Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) gretzky77 válasza dSERiES (#6599) üzenetére


gretzky77
veterán

Az,hogy maradt a szám szerintem nem jelent semmit, attól még reszelhettek rajta! V30 ugye 7-es droiddal indult így a 2 főverzió megvolt,sztem 10 már nem lesz! Mondjuk én a mostani pie-al is elvagyok,semmi gondom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6602) dSERiES válasza gretzky77 (#6601) üzenetére


dSERiES
senior tag

Végül is lehet, hogy más igen.

Apropó, jó, hogy szóba hoztam: ismét jön a Pie minden V30-ra, friss cikk
lefordítva itt

⊿sff⊿

(#6603) MaxxDamage válasza dSERiES (#6602) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azért csak kíváncsi vagyok rá.
Majd írjátok meg milyen lett. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6604) dSERiES válasza MaxxDamage (#6603) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én nem merem :C

Az is kérdés, hogy az első körös frissítőknek felbukkan-e valami új rendszerfrissítés hamarosan, verziószám változás nélkül.

⊿sff⊿

(#6605) MaxxDamage válasza dSERiES (#6604) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én SEA régiós telefont (V30+ DS) használok, majd kiderül mikor jelez, de biztos nem leszek az elsők között. A VoLTE pl. jó lenne ha menne és be lehetne kapcsolni... :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6606) OPiiPO válasza MaxxDamage (#6603) üzenetére


OPiiPO
addikt

V30 nálam zenehallgató másodkészülék, frissítéseket letiltottam egyenlőre - megvárom míg mindenki egyértelműen nyilatkozik a pitéről :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6607) stemplar07 válasza OPiiPO (#6597) üzenetére


stemplar07
őstag

:D már hogyne lehetne

már vagy egy hónapja használom a Pitét a V30-on, a névjegyzék kivételével hibátlanul..

[ Szerkesztve ]

(#6608) gretzky77 válasza OPiiPO (#6606) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem titok mi az elsődleges telefonod?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6609) OPiiPO válasza gretzky77 (#6608) üzenetére


OPiiPO
addikt

a céges egy S10+

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6610) stemplar07 válasza dSERiES (#6592) üzenetére


stemplar07
őstag

a V40 topicban írtam pár mondatot így egy nap után ha érdekel tekintsd majd meg .

(#6611) gretzky77 válasza dSERiES (#6602) üzenetére


gretzky77
veterán

Kíváncsi leszek,hogy pl nekem már pie van fent ilyen esetben is fog jelezni vajon,hogy van frissítés? Semmi bajom nincs amúgy vele,de ha csiszoltak még rajta az csak jó! Hogy fogom tudni vajon megnézni,hogy amit újra kiadnak az más e mint ami nekem van? Remélem nem kell visszamenni 8ra és onnan újból Pie

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6612) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#6611) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem valószínű. LG-t ismerve a visszahívott FW betűjelét már nem használják, szóval, ha az egy B-s szoftver volt, akkor ugyanabban a régióban az legfeljebb C-s lehet, amire elvileg jeleznie is kell ugye.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6613) gretzky77 válasza DJ. Ru$y (#6612) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi akkor majd meglátjuk!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6614) DonMaster válasza dSERiES (#6604) üzenetére


DonMaster
addikt

nagyon remélem, hogy igen. mert első körös bugos halmaz :D

remélem hogy nem v30b lesz hanem inkább már v30c a veziozás és igy többek között én is tudom a jo-ra updatelni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6615) DonMaster válasza MaxxDamage (#6605) üzenetére


DonMaster
addikt

VoLTE már a v30b szar verziosban is benne volt mint azt írtam, látta meg minden, csak aktiválni nem lehetett mert bugos lett a szoft.
remélem azt a csuszkás kapcsolót megoldották .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6616) bakosarpi válasza DonMaster (#6615) üzenetére


bakosarpi
tag

Sziasztok, kinn van a 30s dual simes-re, csak nem tudom felrakni sajnos egyelőre. Sima upgrade-el nem engedi, pedig gyalulni nem szeretném... Valakinek tipp? Esetleg fota upgrade? Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6617) MaxxDamage válasza DonMaster (#6615) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, tudjuk. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6618) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!
Benéztem ide, örömmel látom, hogy lehet van valami új Pie, bár nem jelez sajnos a telefon.
Pie előtt imádtam, de nagyon vártam a Pie-t is. Azóta botrányos, lassú, RAM kezelés borzalmas, szinte mindig bezárogatja az alkalmazásaim, pl. youtube ujratolt, Spotify random bezarodik bongeszes kozben meg ilyenek..
Ha van tapasztalat az ujrol ilyen tekintetben, kerlek osszatok meg. Ha nincs, akkor lehet megy vissza egy szabad estén az Oreo. Lehet valahogy force-olni az OTA frissitest?
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6619) gretzky77 válasza korpicschess (#6618) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia!
Vannak infók újabb Pie-ról viszont sztem ide még senkihez nem ért el! Nekem ellenben az első Pie-al sincs gondom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6620) dSERiES válasza korpicschess (#6618) üzenetére


dSERiES
senior tag

Szia,

Inkább 'régi-új' Pie van :) az LG a frissítés visszavonása után elkezdte azt újra kiadni, de ugyanazzal a verziószámmal, mint a régi (rossz? bár sokaknak azzal sincs gondjuk) volt: V30B.
Amikor te frissítettél, gyári adatok visszaállítását csináltál?

⊿sff⊿

(#6621) gretzky77 válasza dSERiES (#6620) üzenetére


gretzky77
veterán

Ugyanazzal a verziószámmal adja ki? Honnan az infó?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6622) dSERiES válasza gretzky77 (#6621) üzenetére


dSERiES
senior tag

Egyébként tényleg lehet hülyeséget mondtam, a H930DS-nek V30B jött (és én más verziót nem láttam, ebből gondoltam), de pár helyen már felbukkant a H930-nak a V30C (1, 2) verziója, úgyhogy tényleg ez lehet a javított pite a szeptemberi biztonsági frissítéssel együtt. :))

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#6623) joco1977


joco1977
tag

A régi Pie gyári romon a memóriakezelést javítja a Settings> Restart & Reset> Reset App Preferences parancs kiadása is, nálam legalábbis a gyári Pie rom feltelepítése, majd belakása után ezzel a beállítással nincs gond a rendszerrel.

(#6624) RetepNyaraB válasza dSERiES (#6622) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Európai, globál romos V30 szerintem kb. sohanapján kapja ezt meg :(((
Épp tegnap csekkoltam. Mondjuk nem alszom rosszul miatta, csak a szokásos LG töketlenkedés a felhasználók kárára.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6625) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6624) üzenetére


gretzky77
veterán

Miért ne kapná meg?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6626) bakosarpi válasza gretzky77 (#6625) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem sikerült feltenne upgrade-el lg up-al a dual simesre kiadott 30s. Ezen már a névjegyzéken kívűl minden javítva lett. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6627) gretzky77 válasza bakosarpi (#6626) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi a gond a névjegyzékkel? Nekem EU-s V30 van

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6628) DonMaster válasza bakosarpi (#6626) üzenetére


DonMaster
addikt

és a szeptemberi 9.0-nál már lehet kapcsolni a VoLTE-t?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6629) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6625) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mert az európai V20-nak is szartak a fejére. Szerintem szép hagyomány :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6630) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6629) üzenetére


gretzky77
veterán

Az EU V30 már kapott pie-t csak visszavonták, úgyhogy ha valóban javítanak rajta akkor sztem biztos kiadják a javítottat is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6631) DonMaster válasza gretzky77 (#6630) üzenetére


DonMaster
addikt

kifogják, bár mindenhol még az aug v30b verzio van fent, egyedül az olasz v30c van kint nem tudom, hogy azt a kdz-t megéri-e feltenni,
a bugok és a VoLTE ha megy akkor végre egy jo frissités amit javitottak

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6632) korpicschess válasza joco1977 (#6623) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi, ez kicsit segített úgy érzem! Egyébként nem csináltam factory resetet. Meg lehet csinálni jóra is egy OTA frissítést, adtam egy esélyt.
Persze ennek az lett az eredménye, hogy elkezdtem nézegetni más telókat.
Viszont (!) most újra látom a fényt, hogy jó lesz ez... Csak lusta vagyok a factory resethez.
Köszi mindenkinek a hozzászólását!

V30B-m van julius 1es patchel amugy, kb. frissitettem amint kijott.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6633) papabear73


papabear73
csendes tag

Én most tettem fel a V30-ra, LG Bridge segítségével, OTA nem találta. Nekem LG H930DS típus van.
Az update után az Android verzió 9, a security patch szeptember 1, a software verzió: V30s-HKG-XX lett.
VoLTE beállítást sehol nem találok, ötlet?
Telekomos SIM van benne.

Papabear

(#6634) DonMaster válasza papabear73 (#6633) üzenetére


DonMaster
addikt

telekomnál aktiválva van?
ha igen akkor tárcsázó: *#*#4636#*#*
és ott a VoLTE provisioned csuszka elhuzható? ha igen akkor megy ha nem akkor ...... :o

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6635) papabear73 válasza DonMaster (#6634) üzenetére


papabear73
csendes tag

Köszi. Nem jártam még itt, de megnéztem, ez fogad:
[kép]
A kapcsoló szürke, nem állítható. Telekomnál rá kell kérdeznem, céges a kártya...
itt pedig az about:
[kép]
Nekem nagyon tetszik az új felület, az új tapizós kezelés alul (bár ezt külön kellett beállítani).
Eddig egy furcsaság van, a beállítások között bármit beállítok, a vissza gombra 1 sec késéssel reagál, úgy megy vissza a fő beállítások közé.

[ Szerkesztve ]

Papabear

(#6636) sonkuci


sonkuci
tag

Tiszteletem az uraknak.

Volt valakinek olyan gondja Pie frissités után, hogy ha hivnak nem hallani kb semmit? A hangerő kb nullán van, hiába veszem fel maxra, semmi (kb mintha suttognának), kihangosítva "jó", akkor hallom, bár úgy is marha halk, de nyilván az nem járható út.
Valakinek valami ötlet erre? :(( :F

(#6637) korpicschess válasza sonkuci (#6636) üzenetére


korpicschess
veterán

1x csinált nekem ilyet, hogy nem hallottam a másikat (mondjuk én akkor egyáltalán nem, kicsit sem). Aztán akkor fülhallgatót bedugtam, azzal jó volt, utána nem volt probléma. Indítsd újra. Valószínű valami bug.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6638) sonkuci válasza korpicschess (#6637) üzenetére


sonkuci
tag

újrainditás pipa, kikapcs, bekapcs, semmi eredménye.
eddig nem tünt fel vagy nem tudom, konkrétan az utóbbi egy hétben jelentkezett ez a gond, és eléggé zavar.
a fülhallgatós dolgot még majd lehet kipróbálom, hátha..

[ Szerkesztve ]

(#6639) dSERiES válasza sonkuci (#6638) üzenetére


dSERiES
senior tag

Lehet csak kosz ment a jack csatiba, nem?
(úgy érzékeli mintha lenne bele dugva vmi. és arra akar hangot adni)
csak 1 tipp

⊿sff⊿

(#6640) sonkuci válasza dSERiES (#6639) üzenetére


sonkuci
tag

kifújkáltam a jacket is, nem jött ki belőle portigris és nem is látom lenne benne bármi :O

(#6641) gretzky77 válasza dSERiES (#6639) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha úgy érzékelné akkor nem halk lenne, hanem nem hallana semmit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6642) papabear73 válasza sonkuci (#6636) üzenetére


papabear73
csendes tag

Én ma elég sokat telefonáltam, ilyen jelenség nem fordult elő.

Papabear

(#6643) hetn


hetn
tag

Android 9 alatt működik a hívás rögzítés (H930DS) ?

(#6644) motofi válasza hetn (#6643) üzenetére


motofi
aktív tag

Jó kérdés. Elvileg nem. Ezidáig ezért nem mertem frissíteni. Én is várom a tapasztalatokat. Valaki azt írta, hogy az ACR működött csak nem írja ki a nevet rögzítéskor vagy valami hasonló.....

(#6645) hetn válasza motofi (#6644) üzenetére


hetn
tag

Nem bírtam ki, feltettem a Pie-t (V30s-HKG-XX, készüléket nem nyitottam, nincs root), nem volt egyszerű megtanítani magyarul, de ez is összeállt :C
Hívás rögzítés:
ACR Unchained 32.7 Pro működik, felveszi mindkét felet (VoiceCommunication és 20dB erősítés beállítása után). Nekem a neveket is odaírja úgy ahogy kell.
A névjegyekről:
Nem kever össze semmit. Ha a névjegy szerkesztés üzemmódban a Vezetéknévhez került a vezetéknév és a Keresztnévhez van beírva a keresztnév, teljesen jól rakja sorrendbe. (nekem is eltartott egy ideig amíg rendbetettem a névjegyeimet)
Eddig hibát nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#6646) David3 válasza hetn (#6645) üzenetére


David3
őstag

Kedvet kaptam hozzá én is, sajnos nekem valami közel-keleti régióm van, nem tartom valószínűleg, hogy magától (OTA) felajánlaná a frissítést... úgyhogy kézzel kell megcsinálnom...

Akadozást nem vettél észre?

(#6647) hetn válasza David3 (#6646) üzenetére


hetn
tag

- De. Pl Beállítások - Alkalmazások és Értesítések - Alkalmazások. Amíg egyszer össze nem gyűjti az adatokat addig van akadozás, utána már ok minden. Ilyen jellegű menüpontok hasonlóan viselkednek. Mivel félévente egyszer nyitom meg, nem érdekel. Azok a programok amiket használok, gond és akadás nélkül futnak.
- Nekem frissítést csak az LGBridge (HKG regio :) ) talált. Teljes törlés, nem alkalmazom az automatikus visszaállítást, újra telepítek mindent

(#6648) ruan


ruan
tag

Kamera app-ban
A night mode előjön ha úgy érzi hogy sötét van, de belehet kapcsolni manuálisan is?
Módok között nem találtam...

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6649) Mikemend válasza ruan (#6648) üzenetére


Mikemend
senior tag

Szerintem nem lehet. Engem is érdekelt volna, de nem találtam rá módot, hogy kézzel is bekapcsoljam, plusz csak a normál kamerára működik, a telére nem. Érdekelt volna, hogy esetleg API-n keresztül is el lehetne-e érni ezt a lehetőséget, mert nekem nagyon bejött, de sajnos tényleg csak automata, úgy tűnik :(

(#6650) gretzky77 válasza Mikemend (#6649) üzenetére


gretzky77
veterán

Világos módra gondoltok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.