Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) guriga1234 válasza geryboro (#5850) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, ezért konkrétumokat nem írok, de az üzemidőd fasorban sincs az enyémhez képest, pedig én nem gyalultam semmit.

(#5852) lcee79


lcee79
őstag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, amit nem találtam maeg a telefonban, és remélem azért van :)

1. Van egy játékom, ami viszonylag sűrűn magától kilép, akár használat közben is, de ha háttérbe rakom kis időre, pár perc múlva már lehet hogy kilépett állapotban lesz és van hogy 2 óra múlva se lép ki csak úgy magától... (Mate 10 pro-ból is kilépett néha, de sokkal kevesebbszer, és nem ennyire gyorsan és ennyire random, és azt hittem az S22 ultrával majd megszűnik a hiba, de helyette inkább sokkal sűrűbb lett szinte állandó...)

2. Van olyan beállítás, hogy egyes appok csak úgy induljanak el, hogy kéri a biometrikus azonosítást?
(Mate 10 pro-ban volt ilyen, és banki és egyéb privát dolgokat tartalmazó programok esetén mindig kérte az ujjlenyomatot, hogy véletlenül se lépjen be más, ha én nem akarom.)

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5853) ollie válasza lcee79 (#5852) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2. van secure folder, tedd abba az appot

[ Szerkesztve ]

***

(#5854) Maxxy10 válasza lcee79 (#5852) üzenetére


Maxxy10
addikt

1. Játék közben kapcsold be a priority mode-ot hátha segít.

2. Csakis ha a secure folderbe rakod az appot. Kivéve ha maga az app nem támogatja a külön lockot. Pl WhatsApp

(#5855) Dr V


Dr V
őstag

Debloatról van vmi leírás, h mit érdemes tiltani?

(#5856) lcee79 válasza Maxxy10 (#5854) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi, kipróbálom!

Ollie neked is köszi! :)

Amúgy ezt a biztonságos mappát néztem, de aztán nem raktam bele semmit, nem voltam benne biztos, hogy ez kell nekem, de akkor ezek szerint ez kell. :)

Közben még írtam bementem és pl az unicredit app nincs benne... így elsőre erre kerestem...
Azóval ezzel azt mégse tudom.

Még egy kérdés, amikor megvettem a telefont május 30.-án még emlékeim szerint a game boosterban volt pár beállítás, amit azóta sem találok.
pl egy csúszka, amiben vmiféle élsimítás volt, hogy mennyire simitsa ki a textúrákat...
És kicsit szebb is lett tőle a grafika.
És aztán jött egy frissítés júni 3-a körül és nem tudom hogy amiatt-e de azóta nem találom ezt a beállítást.
Kivették, vagy csak rosszul emlékszem, hogy hol találtam?

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5857) geryboro válasza guriga1234 (#5851) üzenetére


geryboro
senior tag

a rendszert csak magam miatt gyalultam, mert nem szeretem ha pl. 1 funkciora ott van 5-6 applikacio, meg egy valag sz*rsag amivel nem tudok kezdeni semmit, de tok jo hogy a rendszer reszet kepezik.

az hogy az en uzemidom fasorban sincs a tiedhez kepest, k****** nem erdekel, mivel a te hasznalati szokasaid es az enyemek meroben masok.
en most elegedett vagyok az uzemidommel, amit reszben a debloatnak is koszonhetek.
a tobbit csak leirtam, mivel korabban volt erdeklodo aki kerte hogy irja a fejlemenyeket debloat utan.
a felszabaditott memoriarol es tarhelyrol ne is beszeljunk.

az hogy egy joval letisztultabb rendszert hasznalok, mint ami a te telefonodod van, joval smoothabb es atlathatobb,
rendezett mint a katonasor es minden alkalmazasnak meg van a helye, nem kell szorakozni az engedelyekkel es az alapertelmezett alkalmazasok kivalasztasaval, majd a szinkronizacios problemakkal, nekem ez boven eleg, es pont ez miatt gyalultam ki a szamomra diszfunkcionalis alkalmazasokat, ahelyett hogy hagytam volna a telefonon elfekvoben, es utolagis frissitgetni meg nezegetni hogy tok jo hogy van, meg hogy ott van, de minek.

az hogy az uzemido fasorban sincs, pedig majd alakul.
hasznalati szokasok, tanul a rendszer.
ha uzemido bajnok telefont akartam volna venni, arra ott a feltegla energizer.
ha lemerul pedig ott a gyorstolto.
velemenyt es tapasztalatot osztottam.
nem pedig f*szmeregetest. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5858) polonic válasza lcee79 (#5852) üzenetére


polonic
félisten

Még opció lehet az alkalmazás nyitva tartása

(#5859) koxmatyi válasza Vexille (#5849) üzenetére


koxmatyi
tag

Sokkal jobb az ultra, én is arról váltottam ,akksi az sokkal rosszabb de a kamera látványosan jobb

(#5860) lcee79 válasza polonic (#5858) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi, rányomtam.
Most kíváncsi leszek ezzel jó lesz e 🙂

De nekem itt csak 2 sorom volt az alkalmazás infó, és a maradjon megnyitva...
A többi sor ami nálad a képen volt az nem...

Ja meg is fejtettem.
Annál a játéknál 2 sor van, a böngészőnél már ugyanígy néz ki :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5862) lcee79 válasza polonic (#5858) üzenetére


lcee79
őstag

Hát szerintem ez a funkció amúgy biztosan jó egy jól működő programhoz.
De ez nem szereti ha elmegy a net vagy nagyon gyenge, de vmiért itt a munkahelyemen nagyon gyenge mostanában (régebben jobb volt) és az S22 Ultra sem jelekedik térerő terén.
És a program sem vmi stabil szerintwm, szóval emiatt a 2 dolog miatt lehet, hogy amíg nem frissítik és vagy esetleg újratelepítem, addig nem is oldódik meg...
(de elég nagy és van mentés stb... nem szívesen telepítem újra, amíg van lehetőség inkább próbálkozom vmivel ami stabilizálja :) )

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5863) surgery válasza lcee79 (#5862) üzenetére


surgery
senior tag

A térerő dolog meg tudom erősíteni. Ahol egy vagy két jelzés van az S22 ultrán ott nekem a Oneplus 9 pron több mint félig van.

(#5864) Lajtorja válasza surgery (#5863) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ez mondjuk dBm-ban mérve azért korrektebb lenne.

--- ---

(#5865) guriga1234 válasza Lajtorja (#5864) üzenetére


guriga1234
addikt

Így van.

(#5866) Kisszaboo válasza surgery (#5863) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Az Asus telóim kb. 30%- ot vernek rá, igaz, bármelyik Samu telóra.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5867) apazaza


apazaza
csendes tag

Sziasztok, holnap rendelem én is. Mivel cégbe veszem, a Ses oldalról lesz, 256os. Fehér vagy fekete rendelhető. A készülék beszámítási kedvezménnyel 429.900,- ami nettóban 338.500ft lesz. Náluk füles nincs az akcióban, viszont egy tokot még adnak... :C

[ Szerkesztve ]

(#5868) doooo válasza Vexille (#5849) üzenetére


doooo
veterán

S21 Ultrára is megérné, erre még jobban. ;)

(#5869) guriga1234 válasza Kisszaboo (#5866) üzenetére


guriga1234
addikt

Az Asus telefonjaidnak nincs topicja? Ott hintsd az igét. Miért nem szakadsz le innen? Már pedig elköszöntél. Máshol okoskodj.

(#5870) balintka válasza Vexille (#5849) üzenetére


balintka
addikt

Nekem van mindkettő. Megéri szerintem. Már csak kézbe fogva is olyan prémium érzés az S22U. A 3 év azért észrevehető köztük, mindamellett, h a P30 Pro is jól sikerült telefon a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#5871) bordi10 válasza guriga1234 (#5869) üzenetére


bordi10
senior tag

+1 :W

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#5872) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ez a nem kicsöngős/nem elérhető hiba ez érdekes, nekem ez a 2. telóm, az első 256-os volt, ez 512-es

Annál 1-szer kaptam, de ott nem vagyok biztos, hogy az volt a hiba, a mostaninál 2-szer kaptam, úgy hogy, egyszer be egyszer meg ki volt kapcsolva a wifi hívás otthon, de mindkét esetben ugyan arról a számról nem értek el.

A wifi hívás tudtommal meg pont azt szolgálná, hogyha rossz a térerő, akkor rásegítene, szóval nem vagyok biztos benne, hogy csak a térerő befolyásolhatná ezt

Xbox One: bandymnc

(#5873) axlfsi válasza Dr V (#5855) üzenetére


axlfsi
veterán

Keress rá a topikban, ki lett már beszélve, lista is van.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#5874) bigmasterg válasza bigmasterg (#5820) üzenetére


bigmasterg
addikt

Direkt a saját hsz-emre válaszolok, hogy könnyen kattintható legyen az előző kép, amikor 2óra 36perc sot-vel 37%-on volt a telefon.
Ma meg majdnem 2 óra SOT után 72%.
Ami a kettő között történt. Beállítottam hogy minden reggel, ébresztő előtt újraindítsa magát a telefon, illetve visszavettem, hogy milyen alkalmazások küldhetnek értesítéseket.
Szerk.: Ja és kikapcsoltam az Always on displayt. (Csak értesítésekre villan fel).

Jó mondjuk nem ugyanannyi az sot, de most aktív képernyő óránként kb -15%, akkor meg kb -25% volt.

[ Szerkesztve ]

(#5875) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Ha vki venni akar, most olyan akció is fut hogy a 128GB áráért adják a 256GB.

Kipróbáltam és így se megy kuponokkal együtt 374e alá :W

(#5876) balintka válasza HUNgabus (#5875) üzenetére


balintka
addikt

Ennél jobb a Buds2 akció, főleg h például fehérből csak 256-os van. Ezzel az akcióval csak burgundit meg feketét érdemes venni.

Nem hiszem h le lehetne 374 alá dolgozni, de így már bőven olcsóbb mint az S21U.

[ Szerkesztve ]

(#5877) bigmasterg válasza HUNgabus (#5875) üzenetére


bigmasterg
addikt

és ez miért baj? Hagyományosan közvetlenül a gyártótól lehet a legdrágábban megvenni.
Ha ez az ár nem tetszik, akkor meg lehet venni kamu GSM boltbol 450ért , esetleg szolgáltatótól hasonló áron.
[link] ennyi a piaci ára. Aztán mindenki eldönti, hogy jó ár-e számára a 370, vagy nem.

(#5878) balintka válasza bigmasterg (#5877) üzenetére


balintka
addikt

Én örülök h meglett 374-ért Buds-szal... :C :C :Y :R

(#5879) HUNgabus válasza balintka (#5878) üzenetére


HUNgabus
senior tag

ez is Buds2-vel van, csak nem értem ha 128GB árában adják a szín azonos 256GB akkor miért nem olcsóbb, mint 1 hete a sima 256gb, a 2 kuponnal, felemelték volna az áraikat, nem figyeltem akkor mennyi volt,
de így vhogy nem jön ki a matek...

(#5880) ollie válasza HUNgabus (#5879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert múltkor hibásan működtek egyes kuponok, és annak ellenére, hogy nem lett volna szabad együtt működniük, mégis megtették, így nagyobb engedményt lehetett elérni. De ez hibás működés volt, amit azóta javított a Samsung.

***

(#5881) HUNgabus válasza ollie (#5880) üzenetére


HUNgabus
senior tag

jaaaa, na azért, mindegy ennél olcsóbb úgy se lesz sehogy se, mindegy milyen kupon, stb. ált ez a 374e jön ki úgy is, Buds2 el lehet adni szerintetek? vagy már mindenkinek van 2 :C

(#5882) Exelsior válasza HUNgabus (#5881) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hali,

nekem nincs. :(

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#5883) ollie válasza HUNgabus (#5881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem el tudod adni a Buds2-t.

***

(#5884) doooo válasza bigmasterg (#5874) üzenetére


doooo
veterán

Na látod, sikerült ráncba szedni (nem hiszem, hogy naponta szükséges újraindítani, de a másik két dolog nyilvánvalóan jó és hasznos döntés volt).

(#5885) Taci válasza HUNgabus (#5881) üzenetére


Taci
addikt

Persze, el tudod adni, csak arra figyelj, hogy ajándékként kapott termékre nincs garancia. Ezt jó tudni, mert hiába a Samsungtól kaptad, semmi garancia nincs rá. Csak hogy ne legyen probléma belőle se neked, se a vevőnek.

(#5886) Kisszaboo válasza ollie (#5880) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

És így keletkezett extra profit a direkt eladásra rendelt, aprón eladott 22 Ultrákon :) :) :)

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5887) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!
Hol lehet 370-374e ért venni Samsung S22 Ultrát?

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#5888) Kisszaboo válasza qMAGICq (#5887) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Itt az aprón, bontatlanul akár.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5889) jas39


jas39
tag

Sziasztok! Nem jöttem rá, de ha az AOD nincs bekapcsolva, nem jelennek meg az értesítések a kijelzőn, csak ha megnyitom. Lebegő értesítés be van kapcsolva. Ötlet :F kösz

(#5890) sfefe válasza Taci (#5885) üzenetére


sfefe
őstag

Ez, hogy.. a Samu ad nekem egy fülest és nincs rá gari?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5891) ollie válasza sfefe (#5890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert ajándék.

***

(#5892) Taci válasza sfefe (#5890) üzenetére


Taci
addikt

Nem találok a Samsung oldalán erről szóló bejegyzést, viszont pár évvel ezelőtti tapasztalat alapján tudom, hogy így van. (Bár akkor az nyeremény volt, viszont ugyanúgy az "ajándék-kategóriába" esik.) Tegnap érdeklődtek egy eladó Samsung termékem iránt, és akkor is kérdezték, hogy ajándékba kaptam-e (nem), mert a Samsung ügyfélszolgálata is azt mondja, hogy ajándékba kapott (mármint tőlük ajándékba kapott, mondjuk a mostani akcióban az S22 mellé) termékekre nincs garancia. Se akkor ha egy fülhallgatót kapsz, se akkor, ha egy telefont.

(#5893) ollie válasza Taci (#5892) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem 1 hónapos tapasztalatom van, mert akkor mondták, hogy nem járt az ajándékba kapott órára garancia.

***

(#5894) sfefe


sfefe
őstag

Hm, ez érdekes...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5895) csubííí válasza ollie (#5893) üzenetére


csubííí
senior tag

Mert az ajándék. :DDD

(#5896) balintka válasza ollie (#5880) üzenetére


balintka
addikt

Ezt most erre a 374 ezres árra írod? Én ott még tudtam aktiválni hétfőn vagy mikor a 2 kupont. És beszámítással lett 374. Anélkül 430 volt.

(#5897) S e t h


S e t h
nagyúr

Smart Switch alkalmas a havi biztonsági frissítések leszedésére is, vagy az csak OTA?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5898) sixpak válasza S e t h (#5897) üzenetére


sixpak
nagyúr

bocs, törölve
Nekem ota később jön és SS-el szoktam frissíteni

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5899) ollie válasza balintka (#5896) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem így most jól működik. Amikor rosszul működött, akkor le lehetett menni 275 ezerre a 256GB-s verzióval.

***

(#5900) S e t h válasza sixpak (#5898) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért kérdeztem, mert SS azt írja, hogy a legfrissebb verzió van fent, közben OTA-n meg jönne lefele a másfél giga.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.