Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) RetepNyaraB válasza MaxxDamage (#6750) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én először IMAK-ot vettem jó drágán, amely két nap után elpattant (fent, a frontkamera sarkánál), aztán még többször. Úgy, hogy kifejezetten vigyázok a telefonra (nem úgy, ahogy szoktam ;] ). Most rendeltem olcsó fost Aliról hármat is és azok fognak felmenni. Én nem találkoztam még olyan full cover üveggel, ami vállalható minőségű lenne strapabíróság és szivárványosodás szempontból, úgyhogy vagy csupaszon és hímestojásként, vagy bármelyik olcsó kínai megteszi. De bárkinek van menő alternatívája, nyitott vagyok én is!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6752) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6751) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Lényegében ez az allis tökéletes és olcsó. Csak úgy nem pattanik el meg hasonlók. Leeséskor reped (nem törik szilánkosra, stb..) akkor rendelek megint több darabot és még egy darabig elég. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6753) David3 válasza MaxxDamage (#6750) üzenetére


David3
őstag

Enyémen is ilyen repedések voltak körbe mindenhol, illetve az előlapi kamera és a szenzorok környékén vált el maga az üvegfólia, ami már zavarta napos időben a "kilátást". 9H erősségű van most nekem van, LG szervizben tették rá... máshol ahol kérdeztem (úgy 6-7 helyen), sehol nem volt. Úgyhogy én egyelőre örülök annak, hogy még egyáltalán kapni rá. 2500-3000 Ft környékén volt azt hiszem (felrakással együtt).

(#6754) RetepNyaraB válasza David3 (#6753) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nyilván, ha hirtelen kell. Egyébként magyar webshopban rendszeresen lehet többfélét kapni, Kínáról nem beszélve, töredék áron. Nem is értem...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6755) MaxxDamage válasza David3 (#6753) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erről vélemény? [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6756) korpicschess


korpicschess
veterán

Én nekem a második olcsó üveg van fent, ez egyáltalán nem szivárványos, az első sem lett, vagy elmúlt kis idővel. Felrakni igazából eléggé egyszerű. Sajnos a sarkoknál nagyon hamar porosodik, és olyan vastag, hogy szerintem a képminőségen is sokat ront.
Valamit valamiért...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6757) Mikemend válasza MaxxDamage (#6750) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor megmondom én a tutit! Nem üveg kell rá, hanem Clearplex. Anno tettem fel üveget, buborékos lett, boltban két próbálkozás után inkább karcmentesítőt ajánlottak, aztán rendeltem én is 3D-st, az olajfoltos lett, meg körbe beporosodott.
Na ekkor olvastam arról, hogy a Huaweii mobilok hajtott kijelzőjére Clearplexet tettek, és tényleg tuti. Media Marktban, az Okospultnál oldalanként (előlep és hátlap külön) fóliázása 6000 Ft/db. Na mondom, erre befizetek, miután megnéztem pár videót, mert a visszajelzések jók voltak.
Felrakattam előre és hátra is, bár hátra luxus, mert csak a hátlapot védi a karcolásoktól, lencsét nem, sem elől, sem hátul. Viszont tényleg jó, nem porosodik, szinte a peremig tart, és tokban hordom. Mivel fólia, ezért picit zselés tapintású, de meg lehet szokni.
Szóval érdemes üveg helyett kipróbálni, helyben vágják le, és teszik fel. A művelet negyed óra, majd negyed óra előszáradás. Utána egy napig ne tedd tokba sem, csíkos lesz még, de másnapra, 24 órával később már se buborék, se csík, szuperül rásimul.
A Clearplexet használják autók szélvédő védelmére is, felpattanó kavicsok ellen is, és állítólag hő hatására (hajszárító) meggyógyítja magát.
Tok ezután is kell a telefonra, mert a fólia csak az üveget védi, a széleket nem, tehát ha sarokra esik, akkor csak a szerencsén múlik a védelem.

(#6758) MaxxDamage válasza Mikemend (#6757) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, de maradok a 3D üvegnél.
Lényegében bevált. Ha le is esik és nem a kijelző törik...az már egy jó pont! :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6759) DeBe válasza Mikemend (#6757) üzenetére


DeBe
tag

Szerintem itt a legtöbbet a törés miatt tesznek rá üveget, attól meg ezek a kenőcsök meg fóliák nem védenek.
Ami azt illeti én meguntam egy éve hogy minden üveg feljön a szélén ezért nincs azóta semmi rajta és egy karcolás sincs a kijelzőn még mindig.

(#6760) Mikemend válasza MaxxDamage (#6758) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mielőtt felrakattam a fóliát, megnéztem pár videót és töréstesztet. Volt, aki kalapáccsal ütötte, más fejmagasságból ejtette pofára a telefont, a kijelzőnek nem lett baja. Úgyhogy nekem ennyi elég volt, a fólia puhaságával nincs bajom. Szóval nálam eddig ez jött be, habár korábban én is az üvegeket szerettem.

(#6761) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Meggyöttek a kínaji üvegek. Egyet feltettem, az imak jobb (de nem is ennyibe került). Többi megy apróra asszem.
Mától egy zokniban tartom a telefont, befejeztem az üveglapos bohóckodást... :N

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6762) SZATA


SZATA
senior tag

Milyen minőségibb, vagy jó ár-érték arányú hátlap tokot ajánlanátok a telefonra?
Gondolkoztam Voia-ban, de abból most nincs navy blue.

Fél-egy éve az volt a mondás, hogy egyik üvegfólia sem jó a készülékre? Most akkor mégis van olyan, ami használható, nem porosodik a széle, nem rontja a kijelző minőségét?

(#6763) Mikemend válasza SZATA (#6762) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mint lejjebb írtam, nekem az üveg helyett a Clearplex fólia jött be. Páromét is lecseréltük. Ez nem porosodik, nem foltosodik, ütésálló, memóriás. MediaMarktban teszik fel hatezerért per oldal.

(#6764) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Sziasztok.
Kb 2 hete van fent a 9-es android a V30-on. Nekem kicsit olyan mintha gyorsabban merülne mint előtte Oreón. Másnak is feltűnt ez, vagy csak én képzelődöm? :D
Egyébként a rendszer eddig tökéletes, nem találkoztam eddig hibával.

[ Szerkesztve ]

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#6765) Rerrietllub válasza SZATA (#6762) üzenetére


Rerrietllub
tag

Nekem fekete színű Nillkin frosted shield tok van a telefonon. Ebay-ről rendeltem, azt hiszem nem volt 2e Ft szállítással. Nekem több telefonomon is ez teljesített már szolgálatot, én elégedett vagyok vele.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#6766) ruan válasza Mikemend (#6757) üzenetére


ruan
tag

Köszi az infot,
pont ilyesmit kerestem, hogy sima átlátszó fólia előre-hátra és kész, imádom hogy vékony a teló, és ezt a legtöbb tok elrontja, bár jelenleg ilyen [vékony tok] van rajta, és elégedett vagyok vele, semmi negatívum.

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6767) Mikemend válasza ruan (#6766) üzenetére


Mikemend
senior tag

Páromnak és nekem is van ilyen szilikonos tokja, de ha hátulra is teszel fóliát, "vízfoltosan" egymáshoz tapadnak, de engem nem zavar. Párom telefonjára hátulra nem tettünk fóliát, mert a srác mondta, hogy megvédi a tok és a telefon közé eső portól és a karcoktól, de a páromé ezüst hátlapos, azon csak nem látszik meg úgy, mint a kéken. Másrészt a sarkokat és a széleket nem védi a fólia, de pofára esést, salakon meghúzást elvileg bírja :)

(#6768) RetepNyaraB válasza Rerrietllub (#6764) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem egykutya. Amikor valami rosszabb, ott szinte biztosan az aktuális google frissítésen basztak el valamit.
Szinte mindig megvan a két nap (40 óra, vagy plusz alvás, ahogy kijön), 4 óra kijelző, de ebben van némi navigáció és tidal master kékfogról, időnként több óra.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6769) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6768) üzenetére


gretzky77
veterán

A tidal master kékfogról gondolom bluetooth fejest jelent!? Megkérdezhetem milyen fejes, mert mastert hallgatni bluetooth fejessel sztem felesleges.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6770) bakosarpi válasza gretzky77 (#6769) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem egy sony mdr 1000x-em van, de csak zsinóron tudja a mastert. Vezeték nélkül csak ldac(990kb), amit ugye elvileg csak a sony tud, de az is nagyon jó! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#6771) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6769) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valószínűleg mint a felettem levő kollega. Egy xm3 sony. Csak egyszerűség kedvéért írtam mastert, mert ugyanaz az előfizetés, mint a hifi (ha jól csalódom). Ldac jó esetben átviszi a mastert, de azt nem állítom, hogy hallanám a különbséget. Az SBC és aptxhd/ldac (legalább 660kbit/s viszont jól demonstrálható. Ez a kékfog már nem az a kékfog. Én befejeztem a kábellel erőlködést és bogozást telefonon.
Egyébként az egész mai felvétel készítési trend úgyis arra mutat, hogy mp3 minőségnél jobbat nem kell erőltetni. Agyonszűrőzött, limiterezett, dinamikát hírből sem ismerő "digital remastered" szutykok vég nélkül; tisztelet a kivételnek - főleg olyan remek felvételekre gondolok, amelyek még az analóg érában készültek és/vagy bakelitre. A többinek mindegy, hány biten és hercen tolják, ugyanolyan trágya marad.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6772) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Csak valaki kérdezte a pitét.
Ilyesmi. Ebben most nem volt navi és otthon rohadtam betegen, tehát mobilnet se sok:

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6773) Midway


Midway
senior tag

Felrakta már valaki a 3030q frissítést?

(#6774) dajkapeter válasza Midway (#6773) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ez engem is érdekelne, legalább is tapasztalat szempontjából.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6775) RetepNyaraB válasza Midway (#6773) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez frissebb, mint a 30q? A telefon nem dob fel semmit, Bridge kapcsolaton még nem néztem meg.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6776) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6775) üzenetére


gretzky77
veterán

A 30q az utolsó javított pite csak a kolléga sztem duplán írta a 30-at

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6777) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6775) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem ha jól néztem C-s verzió van, ami elérhető (New OS System) Update LGBridgen.
V30+ DS telefonra.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6778) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#6777) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Régiónként eltér a betűjelezés. Attól még lehet ugyanaz a rendszerverzió sőt még a biztonsági patch dátuma is megegyezhet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6779) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#6778) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lassal 1 hónappal ezelőtti kiadás. :K
Sok infó nincs róla [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6780) ETiborough válasza MaxxDamage (#6779) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Szia! A telefonodnak mi a régió kódja? Az enyém ARE, dualsimes és nincs elérhető frissítés.
Más kérdés. Ha Chrome-ban néztek beágyazott youtube videót teljes képernyőn másnál is megáll egy pillanatra és fekete marad a kép, vagy ez egyedi probléma?

(#6781) MaxxDamage válasza ETiborough (#6780) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

SEA region
Semmi gondom vele, 128GB a belső tárhelye + 512GB mSD [link] kártya van benne

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6782) David3 válasza ETiborough (#6780) üzenetére


David3
őstag

Nekem is ez az arab régiós DS telefonom van, csak én valami európai szoftvert tettem rá, szintúgy nincs még frissítés... mondjuk még nem is hiányzik, elvagyok 8.0-án.

(#6783) RetepNyaraB válasza ETiborough (#6780) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Linkeljél valamit, ahol konkrét probléma van és rákattintok :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6784) ETiborough válasza RetepNyaraB (#6783) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Bármelyik oldal ahova be van ágyazva egy youtube videó. Például: [link]

(#6785) ETiborough válasza David3 (#6782) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Nekem se hiányzik annyira, de egy próbát tennék. Fura hogy erre még nem jött frissítés. Az Emirátusokban szerintem már nem frissítgetnek, hanem vesznek új telefont. :D

(#6786) RetepNyaraB válasza ETiborough (#6784) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aha, szöveg megy, kép egy másodpercre eltűnik. Szerintem ennyi kell a kártyának, hogy teljes képernyőre váltáskor összeszedje magát, betöltse a puffert, ilyesmi.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6787) David3 válasza ETiborough (#6785) üzenetére


David3
őstag

Annyira nem hiányzik, hogy most van egy kis szabadidőm, azt hiszem feldobom ezt, meglátjuk milyen lesz. :) Feltéve, ha találnék belőle DS verziót, bár a leírás szerint felmegy rá.

H93030q

[ Szerkesztve ]

(#6788) Midway válasza RetepNyaraB (#6775) üzenetére


Midway
senior tag

Ugyan az, csak a bridge így írja.

(#6789) RetepNyaraB válasza Midway (#6788) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az van fent egy ideje.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6790) ETiborough válasza David3 (#6787) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Szerintem az nem dualsimesre való.

(#6791) korpicschess


korpicschess
veterán

Nekem a 30q nagyon jól működik, gyors, nem merül egyáltalán jobban (olyan 5 óra SOT-om van).
Mikor jön az Android 10?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6792) dajkapeter válasza korpicschess (#6791) üzenetére


dajkapeter
senior tag

V30-ra valszeg soha. 7-tel jött ki, megkapta a 8-at, majd most a 9-et. Meg van a 2 "főverzió" támogatás... Az LG ennyit tud sajnos nyújtani.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6793) gretzky77 válasza dajkapeter (#6792) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem csak az LG nyújt ennyit a nagy többség 2 főverziót ad sajnos!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6794) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Sziasztok!
Én a tidalt használókat kérdezném,hogy lehet felvenni róla?
Ha szeretnék kéri,hogy párosítcsam az eszközt de hiába kapcsolom be a beállításokban nem változik semmi.

(#6795) OPiiPO válasza Tobiás (#6794) üzenetére


OPiiPO
addikt

helyesen: párosítsam

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6796) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Köszi sokat segítettél!
Csak így tovább nyelvész doki.

(#6797) RetepNyaraB válasza Tobiás (#6794) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mindenesetre nem igazán értem. Letölteni akarsz róla? Nem jó az offline mód? Arra csak sok pénzért vannak alkalmazások, fél legális módban (meg egyéb, teljesen illegális módon, amit nem részletezünk ugye). Vagy nem kapcsolódik a fiókod? Kicsit pontosabban fogalmazz, kérlek.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6798) OPiiPO válasza Tobiás (#6794) üzenetére


OPiiPO
addikt

Mivel akarod párosítani és mit jelent nálad hogy felvenni róla?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6799) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Igazatok van így tényleg nem érthető,és pont az a problémám amit írtok az ofline mód nem működik.

(#6800) Tobiás


Tobiás
csendes tag

De már nem fontos köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.