Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#984) Soulfly842 válasza csorbajeno (#977) üzenetére


Soulfly842
addikt

Beszéltem a samu szerviz vez. ismerősömmel.

A tömeges problémára van megoldás, de az én problémámra egyelőre nincs megoldás. :(

A sokak által tapasztalt problémához:
Ő napi szinten találkozik ezzel, a VoLTE-t egyelőre szigorúan ki kell kapcsolni. Azzal van a probléma - nem tudja kezelni a készülék sok esetben megfelelően. Ha jól emlékszek akkor talán az A51-vel volt hasonló gond.

Ehhez hozzá tenném a saját tapasztalatomat a telekommunikációs múlt alapján:

Általános, hogy ha egy-egy csúcskészüléket nem kap meg a szolgáltató normális tesztelésre, hosszabb időre, akkor nincs megfelelően a magyar hálózatra specifikusan 'ráoptimizálva a szoftver'. Nagyon sok egyedi, Mo-specifikus optimizálásra szükség lehet. Apple kiadásoknál pl. ez sűrűn volt probléma. Hívták látszólag foglalt volt és csak értesítőt kap és társai... Több szériánál voltak már gondok sok-sok év alatt visszatérő problémákkal.

A Samsung-ra nem volt ez jellemző, de a kiadási folyamatát azért a koronavírus jelentősen összezavarta.

Elég ha megnézzük a gyors januári bemutatót követően a sebtében piacra dobást... Máshogy szokott ez működni a gyakorlatban... régen már hetekkel előtte, hogy bemutatták a telefont volt olyan, h. a Mo-i Samsung területi képviselőtől a kezemben volt a telefon, s hamarabb találkoztam vele, mint hogy bármi kiderült volna....

Ez a sebtében stratégia borította a bilit :(

Valószínűleg a VoLTE probléma miatti instabil hálózat kezelést orvosolni fogják majd egy szoftverfrissítéssel 1-2 hónapon belül.

Hogy miért nem csatlakozik fel a telefon 4G-re az egyelőre X-akta marad :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.