Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Alex91 válasza bull84ghia (#150) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#152) hengelhof válasza bull84ghia (#144) üzenetére


hengelhof
senior tag

Ha a NAS képes transzkódolni, akkor a Plex is nagyon jó

(#153) bull84ghia válasza hengelhof (#152) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nem hinném, nem egy mai darab. De majd utána olvasok ennek is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#154) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Gyereknek vannak fent sorozatai a NAS-on. Valamelyiket szépen bent is hagyja a mappában valamelyiket viszont ömlesztve a fő könyvtárban. Erre mi lehet a magyarázat?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#155) Alex91 válasza bull84ghia (#154) üzenetére


Alex91
félisten

Tapasztalatom szerint ha van valami a filmen, feliraton kivul valami mas file, vagy mappa, akkor mutatja a mappat. Meg a konyvtar melyseg se mindegy. Egyebkent engem meg pont az zavart, hogy kitette a mappat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#156) bull84ghia válasza Alex91 (#155) üzenetére


bull84ghia
őstag

Véleményed szerint hogy érdemes akkor a sorozatokat elhelyezni a tárhelyen hogy az infuse normálisan rendszerezze?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#157) Alex91 válasza bull84ghia (#156) üzenetére


Alex91
félisten

Evadonkent mappazva, csak film es felirat. A program osszerakja az evadokat egy borito ala automatikusan.

Meg bekapcsolni a konyvtar funkciot, ott lehet kulon a sorozatokra ranezni. De a gyereknek kulon is csinalhatsz egy mappat, amit aztan az elejen beteszel, igy abba csak az o filmjei lesznek.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#158) bull84ghia válasza Alex91 (#157) üzenetére


bull84ghia
őstag

Megpróbálom, 2 NAS van az egyiken csak a mese van nekik semmi más. A másikon filmek,családi képek és videók. Gyerekekét úgy akarom megoldani hogy minél egyszerűbb legyen mert néha a mama van velük aki még a kékes tv-n nőt fel. :D

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#159) Alex91 válasza bull84ghia (#158) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor azt a mappat kell kitenni az infuse kezdo kepernyojere mondjuk mese felirattal. Ala meg evadonkent betenni a sorozatokat mappakba. A lenyeg hogy ne probalj tobb mappa melysegu rendszert kiallakitani. Mese mappa, azt abba a kukori es kotkoda mappa, frakk mappa stb. :). A mese mappat meg kitenni a kezdore...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#160) bull84ghia válasza Alex91 (#159) üzenetére


bull84ghia
őstag

Így már jó lesz. Köszi szépen.
És a mese tippeket is :)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#161) Werkly


Werkly
őstag

CRT TV-n működésre lehet bírni valamivel?
[link]
Kösz!

(#162) Alex91 válasza Werkly (#161) üzenetére


Alex91
félisten

HDMI-bol kellene analogba...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#163) atirag


atirag
őstag

Tudja valaki ,hogy van e már olyan program amivel látnám a router-re dugott usb-s hdd-t?

(#164) Alex91 válasza atirag (#163) üzenetére


Alex91
félisten

Van.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165) atirag


atirag
őstag

Köszönöm. Esteleg meg tudod mondani azt is,hogy melyik?:)

(#166) Alex91 válasza atirag (#165) üzenetére


Alex91
félisten

Tobb is van. Meg mire kell, ugye...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#167) bull84ghia válasza atirag (#165) üzenetére


bull84ghia
őstag

Sztem az infuse is látja. Bár még nem próbáltam.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#168) atirag válasza Alex91 (#166) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm. Nem tudom mire lehet használni,de nekem arra van szükségem,hogy egy routerre dugott hdd-t léssak és onnan tudjak filmet nézni.

(#169) Alex91 válasza atirag (#168) üzenetére


Alex91
félisten

En Infuse Pro-t hasznalok erre. De van meg par app...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#170) bull84ghia válasza Alex91 (#169) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én is ezt használom. Nagyon tetszik, eddig még nem volt amit ne játszott volna le.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#171) Bator92


Bator92
tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem hozzátok, Apple TV használókhoz. iPhone-ról Apple TV-re milyen tartalmat lehet kiküldeni AirPlay-el? Böngészőben talált bármilyen videót ki lehet tolni rá? Például RTL Most-ról? Valamint a Screen Mirroring esetén a telefon hangja is mirrorozva van? Vagyis a TV hanszórójából szól a tartalom?

Köszi a válaszokat. :R

Üdv.:
András

(#172) szijartg válasza Bator92 (#171) üzenetére


szijartg
senior tag

Bármit ki tudsz rá küldeni ami támogatja az AirPlayt!
RTLmost-ot támogatja, de pl TVGO-nál csak a hang megy át, a kép nem!

(#173) Bator92 válasza szijartg (#172) üzenetére


Bator92
tag

TVGO-nál a screen mirroring-al sem megy át a kép? Vagy úgy már akad?

(#174) szijartg válasza Bator92 (#173) üzenetére


szijartg
senior tag

Szerintem sehogy sem! De majd megnézem!
Anno azt írta a telekom mailben, hogy nem is fogják engedélyezni!

[ Szerkesztve ]

(#175) atirag


atirag
őstag

Vásárolta egy apple tv 4-et . Tudna segíteni valaki milyen app-ot vegyek meg amivel tudok routerre kötött hdd-ről filmet nézni? Mert ahogy néztem kb 10 eur egy app és ha lehet nem vennék meg sokat:)

(#176) Alex91 válasza atirag (#175) üzenetére


Alex91
félisten

En az Infuse PRO-t hasznalom, igaz 10 euro... Ingyenes pl. a VLC. Ha iOS-es eszkozod is van, es hasznalsz rajta valamit, akkor meg kell nezni, hogy ATV-re van-e...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#177) atirag


atirag
őstag

Nem gond ha meg kell vennem csak nem akarok többet megvenni ha nem muszáj.
Az infuse-al simén látod a routerre dugott külső hdd-t?

(#178) Alex91 válasza atirag (#177) üzenetére


Alex91
félisten

Persze, mind a kettot, meg a NAS-t is.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#179) atirag


atirag
őstag

Köszönöm akkor megnézem.

(#180) atirag válasza Alex91 (#178) üzenetére


atirag
őstag

Neked könyvtárban vannak a filmek? Mert mikor beállítom a fönyvtárat ahol a filmek vannak akkor csak a szürke könyvtárak vannak és benne a filmek. Azon belűl már minden adat ott van,de azon kívűl elég egyszerű és most negatívan értem. Ha mindent a főkönyvtárba másolnék akkor jobban látható lenne vagy egy nagy katyvasz lenne:)?!

Közben néztem egy videot róla és ott betőlti már ott a film adatait. Nálam ezt még nem tette meg.

[ Szerkesztve ]

(#181) Alex91 válasza atirag (#180) üzenetére


Alex91
félisten

A tapasztalatom szerint a filmet tartalmazo konyvtarban ne legyen semmi mas csak a film es a felirat. Akkor szepen kiteszi oket. Meg be lehet kapcsolni a konyvtar funkciot, es akkor tobb szempont szerint lehet lekerdezni oket. Ha sok film van, akkor eltart az elejen, mig osszeszedi a boritokat, metaadatokat.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#182) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tegnap óta van apple tv4-em. 3-ról váltottam. Nagyon bejön!! A plex is használható, a távirànyító baromi jó.

Üdv: Csabee.

(#183) Alex91


Alex91
félisten

Kijott az Infuse 5. Sajna kicsit arat emeltek, a regi vasarlok nem kapjak meg. :(

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#184) bull84ghia válasza Alex91 (#183) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekem tökéletesen jó a régi is. Nem hiszem hogy olyan sok újdonság van benne.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#185) Alex91 válasza bull84ghia (#184) üzenetére


Alex91
félisten

Nekem is jo, csak a kerdes, hogy meddig? Mikor fognak rakenyszeriteni, hogy vegyem meg az ujabbat?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#186) bull84ghia válasza Alex91 (#185) üzenetére


bull84ghia
őstag

Mondasz valamit. De ha nem frissítem a régi infuse-t akkor sztem nem változhat. De majd kiderül.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#187) Alex91 válasza bull84ghia (#186) üzenetére


Alex91
félisten

Eleg, ha az Apple frissit, ok meg nem... Az nem gond, hogy uj funkciot nem kap (bar biztos lehetne meg par hasznos dolgot bele tenni), hanem ha javitani kell, azt megteszik-e, es meddig?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#188) atirag


atirag
őstag

Probálom kideríteni mennyire javítja a tv-m a nem kadencia helyes lejátszást. Próbálta már valaki a judder videokat a youtube-on? Mert en bárhol nézem őket mind remeg. Milyen videót kell néznem amiből ez kiderül?

(#189) bull84ghia válasza Alex91 (#187) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ha nem hát nem, akkor max megveszem az újat ha más megoldás nem lesz.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#190) atirag


atirag
őstag

Infuse használoktól kérdezném. Ha nem akarja betőlteni a feliratot akkor mit lehet tenni? Mert a tv lejátszója az simán kirakja nekem ez meg nem találja.

(#191) Alex91 válasza atirag (#190) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen kiterjesztesu felirat? Ugyanaz a neve, mint a a videonak? Ugyanabban a konyvtarban van?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#192) atirag válasza Alex91 (#191) üzenetére


atirag
őstag

Srt és igen ugyan abban a könyvtárban van és a neve is ugyan az.

(#193) Alex91 válasza atirag (#192) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor nézd meg az Infuse ballitasait. Mindegyik videonal ez van?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#194) Csabee. válasza Alex91 (#193) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jobb az a program mint a plex?

Üdv: Csabee.

(#195) Alex91 válasza Csabee. (#194) üzenetére


Alex91
félisten

Mas. Ehhez nem kell kulon szerver progit futtatni. De gondolom itt az adatbazisa az Apple TV tarhelyet foglalja. Nekem megfelel.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#196) atirag válasza Alex91 (#193) üzenetére


atirag
őstag

Nem tudom mert ezt kellett külön felirattal ellátni. A beállításokban nem találtam erre vontakozót. Mit kell állítani,hogy jó legyen?

(#197) atirag válasza atirag (#196) üzenetére


atirag
őstag

Na gondoltam megveszem az MrMc-t hátha azzal megy a felirat. Hár nem:) Ellenben sokkal bonyolultabb mint az infuse.
A tv-m is azt írja ki külsű felirat,de legalább éátja és rá is teszi. A pc-m is látja. Csak ez nem.

(#198) Alex91 válasza atirag (#196) üzenetére


Alex91
félisten

Amikor lejatsza a filmet az infuse, akkor a taviranyiton huzzal egyet lefele! Akkor bejon egy menu, amiben a feliratok is kivalaszthatok! Ha mas nem, akkor itt probald letolteni a netrol hozza a feliratot...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#199) atirag válasza Alex91 (#198) üzenetére


atirag
őstag

Igen ezt tudom. De ott nincs ehhez felirat. Igazából megnéztem már a vidót,de legközelebbre esetleg megint szükséges lehet. Valamiért ezt nem látja sehogyan sem. A MrMc-ben még könyvtárt is lehet megadni ahol a felirat van. De ugy sem találja.

(#200) Alex91 válasza atirag (#199) üzenetére


Alex91
félisten

Nevezd at a videot is, meg a feliratot is pl. video.mkv es video.srt ...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.