Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) n.gab válasza veze (#6248) üzenetére


n.gab
aktív tag

Igen ez igény kérdése.
Valaki írta nem rég, hogy működik az ACR.
Tegnap próbáltam. Nálam mintha nem venné fel a másik felet. Vagyis ilyen nagyon fura beszédszerű valamit hallgattam vissza.

(#6252) veze válasza DonMaster (#6250) üzenetére


veze
őstag

talán lesz majd valami megoldás addig erre is pl olyan országban ahol ezt jogszabályi háttér nem tiltja, működjön. Elvégre egy telefonról , hogy fizikailag hol tartózkodik mindig van info és erről már be is azonosíthatja magának rögzíthet vagy nem..
egyelőre frissites nélkül most így el leszek valameddig ezzel :)

(#6253) gretzky77 válasza Brett001 (#6243) üzenetére


gretzky77
veterán

Én OTA frissitettem és nem kavart semmit a névjegyzékkel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6254) Balint_


Balint_
újonc

Sziasztok!

Egy kérdés a néma üzemmódokkal kapcsolatban. A problémám az, hogy úgy szeretném beállítani a telefont hogy füles nélkül néma legyen, de ha bedugok egy fülest akkor még is tudjak zenét hallgatni.
Alapvetően a néma üzemmódot használom, de ha véletlenül rányomok a lejátszásra akkor hanggal indul el füles nélkül is, ha 'ne zavarjanak' módot használnám, akkor meg a fülesben nem szól a zene.
Üdv
Bálint

(#6255) hetn válasza dajkapeter (#6226) üzenetére


hetn
tag

Keress rá az ACR Unchained változatára. Azt ígérik, hogy Pie alatt is működni fog. (én még aza Oreo-n nem tudom kipróbálni)

(#6256) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Jelentem az első bug kiszúrja a szememet! E-mail értesítés esetén, ha 1-nél több értesítés jön ugyan abból az appból akkor gond van. Ezt már a viber-nél is észre vettem, de azt hittem először, hogy csak rosszul láttam (amint jött az értesítés rá is nyomtam).

hetn, köszi! Utána járok!

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6257) sonkuci válasza Balint_ (#6254) üzenetére


sonkuci
tag

nekem mindig rezgőn van a teló, de ha elinditom a zenét akkor se szól, amig nem dugok be fülest. próbáld meg néma helyett rezgőn, hátha.
ja és ha nem jó mert rezeg leveheted a rezgés erejét is, gondolom legalacsonyabbon a senki se érzi/látja/hallja.

hm, úgy látom most jól tettem, hogy még nem frissitettem. kivárok még egy kicsit inkább :F

[ Szerkesztve ]

(#6258) Sigma7 válasza gretzky77 (#6253) üzenetére


Sigma7
tag

Örülök, hogy neked jó lett!
A Bridge után úgy néz ki a ~600 kontaktom mint a hányás...
Nyomtam egy "frissítési hibák helyreállítása"-t, újra frissítette, de semmi javulás.

(#6259) NandorHUN válasza dajkapeter (#6256) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem nincs semmi ilyen gondom.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6260) Sigma7


Sigma7
tag

Volt pár Lg-m, de ez az első, ami a frissítés után zűrösebb lett.
A már nyilvánvalóan csalódáskeltő gesztusvezérlés miatt vártam én is. Persze azt meg nem is használom, mert béna.
Két "gomb", egy gesztus...
De sebaj, így is jó kis telefon ez.

(#6261) Tibor7878 válasza Sigma7 (#6260) üzenetére


Tibor7878
tag

Fluid N.G. gesztus alkalmazást rá lehet rakni a 9-re is? Mert akkor mincs gond a gyári vacakkal, nagyon szeretem, szuperül működik a nyolcason :) Na persze csak is akkor jó ha el lehet tüntetni pitén is az alsó gombsort..

(#6262) Sigma7 válasza Tibor7878 (#6261) üzenetére


Sigma7
tag

Nem ismerem, de köszönöm, ránézek.

(#6263) gretzky77 válasza Tibor7878 (#6261) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia gond nélkül működik eddig 9 alatt is! OTA frissitettem és azt hittem újra el kell játszanom az ADB-s dolgot,viszont megmaradt csak csináltam a fluidon belül egy ki be kapcsolást és minden megy ahogy kell!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6264) Sigma7 válasza gretzky77 (#6253) üzenetére


Sigma7
tag

És neked a névjegyek > névjegy beállítások > megjelenítés-nél ott van, megmaradt a választási lehetőség, hogy melyik név van elől?

(#6265) gretzky77 válasza Sigma7 (#6264) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem! Feljebb írtam,hogy ha angolra teszem akkor ott a menüpont,viszont visszaállítva magyarra nincs! Ez egy csúnya baki azért

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6266) Sigma7 válasza gretzky77 (#6265) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, csúnya... Mint most a névjegyzékem... ;)

(#6267) n.gab válasza gretzky77 (#6265) üzenetére


n.gab
aktív tag

Hívtam délelőtt a szolnoki LG szervizet.
Azt mondta a hölgy, hogy ez ilyen. Szokjam meg.
Lehet majd jön rá frissítés. Meg csináljak egy fr-t. Hátha.
Mondtam neki köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#6268) Mikemend válasza n.gab (#6267) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ennél többet úgysem tud mondani, viszont nem lenne hátrány, ha jelentenék az LG központ felé, mert ki más, ha nem ők? :U

(#6269) Sigma7


Sigma7
tag

Most beszéltem egy korrekt Lg Központi szervízessel és azt mondta, hogy továbbítja az illetékesek felé. Hátha.
Viszont a Pie mintha gyorsabb lenne, és nekem az is új, hogy kiírja csatlakozásnál a bluetooth eszköz töltöttségét százalékosan, egy ablakban. Azért pozitívum is van.

(#6270) South Velen válasza Sigma7 (#6269) üzenetére


South Velen
addikt

Antutu 193.000 Pie alatt, Oreo alatt ez 158.000 volt :))

nem mintha számítanának a szintetikus tesztek, csak érdekességképpen.

mellesleg a 835-nek mindig ennyit illene hoznia

(#6271) SZATA


SZATA
senior tag

Nem arról volt szó, hogy a kilencesben lesz beépített sötét mód?

A névjegyzék javítását.viszont elég gyorsan kiadhatnák alkalmazásfrissítésként.

(#6272) unravel válasza SZATA (#6271) üzenetére


unravel
őstag

High contrast screen
[kép]
Ezaz? 🙃

¯\_(ツ)_/¯

(#6273) unravel válasza SZATA (#6271) üzenetére


unravel
őstag

Miattad véletlenül rataláltam a tripla kopp = zoom fícsőrre és tökre tetszik.

¯\_(ツ)_/¯

(#6274) dSERiES válasza SZATA (#6271) üzenetére


dSERiES
senior tag

A gyári Androidban. Ebben eddig is volt, a témák által. :)

@6272 unravel: jól néz ki

⊿sff⊿

(#6275) fecus válasza n.gab (#6245) üzenetére


fecus
őstag

Külső tárcsázóban megvan a menüpont magyarul is. Én TruePhone-t használok.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6276) n.gab válasza fecus (#6275) üzenetére


n.gab
aktív tag

Előbb próbáltam de nem cseréli fel valamiért.
Nálad működik?

(#6277) fecus válasza n.gab (#6276) üzenetére


fecus
őstag

Igazad van. Megvan, de lesz*ja. És a sorrendezés sem megy . Nem áll át keresztnév szerinti sorrendre meg vissza. Úgy fagyott meg ahogy az előzőn volt.

(#6242) DonMaster: én hiába kattingatok be bármit a hidden menüben az ims alatt nem jelenik meg semmi.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6278) jimmedly válasza unravel (#6272) üzenetére


jimmedly
senior tag

A rendszer/fejlesztőiben van éjszakai mód. Az lenne a sötét téma? Nekem nem reagál a kapcsolgatásra.

[ Szerkesztve ]

(#6279) Balint_ válasza sonkuci (#6257) üzenetére


Balint_
újonc

Szia,
Köszi a tippet, de rezgőben sem oldódik meg a problémám. :F

(#6280) Sigma7 válasza South Velen (#6270) üzenetére


Sigma7
tag

Szép különbség! :)

(#6281) motofi válasza veze (#6248) üzenetére


motofi
aktív tag

Pontosan ez van nálam is Nincs időm jegyzetelgetni. Ez egy nagy kib@szás ha a pie elveszi tőlem. Nekem is azt írták korábban, hogy az ACR nem play áruházas, de letölthető és root nélkül alkalmazható verziója továbbra is hibátlanul fog müködni. De vajon melyik az? Amit most használok az Oreo-on már az sem a play áruházas. Vagy ez a ACR 31.1- unchained továbbra is jó a Pie -on is?

[ Szerkesztve ]

(#6282) johnny500


johnny500
tag

Urak!
Egy bagatel kérdés. PIE frissítés óta nem lehet feketére állítani a 3 vezérlő gombot, így egy sötét téműjú app mint pl spotify tök bénán néz ki mert fekete a telefon eleje is meg az app is csak van közte az a csúnya fehér csík ahol a 3 vezérlő gomb van. Tudtok erre valami megoldást? Nyílván sötét téma megoldja de az már sok nekem. Csak tudnám, hogy egy frissítés miért nem úgy működik, hogy csak plusz dolgokat raknak bele és nem pedig elvesznek valamit cserébe, mert persze kaptunk 8 színt is csak egyik sem fekete :(

(#6283) _Ata_ válasza johnny500 (#6282) üzenetére


_Ata_
tag

Na igen, a sötét témával meg az a baj, hogy pl a gyári átlátszó időjárás widget háttere is fekete lesz ami tök bénán néz ki, és nem lehet variálni :(

(#6284) veze válasza motofi (#6281) üzenetére


veze
őstag

én az Automatic Call Recorder Pro-t használom.( meg lett vásárolva)
Amikor megvettem a V30-at a korábbiról átraktam mindent ( az is LG volt). Aztán kipróbáltam a rögzítést , egy (családtagom próbaképp felhívott) és meglepődve azt tapasztaltam, hogy csak az én beszédem rögzítette rendesen, a hivóé az érthetetlenül halk volt. na pfff... gondoltam. Aztán leszedtem a mentésből áttepitett verziót , és feltettem újra, az elérhető ( megjelent) legujabb verziószámút, és most azzal jó. ( de ugye 8-as androidról beszélek) Úgyhogy én még 1-2-3 évig maradok ennél , és tiltás a frissítésre, mert munkaeszköz is egyben. Majd ha nem az számít hogy használható legyen ez ( számomra) hanem hogy minden mindig a lehető legujjabb legyen , akár az előbbi kárára is, majd akkor feloldom :D

(#6285) DeBe


DeBe
tag

Másnak is belassult a 9.0ával a V30?

2 napja van rajta a frissités, az akkuidő tényleg kiváló lett, de a telefon olyanokat gondolkodik mint anno a G6, teljesen odalett a gördülékenysége

(#6286) gretzky77 válasza DeBe (#6285) üzenetére


gretzky77
veterán

Én nem találkoztam ilyen problémával!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6287) jimmedly válasza DeBe (#6285) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az alkalmazásváltó kiválóan belassult. Megérintem és kétszer annyi idő kell neki mint előtte.

(#6288) DJ. Ru$y válasza DeBe (#6285) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Factory reset volt-e?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6289) jimmedly válasza jimmedly (#6287) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ja és a G6 gyorsabb mint a V30 ha a kettőt egymás mellé teszem. Nem kicsit. A G6 könnyed hatású, a V30 nyögvenyelős.
Reset még nem volt, de ha nem muszály nem is lesz, főleg így h a névjegyzék vezeték-keresztnév választóját is elbaltázták. Remélem azér majd optimalizálódik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6290) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Gyári Pie rendszeren alkalmazás váltás nektek is ilyen "szar" ?

Rendes Androidos Pie rendszerekkel össze se lehet hasonlítani, mechanizmus ugyanaz, de LG gyári rendszeren egyszerűen kb. képtelenség gyorsan visszaváltani előző appra, mert állandóan "túlhúz". Meg egész váltás tiszta laggos, bugos. Animáció se az igazi.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6291) Sigma7 válasza NandorHUN (#6290) üzenetére


Sigma7
tag

Nem. Nálam gyors.

(#6292) unravel válasza NandorHUN (#6290) üzenetére


unravel
őstag

nekem már nem annyira laggol mint update után azonnal.
tipp: lehet a frissítés lepucolt rendszergyorsító cache fájlokat :F

¯\_(ツ)_/¯

(#6293) SZATA


SZATA
senior tag

Nekem is lassabbnak tűnik a taskváltás.
Úgy érzem, kedvesebb a szabad memória.
A pie rendszer többet eszik, úgy látom.

(#6294) NandorHUN válasza unravel (#6292) üzenetére


NandorHUN
addikt

TWRP-vel telepítettem, szóval minden le volt pucolva előtte.

Leginkább az zavar ha új alkalmazást nyitok meg és úgy akarok visszaváltani, mert akkor késik az animáció visszaváltásnál (először a korábban megnyitott appot mutatja, majd utána jön rá, hogy megnyitottam egy újat). Ez nagyon zavar.

Megvárom hátha lesz valami LG OS's based Pie Custom ROM. Ha nem akkor lehet visszaváltok sima Android rendszerre. Kevésbé stabil, de legalább nincs lag és piszokgyors.

Ami még zavar, hogy egyszerűen látszik, hogy nincs elég memória gyári OS alatt: Launchert újrarajzolja kilépésnél. Appokat újranyitja. HAVOC ROM vagy LOS alatt nem volt ilyen, pedig az is Pie.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6295) balii22


balii22
csendes tag

Sziasztok! Próbálta már valaki 9.0 Pie alatt a legfrissebb LG Camera alkalmazást?
https://www.apkmirror.com/apk/lgelectronics/lg-camera/lg-camera-8-0-98-13-release/
Nekem sajna a hátlapi nem működik, pedig elvileg lenne benne porté mód. Előlapival jó.

(#6296) dulu válasza balii22 (#6295) üzenetére


dulu
csendes tag

Megnéztem. Csak az előlapival megy pie alatt is.....

[ Szerkesztve ]

(#6297) gretzky77 válasza balii22 (#6295) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én most kipróbáltam,de a hátsó kamerára át sem vált,tiszta homály és hibával kidob! Na viszont ,hogy tudom az utolsó működő gyári appot visszatelepiteni?

Hü..e voltam, közben rájöttem,hogy kell!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6298) Mikemend válasza dulu (#6296) üzenetére


Mikemend
senior tag

Elég szomorú vagyok emiatt, mert használnám ezt a portré módot a hátlapin (ha már annak jó a minősége), elvileg G6-ban már van ilyen. Úgy gondoltam, a V30-ba is beleteszik a Pie frissítéssel, de akkor mégsem. :( Pedig erre vártam...

(#6299) n.gab válasza gretzky77 (#6297) üzenetére


n.gab
aktív tag

Helló! Leírnád, hogy raktad vissza.
Még nem jöttem rá. :W

(#6300) gretzky77 válasza n.gab (#6299) üzenetére


gretzky77
veterán

Beállítások->általános->alkalmazási formáció ott megkeresed a gyári kamera appot és a jobb felső sarokban van 3 pötty na ott van olyan,hogy frissítések eltávolítása! Így vissza áll a gyári verzióra

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.