Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Zewa válasza ollie (#5250) üzenetére


Zewa
senior tag

Sot, mar a Note 8-nak is IP68-as a penje, tobbe-kevesbe mukodott meg vizalatt is. Elmeletileg birnia kene.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5252) kchris78


kchris78
veterán

Én sosem értettem ezt a hozzáállást hogy ha ezt vagy azt vagy amazt veszek birtoklok stb akkor biztos van másra is pénzem... Kinek van elegendő információja a másik jövedelméről meg hogy mennyiért milyen konstrukcióban vett valamit hogy megitelhesse azt hogy mire lenne még pénzem? ráadásul havonta, nem egyszeri kiadásként...
(autó esetén ez még durvábban jön ki..)

[ Szerkesztve ]

(#5253) Teal'C válasza kchris78 (#5252) üzenetére


Teal'C
addikt

Ne írd jobban körbe ezt úgy hívják IRIGYSÉG :( És határtalan képzelőerőre illetve manipulációra ad okot.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5254) blueye válasza kchris78 (#5252) üzenetére


blueye
veterán

Raadasul azert vagyunk itt h egymast segitsuk... de ez mar nagyon OFF

(#5255) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Múlt héten rendeltem egy UAG Monarch Carbon Fiber tokot! De nem tartom meg, mert inkább vékonyabb tokkal használom tovább a telefont! Ha valakit érdekel, írjon privátot! :DD
Nem hírdetni szeretném, de ha sértettem valami belső szabályzatot, nyugodtan törölhető a HSZ!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5256) TiMoN válasza ollie (#5250) üzenetére


TiMoN
senior tag

Hát sajnos még mindig semmi pedig már fel is töltöttem a telefont. Elvileg ki száradt az is.
Csalódtam ha ennyit bírt. Nem erről volt szó. Nem egy állandóan használt funkció de akkor is... Vissza teszem a helyére és próbál csatlakozni... Majd kiírja nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#5257) Saccco válasza PeteePeti (#5255) üzenetére


Saccco
nagyúr

14 napos elállással, küldd vissza! ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5258) surgery


surgery
senior tag

Végig olvastam az egész topicot fólia ügyben nagyon megoszlanak a vélemények. Valaki azt mondja rossz a gyári fólia valaki azt hogy a legjobb most már aztán elvesztettem a fonalat :W Most akkor mi az igazság? Sosem használtam gyári Samsung fóliàt mert eddig az összesen volt gyárilag.

(#5259) Teal'C válasza TiMoN (#5256) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem is csinált ilyet az elején írtam is a supportnak emiatt. Már majdnem visszaküldtem a telót. Már nem tudom mit mondtak de megoldás volt rá.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5260) PeteePeti válasza Saccco (#5257) üzenetére


PeteePeti
őstag

Egész jó áron vettem kuponnal, gondoltam valaki szívesen át venné tőlem! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5261) ollie válasza Teal'C (#5253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#5262) TiMoN válasza Teal'C (#5259) üzenetére


TiMoN
senior tag

Van valami *# kod# ahol lehet állítani. Esetleg nem itt? Tudja valaki azt a kódot?

-TiMoN-

(#5263) Teal'C válasza ollie (#5261) üzenetére


Teal'C
addikt

Mi ez a nem, nem értelek most.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5264) gyuri81 válasza Teal'C (#5263) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nem az irigységről beszélt ollie....erre gondolt.

(#5265) Teal'C válasza gyuri81 (#5264) üzenetére


Teal'C
addikt

De én nem is az ő írására reagáltam, ezért nem értem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5266) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Sziasztok.!
Gondoltam megint ránézek van e valami kedvezmény 22 ultrára és vissza olvasva látom van akinek 284 ezerbe sikerült elhoznia.
Gondoltam egy fehéret én is bezsebelek, de mikor beírom a SAJAMUS10 -es kódot inkább rátesz 10%-ot mint levenne.. :DDD
Van valami kód ami tudna még működni..? Jelenleg 333 ezerbe ált meg az ára..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5267) Teal'C válasza Elit3Zotya (#5266) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt próbáld ki SAYCM10

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5268) Elit3Zotya válasza Teal'C (#5267) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem befolyásolja sajnos.. :((( , de köszi. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5269) surgery válasza Elit3Zotya (#5268) üzenetére


surgery
senior tag

Sajnos vége a kupon halmozàsnak én is az utolsó pillanatban tudtam így venni. :(( Biztosan rájöttek már máskor is volt ilyen.

(#5270) ollie válasza Teal'C (#5265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor félreértettem. Tárgytalan.

***

(#5271) Elit3Zotya válasza surgery (#5269) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Akkor lemaradtam, köszi azért.
Valami külföldi oldalról esetleg nem tudtok (snapdragon változathoz), ahol lehetne ilyen kupont beváltani, és szállítanak is Magyarba.?

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5272) ollie válasza Elit3Zotya (#5271) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Snapdragont ne vegyél, mert a mellett, hogy nem lesz itthon rá garancia, semmit sem fognak rajta csinálni/javítani a hivatalos szervizben, még pénzért sem. Szóval csak sufniban tudsz majd akár kijelzőt cseréltetni, ha mondjuk eltörik vagy beég (vagy kiküldöd külföldre).

[ Szerkesztve ]

***

(#5273) Elit3Zotya válasza ollie (#5272) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem nagyon lenne meg nekem addig, hogy valami baja tudjon lenni.. :)
De exynossal is kiegyeztem volna azért 290 ezerbe.. :O

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5274) kchris78 válasza Elit3Zotya (#5266) üzenetére


kchris78
veterán

még az se rossz az eredeti árhoz képest... de kérdés hogy ilyen akció után mi lesz a használt árakkal... valami hatással biztos lesz.

(#5275) Maxxy10 válasza ollie (#5272) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pénzért tudna hivatalos szervízben csak hetek mire megjön az alkatrész.

(#5276) ollie válasza Maxxy10 (#5275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem vállalják. Vagy ez már változott? Pár éve egyértelműen megmondták, hogy csak olyan készüléket javítanak, melyet forgalmaznak is itthon.

***

(#5277) Maxxy10 válasza ollie (#5276) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nos igen, az már más kérdés, hogy vállalják e. Szervíz függő, kapásból vagy három engedély jut az eszembe amit kérvényezni kell és azokat csak is Koreában engedélyezhetik. Egyszóval hatalmas nyűg de kivitelezhető.

(#5278) Pythoncobra válasza Locutus (#5245) üzenetére


Pythoncobra
tag

Later Case.
Hasonló, mint a Pitaka.
Amikor vettem, még nem volt vékony tok Pitakának (lehet hogy most sincs), ez a Later Case szintúgy ultra vékony carbon.

(#5279) S e t h


S e t h
nagyúr

A Samsung oldalán nincs valahol leírva, hogy független készüléket forgalmaznak?
Időtlen idők óta független készüléket szoktam vásárolni, most meg itt egy tcomos, ami minden nap azzal cseszeget, hogy telepítsem a tcom alkalmazásaikat.
Elég ritkán szoktam telefont eladni, de ez például nem értékcsökkentő tényező, hogy tcomos a készülék? Vagy mivel alapból minden kártyával is megy, ez már nem tényező?
Arról nem beszélve, hogy az egyre siralmasabban szereplő samu ügyfülkapcsolat 3 hét alatt sem tudta megmondani, hogy mi az imei száma az általuk kiküldött telefonnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5280) kengyel válasza S e t h (#5279) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem, egy alkalmazást sem akar telepíteni, még csak az kellene. Az értékcsökkenés sajnos megvan, a szolgáltatósakat olcsóbban szoktuk adni. Ugye itt a letíltástól szoktak tartani, ami persze jogos a vevő részéről.

kengyel

(#5281) M3oH válasza S e t h (#5279) üzenetére


M3oH
addikt

Samsung oldala tuti független. Bár már tudtommal a szolgáltatóknál is az.
Az fura, hogy alkalmazást tukmál a szolgáltató. Yettel és Vodafone nem csinál ilyet, tcomról pont nincs tapasztalat.

(#5282) S e t h válasza kengyel (#5280) üzenetére


S e t h
nagyúr

Két kártya van a telefonban.
A tcomost minden este kikapcsolom és másnap reggel amikor újra aktiválom, akkor ez az üzenet fogad.
Nem mondom hogy unom minden reggel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5283) kengyel válasza S e t h (#5282) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor lehet engem azért nem cseszeget, mert Vodafone kártyával használom. Egy alkalmazást sem akart tukmálni, ne is akarjon. Nem értem a Telekomot, miért kell csak neki " belepiszkálni".

kengyel

(#5284) Horovic


Horovic
aktív tag

Üdv a csoportnak! Én is vásároltam egy 128/8 Gb-os fekete modelt, majd meglátom hogy válik be.

(#5285) susa03 válasza S e t h (#5279) üzenetére


susa03
csendes tag

Független készülékeket forgalmaznak. Én vodafonos és Telekomos kártyával használom és nekem is autómatikusan letöltötte a Telekomos és Vodafonos appokat. Engem nem zavar, hogy ott van mert ezeken keresztül is lehet számlát rendezni :)

susa03

(#5286) TiMoN


TiMoN
senior tag

#5249
Semmi változás, ceruza ugyan működik, de nem tud kapcsolódni a telefonhoz igy a gesztusvezéslések nem müködnek sem a exponálás.
Azért többet vártam a Samsung csúcs készülékétől. Egy vízálló készüléknek ezt birni kellene.
Persze ünnep van ma nem lehet felkeresni az ügyfélszolgálatot, hogy panaszt tegyek és intézzék a sorsát. Garancia van, oldják meg. Ki kellett kapcsolni azt a funkciót mert mindig jelez, hogy nem tud kapcsolódni. Elég idegesítő. :(((

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#5287) blueye


blueye
veterán

Biztos volt már, sorry.
Régen használtam tartosan Samsungot. Atkoltozes után folyamatosan a Samsung pass mentett kodjait erőlteti és nem kínálja fel (a nyilván frissebb) Googleba mentett jelszavakat. Ezt hol tudom bekapcsolni /atallitani?

[ Szerkesztve ]

(#5288) icecave válasza TiMoN (#5286) üzenetére


icecave
nagyúr

Hiába vízállónak hirdetik (ez az összes gyyártónál így van), beázásra nem vonatkozik a garancia. Tehát, ha megállapítják,hogy beázásból keletkezett a hiba, akkor a user "így járt".

[ Szerkesztve ]

(#5289) adamklark válasza icecave (#5288) üzenetére


adamklark
senior tag

nagyon fontos hogy nem vízálló hanem víz ellenálló (water resistant), elég nagy probléma hogy mai napig nem értik a különbséget a marketingesek (vagy direkt csinálják) meg persze a vásárlók is

(#5290) Ace owner válasza icecave (#5288) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem letezik vizallo telefon csam szerencses tulaj. 11proval megjartam mar par strandolast es az lett a vege hogy szetrohadt a belseje es kuka lett 2ev utan.

Galaxy Fold 4

(#5291) bordi10 válasza blueye (#5287) üzenetére


bordi10
senior tag

Picit eldugták.
Beállítások/Általános kezelés/Jelszavak és autom. kitöltés
Ezen belül lesz :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#5292) icecave válasza adamklark (#5289) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, és az is fontos, hogy édesvízre vannak ezek tesztelve. Persze, a garancia szempontból tökmindegy, mi éri ugye. Csak emlékszem még régebben talán valamelyik Note-os topikban, egyik tulaj 2-3 napos telefonjával úszómedence -> klóros víz -> kinyírta a telefont, szervíz meg széttárta a kezeit (mindneki ismer egy ilyen story-t kb.). Azóta nagyon megjegyeztem, hogy emiatt nem fogok gariztatni, úgyhogy vigyázzak :D

(#5293) Rolly válasza icecave (#5292) üzenetére


Rolly
veterán

Mate9em 30 másodpercre vízbe került (jakuzzi meleg klóros víz) azóta eltelt 2 év és még mindig működik :) ... pedig a telefon nem vízálló... szerencsém volt...

(#5294) TiMoN válasza icecave (#5288) üzenetére


TiMoN
senior tag

Fogok futni vele egy kört, azért mégis csak a samsung csucskészüléke, ilyen bakit nem szabad elkövetni. Szerencsére maga a toll nem nagy tétel, de akkor is. Telefonnak semmi baja ahogy az előzőeknek se. s5 től van samsungom, végig strandoltunk velük semmi gond nem volt sose.

Amúgy 3 éve a balatonba usztattam a Galaxy Watchom, valami szenzor tönkrement beázás miatt, 3 nap alatt cserélték és tökéletesen müködik azóta is. Simán gariztak beázás miatt.
Munkalapra ráirtam hol voltam vele.

-TiMoN-

(#5295) Maxxy10 válasza icecave (#5292) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ez igaz meg nem is.

Igaz, hogy ha az LDI ( liquid damage indicator) piros akkor valami folyadék került a telefonba ergo a telefon garancián kívül van. Az LDI a SIM tálcànal található ha kiveszed és forgatod a telefont könnyen megtudod találni ;)

Viszont ha a telefon szervízbe került LDI nem piros de mégis találtam valami folyadékra utaló jelet akkor mi van?
A telefon akkor is elveszti a garanciát, viszont ha tökéletes állapotban van akkor az azt jelenti, hogy a termék eleve hibás volt. Ilyenkor a szervíz tudja kérvényezni, hogy a javítás "speciális" garanciában legyen mert eleve hibás volt.

Viszont ez iszonyatosan ritka én még nem is találkoztam ilyen esettel S széria esetén.

(#5296) icecave válasza TiMoN (#5294) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem a watch más tészta, főleg, ha a leírásban szerepel, hogy lehet úszni is benne (és mivel van úszás edzés is, így biztosan lehet). Apple Watch-ot is cserélik ilyen esetben, telefont meg nem.

Maxxy10: Egyértelmű, én is bepróbálnám attól független a szervíznél, bármi ilyen van, aztán may. elhajtanak (vagy nem).

(#5297) joey04 válasza dnelb (#5240) üzenetére


joey04
titán

ameddig nem volt AW megoldás, én lehúztam a maszkot annyira, hogy feloldjon. ennyi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5298) TiMoN válasza icecave (#5296) üzenetére


TiMoN
senior tag

Lehet vele úszni, de Balatont nem javasolják :)
Mind1 holnap reggel felkeresem az ügyfélszolgálatot majd mondanak valamit.
Pontosan nem értem a toll müködését, elvileg nincs akku benne.

-TiMoN-

(#5299) Sanci789 válasza TiMoN (#5294) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Szia. Én a S8+ óta majdnem minden nap mosom vízzel és szappannal a telefonokat (S9+, Note 9, Note 10+, S22U). Az egyik elmerült a balatonba is pár percre. Haver végig videózta egy aquaparkban a csúszdázásokat a klóros vízben. Soha egyiknek sem volt semmi baja, ezek tényleg vízállóak. Viszont az SPennel vigyázni kell, úgy tapasztaltam, hogy az kevésbé bírja. Párszor azt is megmostam, és volt, hogy napokig nem tudott csatlakozni a telefonhoz. Sok idő kell neki, amíg kiszárad, aztán egyszer csak jó lesz, úgyhogy légy türelmes :) Azóta csak nedves törlőkendővel tisztítom a tollat. Ahova már én se viszem be a telefont, se az órát, az a sós tengervíz.

(#5300) Locutus válasza Pythoncobra (#5278) üzenetére


Locutus
veterán

Nem rossz, köszi. Viszont eléggé taszít a carbon minta :)
Elég sokat átnéztem a napokban, és nekem úgy tűnik a legjobb vékony tok megoldás a gyári samsung leather lehet? :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.