Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) S e t h válasza Kisszaboo (#5599) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dehogy fog, szar az úgy ahogy van, más telefont kell venned.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5602) saril válasza S e t h (#5601) üzenetére


saril
senior tag

Bazzeg ez a troll már megint itt van? :(((
Nem volt elég neki egy kitiltás ;]

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#5603) kengyel válasza balintka (#5600) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt már én is figyeltem, pedig annyiba jön ki. Ha lemegy ez a sok " akció", akár még jó árnak is vehetjük.

kengyel

(#5604) balintka válasza kengyel (#5603) üzenetére


balintka
addikt

Ennyiért megvenném náluk, a SES helyett. Milyen akció van még? A májusi SES kupon mától nincs már nem?

(#5605) ForRedGlory válasza ShadowLac (#5591) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem minden esetben. Szerinted itt vernénk a tamtamot, ha lenne IMEI a számlán?

(#5606) ForRedGlory válasza S e t h (#5577) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bakker, akkor pont úgy jártál, mint én… :W

Nekem végül kiküldték a jó IMEI számos jótállási jegyet kb 2 hónap után, de remélem, hogy nem találják ki ezek után, hogy bocs, mégis a másik a jó. Még ez is benne van a pakliban, mert valamit továbbra is nagyon vizsgálnak. :DDD

Amúgy az EAN Code részt rosszul írtam, mert mint kiderült, az sem egyedi kód, típus azonos készülékeken megegyezik. :W

[ Szerkesztve ]

(#5607) bobace válasza subset (#5589) üzenetére


bobace
őstag

Az emailben kiküldött és a letölthető számla nem ugyanaz.
Az emailes olyan mint a tiéd, a fiókból letölthető pedig ilyen:

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5608) gyuri81 válasza ForRedGlory (#5606) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Katasztrófa amit ezek mostanában művelnek.
2 hónapja nem tudják a telefonom számlájára ráírni azt a nyomorult adószámot :W ( panaszt tettem, email, telefon...kiemelten kezeljük ügyét.....látom)

(#5609) Maxentius válasza Kisszaboo (#5599) üzenetére


Maxentius
addikt

Érkezett egy még újabb, de ezúttal pici 219 MB-os pakk.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5610) ForRedGlory válasza bobace (#5607) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Értsd már meg, hogy a fiókból letölthető számlákon sincs rajta mindig.

[ Szerkesztve ]

(#5611) bg612 válasza gyuri81 (#5608) üzenetére


bg612
tag

Szólj, ha jutottál velük ezzel kapcsolatban valamire, mert ez nekem is problémát okoz, de még én sem értem el velük semmi érdemlegeset. Pedig a rendelésnél még szerepelt az adószám.
Út közben meg valahol eltűnt :(
Valaki pedig írta itt, hogy az ő számláján szerepel az adószám...
Nagyon gáz...

(#5612) e.vid válasza bobace (#5607) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem mindig érhető el ez a fajta számla...

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#5613) bobace válasza e.vid (#5612) üzenetére


bobace
őstag

Ez aztán a konzisztens rendszer..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5614) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Az ukrán csc-s telefonokra nem fog jönni júniusi update?

(#5615) Kisszaboo válasza ShadowLac (#5572) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Nem. Az 1,7 Gb.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#5616) TODI1111 válasza JockeyEwing (#5614) üzenetére


TODI1111
addikt

Eddig néhány nap volt a különbség, most úgy néz ki egy kicsit több lesz. Kinyomják az EUX-ra azután azon javítanak egy kicsit és ha minden megvan és tökéletes, akkor jön SEK-re is. :D

[ Szerkesztve ]

(#5617) WiZARD válasza bg612 (#5611) üzenetére


WiZARD
addikt

Én február 12-én rendeltem a telefont, április 12-re sikerült kiszedni belőlük a rendes céges számlát.
Ígérgetés ment végig...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5618) bg612 válasza WiZARD (#5617) üzenetére


bg612
tag

Én is áprilisban kaptam meg a számlát a februári rendelésről, de adószám nélkül...
Még mindig megy a harc. Megszámoztak és továbbítják az "illetékes elvtársak"... magyarul semmi.
Te hogy tudtad elérni náluk végül?

(#5619) sfefe


sfefe
őstag

Most nem tudok belépni a Samu fiókba mert nem küld kódot...
Hiába nyomok újra a kódküldésre...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5620) WiZARD válasza bg612 (#5618) üzenetére


WiZARD
addikt

Írogattam nekik kb 1-2 hetente, néha fenyegetőztem navval, mindig jött a válasz hogy ők nagyon rajta vannak a témán blabla.

Aztán egyszercsak jött a rendes számla :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5621) Elit3Zotya válasza ShadowLac (#5572) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Remélem nem csak a snapdragon kameráját hegyezik még tovább. [link] [link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5622) sanyijedi


sanyijedi
őstag

megy itt a számla téma ezért megnéztem én is. 4 telefont vettem, 3nál imei-s számlát le tudok tölteni (amit küldtek azon nem volt) az egyiknél viszont nem lehet, nincs ilyen.. semmi számla opció..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5623) bg612 válasza WiZARD (#5620) üzenetére


bg612
tag

Köszönöm, akkor nem adom fel :)
A NAV-ot már én is meglengedtem nekik, meg hogy a "hatályos jogszabályok értelmében..."
Egyébként ügyfélszolgálat mondott olyat is, hogy nem tud cégnek áfás számlára... pedig ilyen a világon nincs.
Itt senki nem adhat el semmit számla nélkül...(az apróbetűs részt meg mindenki hozzágondolja... :DD )
És akkor még az IMEI számmal nem is balhéztam...

[ Szerkesztve ]

(#5624) e.vid válasza bobace (#5613) üzenetére


e.vid
senior tag

Olyannyira, hogy ma kaptam egy garanciajegyet ami egy telefoné (már egy hete megküldték ugyanezt, de kellet nekik rá több mint egy hónap...), de az igény egy tv-re volt...

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#5625) Teal'C válasza e.vid (#5624) üzenetére


Teal'C
addikt

Az semmi nekem megküldték a garjegyet a tv-re amit már visszaküldtem és a pénzt is vissza kaptam :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5626) e.vid válasza Teal'C (#5625) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem rossz... :D De azért az tényleg bosszantó, hogy egy ilyen hót egyszerű dolgot nem tudnak hiba nélkül megoldani. Eddig mindegyik garjegy igénylésnél többször írnom kellet nekik, hogy mikor küldik. Nem voltam szerintem türelmetlen, de olyan 10 naponta azért rákérdeztem.
A vicc az hogy a leggyorsabb ez esetben volt, igény 31-én, válasz 1-én, 7-én egy újabb levél, hogy másnap postázzák (ilyet előtte nem is kaptam), ma megérkezett csak nem a tv-re szóló, hanem egy telefoné. :D

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#5627) kengyel válasza balintka (#5604) üzenetére


kengyel
nagyúr

Eladtam a Telekomost, megrendeltem a Vodától. :) Csak nem TMH-szoftverrel kapom.

kengyel

(#5628) balintka válasza kengyel (#5627) üzenetére


balintka
addikt

Most rendeltél? 446-ért?

(#5629) kengyel válasza balintka (#5628) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem, Red tarifával hoztam ki, egy évre.

kengyel

(#5630) Teal'C válasza e.vid (#5626) üzenetére


Teal'C
addikt

Én tegnap küldtem be három rendelési számot amin összesen 16db garanciális és 2db ajándék termék van. Oda írtam direkt hogy az arra jogosult termékek garanciajegyeit szíveskedjenek részemre megküldeni. Kaptam egy rövid választ hogy továbbították az illetékes íródeáknak.

El tudjátok képzelni ahogy egy csuhás gyertyafénynél kézzel körmöli a garjegyeket egymás után némi rövid megszakítással ahol elmond egy fohászt hogy ne legyen több kupon akció ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5631) e.vid válasza Teal'C (#5630) üzenetére


e.vid
senior tag

három rendelési számot amin összesen 16db garanciális és 2db ajándék termék van

lesz ott kihívás rendesen. :DDD

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#5632) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Szeretnék egy picit tisztán látni a micro laggokat illetően. Ki, mikor tapasztal döccenést, akadozást?
(Biztos velem van a baj, de én nem tapasztalom) :)

(#5633) pontyos válasza gyuri81 (#5632) üzenetére


pontyos
senior tag

Nincs ott baj !
Egyetlen egyszer fordult elő, 108 MP részletes módban készült képek válogatása közben. Viszont azt elnéztem a telónak, mivel elég nagy fájl méretet kezel - amúgy soha semmi, gyakorlatilag tökéletes :C akku idő is kezd szépen beállni, kicsit több mit egy hét után. BTW mai kamera frissítésre kíváncsi vagyok, ki, mit tapasztal !

(#5634) sanyijedi válasza gyuri81 (#5632) üzenetére


sanyijedi
őstag

amikor egy iPhone kijelzőjét videozom meg amikor aztán visszajátszom

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5635) bandi0000 válasza gyuri81 (#5632) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem rendszerint pl facebook, messengernél mikor kiképek a kezdő kéoernyőre az animáció röcög, facebooknál meg random módon a görgetésnél, Burgerking app nevetségesen laggol, reddit szó szó

Xbox One: bandymnc

(#5636) balintka válasza kengyel (#5629) üzenetére


balintka
addikt

Melyik színű lett?

(#5637) ShadowLac válasza gyuri81 (#5632) üzenetére


ShadowLac
addikt

Velem is baj lehet. Nekem is tökéletes a teló. :K

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5638) Elit3Zotya válasza ShadowLac (#5637) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nálam 3 fordult meg, de nekem is az volt. :U

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5639) Teal'C válasza bandi0000 (#5635) üzenetére


Teal'C
addikt

Szóval a harmadik féltől származó app-ok alapvetően. A felsoroltak amúgy is elég trágyák sokszor.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5640) JockeyEwing válasza TODI1111 (#5616) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Akkor nincs más hátra, várok. Talán nyugodtabb vagyok így, ha nem jön be az EUX, akkor a SEK-et nem kezdik el teríteni.

(#5641) sitq74


sitq74
kezdő

Sziasztok,

Lehet, hogy már unalmas a kérdés, de többszáz hozzászólást is elolvastam, és nem tudom, hogy mivel védjem meg a kijelzőt :)
Elég a fólia, vagy üveget tegyek fel? Melyiknél hogyan működik az ujjlenyomat, vagy felhelyezés után a szélek illeszkedése?
Köszi a segítséget :R

(#5642) bandi0000 válasza Teal'C (#5639) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen persze, csak nyilván a konkurenciához hasonlítod, mert mihez máshoz, és.ott elvileg nincsenek ilyenek, bár pont azt néztük haverrel, hogy nála a szifon 6 on, később kezdi el az animációt, és nem reccen, amibe vam valami, mert itt ugye rögtön elkezdi az animációt, és be be reccen néha

Valszeg azért van, mert egy csomó dolgot csinál még az app, amikor a háttérbe kerül

Xbox One: bandymnc

(#5643) ShadowLac válasza sitq74 (#5641) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem ez van fent [link] spigen liqid air ok. Nillkin superfrosted ok.
De ez is megjött [link] Ennek az előlapi kameránál kivágott. A ses ben ezt rakják fel. Esküdtek rá hogy nagyon jó.
Én inkább üvegpárti vagyok. Ujlenyomatot nem tudom nem használom.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5644) PeteePeti válasza sitq74 (#5641) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én csak a whitestone dome üveget próbáltam, de azzal az ujjlenyomatolvasó soha nem volt tökéletes!
A gyári samsung fólia jó lehet, de nekem a széle feljőtt!
Most ez van fenn! Ennek nem jött fel a széle és nagyon minőségileg darab! Kijelző képét sem rontja, gyakorlatilag minőségre olyan, mint a gyári fólia! Jah és ujjlenyomatolvasó is tökéletes! :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5645) sitq74 válasza ShadowLac (#5643) üzenetére


sitq74
kezdő

Köszi az infót.
Azért is érdekel a téma, mert most hiába a jelenleg legkeményebb üveg védi, de még nem vagyok bankár, hogy az Armani belső zsebe legyen a telefon tokja, addig valamivel védeni szeretném :)

(#5646) S e t h válasza gyuri81 (#5632) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aktív tag vagy a redditen, nem láttad az erre nyitott topikokat?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5647) pepe792 válasza sitq74 (#5641) üzenetére


pepe792
tag

Gorilla Glass Victus+ -t minek védeni bármivel is?

(#5648) PeteePeti válasza pepe792 (#5647) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mert az embernek biztonság érzetet ad, ha van rajta bármi nemű védelem! Meg nagyobb eséllyel nem lesz baja, ha véletlenül pofára ejted valahol! :P
Azért a victus+ sem egy elpusztíthatatlan megoldás!
(ettől függetlenül értem a felvetésedet, mert én egy GG5-el szerelt telefont használtam szűz kijelzővel hónapokig, mert nem lehetett kapni rá nagyon, és úgy adtam el, hogy egy darab mikorokarc sem volt rajta)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#5649) Laraxior válasza pepe792 (#5647) üzenetére


Laraxior
titán

Mert mondjuk a folia csere olcsobb, mint a kijelzo csereje? :U
Felmillios telefonnal nem biztos hogy okos megoldas szabadon hagyni a kijelzőt.
Nekem a tabletemen is van, pedig csukhato tokban van, es kb egy metert nem megy az ágytól semerre. De az ordog sosem alszik, nem sajnalom azt a minimalis extra kiadast.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5650) Saccco válasza pepe792 (#5647) üzenetére


Saccco
nagyúr

A homokszemeket nem érdekli a PR simán összekarcolnak bármit. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.