Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Alex91 válasza skbalint (#400) üzenetére


Alex91
félisten

Infuse utan fapad :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#402) blakey válasza skbalint (#400) üzenetére


blakey
titán

Ahogy előttem írták és sokmindennel nem bírkózik meg, tudom, jön a kérdés, hogy mi lenne az, de nem tudom leírni, mert hosszú lenne és a tesztfájlok meg nálam vannak és aszerint tesztelek le egy lejátszót és úgy állapítom meg, hogy jó-e vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#403) skbalint válasza blakey (#402) üzenetére


skbalint
tag

Ha támogatott a formátum (lejátssza), akkor van lényeges különbség az infuse-hoz képest?

Én amikor megvettem az ATV 4-et úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt mielőtt megveszem az infuse-t amit mondtatok, de eddig tényleg semmi gondom nincs vele, még a feliratot is automatikusan letölti ami mindig hiányzott az asztali változatból, így végül maradt a vlc.

(#404) Alex91 válasza skbalint (#403) üzenetére


Alex91
félisten

Az infuse-ban a mediatar kinezet ami esetleg erdekes. Letolti a filmekrol, sorozatokrol az infokat, borito kepet. Sorozatokat evadba rendezi.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#405) blakey válasza skbalint (#403) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom,mert kivágtam, MrMC (Kodi) és Infuse tökéletes, ennél jobb nem feltétlenül kell, nekem a vlc ATV4-en gyenge.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#406) _seth_


_seth_
veterán

Köszi mindenkinek az ötletet :)

Még csak pár napja vettem apple tv 4-et de tetszik, egy BT-s billentyűzetet is kerülgettem már évek óta, most van haszna legalább, YT keresésekhez kiváló.

Real 3D racingben lehet 4 játékosnak is játszani, ott "távirányító" csak BT-s controller és a gyári távirányítója lehet? Pl giroszkóp van iphone/ipadban is, azokból van is itthon 4, de nem találtam opciót ahol azokat be lehetne controllernek állítani, vagy totál esélytelen? :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#407) jani70 válasza _seth_ (#406) üzenetére


jani70
aktív tag

Ez engem is érdekelne mert nekem van controller is,hogy hogyan lehet beállítani a játékokban hogy többen játszunk!Én se találok ilyen opciót

[ Szerkesztve ]

(#408) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! iPhone-on, böngészőben nézett videót ki lehet-e küldeni az ATV-re?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#409) _Karesz_ válasza tylerddd (#408) üzenetére


_Karesz_
tag

Persze.

(#410) tylerddd válasza _Karesz_ (#409) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Még egy kérdés: androidos eszközzel mennyire lehet összehozni a készüléket?! Chromecast esetén ugye van app iOS-re, amivel van lehetőség bizonyos dolgokra.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#411) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,tudtok arra megoldást,hogy szeretném megvenni az mrmc programot (tv4) az apple id-m magyar,viszont a bankártyám osztrák.Ha akarok egy alkalmazást venni,akkor kiírja hogy a bankártyám nem jó.Csak akkor tudok a telómrol vásárolni,ha átlépek az osztrák store-ba
Namost,mikor az apple tv store-jába vagyok,kiválasztom a progit,de kiírja,hogy a megvételhez áruházváltás szükséges.
Rányomok hogy ok,ujratölti a store-t de ugyan az lessz a végeredmény.Az apple tv menüjében nem láttam store beállításokat,a régiót már átálítottam osztrákra,de ugyan az lessz a vége...van valami ötletetek?
Esetleg nem lehet megvenni telórol az apple tv-s progit? (mrmc)

(#412) blakey válasza dezs520 (#411) üzenetére


blakey
titán

Csak az ATV4-en tudod megvenni, az Infuse-zal ellentétben ez külön Storeban szerepel. Azt nem tudom, hogy a kártyával miként lehetne játszani, hogy elfogadja..

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#413) dezs520 válasza blakey (#412) üzenetére


dezs520
senior tag

Köszi,már megoldódott,a sore-ból ki,majd be lépés meghozta az eredményt (az apple tv-n)

(#414) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

Lehet hogy nagyon banális a kérdés, de hol látjátok, hogy tölt-e a távirányító?
Feltettem töltőre, semmi visszajelzést nem látok rajta, a töltő tuti jó, mert több portos és egy másikban töltöm a telefonomat. A gyári kábelét most használom először.

(#415) blakey válasza atoszmester (#414) üzenetére


blakey
titán

Az Apple Tv-n tudod ellenőrízni. Beállítások/Távvezérlők…/Távvezérlő alatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#416) atoszmester válasza blakey (#415) üzenetére


atoszmester
tag

Köszönöm a választ!

Azt hittem valahol a távirányítón is látszik, ezek szerint nem...

(#417) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Találkoztatok már olyan problémával hogy 5GHz-es új Asus routerre az istenért nem akar felcsatlakozni az Apple TV 4?

2,4ghz-re felcsatlakozott, a korábbi apple routerre 5ghz-en szintén felcsatlakozott, a mostani asus 5ghz-re nem akar csatlakozni. Mi lehet a kínja?

Üdv: Csabee.

(#418) blakey válasza Csabee. (#417) üzenetére


blakey
titán

Nézd meg milyen frekvencián van, lehet, hogy nem szereti, tedd át 36-ra, 44-re.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#419) Csabee. válasza blakey (#418) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Este kipróbálom. De minden más apple eszközöm és okos tv-m is működik megfelelően.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#420) blakey válasza Csabee. (#419) üzenetére


blakey
titán

Semmit nem jelent, nekem minden eszközöm megfelelően működik, igaz én fix frekvenciát használok. Az ATV látja az ac-s wifit, ac56u-n.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#421) jani70


jani70
aktív tag

Kint a 10.2!!!

(#422) _seth_ válasza jani70 (#421) üzenetére


_seth_
veterán

Frissítettem, de nagy eltérést nem látok rajta.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#423) jani70 válasza _seth_ (#422) üzenetére


jani70
aktív tag

1-2 új alkalmazás ami új rajta,de más extrát nem tudom hozott e?Nem találok leírást róla hogy mi az újdonság!

[ Szerkesztve ]

(#424) blakey


blakey
titán

Infuse 5.3 :C

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#425) myself45850 válasza blakey (#424) üzenetére


myself45850
tag

Na végre!!!! :)
Lejátszik Blu-ray ISO-t is

(#426) Csabee. válasza _seth_ (#422) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én sem látok nagy kűlönbséget.

Üdv: Csabee.

(#427) Alex91 válasza Csabee. (#426) üzenetére


Alex91
félisten

A nagy durranas az iMovie, Pages, Keynote, Numbers stb. kiadasa lenne ra, de ezt nem fogjak meglepni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#428) Csabee. válasza Alex91 (#427) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja. Habár, szó van a 4k-s Apple TV megjelenéséről. Az már lehet tudni fogja.

Üdv: Csabee.

(#429) _seth_ válasza jani70 (#423) üzenetére


_seth_
veterán

Én azt az 1-2 új alkalmazást sem találtam meg :D A lényeg, hogy nem lett rosszabb :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#430) br4adam


br4adam
aktív tag

HBO GO nem lesz elérhető Apple TV-re? Anno mintha lett volna róla valami info.

(#431) blakey válasza br4adam (#430) üzenetére


blakey
titán

Telenor My TV Otthonban benne van az HBO Go.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#432) Alex91 válasza blakey (#431) üzenetére


Alex91
félisten

Az alkalmazasbol el is erheto?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#433) blakey válasza Alex91 (#432) üzenetére


blakey
titán

Benne van így igen, különben nem írtam volna.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#434) Lall


Lall
veterán

Rég jártam erre. HBO GO. Most épp nyár elejére ígéri az HBO. Eddig csak fél évecskét csúsznak az eredeti ígérethez képest. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#435) bilon73 válasza Lall (#434) üzenetére


bilon73
aktív tag

nekem elég lenne egy pl válogatott meccs alatt, vagy forma 1 alatt is folyamatosan működő telenor mytv, vagy ittott tv... :)

(#436) blakey válasza bilon73 (#435) üzenetére


blakey
titán

A Telenos MyTV nálam jól működik, mi a gond vele?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#437) Alex91 válasza blakey (#436) üzenetére


Alex91
félisten

Gondolom akad a stream...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#438) bilon73 válasza blakey (#436) üzenetére


bilon73
aktív tag

akad, pörög a karika....és ez főleg akkor, ha (gondolom én) olyan műsor van, amit sokan néznek. f1, válogatott meccs...

sokszor az a megoldás, hogy újraindítom az ATV-t. De amúgy javuló tendenciát látok...

(#439) pepetech válasza bilon73 (#438) üzenetére


pepetech
őstag

Én Németországból nézem a mytv-t 16mbites netről és tökéletes. Akkor akad amikor épp a Windows 10 frissít a laptopon.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#440) blakey válasza bilon73 (#438) üzenetére


blakey
titán

Na ezaz, hogy nálam még eddig nem akadt semmi, lehet, hogy a hálózatoddal van valami vagy a környéken.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#441) bilon73 válasza blakey (#440) üzenetére


bilon73
aktív tag

elképzelhető, mert az ittott tv is csinálja...

(#442) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

akadt egy kis problemam, feltelepitettem a KODI-t a wiki-s leiras alapjan, mukodik is, csak halozton nem kereztul nem talal semmit :( infuse-al megy az nfs, smb megosztas, es c-vel sincs gond

valaki talalkozott mar hasonlo problemaval?

(#443) blakey válasza DuDieHUN (#442) üzenetére


blakey
titán

Próbáltad IP-cím alapján?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#444) DuDieHUN válasza blakey (#443) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

köszi, úgy sikerült

uj tvOS-re erdemes frissiteni?

[ Szerkesztve ]

(#445) blakey válasza DuDieHUN (#444) üzenetére


blakey
titán

Szerintem igen, talán egy frissítés volt némileg hibás de általában a frissítések csak jót tesznek. Nekem fent van, nincs különösebb gondom, eddig.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#446) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

NAS-on tarolom a filmeket és a sorozatokat külön-külön könyvtárba

Mindkét könyvtárat hozza adtam az infuse-hoz, de rengeteg filmhez és sorozathoz nem tolt le borítót és metadatot, csak simán a könyvtárat jelenti meg, hogy érdemes elnevezni a filmeket/sorozatokat? Én mindig úgy hagyom őket ahogy "kikölcsönzöm"

(#447) blakey válasza DuDieHUN (#446) üzenetére


blakey
titán

Kodi elnevezése tökéletes az infuse-nak, eredeticim.evszam.barmijohet.mkv, sorozatcim.S0evad.E0resz.akarmijohet.mkv, mindent megtalál. Ha nem akarod átnevezni akkor használhatod az nfo-t is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#448) bilon73


bilon73
aktív tag

helló,

a horizon go működik airplay-jel? vagy marad a telenor mytv...

köszi
üdv
p

(#449) blakey válasza felsál (#43) üzenetére


blakey
titán

.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#450) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

feltelepitette a Kodi-t 1-2 hete, tökéletesen működött is, majd egyszer csak hiába akartam elindítani nem indult el, majd eltöröltem és újra raktam, megint működött pár napig és újra nem csinál semmit ha rányomok... találkoztatok már ezzel a problémával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.