Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) balintka válasza subset (#5350) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a válasz Neked és Ollie-nak is. Meddig döntöd el, mi legyen vele?

Valóban, még tokot is kell rászámolni, azzal együtt tartok már a szélességétől. Ezért is gondolkodok a tavalyi Ultra-n.

Anno az S10+ szélességét valahogy nem tudtam megszokni, most van P30 Pro és S20+ 5G, ezeké rendben van tokkal együtt is.

Készenléti merülés jobb már mint az S20 szérián?

[ Szerkesztve ]

(#5352) Teal'C válasza balintka (#5351) üzenetére


Teal'C
addikt

Amiket írtál szinte mind egyformák
Az S20+ keskenyebb viszont az S10+ vékonyabb a P30 Pro széles is és vastag is. Viszont ha ez a méret kell akkor max S22+ válassz.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5353) guriga1234 válasza ollie (#5341) üzenetére


guriga1234
addikt

Tényleg? Nem állítottam be semmit, amit a Yettel küldött, mégis LTE van.

(#5354) ollie válasza guriga1234 (#5353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, mert a 4G-hez nem kell semmit beállítani.

***

(#5355) ollie válasza subset (#5350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a tok nagyon jó leejtés ellen. Van a hátán egy szíj, amibe bele tudod dugni 1 vagy 2 ujjadat. Én is ezt használom.

***

(#5356) balintka válasza Teal'C (#5352) üzenetére


balintka
addikt

Tök érdekes hogy az S10+ szinte papíron ugyanaz volt, mégis sokkal kényelmetlenebb volt a fogása. A P30 Pro és az S20+ nekem kényelmesebb. Köszönöm a segítséget, még átgondolom, mi legyen. Esetleg az S21U is szóba jön még.

(#5357) subset válasza ollie (#5355) üzenetére


subset
senior tag

Néztem már én is ezt a tokot...de köszi az ötletet, jobban megvizsgálom - SES-ben meg lehet élőben is nézni vajon... ?
balintka ....nem tudom mikor szülöm meg a döntést :)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5358) koxmatyi válasza balintka (#5356) üzenetére


koxmatyi
tag

Nekem p30 prot váltott,de semmi gond a méreteivel

(#5359) balintka válasza koxmatyi (#5358) üzenetére


balintka
addikt

S21U-t alig lehet már kapni, ha csúcs Samsung-ot akarok, akkor valószínűleg úgyis erre kell majd váltanom.

(#5360) blueye válasza bordi10 (#5291) üzenetére


blueye
veterán

Köszi. Ott látom de a swiftkey nem ajánlja fel. Nalam ez dealbreaker :(((

(#5361) ace05


ace05
senior tag

Péntektől vagyok ennek a tulaja egy 256-os verziónak. Elég lett volna a 128-as is, de mivel nincs sd kártya, ezért kénytelen voltam nagyobbat venni. Pár nap használat után az akku idő már biztos jobb. A Samsung note 9-sem vagy 20 %-ot merült egy éjszaka alatt, sőt még buszoztam reggel 30km-t munkába akkor is elfogyasztott 10-20%-ot. Itt alig merült pár %-ot mind a két esetben. Most arra leszek kíváncsi, hogy mennyit merül falun. Mert ez a változó hálózati lefetyeltség nagyon kikészítette az előző telefonomat akku ideilleg. Vagy 40-50%-ot merült a nap végére.

(#5362) ollie válasza subset (#5357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általában nincs nekik bontva, de volt már rá példa, hogy ki lehetett próbálni vásárlás előtt.

***

(#5363) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Egyik telóról a másikra mivel és, hogy érdemes költözni?
Vagy inkább újra belajni az újat?
És ha költözni akkor mindent átmásol? Értem ok a Simple beállításokat is vagy azt külön kell belépni stb?
Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5364) Dr V válasza sfefe (#5363) üzenetére


Dr V
őstag

Smart switch. S22U első bekapcsolásnál felajánlja.
Ha átköltözést befejezte a telefon, akkor az alkalmazásokba egyesével újra be kell jelentkezned és kész is vagy.

(#5365) ollie válasza sfefe (#5363) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én mindig újra belakom a telefont, de az szó szerint fél napig tart, mert van egy rakás banki meg biztonsági app amit használok, és mindent újra be kell állítani, plusz persze a sok egyéb app telepítése, és mindegyikbe be is kell lépnem újra.

***

(#5366) Kasya válasza ollie (#5365) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is mindig újra belakom, jobbára az appok miatt.
Regebben sokszor tapasztaltam visszaállításból keletkező problémákat (összeakadtak dolgok, vagy részleges visszaállítás történt).

(#5367) Saccco válasza Kasya (#5366) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én vagyok az ellenpélda. Nekem jó reset nélkül, teljes visszaállítással. Viszont, ha gond lenne, tudom miért és nem kapok agyérgörcsöt! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5368) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok! Én hivatalos oldalról rendeltem egy zöld 12/256-ost 06.02. csütörtök dél körül. Rendelési státusz még "megrendelés leadva" a feldolgozás megkezdéséig se jutott el. Van aki már megkapta ezt a változatot? Legyek türelmes gondolom, csak ez az, ami nehéz. :DDD

szerk.: közben újra megnéztem az oldalt, és a zöld valamint a fekete 12/256 már nincs készleten, akkor remélem ki is küldik és megkapom majd valamikor. :)

szerk. vol. 2: én Oneplus 7 Pro-ról fogok váltani, és főleg a kamera az, ami miatt nem maradtam Oneplus vonalon (a másik esélyes a váltásra a 9 Pro lett volna). Remélem ennek már mindig minden körülmények között szép képeket fog csinálni a kamerája. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#5369) ForRedGlory válasza Scarabeus (#5368) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Készülj fel lelkiekben 3-4 hetes kiszállításra.

(#5370) bigmasterg válasza Scarabeus (#5368) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem egy hét alatt hozták ki a 12/256 zöld telót, míg mások kövi napra megkapták a feketét. Aztán volt itt akinek a zöldet is egy nap alatt kiküldeték.
Esetleg vettél mellé több kiegészítőt? Az lassíthatja a szállítást.

(#5371) Scarabeus válasza bigmasterg (#5370) üzenetére


Scarabeus
tag

@ForRedGlory, ne már, utolsó oldalon mielőtt megrendeltem volna akkor nekem normál szállítás 2-5 munkanapot írt. Ugyebár a kosárnál ott volt, az a bizonyos július 1 utáni némelyik esetben, de aztán mivel a fizetésnél már 2-5 munkanapot írt ezért lett a zöld a választás a fekete helyett.

@bigmasterg: Igen, tettem hozzá 1 bőrtokot is mert nekem tok mindig kell, 1 25 wattos adaptert meg 1 5 amperes kábelt is még. Ha tudom hogy ezek lassítják akkor inkább majd később rendeltem volna ezeket (persze azóta már nincs az az über kuponozás..)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#5372) geryboro válasza Scarabeus (#5368) üzenetére


geryboro
senior tag

8 pro-rol jottem.
kameraban veri, de itt is vannak olyan fenyviszonyok, ahol elhasal a felvetel.
nem kell csodat varni, de jo kepeket lehet vele loni.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5373) Scarabeus válasza geryboro (#5372) üzenetére


Scarabeus
tag

mondjuk teljes áron félmillóért, meg abszolút csúcs androidosként én várnék egy kisebb csodát, de tudom, automatában legalábbis az almától nincs jobb, ezt látom barátom által akinek 13 pro max van. És igazából nekem semmi hókuszpókusz, 99%ban automatán fotózok, éjszakai felvételek nem izgatnak, még egy kis portré meg nagy-nagy ritkán szelfi és kész. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#5374) Teal'C válasza Scarabeus (#5371) üzenetére


Teal'C
addikt

Az imént beszéltem velük fehér ügyben, azt mondták a héten meglesz.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5375) PeteePeti válasza Scarabeus (#5373) üzenetére


PeteePeti
őstag

Fél milliáért igazad van! :Y
De 284-ért,amennyiért itt páran vettük kuponnal már egész jó nem? ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5376) ace05 válasza Scarabeus (#5368) üzenetére


ace05
senior tag

Nekem óra van ott, csütörtök este adtam le a rendelést. Bekavart a pünkösd, most azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy mától 2-3 munkanap.

(#5377) 1valaki


1valaki
újonc

Négy hónapja használom a telefont. Tegnap ráejtettem a párnára, ami műanyag cipzáros.
Elpattant a lézer autófókusz szenzora. :(
A hivatalos márkaszerviz 1 hétre vállalja a javítást.
Ami nagyobb probléma a neten nézelődve, elég elrettentő dolgok olvashatók. Van valakinek pozitív tapasztalata? Bp- en esetleg melyik szervizt ajánlja?

(#5378) ForRedGlory válasza Scarabeus (#5371) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én csak a korábbi készlethiány rendezésének ideje alapján írtam, hogy 3-4 hét, nem készpénz. :D

#53771valaki: SES-be vinném be, vagy rosszabb esetben az Oktogonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#5379) 1valaki válasza ForRedGlory (#5378) üzenetére


1valaki
újonc

Köszi a villámgyors választ!
SES egy hétre, az Oktogonnál 10 napra vállalnák. Sajnos pont az utóbbiról lehet kissé negatív dolgokat olvasni.
Egyszerűen nem térek magamhoz, hogy egy ilyen "találkozástól" elpattant az üveg.

(#5380) ForRedGlory válasza 1valaki (#5379) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem a SES-el pozitív tapasztalataim vannak. A Fold 3 zsanér gondokkal küzdött (nyekergett, pattogott) és kicserélték az egész telefont.

(#5381) Scarabeus válasza PeteePeti (#5375) üzenetére


Scarabeus
tag

Remélhetőleg dede :D Nekem egyébként az Erste 5%-os moneyback miatt megállt 263k-ban. Csak nem bírtam ki, én is beszéltem velük, sűrű elnézéskérések közepette azt mondták, hogy valóban valamelyik kiegészítő készlethiányos még és azért csúszik, bocsánatot kérnek érte. Naponta töltik a készletraktárukat, a héten nagyon nagy valószínűséggel meg fog érkezni. :)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#5382) PeteePeti válasza Scarabeus (#5381) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na látod, így már nem is annyira savanyú a szőlő akkor neked sem! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5383) vata666


vata666
tag

Mától már max 20%ot lehet leszedni az árból? Egy tokot szeretnék S22 ultara. Elfelejtettem, hogy tegnap lejár 😢 SAYCM10 és a MAR-..... is megy, de többet nem enged. Valakinek okosság? :R ( előtte ment a 30% arra az egy kiegészítőre is)

[ Szerkesztve ]

Vata666: Samsung 65S95B, LG OLED48A13, Asus vivobook S15, Xiaomi pad 5 256 GB, Apple iPad Air 2020 cellular, Yamaha RX-V6A, Dali spector 5.1, Dali atmos, Yamaha Yas-306, Yamaha musiccast 50, Yamaha musiccast 20, Sennheiser Momentum 2, Zidoo Z9X, DS 918+ NAS, Samsung Galaxy S 22 ultra, Xiaomi AX3600

(#5384) sfefe


sfefe
őstag

Ok köszönöm, akkor lehet inkább teljes új belakás lesz..

Másik kérdésem ha hozzák a telót, ott át kell venni papíron is vagy csak a futárnál a gépen?
Meg oda adják másnak is vagy csak Nekem?
(Céghez rendeltem de lehet nem leszek bent...)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5385) Teal'C válasza ForRedGlory (#5380) üzenetére


Teal'C
addikt

Persze mert nem tudták hogy kell szétszedni ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5386) Teal'C válasza sfefe (#5384) üzenetére


Teal'C
addikt

Oda adják max add meg egy megbízható kollégának a szemig számod.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5387) sfefe válasza Teal'C (#5386) üzenetére


sfefe
őstag

Futár telefonál előtte?
Ha igen és nem vagyok bent akkor megmondom kinek adja át.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5388) PeteePeti válasza sfefe (#5387) üzenetére


PeteePeti
őstag

Futárja válogatja! Van aki hív előtte 5-10 perccel, de van aki nem is hív, hanem egyből a csengőt nyomja! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5389) Teal'C válasza PeteePeti (#5388) üzenetére


Teal'C
addikt

+1 Sőt legutóbb nem küldtek értesítést sem csak megjelent du 5-kor

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5390) bigmasterg válasza Teal'C (#5389) üzenetére


bigmasterg
addikt

Engem a TMX beszámítós MPL futár hívott péntek délután (amikor már nem voltam itthon), hogy egy telefont hoz.
Kérdeztem, hogy nem inkább visz? (Elvileg S8at vinné, amit az s22U-ba számíttatnék be).
"Hát ő nem tudja, szerinte hoz."

Ma jön elvileg újra, kíváncsi leszek rá, hogy hogyan fog menni a dolog.

(#5391) Dr V válasza Scarabeus (#5368) üzenetére


Dr V
őstag

Szintén zenész, múlt szerdán rendeltem és péntekre már meg is kaptam.

(#5392) Scarabeus válasza Dr V (#5391) üzenetére


Scarabeus
tag

Okok, köszi a visszajelzést, hogy alapvetően tényleg nagyon gyorsak. Az a pár kiegészítő meg sajnos kellett, bár igaz az ő webshopjukban csak 25 wattos tötlőfej volt, de az is annyira nyomott áron volt, hogy inkább hozzácsaptam. Csak azóta már megjött a 45 wattos adapter máshonnan ami elvileg a plafon itt a töltésben. Péntekig azért ráérek, de akkor már jó volna kézben fogni :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#5393) sfefe válasza bigmasterg (#5390) üzenetére


sfefe
őstag

Elmeletileg nem kell telot oda adni nem?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5394) Teal'C válasza sfefe (#5393) üzenetére


Teal'C
addikt

A TMX fog keresni miatta, elvileg ugye elfogadtad a szerződést mikor rendeltél készülékbeszámítással telefont így 1értelmű hogy kell, viszont többek tapasztalata szerint ha nem fogadod el végül a TMX végső ajánlatát akkor sincs semmi csak ki kell fizetned a vissza futárt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5397) sfefe válasza Teal'C (#5394) üzenetére


sfefe
őstag

Hm, akkor kifizettem a vissza futárt. :) (vagy veszek az MM-ben olcsó Nokiat amit beírtam....
Bár ha nem fogadom el akkor nincs mit beküldeni sem..
Bár ugye odairta, hogy adna érte 1000 forintot és ezután nem fogadom el az nem gond...?
Azt nem tudom, hogy itt vagy a másik fórumon vki írta ha a mailben nem nyomok a tmx által küldött linkre akkor nem is küldenek talán futárt..? Már nem tudom mi volt írva...)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5398) PeteePeti válasza sfefe (#5397) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én semmit sem küldtem be!
Amikor jön mail TMX-től, hogy az előzetes ajánlat mennyi, akkor én nem éltem az ajánlattal!
Ezt írták pontosan: "Érdeklődés esetén"
Engem nem érdekelt az ajánlat mégsem, így ezt az emailt figyelmen kívül hagytam, tehát futár rendelés is elmaradt!
Egyenlőre nem reklamált senki emiatt! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5399) Dr V válasza PeteePeti (#5398) üzenetére


Dr V
őstag

És nem is fog keresni, telefonon beszéltem a Samuval, ők mondták ezt.

(#5400) sfefe


sfefe
őstag

Akkor oks, beírtam egy Nokiat és, hogy törött meg beázott adnának 1000 forintot érte .. :)
Akkor ennyi, köszi. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.