Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) jimmedly válasza gretzky77 (#5549) üzenetére


jimmedly
senior tag

Igen, a duplakopp zavarbe, igazad volt.

(#5552) frewwy válasza NandorHUN (#5541) üzenetére


frewwy
tag

Használsz valamiféle soundmodot? Tidal mellett az alap gyári hangerő nekem kicsit kevésnek tűnik.

Most látom csak... Üdv XDA-ról! :D

[ Szerkesztve ]

(#5553) gretzky77 válasza frewwy (#5552) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a Hi-fi mód be van kapcsolva,mert én még sose tekertem max közelébe sem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5554) NandorHUN válasza frewwy (#5552) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem igazán.
Régebben használtam Viper4Androidot Dolby irs sound modokkal.
Most V30 esetében a Havoc-ba beépített soundmodokkal elégedett vagyok. Hangerő meg szvsz bőven van benne... ugye be tudod állítani, hogy alapból high impendace moddal menjen és erre még rá tudsz tenni 15 DB-t, ami még 10%-os hangerőn is elég hogy megsüketülj egy 32Ohms fejessel.
100% meg valoszeg ki is nyír egy alacsony impedanciás fejest :D

Ha ez kevés vagy babrálni akar valaki akkor lehet még Vipert is feltenni de én nem láttam sok értelmét.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5555) Mikemend


Mikemend
senior tag

Az akkumerüléssel kapcsolatban volt egy érdekes kísérletem. Néhány hozzászólással feljebb furcsálltam a hirtelen jött merülést. Az elmúlt napokban újra vidéken voltam, és most pár éjszaka alatt teszteltem néhány variánst:
- wifi kikapcsolva, nagy pontosságú hely bekapcsolva
- wifi bekapcsolva, csak hálózati pontosság bekapcsolva
Egyik sem segített, viszont az utóbbi esetben kevesebbet merült, mint az előbbiben, de akkor is 7-10% között merült egy este.
Feljöttem pestre, hagytam a wifit is és a nagy pontosságot is bekapcsolva és talán ha 2%-ot merült.
Szóval nekem sanda gyanúm, hogy az adótornyok ennyit számítanak egy akkumulátor esetében, ugyanis ezekben a napokban semmi nem változott a telefonon szoftverileg.

(#5556) motofi


motofi
aktív tag

GHOSTEK - LG V30 CASE, COVERT 2 SERIES, RED (GHOCAS809)

Sziasztok használ valaki ilyen tokot? Az érdekelne, hogy milyen barátságban van a 3D-s edzett üveggel? A jelenlegi Ringke tok amit használok-nák ugyanis leszedi az üveget.

(#5557) Kryptonite


Kryptonite
csendes tag

Üdv!
Erősen gondolkozom egy ilyen telefon vásárlásán, csak előtte még kérdeznék párat. Egy xcover 4-et váltana nekem, nincs türelmem kivárni az 5-öt már ha jön egyáltalán. :D
1: Jelenleg egy Soundmagic e10c tipusú fülesem van. Elég ez hozzá, hogy a készülékben lévő zenei teljesítményt kihasználjam? Olvasgattam hsz-t (majdnem az összeset!) de nekem sok helyen kínai amit leírtok, :) hogy van pl ez a bedugom félig, kiveszem, bedugom teljesen a jack csatlakozót dolog? :)
2:A turbadoról rendelném 101.600.-Ft-ért. Ennyi pénzért küldik vele a B&O fülest is? Esetleg az jobb lenne mint a e10c?
3. Nem akarok tökölni fólia meg hátlap felrakással, ez a tok kiválthatja mind a kettőt ugye? Esetleg használ valaki ilyet? Külföldi oldalalkon jókat írnak róla.
4: Miből adódik az, hogy ár összehasonlító oldalakon 92-209 eft között van a mobil ára?
Nagyjából ennyi egyelőre ennyi. Ha később gondom lenne, és a keresőben nem találom remélem tudtok majd segíteni! Üdv!

(#5558) rolandhun95 válasza Kryptonite (#5557) üzenetére


rolandhun95
tag

Szia! Bár én csak a 2. kérdésedre tudok választ adni, az is valami.
Igen, küldik vele a fülest is, én is a Turbado-ról vettem. Viszont nekem vissza kellett küldenem mert kijelzőhibás volt. Ez ne rettentsen el a vásárlástól, kicserélték, küldek egy másikat, az jó lett.

Az a tok durva, nem is láttam még sehol, tetszetős. Ha esetleg tényleg valaki használ hasonlót, vagy ismer alternatívákat, ossza meg a tapasztalatait.

(#5559) DonMaster válasza Kryptonite (#5557) üzenetére


DonMaster
addikt

a soundmagic-et használd bár probáld ki mind ektöt, turbadotol prémgarival ved.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5560) OPiiPO válasza OPiiPO (#5366) üzenetére


OPiiPO
addikt

ma rászántam magam a komplett gyári visszaállításra - működik minden ahogy illik :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5561) OPiiPO válasza Robbertho (#5410) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hali,

Melyiket tetted fel a Google Camera-ból?

Köszi :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5562) Kryptonite válasza rolandhun95 (#5558) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Gondolom prémium garival vetted azért cserélték. 😊 Más oldal esetleg ahol hasonló árban van, és elsőre is jót küldenek? 😊

(#5563) DJ. Ru$y válasza Kryptonite (#5557) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a "tok" (inkább hívnám valami másnak) 2x akkora készüléket csinál a telefonból legalább, mint valójában. Biztosan nem venném meg...

A Turbado pedig nem tudja mit küld, mivel nem nyitja ki a készülék dobozát ő sem. LG gyári hibás példány volt valószínűleg, becsúszik... Cserélték, nem hinném, hogy emiatt ki kellene hagyni a Turbadot az esetleges rendelési opcióból.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5564) gretzky77 válasza Kryptonite (#5562) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha online veszed és hibás akkor más is cserélni fogja! Nem azért cserélték mert prémium garis, hanem mert hibás! 3 napon belül cserélni köteles sztem és 14 napod van elállni a vásárlástól, akár indok nélkül is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5565) Kryptonite válasza DJ. Ru$y (#5563) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Gyárban dolgozom, szabadidőmben pedig megy az all mountain bringázás. Nekem a védelem az elsődleges szempont, de köszönöm a véleményed. 😊 Ha nem prémium garival rendelem, gondolom nem olyan gyorsak,rugalmasak ügyintézés terén. Bár akkor is visszaküldhetem 14 napig indoklás nélkül. Vagy rosszul tudom?

(#5566) NandorHUN válasza DJ. Ru$y (#5563) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem Spigen liquid crystal van és sokkal jobb és kénylemesebb használni vele a telefont.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5567) OPiiPO válasza Kryptonite (#5565) üzenetére


OPiiPO
addikt

14napig indoklás nélkül, ha netes vásárlás - ez minden kereskedőre általánosan vonatkozó törvényi előírás

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5568) motofi válasza NandorHUN (#5566) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Az edzett üveggel jóban van Spiegen. Nem válik fel az üveg? Nekem Ringke van és választanom kell vagy üveg vagy Ringke tok. A 3D-s üveg és Ringke tok nem bírja egymást.

[ Szerkesztve ]

(#5569) DJ. Ru$y válasza NandorHUN (#5566) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És attól 2x akkora lesz a telefon? Megnézted milyen tokot linkelt a kolléga? Köze nincs a Crystalhoz.

Kryptonite
Nyilván igényfüggő a dolog, ezért is nem mondtam, hogy ne vedd meg. Én nem venném meg azt mondtam. :) :B

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5570) NandorHUN válasza motofi (#5568) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem.
Nekem ez az itt linkelt fekete festett van rajta és tökéletesen passzolnak, nem válik le.

Nekem október óta fent van az üveg és sehol nem jött fel :)

Tokot meg rendeszeresen cserélgettem, de így se jött fel.

Most sok váltogatás meg próbálkozás után maradok végül a Crystal -nál, ez eddig a legjobb tok rá szerintem.

Ezek kívül legutóbbi kettő amit próbáltam:
Voia tok

Sandstone v30 case

Sandstone se volt rossz, de gombokat nehezebb nyomni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5571) sonkuci válasza NandorHUN (#5570) üzenetére


sonkuci
tag

ezt a voia tokot keresem kékbe, kb fél éve, sehol sincs, szóval búspanda vagyok, főleg, hogy megint megláttam és még most sincs kékben.

(#5572) OPiiPO válasza sonkuci (#5571) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezért vettem a kék tokból a kék V30-hoz 3 darabot januárban, ezzel már kihúzza a V40-ig :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5573) rolandhun95 válasza sonkuci (#5571) üzenetére


rolandhun95
tag

Ha már voia tokok, pont most rendeltem egy flip-est kékbe Ebay.de-ről
Elvileg eredeti csak osztrákba forgalmazzák.
[link]

(#5574) sonkuci válasza OPiiPO (#5572) üzenetére


sonkuci
tag

te mázlista...

@rolandhun95 ; nekem ez a flipes tok nem jön be :[

[ Szerkesztve ]

(#5575) dSERiES


dSERiES
senior tag

Nem tudom olvastátok-e? Nekiugrott pár oldal az LG-nek, hogy csak a koreai G7-re adták ki a Pie-t eddig. <1> <2>

Nem tudom, engem valahogy nem izgat a dolog, egyik új feature se érdekel annyira (ájfon gesztus navigáció, digital wellbeing, stb.), nem tudom ti hogy vagytok vele.

A hosszan nyomással aktiválható shortcut-okat vártam, de a CPL launcher tudja, úgyogy nekem jó :))

⊿sff⊿

(#5576) motofi válasza dSERiES (#5575) üzenetére


motofi
aktív tag

Nem várom Pie-t és nem is engedem feltelepíteni. Ugyanis a hívások rögzítését nem fogja engedni.

(#5577) NandorHUN válasza sonkuci (#5571) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én nem ajánlom.
Nem véd olyan sokat, - talán zsebkarcokat igen. Meg asztalra se tok nélkül teszed le a telefont.
De ez a műanyag elég csúszós.

Szvsz Liquid Crystal sokkal jobb tok, jobb a fogás, többet véd és telefonon is jobban néz ki.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5578) NandorHUN válasza dSERiES (#5575) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem kell csodálkozni. LG telefonokat divat szidni manapság, no meg a speciális feature-okat se kell megemlíteni:

[link]

De elég itt oldalon is megnézni a kommenteket.
Mikor LG először kijött a 3 kamerával (V40) mindenki jött a vicceskedéssel, meg hogy mekkora baromság. LG megint melléfogott, mekkora szar az LG.

... Aztán jött a gyártó és mekkora istenkirályok.
Szokásos.

Ami meg más oldalakon és YT is megy az itt van kifejtve jól:
[link]

Lényegében, ha több pénzt akarsz összeszedni, akkor olyan telefont érdemes reklámoznod, videokat csinálni róla és felértékelni review-ban ami népszerűbb.
Pl. ha Samu S10-ről csinálsz 10 vidit, hogy az évtized legjobb telefonja, sokkal többen fognak rákattintani, mintha egy olyat, hogy az "új" XY , OP, stb.. jobb mint a Samsung/ iPhone.

Én most V30-on Pie-on vagyok, nekem tetszenek az új feature-ok, de nem vert volna földhöz, ha Oreo-n maradok. Van elég sok dolog ami kényelmes meg jópofa, de ennyi. Android Q is ennyit tesz a P-re.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5579) Kryptonite


Kryptonite
csendes tag

Nos. Tegnap este amikor hazaértem, amint beléptem az ajtón hivtak is. Ment a telefonon a Locus és elindult a kamera szoftver. Úgy lefagyott a telefon, nem bírtam felvenni a hívást. Ezen felbuzdulva 1 órával később meg is rendeltem a V30-at a Turbadóról. 😀 Természetesen prémium garival. 😊 Ha minden igaz akkor péntekig kell kibírni ezzel a telefonnal és utána én is boldog v30-as tulaj leszek. 😁

(#5580) sonkuci válasza NandorHUN (#5577) üzenetére


sonkuci
tag

nekem az tetszett ebben a voia tokban, hogy nem látszik tőle bumfordinak a telefon. egy nilkin tokot használtam régebben, de mikor kivettem belőle, rá se ismertem a telefonra, olyan kis pofás lett nélküle. fólia van rajta most, hogy ne karcolódjon, meg hát vigyázok rá. :DD

amúgy, igazad van az lg telefon szidásban (bár más gyártóknál is ez van, asszem).
imádom mikor van pl egy v50/g8 topik és már megy is az "egy újabb bootloopos telefon? lol omg wtf" meg a többi hasonlóan magasröptű, szakmai, megalapozott, értelmes komment.

a pie nekem nem létszükség, majd jön ha jön. igaz, én nem sirok a sarokban akkor sem ha a biztonsági frissitések nem naprakészek, mert hát... ilyen veszélyesen élek na. :DDD

(#5581) Mikemend válasza NandorHUN (#5578) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ha már Pie, gondolom nem gyári van fent, mert még nem adták ki, viszont amit várok, hogy a hátlapi kamera esetében is legyen Portré mód, tehát a homályos háttér. Most még csak a front kameránál van ez, ami ugye tudjuk, hogy nem világbajnok, de jó lenne, ha hátul is működne (G7-en megy, egy LG cikkből derült ki nekem).
Szóval remélem, a 9-es droid verzióba beleteszik, mert más kameraappban nem találkoztam ezzel a feature-rel.

(#5582) sonkuci válasza Mikemend (#5581) üzenetére


sonkuci
tag

gcamban van ilyen feature, ámbár nem kell sokat várni tőle.

(#5583) NandorHUN válasza Mikemend (#5581) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, nem gyári van fent. Ezzel ami most van a GCam 6 is jól megy már és sokkal jobban fut mint bármelyik GCAM az eredeti LG soft-on - ott még az 5.1-5.2 GCAm is elég crappy volt és lassú...

Nem tudom ... ezek a telefonos portré módok nem az igaziak. Még eredeti és legújabb P30 Pro meg hasonló telefonokon is elég szarul működnek. Egy rendes kamera mellett nem nagyon rugnak labdába.
Ha valaki ilyen képet akar akkor egy olcsó DSLR + 50mm 1.8-as lencse és lehet fotozni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5584) dSERiES válasza motofi (#5576) üzenetére


dSERiES
senior tag

Tényleg, ezt nem is tudtam, köszi :)

⊿sff⊿

(#5585) Mikemend válasza NandorHUN (#5583) üzenetére


Mikemend
senior tag

Sejtettem! :) A GCamok nem jöttek be nagyon, mert az 5.x-es verzióból hiányzik a Night Shot, az újabbak meg instabilak, és ez utóbbi funkció is rohadt lassú (szemben az LG Világos módjával, ami gyors, és tényleg nagy segítség).
Főzöttet a garancia miatt nem teszek fel, na meg azok nem is használják ki maximálisan a telefont (legalábbis a korábbi készülékeknél így volt).
Mondjuk a homályosítást gondolom szoftveresen oldják meg (előlapi csak egy kamera), pedig hátul van mélységérzékelő is (úgy tudom), ami segíthetne az ilyen fotóknál. Mindenesetre az ötlet jó és tetszik, de a hátlapi kameránál jobban használhatnám, mint az elsőn.

(#5586) NandorHUN válasza Mikemend (#5585) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én nem fotozok sokat telefonnal, azt tudom, hogy mostani ROM-on 6.x-es GCAm is megy. És az eredeti 5.x is sokkal gyorsabban és jobban működött mint LG eredeti software-n.

Ha gariztatni kellene a telefonomat akkor én is visszateszem majd a gyári soft-ot, no meg visszazárom a bootloadert. Gond egy szál se :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5587) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Jók ezek a gesture appok, viszont valamit nem értek. Engem zavarnak íráskor. A szélső billentyűket nem ugy veszi mint kéne, ahol ugye az "érzékelési" sáv van. (q,p,shift,delete ezekkel van a baj)
Köszii!

(#5588) Robbertho válasza NandorHUN (#5586) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Ugyanakkor kellett az LG-től kérni feloldó kódot, nem?
Nagy valószínűséggel nem nézik ezt, idejük sincs rá, de elméletileg rajta kéne lennie az IMEI-nek a "ez mókolta" listán, emiatt lehet kérdéses a garancia BL nyitás után.

(#5589) NandorHUN válasza Robbertho (#5588) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem kell kérni... Meg lehet oldani okosban: downgradeled a telefont a juniusi Oreora és azon van egy biztonsági rés.
Utána flashelsz egy speckó img filet és adb-vel mehet a nyitás :)

De igen, elvileg kellett volna kérni"
Elmult 5 évben egyedül Huawei P8 telefonomat nyitottam "rendesen". Összes többit ilyen és hasonló módszerekkel okosban. :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5590) NandorHUN válasza Robbertho (#5588) üzenetére


NandorHUN
addikt

Módszer amúgy itt van leírva:

(WTF...!) LG V30/V30+/V30S Bootloader Unlock & Root Method (With Clear Instructions)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5591) Kryptonite válasza Kryptonite (#5579) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Elvileg holnap szállítaná a futár a telefont. Viszont a vásárlás napjától nem kaptam semmi infót arról, hogy hol tart a telefon. Nem kell aggódni holnapra itt lesz, vagy azért irjak egy e-mailt nekik?

(#5592) Robbertho válasza NandorHUN (#5590) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Most, hogy mondod, ezzel találkoztam már. Hátha lesz majd gyári Pie ROM; azt szívesen felraknám. Egy-két dolgot leszámítva, mint a High Impedance Mode és persze az adblock, annyira nem érzem rá a késztetést egyébként.

(#5593) DonMaster válasza Kryptonite (#5591) üzenetére


DonMaster
addikt

nem kell irj, ha a holnapi dátum van akkor a futás fog max hivni de ez sem fix, várd otthon és jönni fog max ha nem jönne vagy hasonlo akkor fognak hivni,

turbado-tol számlát kapsz azt hogy hogy ál meg tracking nem jár .
de gondolom futárnál fizetsz igy ez mindegy is. jönni fog ,nekem idöre hozta a futár, számlával dobozban. türelem.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5594) Kryptonite válasza DonMaster (#5593) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Előre fizettem. 😑 Én balga. Mindenesetre azt jó tudni, hogy tracking nem lesz, ne várjam. Egyébként pik-pak pontra kértem, mivel nem lesz otthon senki holnap délelőtt. 😑

(#5595) DonMaster válasza Kryptonite (#5594) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor viszont holnap megtudod, én utánvéttel kértem, bárkinek mi a szimpi, holnap gondolom jön értesítő hogy megérkezett a pik-pak pontra és mehetsz érte, vagy csak délután menjbe és nézd meg ott van-e.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5596) jimmedly válasza Kryptonite (#5594) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én is előre fizettem, szépen küldték, ne aggódj!

(#5597) forumpista


forumpista
tag

Sziasztok,

Gondolkodok egy ilyen teló beszerzésén, két apró kérdésem lenne:
1, mennyire csúszós a telefon. Tudom hogy ez is üveg hátlapú, de vannak eltérések a telefonok között, a mostani mi mix 2s-em pl. vízszintezőnek is tökéletes lenne, leteszed egy felületre és ha nem indul el azonnal magától akkor az vízszintes :)

2, mennyire stabil a fogása, tudom hogy ez relatív, de megint csak mix 2s-nél állandóan ki akar fordulni a kezemből mert mintha feljebb lenne a súlypontja, ha meg feljebb fogom akkor ki akar csúszni (lásd első pont).

Köszi

(#5598) NandorHUN válasza forumpista (#5597) üzenetére


NandorHUN
addikt

1)
Nem annyira csúszós, mint az S7 edge-m volt előtte. Főleg tokkal nem az.

2)
Fogása ok, nekem kicsit nagy, de ok.
Liquid Cristal tok sokat javít a fogásán és még jól is néz ki.

Nekem telefon kicsit nagy, ezért is gondolkodom, hogy majd G8-ra váltok.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5599) Kryptonite válasza jimmedly (#5596) üzenetére


Kryptonite
csendes tag

Nos megjött a telefon. Örülök is neki meg nem is. A becsült üzemidő elég siralmas. Hogy van ez? Kategóriájában az egyik legjobban optimalizált a rendszer(vagy mifene) Mégis 17 órát ír ki nekem 100%os akku töltöttséggel? Remélem fog változni. Az e10-es fülesben csalódtam. Nem tudom miért de a hozzáadott füles nagyságrendekkel jobban szól!! Arról van valami infó valahol? Mármint hogy, milyen paraméterekkel rendelkezik a B&O. Képeket jókat lő, ha jók a fényviszonyok. Nem vagyok nagy fényképész, de egy működő gcamnak én is örülnék. Maga a telefon fogásra csúszós. Kb mintha szappant fognék. :) Kell rá egy faja tok. :)

(#5600) dSERiES válasza Kryptonite (#5599) üzenetére


dSERiES
senior tag

Becsülttel ne foglalkozz, használd és majd meglátod hogy a nem-túl-nagy akksi ellenére milyen jó üzemidőt tud. ;)

⊿sff⊿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.