható, hogy az extrém hőterhelést nem szeretik, ami a teljesen lemerült, és teljesen feltöltött állapotról/ra töltés során keletkezhet. De igazából már ezt is remekül managelik a jó készülékek. Nekem az a tapasztalatom a gyorstöltés korában, ismerősi kört is beleértve, hogy aki egy fikarcnyit sem ügyel az akksijára, nonstop gyorstölti, az utolsó cseppig meriti, és éjjel tölti, annak is remekül birja az akksija. Mig aki minden létező jótanácsot betart, az is kb ugyanott tart, és ugyanúgy benne van a pakliban, hogy valamit cserélni kell, vagy egyéb nyűgje lesz az akkunak. (pl párom több mint 3 éves P30proja gyalázva is még mindig szuper üzemidőket hoz, alig rosszabb) Random példa a másik oldalról, hogy régi Note4-emet 20-80 között töltve használtam, esti töltés nem játszott, kb én voltam az akkuért és nem forditva :D és nem volt még 2 éves amikorra már lényegesen gyengébb volt az akkuja, mondjuk olyan 65%-ot ha tudott.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18038) Gims válasza Kleroo (#18037) üzenetére


Gims
tag

Egyetértek!

A Samsung Galaxy S20 Ultra 5G-t most adtam el. Üzemidő tekintetében a mai napig jónak mondható. Pedig ugyanígy használtam, mint az S22U-t.
Egyedül a kori sajátosságai miatt kopottas lett.

(#18039) polonic


polonic
félisten

Kaptam egy új iphone 13-at második telefonnak.
Hát, nem jött el az a húde érzés. Nagyon jó kis készülék. De a Samsung marad nekem a fő telefon. Egyedül a brutálisan jó akku üzemidő ami kéne ide a Samuba is.

(#18040) Morris válasza polonic (#18039) üzenetére


Morris
veterán

Bár én is kapnék egyet...

(#18041) pepe792 válasza voyi (#18026) üzenetére


pepe792
tag

Sőt egy úthenger is oda-vissza, nem?

(#18042) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Méretek venni sufniboltbol újonnan? Van tipushiba ?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18043) polonic válasza bajnokpityu (#18042) üzenetére


polonic
félisten

Nem.

(#18044) bajnokpityu válasza polonic (#18043) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Melyik nem ?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18045) polonic válasza bajnokpityu (#18044) üzenetére


polonic
félisten

A sufniboltra írtam. És egyébként nincs típushiba sem.

(#18046) bajnokpityu válasza polonic (#18045) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nézd, én kb 3 évesen minden telomat felujitom, eladom. Nagyjából 15 éve volt utoljára garis problémám. A sufnikat azért utálom, mert kicsit Balkán, kicsit okosba oldjuk meg, de jelenleg túl nagy az ardifi.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18047) Winne válasza bajnokpityu (#18046) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs baj a sufnival, csak ne a legkezdőbb legyen. Garis probléma lehet, találkoztam már olyannal, hogy nem csinálták meg a szervizben, mert nem erre a piacra szánt darab volt, hiába volt magyar számla hozzá.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18048) bajnokpityu válasza Winne (#18047) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A Samu ha jól tudom csak az általuk importált telokat szervizeli. A sufnik még valami másod vonalas szervizbe szokták hordani. Általában itt csak a tok egyértelmű hibákat javítják, a Samu még régen laza volt.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18049) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Akkor ezennel csatlakoztam burgungi 12/256 sufni val a topichoz. Hello ;) Xiaomi 12, s20+5g stb után. Remélem váltja őket. Nillkin kamera fedlapos, frosted tokok ajánlottak?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18050) Dave9009 válasza bajnokpityu (#18049) üzenetére


Dave9009
csendes tag

Nekem a Spigen liquid air tokom van. Azt tudom ajánlani, 1 év alatt kibírt néhány 1 méteres zuhanást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.