Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) blueye válasza Taci (#5944) üzenetére


blueye
veterán

[xiaomi-mi-wireless-car-charger-autos-tolto-20w ]
Milyet használtál eddig?

[ Szerkesztve ]

(#5952) geryboro válasza kanqkac (#5950) üzenetére


geryboro
senior tag

adb paranccsal csak galaxy max hz-hez adtam engedelyt,
majd lecsekkolom meg mire lehet raloni a teloval.

ja ha nagyon nem adja, egy factory reset, aztan a tobbi csak rajtad mulik.

most hogy igy emlitetted, gyors le is szedtem a gyarit, aztan ment a google files a sullyesztobe.
amint emlitettem tc miatt szedtem le a gyari filekezelot, de ott a fiuk nagyon melle nyultak a .apk telepites megszuntetesevel, evekig hasznaltam.
vissza dobtam a samsungot, 2 fiokkal szinkronizal, probalgatom aztan eldontom marad-e vagy nem.
beallitasok menubol is indul mar, ez volt a baja, de nagyon nem zavart a dolog..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5953) vata666 válasza blueye (#5951) üzenetére


vata666
tag

+1

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5954) Taci válasza blueye (#5951) üzenetére


Taci
addikt

Egy noname tartót, de tette a dolgát. Mostani egyedüli baja is csak a vastagabb tok miatt jött elő, mert az oldalsó tartók visszahajlanak, és így pont "ráharapnak" a fóliára.
Köszi az ajánlást.

(#5955) blueye válasza Taci (#5954) üzenetére


blueye
veterán

Akkor ezt pont jó lesz, itt nincs visszahajlo rész a befogon csak egy-egy vastag szivacs.

(#5956) ace05 válasza geryboro (#5952) üzenetére


ace05
senior tag

A készítő oldaláról letölthető olyan verzió ahol lehet telepíteni apk-t.

(#5957) alex.3


alex.3
tag

Sziasztok, van aki Mi 11 Ultra készülékről váltott, mik a tapasztalatok, érdemes? :)

(#5958) geryboro válasza ace05 (#5956) üzenetére


geryboro
senior tag

semmi extra miatt nem hasznaltam, csak azt szoktam meg.
most adok egy eselyt a gyari fajlkezelonek.
azert koszi :R

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5959) WNorbert85


WNorbert85
csendes tag

Van valami alkalmazás amivel a wakelockokat lehet nyomonkövetni ? Régen a Better Battery Stat-ot használtam, de nincs rootolva a teló

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#5960) vata666 válasza alex.3 (#5957) üzenetére


vata666
tag

Szia. Én igen. Kb másfél hónapja. Teljesen elégedett vagyok. A kamera kicsit gyengébb. Sötétben látszik a különbség... De ettől eltekintve a telefon sztem abszolút jobb. Mármint a Samsung. Minden egyes elemében jobb. 4 csúcs xiaomi telefonom volt ezelőtt, de ez mind felett van. Egyszerűen közel van a tökéleteshez 👌🙏. Imádom. Vettem hozzá itthon gyári bőr tokot, alirol gyári szilikont, stb. Fóliát a telefon boltos barátom rakott rá. Tökéletes 🙏. Vettem hozzá kintről 2 45wattos töltőt és 1 vezeték nélküli Samsung töltőt. Egyet meg küldött a kínai ajándékba pluszban 😁👌. Így egy komplett csomag lett. Eux változat. Nem cserélném el egyelőre semmire. Vízben is járt már ceruzával együtt. Működik minden tökéletesen. :DD :C

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5961) TODI1111 válasza WNorbert85 (#5959) üzenetére


TODI1111
addikt

A [GSam Battery Monitor Pro] jó lehet. Nem kell root csak néhány ADB engedély. [ADB engedélyek megadása]

(#5962) alex.3 válasza vata666 (#5960) üzenetére


alex.3
tag

És üzemidőben érzel változást, mert nekem a xiaomi 60Hz-re állított képfrissítéssel tud kb. 5-5,5 órát. Bocsánat az EUX az mit takar, nem vagyok képben Samsung telefonokkal, sosem volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#5963) vata666 válasza alex.3 (#5962) üzenetére


vata666
tag

Nem rosszabb, mint a xiaomi üzemideje. Eux egy változat. Korábban kapja a frissítést...

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5964) polonic válasza WNorbert85 (#5959) üzenetére


polonic
félisten

Talán még a nice catch is alkalmas lehet rá.
Nézd meg, nem vagyok biztos benne.

(#5965) ollie válasza WNorbert85 (#5959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsungnak van saját appja, Nice catch a neve.

mod: látom már más írta előttem

[ Szerkesztve ]

***

(#5966) lcee79


lcee79
őstag

Mobilnet sebességet mért valaki mostanában?
Nálam nem túl acélos...

Huaweiem nem volt ennyire gyenge itt a helyemen :(
(nem rakom be a képet inkább leírom az egyszerűbb :) )
14,52/4,66 Mbit/sec
ping 39.98

Otthon ahol kicsit jobb
42,45/9,25 Mbit/sec
ping 38.8

Vannak ettől jobb eredmények ugye? :)

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5967) ollie válasza lcee79 (#5966) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

4G, 5G?

Nekem korlátozva van a le- meg feltöltés maximum sebessége a szolgáltató (Yettel) által (a csomagom miatt). De ahol most vagyok, ennyi:

4G: 149/10.6
5G: 163/32.9

[ Szerkesztve ]

***

(#5968) bandi0000 válasza lcee79 (#5966) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Maga a hálózat az régóta le van húzva, gondolom a sugárzási értékek miatt, nálunk is fos a térerő, szóval csodát nem kell várni

Azért wifivel egész jó :D

Xbox One: bandymnc

(#5969) lcee79 válasza ollie (#5967) üzenetére


lcee79
őstag

Itt kaposváron nincs egy szál 5G sem :)
De belvárosban vagyok, nem egy pusztán :D
Szóval 4g, de kb 1-es térerő :(
Az ablaktól másfél méterre ülök, ha odamegyek az ablakhoz, vagy kitartom a kezem az ablakon, akkor 3-4-ig felmegy, de amint visszajövök egyből megy le...

Jó lenne csinálna valamit a szolgáltató...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5970) blueye válasza lcee79 (#5969) üzenetére


blueye
veterán

"belvárosban vagyok" - lehet h sokan vagytok a cellaban

(#5971) lcee79 válasza bandi0000 (#5968) üzenetére


lcee79
őstag

Ja a wifid elég jó :)
Nekem az se ennyire jó, mivel ahol lakom családi házas övezet, nem erőlködnek fejleszteni a szolgáltatók :(
Semmi gigabit, sőt 150mbit/10mbit-es csomag az egyik legnagyobb, és az van otthon is csak...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5972) lcee79 válasza blueye (#5970) üzenetére


lcee79
őstag

Lehet, de az 5 éves huawei-em nagyobb számokat produkált itt...

Remélhetőleg fejlesztik előbb-utóbb, de jó lenne előbb :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5973) lcee79


lcee79
őstag

A Xiaomi-nál és Huaweinél be lehet állítani, hogy fent az értesítési sávban mutassa a fel/le töltés sebességét, itt sehol nem találtam, a Samsungnál nem lehet ezt beállítani sehol?
Pedig az ad némi támpontot legalább
Nem csak a tesztekre kéne hagyatkozni :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5974) bandi0000 válasza lcee79 (#5971) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Itt se nagyon siették el a fejlesztés dolgot, évekig a 20 mega volt a csúcs, de isteni szerencsére valamiért meglátták a potenciált a városban :D

Más: Ha jól emlékszek, akkor a fejlesztői beállításokba láthattam ezt a fel és letöltési sebesség mutatást

Igazából azon agyaltam, hogy nem biztos, hogy csak a Samu a hülye, ezzel a gyengített hálózati értékekkel, mert ha mindenhol rendes hálózat lenne, akkor észre se vennénk, csak hát a legtöbb helyen szar az egész

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#5975) polonic válasza lcee79 (#5966) üzenetére


polonic
félisten

Tud ez ilyet is

(#5976) lcee79 válasza polonic (#5975) üzenetére


lcee79
őstag

Én már a felének is örülnék :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5977) lcee79 válasza bandi0000 (#5974) üzenetére


lcee79
őstag

Kerestem a fejlesztői beállításokban, de nem találom...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5978) polonic válasza lcee79 (#5973) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem erre itt nincs lehetőség.

A sebességhez. Milyen szolgáltató és milyen frekvenciát jut neked a szolgáltatás?

(#5979) lcee79 válasza polonic (#5978) üzenetére


lcee79
őstag

Telekom a szolgáltató
Amúgy itt még ez eddig jónak számított
Mert itt az épületben a vodafone-osok és a yettel-esek is az ablakban lógnak, ha telefonálni akarnak :D

másik kérdést nem értem mire gondolsz

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5980) bandi0000 válasza lcee79 (#5977) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lehet rosszul emlékeztem, akkor keress egy appot rá, tuti van rá

Xbox One: bandymnc

(#5981) geryboro válasza kanqkac (#5950) üzenetére


geryboro
senior tag

[xda] -s leiras alapjan szerintem ma este en is lenyomom a virtualis ramot.
par progit leszedtem, meglatom jok-e valamire.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5982) korika18


korika18
csendes tag

Ez normális ??
Kinek hogy mükődik??..
Forró a telefon
Semmi nincs rajta csak gyári appok ( semmi közöségi appok, direkt gyárira visszaállítva. ) egy napot nem bír a telefon, hogy ne töltsem. Durván 7-8 kb.
Csak youtubon zenét hallgatok...
Amint egyszer lejár az előfizetés adom is el Android és Samsung párti voltam... eddig.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5983) icecave válasza korika18 (#5982) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk a Youtube music az valami brutális akku zabáló app iOS-en is.

(#5984) kengyel válasza korika18 (#5982) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mondjuk nem használom a Youtube zene opcióját, de nagyon jól bírja az aksim. Akkor igazán meleg, ha 5-óra folyamatos böngészőben hallgatom a rádió1 online csatornáját. Na meg szélvédőnél való navigációnál van melegedés, ami érthető is. Játék nincs rajta, nem játszom.
Más nagy melegedést nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#5985) korika18 válasza kengyel (#5984) üzenetére


korika18
csendes tag

Akkor is viccnek tartom 400k ft értékű telefon és kigyullad...
Most hogy csak böngészben olvasok ( más nem megy )
20 perce nem megy semmi rajta...

[link]
Ennyit merült le, mióta írtam az hozzászolást. Ez durva.. 11% van
3 hónapos telefon..

(#5986) bigmasterg válasza korika18 (#5985) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem ez óta [link] jó az akksi.

(#5987) bandi0000 válasza korika18 (#5985) üzenetére


bandi0000
nagyúr

És akkor az összes szar? Mindenki egy mini fagyasztóval és 320 as kàbellal használja? Csinálj rajta egy hard resetet és kezd újra, limitált programokkal, lehet csak beragadt valami, de nyilván most jön a duma, hogy nem azért fizettél ennyit, hogy szarakpdj vele, akkor viszont ott az apple vonal

Xbox One: bandymnc

(#5988) laszlomijin


laszlomijin
tag

Szervusztok!
Aki ért belenyúlni a Galaxy s22 ultra rendszerèbe az legyen kedves privát üzenetben jelentkezni.
Előre is köszönöm :R :R :R

Üdv Laci

(#5989) Laraxior válasza icecave (#5983) üzenetére


Laraxior
titán

Kivéve ha van premiumod (390-ért) :D Mert akkor be lehet csukni az ablakot, nem fogyasztja a kijelzőt. Úgy már barátságosabb :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5990) TODI1111 válasza laszlomijin (#5988) üzenetére


TODI1111
addikt

"Aki ért belenyúlni a Galaxy s22 ultra rendszerèbe"

Az a szervíz. Viccet félretéve, miért nem teszed fel a konkrét kérdést? Lehet, hogy hamarabb tudnának esetleg többen is segíteni.

(#5991) S e t h válasza korika18 (#5982) üzenetére


S e t h
nagyúr

Országos kánikula van, volt ahol közel 35 fokkal, én is észrevettem ezt a telefonon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5992) doooo válasza korika18 (#5982) üzenetére


doooo
veterán

"Semmi sincs rajta", de azért az AccuBattery nevű marhaság rajta van, és nyilvánvalóan folyamatosan fut. Látom, hogy a Samsung Health is úgyszintén, talán szinkronizálva is van valamilyen aktivitásmérővel... meg még ki tudja mi nincs ott a háttérben (nyilván sok dolog, köztük a YT Music, ami hírhedten zabál mindent).

Ezeken kívül meg abszolút semmit nem tudni a felhasználás egyéb körülményeiről (csak annyit, hogy folyamatosan megy a mobilnet is), amik egy ilyen pokoli kánikulában hatványozottan számítanak, minden létező mobilnál.

Szerk: látom a második screenshoton a Facebook is befigyel, pedig azt mondtad nem használsz közösségi médiákat...

Nagyon szép sztorit lenyomtál ide, kár, hogy a fele se igaz, amelyik része meg véletlenül igaz, azzal kapcsolatban azonnal meg lehet találni a problémák okait, főleg ha csak szimplán rákérdezel a dologra, mielőtt elkezdesz filozofálni.

[ Szerkesztve ]

(#5993) kchris78


kchris78
veterán

A battery guruval nézem a hőmérsékletet és azt látom hogy még a stand-by működés is termel valamennyi hőt. Ha ezt nem tudja leadni mert a külső hőmérséklet magas akkor melegedést fogunk érzékelni. Ráadásul a hőáramlás sebessége a hőmérséklet különbség csökkenéssel negyzetesen arányosan csökken így még inkább jelentkezhet a melegedés.

(#5994) S e t h


S e t h
nagyúr

mai reddites bejegyzés

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5995) Beaumont válasza S e t h (#5994) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ilyennel még nem találkoztam. Pár napja nyaralok 3x fokban sok képet, videót csinálva de nem írta meg ki soha... Játék közben lehetett mikor a képet csinálta?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#5996) HaliGab23 válasza Beaumont (#5995) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én is a vízparton, tűző napon, YT music, videófelvétel, stb. és nem volt túlzottan meleg...

Annál a 42 fokos gyorsan merülőnél valami nagyon beakadt.. nekem is volt párszor hasonló az S21U-nál, de már nem emlékszem mi ragadt be.

Szerk: egyébként az S21U akkuja jobban bírta.. nekem 1-2 órával több volt a SOT, főleg az első félévben mikor még a sok szupergyors töltés nem tette taccsra az akkut.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#5997) bandi0000 válasza Beaumont (#5995) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Abba se vagyok biztos, hogy gyári app írta ki

Xbox One: bandymnc

(#5998) Tommy-1998 válasza S e t h (#5994) üzenetére


Tommy-1998
tag

Speciális feldolgozás meg bekapcsolva, így nem csoda

(#5999) doooo válasza bandi0000 (#5997) üzenetére


doooo
veterán

Ez a 41 fok amúgy is teljesen abnormális. A rendszer nem engedné eddig fajulni a dolgokat csak úgy, megkockáztatom, hogy ki is kapcsolná a készüléket, vagy legalábbis minden le lenne tiltva, a fényerő le lenne véve, stb, stb.
Még ilyen fényerőn, ilyen melegben (még Németországban is majdnem 40 fok van), és legfőképp mobilnettel is max egy videochat-app képes elérni ilyen túlmelegedést. De ez meg bármelyik mobilt érintheti.
Szóval összességében jó nagy user-error, meg "app-error", illetve olyasmi, ami bármilyen mobilon, bárkivel megeshet.
De persze mennyivel hangzatosabb az Exynosra fogni.

Szerk: ja hogy a nagy teljesítményű mód is be van kapcsolva... hát akkor abszolút olyasmi, ami a user saját döntése és ezáltal hibája (pláne a feljebb részletezett körülmények között).

[ Szerkesztve ]

(#6000) dnelb válasza doooo (#5999) üzenetére


dnelb
veterán

ne akard magad becsapni, már a tavaszi tesztek is kimutatták hogy hűvös szobában közepes fényerőn 5p után kemény throttle van terhelés alatt . Most bejott a nyár, max fényerő és kamerazol mondjuk, + 15 fok külső hőmérséklet és ez van, ez a chipset ennyit tud. Ideje lenne már dobni az exynost a fenébe kompletten, egyszerűen nem tudják megcsinalni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.