Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) pontyos


pontyos
senior tag

Helló, szeretném megkérdezni, mert nem jövök rá, hogy pl a Facebook appon belül megnyitott link, az az Opera böngészőben legyen alapban. Ne kelljen, külön jobb fent klikk és megnyitás Opera alkalmazásban?! Köszi szépen 😎

(#6802) thebiker


thebiker
tag

Nekem a Huwei Freebuds Pro-n a misodiko memoryfoal-os cuccok jöttek be:
link
:R

(#6803) Locutus válasza ollie (#6797) üzenetére


Locutus
veterán

Olyat amúgy tudnak ezek, hogy csak az egyik oldalon szól monoban, a másik oldalon meg csak noise canceling van és csend? :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6804) Jappán


Jappán
tag

Vacsorára csinálnék paprikás krumplit. A szalonna és virsli mellé tegyek bele egy kis debrecenit is vagy az már túl sok? ;] :DD :D

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#6805) nylacika


nylacika
aktív tag

Érdeklődnék, hogy másnál is produkál-e olyat a telefon, hogy játék közben rendszeresen kilép és bezárja az alkalmazást? Előtte Note 10 Plust használtam és sosem fordult elő ilyen probléma. Kicsit gyerekes, de Angry Birds Blastnál eléggé fel tud idegileg b.szni... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6806) Jappán válasza nylacika (#6805) üzenetére


Jappán
tag

Szoktam kínozni játékkal a készüléket. Genshin Impact, Cod Mobile, Diablo, Northgard és eddig még nem volt rá példa, hogy kidobott volna bármelyikből is. :)

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#6807) ollie válasza Locutus (#6803) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból nem, de némelyik telefonon tudod állítani a bal és jobb oldal egyensúlyát, ott leveszed nullára az egyik oldalt és kész. Bár persze ehhez mono hang kéne, különben nem fogsz mindent jól hallani egy oldalon.

***

(#6808) Dr V


Dr V
őstag

Kisegítő lehetőségek között található a monó hang.

(#6809) ollie válasza Dr V (#6808) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát akkor meg is vagyunk.

***

(#6810) bigmasterg válasza S e t h (#6788) üzenetére


bigmasterg
addikt

Kb 3x voltam kocogni a buds pro-val és meg sem moccant a fülemben.
Biztos hogy a jó méretű fuldugót használod és jól rakod be? Behelyezéskor érdemes lehet a másik kezeddel a füledet kicsit meghúzni fölfelé és úgy berakni.

(#6811) nylacika válasza Jappán (#6806) üzenetére


nylacika
aktív tag

Akkor lehet, hogy csak ez az egy valami nincs kibékülve a hardverrel. Más játéknál még nem tapasztaltam, csak az AB Blastnál... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6812) S e t h válasza bigmasterg (#6810) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tele van panasszal a net.
A bosszantó csak az, hogy a vásárlás előtt elolvastam egy rakás tesztet, ahol említéstt sem tettek róla, nekem meg eszembe sem jutott rákeresni fülből kiesés kulcsszavakra.
A problémát mi sem igazolja jobban annál, hogy az Amazonon egy rakás termék van, ami ezt a hibát hivatott orvosolni termékek formájában és a vásárlók nem győznek hálálkodni, hogy végre.
Azért is kérdeztem meg itt, hogy vki rendelt -e már, van-e tapasztalata, mert azért csak van pár százaléknyi vásárló akiknek ez sem jött be, én meg gondolkodom, hogy megér-e 10-15 ezer forintot a zsákbamacska.

Az ilyen reakciók miatt gondolom, hogy kipróbálom.

I don't usually review things, but this... This was awesome. I've had a bit of a struggle finding tips for the Samsung pros that fit my ears and feel good. These are them, the material and multi part tip attach well to the buds, and sets in comfortably and smoothly, making it so you can workout with them and they wont fall out or dislodge. They extend out to close any loose space in your ear, therefore maximizing sound quality and supressing sound from the outside. On top of that, they added a small note, (Its a handwritten note by the owners originally that has been photocopied and put in all packages), thanking me for my purchase. The company has fallen on some hard times recently, and just wanted to show appreciation and urge me to leave a review. Very cool they went that extra mile.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6813) Taci válasza pontyos (#6801) üzenetére


Taci
addikt

Facebook --> Beállítások és adatvédelem --> Beállítások --> Profilbeállítások --> Médiatartalmak és névjegyek --> Hivatkozások külső megnyitása: BE

(#6814) ollie válasza bigmasterg (#6810) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem sincs bajom a buds proval, de ugye nem vagyunk egyformák. Nincs olyan TWS, ami mindenkinek jó a fülébe.

***

(#6815) pontyos válasza Taci (#6813) üzenetére


pontyos
senior tag

Jaaaaa, hát pont itt nem kerestem 😁
Köszönöm szépen :R

(#6816) Taci válasza pontyos (#6815) üzenetére


Taci
addikt

Én is csak azért tudom, mert az agyamra ment anno, aztán addig túrtam a menüket, amíg rá nem leltem. :D

(#6817) pepe792 válasza nylacika (#6805) üzenetére


pepe792
tag

Nem rendszeres, de a Diablo-nál már lépett ki háromszor.

(#6818) nylacika válasza pepe792 (#6817) üzenetére


nylacika
aktív tag

Akkor lehet, hogy a hardver és a szoftver nem nagyon szereti egymást... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#6819) Locutus válasza ollie (#6807) üzenetére


Locutus
veterán

De amelyik oldalt lenémítod, ott nem szűnik meg a noise cancel is?
Egyébként ja, még akkor is ott a mono hang problémája.
Szívás ha az ember az egyik fülére majdnem teljesen süket :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6820) sfefe válasza ollie (#6799) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi, jbl-ek? Milyenek lehetnek használtál már?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6821) ollie válasza Locutus (#6819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem.

***

(#6822) ollie válasza sfefe (#6820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még nem.

***

(#6823) Dr V


Dr V
őstag

Kipróbálás, működik. Zene a kiválasztott oldalon, de zajcsillapítás mindkét oldalon.

(#6824) Locutus válasza Dr V (#6823) üzenetére


Locutus
veterán

Ó köszi!
És ez melyik eszköz pontosan? a buds pro?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6825) Dr V válasza Locutus (#6824) üzenetére


Dr V
őstag

Buds 2. Ahogy néztem, a zajcsillapítása jobb, basszust meg rátoltam és nem érzem kevésnek, szépen, jól szól.
Sztem az eszköz kb mind1, mivel ez a beállítás a telefonhoz tartozik, a zajcsillapítás meg a füles appjához, a telefon magasabb rendű, úgyhogy elvileg mással is jól kéne tudnia működni.

(#6826) axlfsi válasza pepe792 (#6817) üzenetére


axlfsi
veterán

...valszeg nem játszatok eleget :DD
Nekem a Diablo naponta 1-15 alkalommal crashel be:U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6827) Memmaao


Memmaao
addikt

Sajnos engem is utolért a DBrand ultimate grip atomic edition tok esetén több helyen is fórumon leírt deformàlódàs. A tok alul és felül kitágult a sarkán. Kár érte, jó ügynök volt. A DBrand grip case teardown edition még nem jött meg, remélem azzal nem lesz ilyen baj.

My name is Bond, James... Dean.

(#6828) NY_A válasza Memmaao (#6827) üzenetére


NY_A
őstag

Az szép.
Remélem én nem járok így, kár lenne érte. Eddigi legjobb tokom amit bármire használtam.
A teardown-ra épp most fizettem be a vámot, így az talán a jövőhét folyamán már meglesz.

(#6829) ShadowLac válasza Memmaao (#6827) üzenetére


ShadowLac
addikt

Valami garancia nincs?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6830) chipesz válasza S e t h (#6812) üzenetére


chipesz
őstag

A problémát mi sem igazolja jobban annál, hogy az Amazonon egy rakás termék van, ami ezt a hibát hivatott orvosolni termékek formájában és a vásárlók nem győznek hálálkodni, hogy végre.

Ez semmit nem igazol. Jelenleg Apple Airpods Pro-t használok, amit a jobb kompatibilitás miatt fogok Buds Pro-ra cserélni. Ehhez is lehet venni Amazonon millió cuccot, ami azt hivatott meggátolni, hogy kiessen a füledből.
Nekem nem esik ki a fülemből, és a környezetemben sem hallottam panaszt, de biztosan sokaknak igen, ha erre megéri termékeket gyártani. Ezzel csak azt akarom mondani hogy ez nem feltétlenül generális probléma.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#6831) Beaumont válasza chipesz (#6830) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Én is emiatt adtam el a Buds Pro fulesem... Mindegyik mérettel kiesett a fülembol pár perc séta után. Nemhogy futni vele... :) És ebben a kategóriában had ne kelljen meg bennem hozzá bármit hogy használni tudjam. :) JBL sportot használok helyette, utcára meg egy másik JBL-t. Soha semmi probléma nem volt velük.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#6832) S e t h válasza chipesz (#6830) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem igazolja, akkor miért gyártják? Gondolom pótlás gyanánt is, de akkor sem az eredetit veszik, hanem Samsungon kívüli cég termékét.
Arról meg szó sem volt, hogy általános probléma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6833) Dr V


Dr V
őstag

Hogy lehet beállítási, h ha Bluetooth hanghoz kapcsolódik a teló, akkor az értesítés hangot a telefonon játsza le?

(#6834) geryboro


geryboro
senior tag

akinek kiesik a fules a fulebol, ajanlom a kovetkezot.
[Comply fülilleszték]
jbl tws-el probaltam ki eloszor, kotelezo darab lesz nalam ezentul mindenfele agybadugos fulhallgato utan.

eloszor egy jvc fulhallgato hasznalata kozben talalkoztam memoriahabos veggel, evekig elment, az utan az osszes gumiharangos varians csalodas volt.
megeri az arat az tuti.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6835) axlfsi válasza Memmaao (#6827) üzenetére


axlfsi
veterán

Hát ez érdekes! Első naptól használom, de ilyet még nem tapasztaltam, se nem láttam.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6836) axlfsi válasza Leonardo91 (#6335) üzenetére


axlfsi
veterán

...nem nehéz neki! Sajnos az én Nillinem kameravédő ajtaja egyszerűen nem pattan a helyére, simán elcsúszkál magától jobbra-balra :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6837) bigmasterg válasza S e t h (#6832) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem a telohoz jött buds pro és buds 2 is. Megnéztem több összehasonlító videót, hogy melyiket tartsam meg és több helyen is említették, hogy a pro-nak problémásabb az illeszkedése.
Így úgy döntöttem, hogy kipróbálom a pro-t és ha a jól fog illeszekedni, akkor marad és a 2-esen adok túl. Végül ez lett, el sem jutottam odáig hogy a 2t kipróbáljam. De családon belül lett gazdája, így majd valamikor lehet megnézem.

(#6838) geryboro


geryboro
senior tag

valaki tudna dobni egy jelenleg elerheto legolcsobb 45w gyorstoltot a telefonhoz?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#6839) Leonardo91 válasza axlfsi (#6836) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Azért nem mertem bevállalni a nillkint mert S20 Ultrahoz már volt de pont emiatt nem használtam, csak akkor még a Spigen nem csinált hozzá ilyen tokot de ez most hibátlan lett.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6840) S e t h válasza geryboro (#6834) üzenetére


S e t h
nagyúr

De ez kompatibilis a buds pro-val?
Mert van ahol kiírják.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6841) axlfsi válasza Leonardo91 (#6839) üzenetére


axlfsi
veterán

Értem! ... és hol szétváltad a Spigent?:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6842) sfefe


sfefe
őstag

Most néztem az iránytűt...
Enyém s10e, párom 22U ...
Hát van eltérés nem kevés :)
És szerintem ha a napot nézem hol nyugszik le akkor nyugatnak inkább az s10e felel meg jobban...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6843) Leonardo91 válasza axlfsi (#6841) üzenetére


Leonardo91
senior tag

?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6844) ffrdgc válasza geryboro (#6838) üzenetére


ffrdgc
tag

Én aqua-ban rendeltem 8k-ért

Samsung Galaxy Note22

(#6845) koxmatyi


koxmatyi
tag

Tudtok egy gcam linket irni ami használható is,mert amit feltelepítettem azt nem nyitja meg.
Köszi

(#6846) axlfsi válasza Leonardo91 (#6843) üzenetére


axlfsi
veterán

Szerváltad akart lenni, csak már nem néztem mire javított ki a telefon :U:DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6847) Leonardo91 válasza axlfsi (#6846) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Innen

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#6848) Lajtorja válasza sfefe (#6842) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Pedig elég pontos. Az hogy a kapott értékeket hogyan reprezentálja a kijelzőn az más kérdés, ott bekerül a képletbe a gyro szenzorod is, amit néha illik kalibrálni, gondolom ez maradt el legalább az egyik készülék esetén.

--- ---

(#6849) sfefe válasza Lajtorja (#6848) üzenetére


sfefe
őstag

Az iránytűt most kalibraltam mindkettőn. Erre gondolsz?
De szépen van eltérés..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6850) axlfsi válasza Leonardo91 (#6847) üzenetére


axlfsi
veterán

:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.