Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) hcs57 válasza DJ. Ru$y (#6100) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem V10 van...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#6102) dSERiES


dSERiES
senior tag

Off: Pie (béta) a G6nál tart

Lassan nekünk is felbukkanhat valami :)

⊿sff⊿

(#6103) veze válasza dSERiES (#6102) üzenetére


veze
őstag

Az miért sürgetően fontos hogy android 9.0 legyen rá? Akár félig legális mód árán is.. nekem a 8.0-val tökéletesen müködik, mindenre alkalmas amire én használni szeretném

[ Szerkesztve ]

(#6104) fecus


fecus
őstag

A Google Lens-re azt írja, hogy nem kompatibilis a V30-am. Miért mondja ezt?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6105) dSERiES válasza veze (#6103) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem nem az :U csak gondoltam megosztom ezen információt.

⊿sff⊿

(#6106) veze válasza dSERiES (#6105) üzenetére


veze
őstag

Bocsi, nem akartam kellemetlenkedni, az jo ha megosztod, mert van olyan akit érdekel.
Inkabb azoknak szólt a kérdés akiknek ez ennyire számít, olyan fontos biztonsági kockázat van a 8.0-ban? vagy miért?

[ Szerkesztve ]

(#6107) MaxxDamage válasza veze (#6106) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is teljesen elégedett vagyok a jelenlegi rendszerrel és lehet az új 9.x-el nem is lesz ilyen jó mint most :D
V10-n még régebbi van, mint a V30+n és az is tökéletes arra!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6108) DonMaster válasza dSERiES (#6102) üzenetére


DonMaster
addikt

bugos a rendszer :D dupla lett.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6109) DonMaster válasza dSERiES (#6102) üzenetére


DonMaster
addikt

fent linkeltem v30-ra béta 9.0 telepitéssel együtt. kb 50hsz-el elöbb.[itt]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6110) unravel válasza dSERiES (#6102) üzenetére


unravel
őstag

most akkor a G vagy V a zászlóshajó?

¯\_(ツ)_/¯

(#6111) dSERiES válasza unravel (#6110) üzenetére


dSERiES
senior tag

Hát a V :) ..akkoriban biztos, mert azt hiszem akkor halászta el az LG elől az összes SD835-öt Samsung és ezért jött 821-el a G6.

@#6109 DonMaster: bocs, nem néztem hogy volt már

@#6106 veze: Ja, szó se róla nem annak vette senki sztem :R Én is tuti kivárok, nem fogok az elsők között frissíteni, lesz-e valami komolyabb bug. A Nougat óta olyan őrült sok változás nincs, pár új feature, meg 1 új launcher, ami az LG-nél úgyis ugyanaz.
Mondjuk a gesztus vezérlés nekem tetszik :))

⊿sff⊿

(#6112) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Sziasztok!
Roaming problémám van. :(
Kint vagyunk horvátba és nincs netem.
Már mindent próbáltam,telekomnál minden tuti ,átteszem a kártyát másik telefonba és van net.
Valakinek ötlet?

(#6113) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Már három telefon tudós is próbálta bekapcsolni rajta de sikertelen.
Már ott tartok,hogy viszem búvárkodni gebedjen meg ha bedöglik.

(#6114) MaxxDamage válasza Tobiás (#6113) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"hozzáférési pontok" -at nézted ?
Ott minden OK?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6115) Tobiás válasza MaxxDamage (#6114) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Köszönöm!
Ott volt a hiba .
👍

(#6116) MaxxDamage válasza Tobiás (#6115) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mindjárt gondoltam, őrülök hogy segíthettem! :K :C :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6117) Tobiás válasza MaxxDamage (#6116) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Sajnos nem lett jó :(
Ahogy kimentem a házból megint semmi.

(#6118) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Tudom nem mobilozni kell nyaralás közben de a térkép használathoz jó lenne.

(#6119) MaxxDamage válasza Tobiás (#6117) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Más ötletem nincs.
Ha ott minden jó, akkor elvileg jónak kéne lennie.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6120) DonMaster válasza Tobiás (#6118) üzenetére


DonMaster
addikt

Maps nal toltsdle offline hazon belul igy megy hazonkivul is. Persze ez nem oldja meg a gondodat csak reszben . de ha hazon belul megy akkor halozati gikszer lehet

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6121) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Pontossan minek és hol kell rendben lenni mert lehet nem találtam rá.

(#6122) Tobiás


Tobiás
csendes tag

(#6123) Tobiás válasza MaxxDamage (#6119) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Ha erre gondolsz már szét szerkesztettem.

(#6124) MaxxDamage válasza Tobiás (#6123) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Arra igen, a "szét" szerkesztés nem igen tesz neki jót :)
Tudom ajánlani ezt a topikot is: [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6125) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Sok boszúság és a harmadik Telekom hívás után kiderült,hogy a Telekom rendszerében volt a hiba.
És ez is csak úgy,hogy rendeltem+ 1Gb netet és aktiválódott.
Nem tudták megmagyarázni miért nem működött eddig max jóváírták a plusz egy giga netet ingyen.

(#6126) DonMaster


DonMaster
addikt

http://opensource.lge.com/osSch/list?types=ALL&search=H930

Hamarosan jon.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6127) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Van egy problémám. Be va állítva a ne zavarjanak. Minden nap este kilenctől reggel hatig csak a kedvencek csöröghetnek ki. De pár napja nem működik. Volt már egyszer egy ilyen, amikor messenger frissült. Akkor kivettem a pipát a messenger más alkalmazások felülírása opciójából és megjavult a ne zavarjanak üzemmód. De most ez nem müxik. Van valakinek valami ötlete h mi nem engedi bekapcsolni automatikusan a ne zavarjanak üzemmódot?

(#6128) babosmiki válasza jimmedly (#6127) üzenetére


babosmiki
addikt

Próbáld meg, hogy csak simán az értesítősávból lenémítod a telefont, lehet csak úgy megy le most..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6129) jimmedly válasza babosmiki (#6128) üzenetére


jimmedly
senior tag

Persze úgy megy, manuálisan rendben van. De eddig szépen kapcsolt ki-be automatikusan.

(#6130) fecus


fecus
őstag

A lezárt állapothoz tartozó kijelzés tulajdonságait hol lehet állítani?
Vettem egy flip tokot és jó lenne ha világosabb lenne a kijelző, hogy átlátszódjon. Tudom így jobban fog merülni, de kipróbálnám.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6131) n.gab válasza jimmedly (#6127) üzenetére


n.gab
aktív tag

Nálam ha némára van állítva akkor nem kapcsol ne zavarjba. Ha rezgésre van állítva akkor igen.

(#6132) jimmedly válasza n.gab (#6131) üzenetére


jimmedly
senior tag

Hang üzemmódról kéne neki ne zavarjba kapcsolni. A némát nagyon nagyon ritkán használom. Rezgőn is szépen kapcsolta eddig a ne zavarjon üzemmódot, de most nem megy csak manuálisan.

(#6133) deleniz válasza Tobiás (#6125) üzenetére


deleniz
lelkes újonc

Hello, ugyanez a problémám volt az elmúlt hetekben, LG V30-as készülékkel. ( Sőt többel, mert másik is van a családban és ugyanúgy nem tudtunk rajta mobilnetet használni.) Rengeteg Telekom hívás, tanácstalanság, LG szervíz, ott sem tudtak segíteni. Minden beállítás jó volt, a telefonok pedig azóta sem kapcsolják a mobilnetünket külföldön. ( Másik telefonba téve a sim - kártya tökéletesen teszi a dolgát.) A mi problémánk azóta sem oldódott meg. Hogyan lehet a telekom a hibás, ha másik készülékben kapcsolódik az internet? Van valakinek ötlete?

(#6134) DonMaster válasza deleniz (#6133) üzenetére


DonMaster
addikt

telekom topicba irj evvel inkább, és a telekom ügyfélszolgálatát hivd , ebben cska is ök tudnak segiteni,

de speciel meg probálnák egy apn beállitást márminttörölném ami van és ujra beirnám ami kell telekomnál hátha megoldja, és a roaming net-et a mobilon benyomnám, de ezen kivül a mobil szempontbol semmit nem tudzs tenni, csak is telekom tud ebben segiteni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6135) Mikemend


Mikemend
senior tag

Érdekes dolgot vettem észre, ha a kamera manuális fényképezésben van: hirtelen mozdulat után megállva nem fókuszál jól. Próbál egy fókuszt, aztán életlenre állítja és kész. Hiába nyomom meg az A gombot, hogy automatikusan minden visszaálljon, akkor sem. Ezt főleg szobában tapasztaltam, normál (nem tele) lencsével.
Ami miatt nem lehet piszkos lencse, hogy ugyanezt automata módban nem csinálja, ott rendesen fókuszál.
Ötletek? :U :F

(#6136) deleniz válasza DonMaster (#6134) üzenetére


deleniz
lelkes újonc

Szia, köszi a választ. Sajnos ezt a kört már párszor végigjártam. A Telekommal megszámolni nem tudom, hányszor beszéltem, semmit nem tudnak, náluk aktiválva van az internet. Nyilván így is van, hiszen a kártya másik telefonban azonnal működik is. Sajnos az LG szervíz sem tud semmit segíteni, ők is a Telekomhoz irányítanak. Bosszantó, hogy van két ilyen telefon is a családban, a készüléket szeretjük, de külföldi internetezés eddig gyakorlatilag lehetetlen rajta. Mindenesetre köszi, hogy válaszoltál.

(#6137) goranje válasza deleniz (#6136) üzenetére


goranje
tag

Kicsit banális... de hátha.

A hálózat választás az automatikus? Mert
régebben kézi választáson használtam, de most már csak az autó megy.
Igaz ez még a V10 idején volt, a V30 még nem járt kint.

Gondolom a roaming engedélyezett?

(#6138) deleniz válasza goranje (#6137) üzenetére


deleniz
lelkes újonc

A hálózatválasztást az összes létező módon kipróbáltuk. Automatikusan és kézzel is. ( Görögországban volt vagy 15 hálózat, mindre rámentem, semmi eredmény. ) És természetesen azzal kezdtem, hogy engedélyeztem a roaming-ot. :( Teljesen tanácstalan vagyok.

(#6139) goranje válasza deleniz (#6138) üzenetére


goranje
tag

Durva rendesen. Valószínűleg valami kis hülyeség amin át siklott mindenki. Ha minden más OK. rajta akkor a hardverhibának kicsi az esélye.

Na jövő hétvégén remélem megutaztatom én is a V30-at, akkor kipróbálom, párhuzamosan a V10-el együtt.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége.

Remélem Neked is hamarosan pozitív élményed lesz.

(#6140) deleniz válasza goranje (#6139) üzenetére


deleniz
lelkes újonc

De jó, hogy megutaztatod. Mi közben hazajöttünk, közben újra külföldön voltunk, másik országban is ugyanez a helyzet állt elő. Nagyon kíváncsian várom, hogy Neked milyen tapasztalataid lesznek!!!

(#6141) deleniz1 válasza goranje (#6139) üzenetére


deleniz1
újonc

Még egy fontos infó. A telefon külföldön mindig kiírja -egy folyamatosan felugró ablakban- , hogy a rendelkezésemre álló mobil adatmennyiség elfogyott. Az adott ország mobilszolgáltatója és a telekom üzeneteként jelenik meg állandóan ez a hibaüzenet. Mindeközben persze bőven van használható adatmennyiségem.

(#6142) DonMaster válasza deleniz (#6138) üzenetére


DonMaster
addikt

nem lehet, hogy akkor nem ment normálisan a telekom romaingja? bár ez inkább telenorra jellemző mostanság, de ez is emg eshet, persze egyikben megy másikban nem megint csak félre értelmezhető de ugyan azokkal a beállitásokkal nagyon a telefonnak köze nem lehet, probálhatsz factory-t hátha de nem hiszem , hogy megoldaná, ez szerintem vagy valamit ellátitottál azt mondjuk a factory emgoldaná, vagy a telekom hálozata baszakodott.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6143) DonMaster válasza deleniz1 (#6141) üzenetére


DonMaster
addikt

beállitottál limitett, roaming-ra ha igen szed ki amiatt letilt a romaing net a mobilon, ez user error.

telefon internet beállitásnál a mobilnetnél a limitett szedki és jo lesz, amivel mobilon tudod mérni a gyárira gondolok, ott is engedélyezve van ugye a roaming és nincs limit, mert az okozhat ilyen problémát,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6144) deleniz1 válasza DonMaster (#6143) üzenetére


deleniz1
újonc

Sajnos nem az van, amire gondolsz. Egyrészt KÉT ugyanolyan típusú telefonról van szó, egymástól függetlenül használtuk ( volna), nem állítottunk rajta semmit át. Megnéztük a limitet is, az sem volt átállítva, szóval ott sem lehetett a probléma. Teljesen kifogytunk az ötletekből, hogy mi lehet a baj. Telekomos ismerős még a típus után is érdeklődött, senki nem tudott mondani semmit. Mivel egy előző hozzászólónak is pontosan ugyanez a problémája volt, kíváncsi vagyok, hogy a következő külföldön LG V30-at használónak mi lesz a tapasztalata.

(#6145) DonMaster válasza deleniz1 (#6144) üzenetére


DonMaster
addikt

factory-t probáltad mikor nem ment? ha nem akkor legközelebb egy probát meg ér.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6146) deleniz1 válasza DonMaster (#6145) üzenetére


deleniz1
újonc

Nem próbáltam, bár megfordult a fejemben. Az én telefonomat egy hónapja vettem, ezért nem sok értelmét láttam. A másik ugyanilyen telefon a családban már másfél éve hibátlanul működik, nagy mellbevágás volt, hogy külföldön nem akarta az internetet . A hálózattal, szolgáltatóval nem lehetett gond szintén, mert ahogy másik készülékbe tettük a kártyát, rögtön ment minden, mint a karikacsapás.

(#6147) DonMaster válasza deleniz1 (#6146) üzenetére


DonMaster
addikt

de lehet, hol vetted? nem lehet hogy szürkeimportos, és bár duva mondjuk akkor hivás menne, de lehet tiltva van, és emiatt nem megy?
FActory-t mindneféleképen rátolnák, és a szolgáltatot megspamelném, ha az után se menne.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6148) Tobiás válasza deleniz (#6133) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Én vettem plusz egy gigabájt netet és az óta működik.😒

(#6149) Tobiás válasza deleniz1 (#6141) üzenetére


Tobiás
csendes tag

Na pont itt vettem én is már kínomban és a telekom nem tudott rá magyarázatot adni,hogy miért,mitől lett jó.

(#6150) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Más téma,csináltam pár videót a tengerben és szivesen megosztanék itt belőle,hogy lássátok mit tud a kis masinánk.
Hogyan lehet ezt ide feltenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.