Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Midway


Midway
senior tag

Miért lehet , hogy az óra widgeten megáll az óra??

(#6802) David3 válasza Midway (#6801) üzenetére


David3
őstag

Próbáld meg a telefont újraindítani... ha nem segít, vedd le a képernyőről a widgetet, majd rakd ki újra.

(#6803) Midway válasza David3 (#6802) üzenetére


Midway
senior tag

Ha valamit megnyitok , utána már mutatja rendesen.
Ez valami bug lesz.

(#6804) David3 válasza Midway (#6803) üzenetére


David3
őstag

Ha elfogadsz egy tanácsot, használd a gyári widgetet. Tud időjárást is, van belőle több kiosztás is.

(#6805) DJ. Ru$y válasza Midway (#6803) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez gyári widget? Ha nem gyári, akkor simán lehet, hogy nem tartja memóriában, és "leállítja" a mögötte lévő szoftvert így az utolsó idő marad ott.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6806) Midway válasza DJ. Ru$y (#6805) üzenetére


Midway
senior tag

Nem gyári. Teljesen igazad van, biztos az történt amit írtál. Le is töröltem.
Kerestem egy másikat az színes és jól működik.

David3 A gyári nem teszik , kevés a személyre szabhatóság benne.

(#6807) David3 válasza Midway (#6806) üzenetére


David3
őstag

Jogos, ezzel együtt kell élni. Én a gyárit használom, átlátszóként szinte észre se veszed...

(#6808) korpicschess


korpicschess
veterán

Viszonylag friss verziójú Gcam, 30q-n megy nálam szuperül, bár nem teszteltem teljes körűen:
[link]
A 30q is az első Pie után így hosszabb távon nagy megváltás, nem is tudom mit műveltek az első verzióval, akkor megfordult a fejemben, hogy lecserélem a telefont... Viszont ez most szerencsére frankó. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6809) RetepNyaraB válasza korpicschess (#6808) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na, ez tök jó,köszi! Felpróbáljuk. A mostani pont a szelfikamerán vérzik el, használhatatlan a színegyensúlya. Mingyá fel is hegesztem :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6810) RetepNyaraB válasza korpicschess (#6808) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Felnyomtam, ezen rendben van a frontkamera és megy a "mozgókép" effekt is végre.
Én viszont nem találtam benne széleslátószögű váltást, Te igen?
Azt eddig csak a cstark verziókban láttam és rendben is ment, de ott meg nincs night sight, vagy motion picture. Az egykamerás portok hajlamosak nekem megzavarodni, átvált széleslátóra magától és ott is marad, aztán belassul, aztán fekete kép és deinstall :O
Remélem ez nem lesz ilyen.

Betöltöttem az ajánlott konfigot az xml-ből, megjött a dupla kamera. Zsírkirályság!

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6811) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Erre a hibaüzenetre van valakinek megoldása?

Error: 081000302, Please use latest DLL
LAF Protocol version is not match DLL = 122857768
Device = 235405344

Annyit történt, hogy LG UP-pal felraktam a SEA régiós szoftvert, de nincs benne magyar nyelv. Próbáltam volna egy másik régióval, hátha abban van... de most egyet se enged felrakni, mert hibaüzenettel állandóan leáll a frissítés. : ( Ötlet valakinek?

(#6812) David3 válasza David3 (#6811) üzenetére


David3
őstag

Na, közben sikerült megoldani a hibát, Uppercut-tal... szóval tud valaki olyan dual sim-es szoftvert, amiben tutira van magyar nyelv?

(#6813) RetepNyaraB válasza David3 (#6812) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

V20-as topikban volt egy magyarító app, most nem ugrik be a neve, de megtalálod. Néhány adb parancs segítségével bármire felhegeszted a magyart; gondolom erre is.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6814) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6813) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kedves fórumtársnak volt is írása, hasznos lehet akár V30-hoz is.
Én is anno így csináltam V20 esetén :K
[link]

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6815) RetepNyaraB válasza MaxxDamage (#6814) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na épp ezt kerestem, de eltűnt a V20 topikösszefoglaló.
Kiegészítés
[whenair blog]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6816) David3 válasza RetepNyaraB (#6815) üzenetére


David3
őstag

Köszi srácok a válaszokat, időközben rápróbáltam a magyar V30q szoftvert, ami elvileg nem is DS verzióhoz való, de érdekes módon látja a SIM2-t is, úgyhogy vígan elviszi... eddig rendben van, egész gyors a rendszer...

(#6817) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6815) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én tudtam hol keressem ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6818) David3 válasza MaxxDamage (#6817) üzenetére


David3
őstag

Zárójelben megjegyezném, hogy nem lenne rossz, ha lenne ilyen összegző, ahol a legfontosabb leírások megtalálhatók. Bár tudom, hogy nehéz olyat találni, aki összeszedné ezeket, nem kis idő ez...

(#6819) MaxxDamage válasza David3 (#6818) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az nem kevés idő és munka lenne :(

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6820) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Megtört egy v30 a családban. Tudunk bármit is azokról a kijelzőkről amik ~37ezerben lennének ebay-ről? (keretestől) Gondolkozunk rajta.. Köszi!

(#6821) dulu válasza Tibor7878 (#6820) üzenetére


dulu
csendes tag

Tudomásom szerint még az LG szervizben sem mindíg használnak eredeti, :R :R gyártótól származó kijelzőt. Ennek fényében gondold végig a cserekijelző megér-e ekkora összeget, illetve ha megvan, akkor magadnak kell cserélned mert ritka, hogy kicserélje még egy sufnis is, ha nem az Őáltala rendelt alkatrészt szereli be... :R

(#6822) Tibor7878 válasza dulu (#6821) üzenetére


Tibor7878
tag

Az komoly.. Hát a cserét megoldjuk.A minőségétől félek igen :) Még annó g2-re igen silány ips kijelzők voltak kínából :)

(#6823) unravel


unravel
őstag

Ti melyik billenytűzetet használjátok?

Én most váltottam Swiftkeyről Gboardra (az Android topikban volt most téma). Tök fura de mint ha gyorsabb lenne a rendszer. Korábban jelezte is a Smart Doctor, hogy a Swiftkey sokat fogyaszt.

És a Gboard okosabban ragoz.

A gyári LG billentyűzetet nem ismerem.

¯\_(ツ)_/¯

(#6824) RetepNyaraB válasza unravel (#6823) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem a swiftkey mindig jobb volt, mint a gboard. Sokkal. Viszont pite óta a gyárit pörgetem, amelynek a szójavítása elég fapados, viszont stabil (ami a swiftkeyről az utóbbi pár évben nem feltétlenül mondható el) és korrekt. Guglira tuti nem bízok önszántamból semmit; elég az, amit lehúznak maguktól:P
A smartdoctor meg gyökér; több ízben alkalmatlankodik itt is, hüyeségeket beszélve. Nem nagyon érdemes foglalkozni vele szerintem.
Néha csinálok benne cache törlést és kivétel nélkül megzavarodik ez-az tőle, restart után is.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6825) fecus válasza Tibor7878 (#6822) üzenetére


fecus
őstag

Ha belevágsz, írnál a tapasztalatodról? Az enyémen egy kis félköríves repedés lett. Használható, de ki tudja mit hoz a jövő. ("máma már nem hasad tovább...")

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6826) Brett001 válasza unravel (#6823) üzenetére


Brett001
aktív tag

Én az AnySoftKeyboardot használom kezdetek óta. Erősen ajánlott! :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6827) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Még 70% [kép] :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6828) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Hogy áll az Android 9-es mizéria? Visszaolvasva azt látom, hogy kijött, majd visszavonták, azóta van valami fejlemény?

[ Szerkesztve ]

(#6829) gretzky77 válasza AeSDé Team (#6828) üzenetére


gretzky77
veterán

Már kint van a javított pite!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6830) Mikemend válasza gretzky77 (#6829) üzenetére


Mikemend
senior tag

Lehet, hogy megvárom vele az utolsó verziót, mert az a névjegy-mizéria nem hagy nyugodni, hogy a magyar nyelvnél elszúrták. :U
Azon kívül nézegettem a tapasztalatokat alább, és egyelőre nem látom értelmét váltani, mert miben tudna többet, ami jó lenne? Kamera szolgáltatásokat vártam, hogy bővülnek, de semmi... Például a hátsó kamerákra jó lett volna egy Portré mód, mert most csak a szelfikamerán van.

(#6831) n.gab válasza Mikemend (#6830) üzenetére


n.gab
aktív tag

A neveknél ha mindent a megfelelő helyre írsz akkor jól működik. Vezetéknév a vezetéknévhez, keresztnév a keresztnévhez. Elég sokáig tartott helyre rakni de így jó.

(#6832) Mikemend válasza n.gab (#6831) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nálam még bejátszik az is, hogy a MyPhoneExplorert használom névjegyszinkronizációra, ahol duplikáltan, sőt, néha 3-4x-esen is szerepel egy névjegy, hála a sok költözésnek, szóval ha baromira unatkozom, megcsinálom :U :D

(#6833) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6832) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondjuk a google néhány kattintásból kigyomlálja a többszörös névjegyeket, nem? Aztán használhatod tovább a más alkalmazást.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6834) dSERiES


dSERiES
senior tag

Az akkuidő kb. ugyanolyan maradt az új Pie-on mint Oreo-n volt, vagy romlott?

⊿sff⊿

(#6835) RetepNyaraB válasza dSERiES (#6834) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Semmiképp nem romlott.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6836) RSteve


RSteve
tag

V20f-AME-XX verziójú dual V30-am van, áprilisi biztonsági javítással, és az LG Bridge sem talál semmi frissítést.

Ez így frankó? Nincs legalább frissebb biztonsági javítás? Az Android verzió is csak 8.0.0.

(#6837) MaxxDamage válasza RSteve (#6836) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez van [link] (ezt jelezte Bridge), de nem Updateltem. :N

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6838) Mikemend válasza RetepNyaraB (#6833) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ez a gyomlálás érdekelne, mert a telefonon is már többfelé jegyzi: hol memória, hol gugli fiók, és hiába van szinkronizálva, összevonva, azért szerintem tuti vannak duplikátumok.

(#6839) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6838) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Összevonáson kívül én sem tudok mást. A memóriában sosem tartok semmit, menjen a felhőbe és ott merge. Az bekavarhat valóban, ha névjegyek különféle neveken szerepelnek (pl kereszt -és vezetéknév cserebere). Ott lehet, hogy csak a manuális rendbetétel segít :(

(#6836) RSteve@ David3 pár poszttal feljebb rápakolta a sajátjára LgUp-pal a pite single sim verziót és remekül fut a DS-en is.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6840) AeSDé Team válasza gretzky77 (#6829) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, nekem sajnos még nem írja ki sem OTA-n, sem LG Bridge-en :( És korábban sem írta ki soha.

(#6841) SZATA


SZATA
senior tag

Tudnátok dobni egy ali vagy ebay linket egy ajánlott hydrogel fóliáról?
Már nem elérhető azon a 2 helyen, ahol rendeltem.

Köszi!

(#6842) David3 válasza RSteve (#6836) üzenetére


David3
őstag

Ahogy RetepNyaraB írta, én a legújabb, magyar 30q-t tettem fel.

Tökéletesen működik az amúgy ARE régiós dual SIM-es V30-cal. Hívás, internet megy simán. Amit észrevettem, hogy a magyar (Telekom) számom esetében stabilabb lett a mobilnet, az osztrák (Drei szolgáltató) esetében pedig jobb lett a térerő.

(#6843) ETiborough válasza David3 (#6842) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Szia! Ugyanúgy megvannak a dualsim-es menüpontok? Lehet választani melyik sim-ről akarsz hívni, stb..? Mert akkor lehet hogy kipróbálom én is. Elméletileg egyforma telefonunk van.

[ Szerkesztve ]

(#6844) David3 válasza ETiborough (#6843) üzenetére


David3
őstag

Szia, igen. Természetesen tudod választani, hogy melyik SIM-ről akarsz hívni. Akár alulról a SIM-váltóról, akár felülről a lehúzható sávból. Külön be tudsz állítani mindent, hogy épp melyik SIM milyen csengőhanggal legyen, stb... én bátran ajánlom.

(#6845) Maxximus válasza David3 (#6844) üzenetére


Maxximus
őstag

A V30, V30+ tényleg dual aktív és nem csak standby? Egy hirdetésben láttam, de nem nagyon találok erről infót.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6846) DJ. Ru$y válasza Maxximus (#6845) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Dual stand-by, GSMarenát tudom javasolni erre. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6847) David3 válasza Maxximus (#6845) üzenetére


David3
őstag

Láttam a hirdetést, én is úgy tudom, ahogy felettem is írják. Lehetséges, hogy a "+" verzió már tudja aktív módon is, bár így visszagondolva nekem egyrészt nem is volt ilyenre példa, másrészt igazából nem is használnám. Mivel az egyik számom magyar, amit az esetek 80%-ában használok, az osztrák pedig csak a munka és egyéb dolgok miatt kell, így nagyon keveset használom ki a 2. SIM-et.

[ Szerkesztve ]

(#6848) DJ. Ru$y válasza David3 (#6847) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van a GSMarenás linken a V30+ is, a plusz csak tárhelyben tér el semmi más hardverben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6849) Mikemend válasza DJ. Ru$y (#6848) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mondjuk ezen a linken azt írják, hogy 720p@120fps kamera van benne, de ezt hol lehet bekapcsolni? Mert a szoftverben nem láttam. :U

(#6850) DJ. Ru$y válasza Mikemend (#6849) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem szoktam 720-ban videózni, szóval lövésem sincs. Ha 720-ra teszed a felbontást, akkor alapból 120 képkockával dolgozik esetleg?!

Megnéztem a linken, mivel nincs ott, hogy 30/60/120 (mint a FHD-nál (30/60)), így gondolom fixen 120 FPS, ha 720-ban videózol.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.