Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) PeteePeti válasza Locutus (#5300) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nagyon szép a bőr, de mocskosul csúszik! :Y Én az S21 Ultra bőr tokot ezért nem is használtam sokáig! Egyszerűen nem volt biztos a fogadás nekem abban!
A szilikon tokok viszont szépen tapadnak kézben! :C
Ha esetleg ez fontos tényező neked

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5302) Teal'C válasza TiMoN (#5294) üzenetére


Teal'C
addikt

Szépen süt a nap tedd ki a tollat egy fél órára. Csak ötlet, lehetőleg érintővel lefelé ferdén támasztva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5303) geryboro válasza S e t h (#5282) üzenetére


geryboro
senior tag

beallitasok menuben valahol a szolgaltatoi ajanlasokat ki lehet kapcsolni.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5304) TiMoN válasza Teal'C (#5302) üzenetére


TiMoN
senior tag

Majdnem 2 órája kinn van. Nemsoká megnézem én is erre gondoltam.
Az tuti, ha legközelebb strandra megyünk, a ceruza a táskába marad...
Telefon óra, simán birta az órákig vizes létet.

-TiMoN-

(#5305) Teal'C válasza TiMoN (#5304) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt tudom javasolni, nekem már többször tett jó szolgálatot tengerben is. [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5306) TiMoN válasza Sanci789 (#5299) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszi, kinn napozik és legközelebb nem viszem be a ceruzát tuti. Lassan meg is nézem.
A csúszdás videozást nem mertem vele, esetleg kiesik a kezemből valami igaz UAG tokba van. :) Majd legközelebb.

Teal'C: #5305 Köszi, bookmarkoltam, de lehet meg is rendelem. Jól jöhet. Fényképezés minőségét nem zavarja?

-TiMoN-

(#5307) Teal'C válasza TiMoN (#5306) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem befojásol semmit. Talán picit a mikrofont de azt is minimális arányban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5308) Kisszaboo válasza Teal'C (#5307) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Befolyásol*

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5309) Teal'C válasza Kisszaboo (#5308) üzenetére


Teal'C
addikt

Köszönöm a figyelességet majd jobban figyelek.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5310) ForRedGlory válasza Teal'C (#5309) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem muszály válaszolni. :DDD

(#5311) lcee79 válasza bordi10 (#5291) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi!

Ez nekem is jól jött. :)
Nem is kerestem, gondoltam előbb utóbb majd megjegyzi az összes jelszót amibe belépek, de hogy be lehet állítani, így már jó :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5312) Bilux


Bilux
veterán



Ha valaki kifogyott belőle van egy felesleges nekem bontatlan pm írjon :R
topic gazda köszönöm

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5313) Kisszaboo válasza ForRedGlory (#5310) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Muszáj*

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5314) ollie válasza S e t h (#5282) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek a sim kártya miatt vannak. Magyarországon, hivatalosan csak független Samsung mobilokat tudsz venni. Még azt hiszem előfordul szolgáltatói romos a telekomnál, de az is független.

***

(#5315) kengyel válasza ollie (#5314) üzenetére


kengyel
nagyúr

A Telekom teljesen független, viszont a rom rajta telekomos. A Vége TMH.

kengyel

(#5316) ForRedGlory válasza Kisszaboo (#5313) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#5317) lcee79


lcee79
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha kapok egy smst- és abban mondjuk van egy kód
hogy lehet kijelölni és kimásolni egy sms-nek csak egy részét, nem az egészet?
Vagy valami másik app-ot kell leszedni ami tudja?

Eddig nem is volt olyan telefonom ami nem engedett ilyet
Ezt miért butították vissza?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5318) surgery válasza Kisszaboo (#5313) üzenetére


surgery
senior tag

Örület hogy te minden topciban megjelensz és trollkodsz össze vissza :W

(#5319) Tommy-1998 válasza lcee79 (#5317) üzenetére


Tommy-1998
tag

Hosszan rányomsz az sms szövegére, rámész a szöveg kijelölésére, és ott tudod kijelölni ami kell!

(#5320) geryboro válasza geryboro (#5168) üzenetére


geryboro
senior tag

ua.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5321) lcee79 válasza Tommy-1998 (#5319) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi a válasszt!

Most rákerestem, és látom, hogy van 2 db sms program, vagyis a neten találtam meg :)
Samsung Messages és Messages by Google, hasonló ikonnal...
A Galaxy telefonon az Alapértelmezett SMS-alkalmazás alatt kiválasztott Samsung-üzenetek
nekem a google-s volt alapértelmezett, gondolom ezt rakják alapnak...
így nem is tűnt fel, hogy van másik.
Abban nem találtam ilyet, amit írtál, de ha átállítom a samsungosra, ott már van ilyen funkció.

De nem értem hogy a google egy ilyen alap dolgot miért vesz ki egy üzenetküldő programból?

Furcsa...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5322) Tommy-1998 válasza lcee79 (#5321) üzenetére


Tommy-1998
tag

Nekem note 10 plus van, de google-s sms app nincs rajta alapból, sima gyári van rajta amivel nincs probléma :K

(#5323) guriga1234 válasza lcee79 (#5321) üzenetére


guriga1234
addikt

Én le is tiltottam a guglist.

(#5324) geryboro válasza lcee79 (#5321) üzenetére


geryboro
senior tag


debloatolva.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5325) ollie válasza geryboro (#5324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs debloatolva, hiszen még ott van a messenger ;]

***

(#5326) S e t h válasza ollie (#5314) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, de akkor ezt miért nem csinálta egyetlen korábbi telefonomon sem? Az ultrában lett vmi változás, vagy maga a tcomos szoftver okozza?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5327) ollie válasza S e t h (#5326) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor most telekomos a telefon?
Már évekkel ezelőtt is több Samsung telefonon láttam ilyet, hogy a SIM kártyát belehelyezve le akart tölteni szolgáltatói appokat, még olyan telefonra is, amin nem szolgáltatói rom volt.
Hogy pontosan mi a feltétele ennek, nem tudom.

***

(#5328) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#4206) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy kis upate az ügyemmel kapcsolatban, ami lassan 2 hónapos... Az előzmény végig olvasható, ha rákattintotok a válaszokra. Lusták kedvéért ez volt az első a témában: [link] :DDD

Nagyon durva lett a sztori, mert a Samsung végre kiküldte a jó IMEI számot tartalmazó jótállási jegyet, de e-mailben semmit nem írtak, még azt sem, hogy kapjam be, igazam volt.
Aztán pár nappal később jött egy e-mail, hogy a vizsgálat még folyamatban van, ugyan fotózztam már le az NMHH matricát a belső vizsgálat érdekében.

Lefotóztam és beküldtem. Azt sem tudják mit csinálnak, hiszen már kiküldték a jó jótállási jegyet, erre fel még képeket kéregetnek. Egy kicsit kezd bosszantani a dolog.

Ugyanakkor tök véletlen vettem észre valamit, amivel igazolható, hogy a Samsungtól jön a telefon. Remélem nem vágtátok ki a kukába a "packing list"-et, mert azon rajta van/vannak a megvásárolt termék/termékek cikkszáma és a cikkszám legvégén van egy EAN Code, ami a telefon dobozán lévő vonalkód alatti számsort tartalmazza.

Így tökéletesen párosítható a telefon a fuvarlevéllel, ha esetleg más is szopna a Samsunggal és nem akarnák elhinni, hogy azt a telefont küldték, amit megkapott a vásárló.

Elküldtem nekik a fuvarlevelet is, remélem most már tényleg végérvényesen elhiszik, hogy ők a hülyék és nem én. Nagyon érdekel majd a válaszuk és hogy két havi "vegzálás" után meguktól eszükbe fog-e jutni valamilyen kompenzáció.

[ Szerkesztve ]

(#5329) sfefe


sfefe
őstag

Tervezem egy ilyet rendelni páromnak tetszik nagyon...
Olvastam valakinek vmi telekomos verzió jött...
Ez mennyire jellemző mostanában?
Köszi
Sefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5330) ollie válasza ForRedGlory (#5328) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi hogy szóltál, megtartom a packing list-et.

***

(#5331) lcee79 válasza guriga1234 (#5323) üzenetére


lcee79
őstag

Moat már én is, nem látom semmi hasznát :)

Facebook messengert még nem használtam sms-re

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5332) pepe792 válasza sfefe (#5329) üzenetére


pepe792
tag

Rosszul értelmezted. Független, bárhol veszed.

(#5333) Teal'C válasza ForRedGlory (#5328) üzenetére


Teal'C
addikt

De ezt (EAN kód) én írtam nektek korábban, bár senki nem reagált rá :(

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5334) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Eladtam a telefont.

Gondoltam megosztom kb egy hetes tapasztalatom. Nem tudom hol kezdjem... Nagyon sok telefon furdul meg nálam, az utóbbi 2 évben kb hetente cseréltem a telefonjaimat, mindig szívesen térek vissza samsungra, de most elég keserű a szájízem. Ez a processzor és az optimalizálas számomra valami botrányos volt, egy ilyen árú telefonhoz ez nem méltó. Ez azért érdekes mert az S22 plussomra egy rossz szavam nem volt. Van aki azt állítja nála jól működik, lagg mentes, semmi akadás, vagy összeomlás, van akinek meg botrányosan fut a felület, összeomlanak az appok. Én utóbbit megtapasztaltam. Ezért nem értem hogy lehet ekkora különbség 2 ugyanolyan telefon telefon között ? Hardverhiba ? Az elég meredek lenne azért...(bár miután jött a cikk, hogy mekkora hibaszázalékkal dolgozik a samsung chip gyár nem csodálkoznék) Szoftverhiba ? De mindenkinek a legfrissebb van fönt akkor meg még is hogy lehet ez ? Én már a májusi frissítéssel kaptam meg, így nem tudom milyen volt a februárival, de ha ennél rosszabb én nem tudom mit éltek át azok az emberek akiknek 500 ezer mátyás kigugrott a zsebükből erre a telefonra... Így ment rá egyből a júniusi mert hallottam a kezdeti problémákról, de ezzel sem voltam elégedett. Azt tapasztaltam hogy ha letettem fél órára és újra elkezdtem használni mintha 10 evet ugrott volna vissza sebességben. Olyan érzésem volt az egésszel hogy kell neki pár hosszú másodperc míg bemelegszik... Az értesítési panel döcögve jött le, ha volt ott értesítés még rosszabb volt...aztán pár lehúzás után megint sima volt. Mondom WTF ??? Nem tudtam ezeket hova tenni. Full hd+ ban jobb volt a helyzet, de ekkora kijelzőn nem szeretnék elmosódott ikonokat nézni. Nem értem, nem bírná el a hardver a qhd+ ????! Most nem akarok belemenni, hogy például egy Oneplus (9pro) ilyen felbontás mellett milyen fluid, mert jönnek az emberek hogy de ott más a szar, de szemmel látszik a különbség. Mindegy én ezt az exynoss számlájára írom úgy is, mert egy Z fold 3 snapdragonos procival ezerszer szebben futott a rendszer szemre.
A fő kamera nekem éjszakai módban kicsit elmosódott volt és nem annyira éles, összehasonlítottam egy s21+,s22+ al.

Viszont voltak pozitív dolgok is. Az ujjlenyomat végre olyan volt amire már 3 éve várok. Igaz nem volt rajta se folia se üveg. Száraz, nedves ujjal egyből pattant. Olyan volt mint a op, oppo leolvasója, bár ott foliával és üveggel is nálam jól működött mint anélkül. Az akkumlátor idő most elöször jobb vagy ugyan olyan mint a snapis társa. Az én felhsználói szokásom alapján 7.2 óra sot tegnap este és még 20% az akkuban, átlagba 6 - 6.5 óra mindig megvolt és még mindig volt nafta benne bőven estére médiafogyasztáshoz. Szóval ez szuper volt. A zoomkamera nekem adta, sokszor használom, ha valamit szabadszemmel nem látok ezzel elzoomolok odáig. Gyönyörű kijelző, brutál összeszerelési minőség és anyaghasználat. Hangszoró is fantasztikus volt.

Szeretnék szeptemberben visszatérni, remélem addigra valamit javítanak még az optimalizáláson, bár ha február óta nem sikerült sok reményt nem fűzök hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#5335) guriga1234 válasza ollie (#5327) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem Yetteles beállításokat akart rám erőltetni, hogy tudjak küldeni-fogadni SMS-t, MMS-t meg tudjak internetet használni. Mindezt SMS-ekben küldte a Yettel. SMS-t tudok fogadni (küldeni nem szoktam) Yetteles beállítások nélkül is, MMS-t egyáltalán nem használok, internetet meg enélkül is tudok használni. A telefonom teljesen független, a SIM Yetteles.

(#5336) ForRedGlory válasza Teal'C (#5333) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt nem olvastam akkor, de mikor írtad? :DDD

(#5337) Teal'C válasza ForRedGlory (#5336) üzenetére


Teal'C
addikt

Bocs nem EAN-t írtam hanem vonalkódot 4160hsz

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5338) ForRedGlory válasza Teal'C (#5337) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oké, de ott számlát emlegettél, azon nincs EAN Code. Nem tudom milyen vonalkódot írtál, mert a számlán nincs olyan. ;)

(#5339) Teal'C válasza ForRedGlory (#5338) üzenetére


Teal'C
addikt

Na látod én vagyok láma, a szállítólevélen van ahogy te írtad. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5340) Kisszaboo válasza mrThomi (#5334) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Köszi a beszámolót. Hasznos volt.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5341) ollie válasza guriga1234 (#5335) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3G-n viszont nem lesz internet, ha nem állítod be azt, amit a Yettel küldött.

Ezeket amúgy minden szolgáltató elküldi, ahol van még 3G.

[ Szerkesztve ]

***

(#5342) TODI1111 válasza ollie (#5341) üzenetére


TODI1111
addikt

Már készül a 3G nélküli időszakra. :D

(#5343) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, ha Vodafone-nál vennék S22 Ultra-t, az kártyafüggetlen lesz?

Azt gondolom VDH-s lesz a szoftver, de a teló független?

Másik kérdésem, én SES-ben megnézve kicsit szélesnek éreztem a telefont. Ti hogy vagytok ezzel, mennyire áll kézre, hamar megszoktátok a szélességét? A tavalyi S21 Ultra nekem ergonomikusabb volt.

Üzemideje valóban picivel rosszabb, mint az S21 Ultráé?

[ Szerkesztve ]

(#5344) Curtain válasza balintka (#5343) üzenetére


Curtain
senior tag

Független lesz és nem lesz vdh-s.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5345) Teal'C válasza balintka (#5343) üzenetére


Teal'C
addikt

EUX összevont europai régiós lesz.
Annyira nem nagy a különbség
Szerintem nem rosszabb

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5346) geryboro


geryboro
senior tag

erosebb hasznalat.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5347) balintka válasza Teal'C (#5345) üzenetére


balintka
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat. Igen, papíron 2 mm, de valahogy a gyakorlatban szélesebbnek érződik, gondolom az alakja másabb mint az S21U-é.

Az EUX régiónak örülök, az jó h egységes lesz.

(#5348) ollie válasza balintka (#5343) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2mm-mel szélesebb. Nincs gondom, a szélességével, mert ilyenek voltak a Note-ok is, és S21u előtt Note-jaim voltak. Az üzemidő kb olyan, mint az S21 ultrán volt. Ha sokat telefonálsz, akkor az S21u jobb kicsit, ha többet netezel, akkor meg az S22u.

***

(#5349) kchris78 válasza mrThomi (#5334) üzenetére


kchris78
veterán

találj egy másik példányt... szerintem ez egyedi dolog lehet.. legalább egy boltban nyomkodj meg valamit :).

(#5350) subset válasza balintka (#5347) üzenetére


subset
senior tag

Napok óta nyomkodok itthon 1-et, de még nem mertem átköltözni rá. Nekem is a szélességével vannak gondjaim.
A SES-ben nézegetetthez még számolj hozzá 1 tokot is, ami tovább növeli a méreteit.
A hüvelyk ujjammal nem érem el nyújtózás nélkül (ez hozzájárulhat egy igen drága leejtés-hez) a legtávolabbi alsó ikont sem.
A kamera egy P30Pro után/mellett nem annyira nagy szám, de széleslátóban, gyengébb fényviszonyok mellett egyértelműen jobb. A túlszaturáltság is fura amit rátol a képekre.
Napi használatba kellene vennem, hogy kiderüljön elfér-e egyáltalán a zsebembe, és hogy leejtem-e nyújtózkodás közben :)
Összességében tetszene, de még hezitálok mi legyen a sorsa.

Használj Te is szabad szoftvert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.