Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) alex.3


alex.3
tag

Üdv a csoportnak, hétfőn jön a készülékem, mit javasoltok a költözéshez, hogy ne vesszenek el az adataim stb.. Xiaomiról jövök. :)

(#6852) dnelb válasza sfefe (#6842) üzenetére


dnelb
veterán

s21 ugyanilyen rossz, annyit tudsz rajta segíteni hogy mapson pl használod a kamerás betájolást, akkor jó lesz egy darabig. Nem mindenkinek ilyen, vannak gyengébb darabok sajnos. Néha még kalibrálni se engedi végig.. :D

(#6853) T0rnad0 válasza alex.3 (#6851) üzenetére


T0rnad0
addikt

(#6854) Taci válasza T0rnad0 (#6853) üzenetére


Taci
addikt

Én csak azért nem mertem ajánlani, mert nem tudom, nem-Samsung telefon adatait is le tudja-e menteni. (Sosem próbáltam még.) Vagy mindegy neki, Android, amihez engedélyt kap, azt menti is?

(#6855) WiZARD válasza geryboro (#6838) üzenetére


WiZARD
addikt

[link]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6856) blueye válasza dnelb (#6852) üzenetére


blueye
veterán

Nekem csak a wifi jelszavakat nem vitte át Realmerol

(#6857) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

Sziasztok. Már korábban is volt ezzel problémám [S20+], most is...Hol tudom beállítani, hogy a Spotify alkalmazás vezérlője megjelenjen a zárolt képernyőn? Sok esetben szükségem lenne rá menet közben, de képtelen vagyok megoldani.

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6858) S e t h


S e t h
nagyúr

Új app a storeban, kíváncsi vagyok mit alkottak Samsungék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6859) csubííí válasza edgelaszlo (#6857) üzenetére


csubííí
senior tag

Zárképernyön megérinted vagy elhuzod az órát- legalulra görgetsz- beállítások- listában megapcsolod zene.
Jobb felül átrendez- ott a sorrendet lehet változtatni.

Ha nem erre gondoltál, passzolom.

[ Szerkesztve ]

(#6860) edgelaszlo válasza csubííí (#6859) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Nem pont erre gondoltam. Anno ha pl zenét hallgattam fülesen a lezárt képernyőn automatikusan megjelenten az alkalmazás - itt Spotify, de akár említhetném a Powerampot is - vezérlője a zárolt képernyőn, és feloldás nélkül is tudtam vezérelni, léptetni, leállítani stb az alkalmazást. Na most a Powerampot be tudom így állítani, a Spotify-t meg nem. Ebben kérek segítséget. Illetve van még valami, de gyorsan átfutom az összefoglalót, hátha arra találok magyarázatot :)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6861) Memmaao


Memmaao
addikt

Nagyon korrekt a DBrand. Megírtam nekik és küldtem fotót az atomic edition tokról, hogy kitágult. Azt ajánlották, hogy küldenek helyette egy DBrand grip tokot egy classic skin -nel. Nagyon korrekt! 20$ tokot 40$ tokkal pótolnak. Le a kalappal!

My name is Bond, James... Dean.

(#6862) csubííí válasza edgelaszlo (#6860) üzenetére


csubííí
senior tag

Én nem állítottam igazán semmit, de a spotify, vlc, saját lejátszó, böngésző lejátszó, nekem alapból így működik ahogy te szeretnéd.
Dupla kopp vagy Power gomb és ott van.

[ Szerkesztve ]

(#6863) edgelaszlo válasza csubííí (#6862) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Na ez kellene...s20+-nál sem ment, gondolom ahogy átmentettem az adataimat S22Ultrára, hozta magával ezt a beállítást is....fogalmam nincs mi lehet elnyomva...:-/ (Youtube music, Poweramp okés, csak a Spoti nem - nyilván az, amit a legtöbbet hallgatok :D )

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6864) icecave válasza edgelaszlo (#6863) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt ezt magyarázza, ami neked kell, remélem: [link]

(#6865) edgelaszlo válasza icecave (#6864) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Ezzel már megvagyok, sajnos nem itt a gond...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6866) gyuri81 válasza Memmaao (#6861) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez valóban korrekt hozzállás a Dbrand részéről. :R

(#6867) Memmaao


Memmaao
addikt

Egyre morsosabb vagyok erre a GG victus+ üvegre. Eddig csak karcok voltak rajta, de most jobb alul van egy olyan mély karc, ahol már két helyen anyaghiàny is látható. Alatta az AMOLED teljesen rendben, nem érőhatás miatt lett ilyen. 2010 óta van érintős telefonom a Motorola defy a maga első második generációs GG üveggel sokkal többet bírt! Nem a homok lett keményebb vagy a zsebpiszok. Szerintem ezek az üvegek 2gyre szarabbak. 12 év alatt soha nem volt még telefonon fóliám, most először érzem a hiányát.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6868) Taci válasza edgelaszlo (#6865) üzenetére


Taci
addikt

Nézd át az itt említett tippeket, hátha megoldja az egyik: [link]

(#6869) edgelaszlo válasza Taci (#6868) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

EEEEEZZAAAZZ! Köszi, le volt tiltva bakker, most már klafa. Nagyon köszi
Már csak az Android Auto-t kell életre keltenem és egészen jól megleszünk a tepsivel.

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6870) JanR válasza Memmaao (#6867) üzenetére


JanR
addikt

Mikor vettes az Ultrat, hogy ennyire karcolodik?
Nekem 1,5 hete van meg es minden nap biciklizek, ugy, hogy a zsebemben van. Akarmennyire keresgelem, semmilyen mikrokarcot nem talalok rajta. Az enyemen sincs folia.

(#6871) Memmaao válasza JanR (#6870) üzenetére


Memmaao
addikt

Ma pont 5 hónapja használom. Másfél hetesen az enyém is patyolat volt. De pl az oleofob réteg sem az igazi. Zsebből kivéve mindig zsírpacàs a kijelző.

My name is Bond, James... Dean.

(#6872) JanR válasza Memmaao (#6871) üzenetére


JanR
addikt

Azert remelem, hogy nem lesz ilyen gondom. Engem nagyon zavarna a karc, serules. Es nem par honapig tervezek ezzel a keszulekkel.

(#6873) Memmaao válasza JanR (#6872) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam is 2-3 év az átlag kihordàsi idő. Soha egy telefonom sem volt ilyen karcos 5 hónap után. De az oleofob réteg is hibádzik, folyton zsíros paca a kijelző közepe. Szerintem ezt cserélnék háromban, külföldi fórumokon is sokaknak cserélték, de nincs kedvem leadni és utána újra belakni.

My name is Bond, James... Dean.

(#6874) kchris78 válasza Memmaao (#6873) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem rugalmasabb de puhább anyagokat használnak hogy esésnek jobban ellenálljanak. Ha a gyártó tesz fel fóliát annak üzenete van.. plusz, ha zseb ott zsebpiszok is van, szerencse kérdése hogy bejöjjön egy homokszem ami karcol mindent... én meg biztosan nem akarok semmilyen karcot.

(#6875) axlfsi válasza JanR (#6872) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha nem használsz fóliát vagy valamilyen egyéb kijelző védelmet (pl. TG), akkor borítékolható, hogy akármennyire is vigyázol, záros határidőn belül karcos lesz. Ha másért nem, az értékeny oleofob bevonat miatt. Bármiben fogadnék rá.
Én nem szoktam elejteni őket, így manapság ritkán használok már TG-t, de egy jó fólia alap a kijelzőn (és még zsírosnak sem mondanám a kijelzőt, mint azt egyesek tapasztalják).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6876) JanR válasza axlfsi (#6875) üzenetére


JanR
addikt

Ha ennel ennyivel erzekenyebb, mint egy S21-nel, akkor tetetek ra valami foliat (szivjanak vele Ok) :DDD

(#6877) kchris78 válasza axlfsi (#6875) üzenetére


kchris78
veterán

aki x hónap fólia nélkül és zsebben hordás után azt mondja hogy nincs rajta karc az jó eséllyel nincs jól megvizsgálva:). mikrokarc tuti van rajta.

(#6878) NY_A


NY_A
őstag

A 06.30-án rendelt Teardown Ultramatte tokom ma érkezett meg. Ha valakit érdekel 1717ft vámot fizettem rá.

(#6879) chipesz válasza NY_A (#6878) üzenetére


chipesz
őstag

Szintén, június 30-án rendeltem a Teardown Gloss-t, 1717 volt az ÁFA + postai szolgáltatási díj. A vám 0 forint volt.

Kíváncsi vagyok mennyire fog bejönni, most a gyári fekete bőrtokot használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6880) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha valakinek nem jon be a dbrand tok gondoljon ram ;)

Galaxy Fold 4

(#6881) Joe_Muad_Dib válasza geryboro (#6838) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Szerintem ez: link

(#6882) cinikis


cinikis
tag

Nagyon nézegetem, de még nem szántam rá magam.
Minap a videót teszteltem Mediamarktban és többször röcögött, akadozott egy 20mp.videókészítés alatt.
Tapasztalat? :R

(#6883) geryboro válasza Joe_Muad_Dib (#6881) üzenetére


geryboro
senior tag

aztan vegul egy USAMS 47W USB-C + USB gyors tolto lett amazonrol.

azert koszonom mindenkinek.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6884) Memmaao válasza chipesz (#6879) üzenetére


Memmaao
addikt

Szintén június 30. rendelés, de az enyém 07.13. előkészítés nemzetközi szállításra státusz alatt valahol megragadt. Jó lenne, ha hamar megjönne

My name is Bond, James... Dean.

(#6885) NY_A válasza chipesz (#6879) üzenetére


NY_A
őstag

Ja bocs, valóban áfa volt, és a vám 0ft.

Én jelenleg szintén Dbrand-et használok, az atomic edition-t. Azzal nagyon elégedett vagyok, remélem ez is lesz olyan jó. Kipróbálni még nem tudtam, munkahelyre kértem mert nyaralunk.

[ Szerkesztve ]

(#6886) Memmaao


Memmaao
addikt

Lehet eddig is csinalta, csak nem vettem észre, légyszi nézzétek meg, ha megràzzàtok a telefont, nektek is zörög,.mint egy doboz tic-tac? A 10x optika ha használatban van, akkor nem csinálja, szóval szerintem annak a képstabilizátora adja ki ezt a hangot, csak nem tudom normális e?

My name is Bond, James... Dean.

(#6887) bulikavagyok válasza Memmaao (#6886) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, az enyém is ilyen.

(#6888) blueye válasza Memmaao (#6886) üzenetére


blueye
veterán

Normális

(#6889) SX Wave válasza Memmaao (#6886) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Szintén. Eddig fel sem tűnt, igaz rázogatni sem szoktam a telefont. A 10x használatánál marad a zörgés, de már nem olyan hangos.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#6890) Laraxior válasza Memmaao (#6886) üzenetére


Laraxior
titán

A legtöbb telefon kamerája zörög igen :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6891) pepe792 válasza kchris78 (#6877) üzenetére


pepe792
tag

Nincs rajt. És a 2 éves Zenfone7-en sincs. Miért kell kétségbe vonnod más szavát?

(#6892) pepe792 válasza kchris78 (#6874) üzenetére


pepe792
tag

Milyen fóliáról beszélsz? Mert ezen a telefonon csomagolás van, nem kijelzővédő fólia.

(#6893) JanR


JanR
addikt

Sok eszmecsere ment itt a foliarol, viszont nem talaltam egy olyat sem, ahol valaki felrakatta es nem maga szorakozott vele.

A kerdesem az volna, hogy tudtok olyan helyer ajanlani, ahol normalisan felraknak egy foliat az S22U-ra?
En nem szorakozok vele, mert 100%, hogy elrontom.
Illetve az iveltseg miatt is kerdeses ez. A felesegem S10+ keszulekere is kellene folia, ezert is kerdezem a helyet.

Koszi :R

(#6894) syIex válasza JanR (#6893) üzenetére


syIex
veterán

MediaMarkt okos pult! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6895) JanR válasza syIex (#6894) üzenetére


JanR
addikt

Tapasztalatbol irod?
Van nekik keszletem S22U folia?

(#6896) polonic válasza JanR (#6893) üzenetére


polonic
félisten

Ne így állj hozzá, hogy tuti elrontod, mert akkor tényleg.
Mert nem egy rakétatudomány. Felrakom és kész, nem nagy dolog. :)

A gyári samusng fólia teljesen jó. A mellé adott cuccokkal tényleg egyszerű felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#6897) icecave válasza JanR (#6895) üzenetére


icecave
nagyúr

Ott vágják ki profil alapján, szóval biztos van mindig mindenhez.

Az más kérdés,hogy én nem tetetném fel, mert kicsit "narancsos-szivárványos", persze olyan mértékben, hogy sokakat ez egyáltalán nem zavar, de engem pl. igen, idegbajt kapok,ha valami "nem víztiszta". Nekem ne rontson 1%-ot sem a kijelző élvezhetőségén. Persze, ez csak én vagyok :D
Persze, ha mégis elcsábulok, gondban leszek én is, de ajánlottak itt már jófajta amazonos fóliákat.

(#6898) syIex válasza JanR (#6895) üzenetére


syIex
veterán

Bármire felteszik a fóliát, olyat is amit nem ott veszel náluk. Tapasztalat! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6899) surgery válasza JanR (#6893) üzenetére


surgery
senior tag

Veszel egy gyári fóliát és felrakod pofon egyszerű el sem lelhet rontani. Ha buborékos lesz szépen ki lehet dolgozni a szélek felé többet felraktam már rá egyáltalán nem nehéz.

(#6900) JanR válasza icecave (#6897) üzenetére


JanR
addikt

Arrol van valami infotok, hogy mi penz egy ilyen?
Rezsire sporolok :DDD

polonic: raktam mar fel korabban is, de az iveltre sosem ment igazan jol. Egyszerubb, ha felteszik, azt jonapot kivanok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.