Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) turbuczn válasza asr27 (#3000) üzenetére


turbuczn
tag

Ha nem extra garanciával rendelted, akkor javításra tudod beküldeni. A turbado honlapján van egy ilyen menüpont, hogy "elromlott". Ott a garancia javításra menj, és kövesd az utasításokat. Küldenek érte egy futárt, aki elviszi a telefont.

(#3002) MaxxDamage válasza asr27 (#3000) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

[link]

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3003) turbuczn válasza asr27 (#3000) üzenetére


turbuczn
tag

Vagy használod az előttem hozzászóló linkjét. :)

(#3004) asr27


asr27
tag

Értem, és az express javítást akkor nem tudom használni? Számlán az van, hogy a termék két év garanciával érkezett önhöz. Nem emlékszem, hogy kértem-e az extra garanciát.
2018.04.11-én állították ki a számlát és 186100 Ft volt a készülék.

(#3005) turbuczn válasza asr27 (#3004) üzenetére


turbuczn
tag

Csak egy picit tovább kellene olvasnod a honlapon. :/

Express javítás:

"Hogyan működik?
Ön kitölti a garancia igénylésére szolgáló űrlapot: Új kérelem megadása
Mi 2 munkanapon belül elhozatjuk a terméket és leellenőrizzük annak állapotát
A hibás készülékéért a befizetése 90%-át számítjuk az új megrendelésébe az első 12 hónapban
A hibás készülékéért a befizetése 70%-át számítjuk az új megrendelésébe a 12-24 havi periódusban
Ön bármely terméket kiválaszthatja weboldalunkról, értékegyeztetéssel

A szolgáltatás feltételei
1. A terméket a dobozával és összes tartozékával együtt kell átadni futárunknak

2. Semmilyen mechanikai/kémiai (törés, beázás) sérülés nem megengedett (kizáró ok)

3. A ház kozmetikai sérülése 10%-os további levonást eredményez a kezdeti befizetés összegéből

4. A kijelző karcolásai 20%-os további levonást eredményeznek a kezdeti befizetés összegéből."

(#3006) asr27 válasza turbuczn (#3005) üzenetére


asr27
tag

Elolvastam, mindent.Elvileg akkor használhatom az express javítást is. Szinte újszerű állapotú a telefon. se egy karc, se semmi nincsen rajta. Doboza is megvan.

(#3007) turbuczn válasza asr27 (#3006) üzenetére


turbuczn
tag

Ezek szerint jó eséllyel 90%-ban beszámítják. Az viszont még számomra is kérdés, hogy milyen összeg 90%-at, de több, mint valószínű a jelenlegi ár 90%-a lesz az, és ha ráfizetsz 10%-ot, akkor kaphatsz egy új V30-at, vagy mást, amit szeretnél.

(#3008) asr27 válasza turbuczn (#3007) üzenetére


asr27
tag

Igen, én is így értelmezem. Örülök neki.
Csak nem tudom, hogy újra V30-at vegyek, vagy Nokia 8 Sirocco-t? Még ez ami tetszik, a többi jelenleg kapható készülék nem igazán jöhet szóba.

(#3009) turbuczn válasza asr27 (#3008) üzenetére


turbuczn
tag

Nagy különbség nincs, mert a SoC ugyanaz, a kijelző ugyanaz, csak kisebb. Kamerában van különbség, a Nokiában nincs DAC, és talán kicsit rosszabb üzem idő. Nem kapsz LG szoftvert, cserébe gyorsabban és gyorsabban jöhetnek a frissítések. Vannak előnyei, és hátrányai is a váltásnak, de ha a kamerában nem kell a széles látószög, és nem kell a DAC, akkor Nokia felé billen a mérleg. Ha ezekre szükséged van, akkor LG.

[ Szerkesztve ]

(#3010) asr27 válasza turbuczn (#3009) üzenetére


asr27
tag

"nem kapsz egy LG szoftvert"
Ez alatt mit értesz?

(#3011) turbuczn válasza asr27 (#3010) üzenetére


turbuczn
tag

Egyszerűbb, vegytiszta Android, nagyrészt módosítatlan a Nokia szoftvere, az LG viszont belenyúlt, és van pár hasznod funkció is.

(#3012) asr27 válasza turbuczn (#3011) üzenetére


asr27
tag

Ja igen, ez így igaz. +egy dolog nem tetszik a Nokiában, azok a kicsit vastagabb kávák.
Ha nem IPS kijelző lenne a G7-ben, akkor egyértelműen a legjobb választás lenne most a piacon, de IPS kijelzős készülék nem kell.

(#3013) papelado válasza turbuczn (#3009) üzenetére


papelado
aktív tag

van dac különben nem lenne hang.különálló dac/amp nincs. a socba integrált van.

Drágaszágom....

(#3014) turbuczn válasza papelado (#3013) üzenetére


turbuczn
tag

Jogos, a fogalmazás pontatlan, de mindenki érti mire gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#3015) asr27


asr27
tag

Igen értettem.
Viszont állítólag a Nokia 8 Sirocco is szépen, jó minőségben szól.

[ Szerkesztve ]

(#3016) turbuczn válasza asr27 (#3015) üzenetére


turbuczn
tag

Ahogy nézem a Nokia most még jóval drágább...

(#3017) asr27 válasza turbuczn (#3016) üzenetére


asr27
tag

Igen, sajnos most még jóval drágább, ezért is vacilálok rajta. Hétfőre kértem a futárt, remélem jövő héten meg is lesz oldva a csere... Szomorú vagyok, nem 3 hónapra terveztem a V30-al. Pedig semmi alkalmazás nincs feltelepitve, csak a gyáriak és a messenger. Most erről írok. Így este már nem jelentkezik a hiba, de most is enyhén langyos a hátulja, pedig szerintem ikyenkor már hidegnek kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#3018) asr27


asr27
tag

Újabb észrevétel: amikor laggol, csak a kép csinálja. Tehát a hang az jó. Sőt, ha laggol es csikok jelennek meg a kijelzőn, lezárom, és feloldás után már teljesen jo. Ha sokat pötyögök, akkor sokkal előbb belassul a képi mozgas. Volt hogy 1 perc után. Szóval most már nem vagyok benne biztos, hogy a processzor a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#3019) kisdobos0111 válasza asr27 (#3017) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Én másfél hónapig bírtam vele. Pedig nagyon lelkes voltam iránta eleinte.

(#3020) asr27 válasza kisdobos0111 (#3019) üzenetére


asr27
tag

V30-ra gondolsz vagy a Nokia 8 Siroccora?

(#3021) kisdobos0111 válasza asr27 (#3020) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

V30

(#3022) asr27 válasza kisdobos0111 (#3021) üzenetére


asr27
tag

Mi volt az oka, hogy nem bírtad tovább?

(#3023) kisdobos0111 válasza asr27 (#3022) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Igazából lehet hogy egy rossz szériát fogtam ki, de a hívás közbeni hang minőség katasztrófa volt. A videó képstabilizátor szintén. A fénykép minőségével sem voltam megelégedve. Most s9+ használok, és klasszisokkal jobb. Legalábbis nekem. Egyedül az aksi használata volt jobb számomra.

[ Szerkesztve ]

(#3024) asr27 válasza kisdobos0111 (#3023) üzenetére


asr27
tag

Értem. Nálam ez a laggolás jelentkezik, napok óta, bizonyára kifogtam egy gyári hibásat. GPU vagy kijelző problémás. Ettől eltekintve, viszonylag elégedett voltam vele.

(#3025) jacis


jacis
nagyúr

Nekem most 4 hónapja van még a V30. Eddig nagyon elégedett vagyok. Akksi szempontjából is nagyon jó. A kijelző nagyon szép. A legjobban azt szeretem, hogy széles a teló és nem olyan keskeny mint a mostani divat design.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3026) asr27


asr27
tag

Sikerült felvennem a hibajelenséget.
Meg is osztom veletek:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3027) jacis válasza asr27 (#3026) üzenetére


jacis
nagyúr

Durva :Y
Itt a proci (valószínűleg) nagyon beteg..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3028) asr27 válasza jacis (#3027) üzenetére


asr27
tag

Érdekes módon a hang nem akad. Pl elindítok olyankor egy filmet és csak a kép szaggat.
Ilyet még én sem tapasztaltam egy telónál sem.
Régi PC-ken szokott ilyen jelenség előfordulni ha nem bírja el a rendszert a hardver, vagy nincs feltelepítve a videokártya driver, illetve, ha hibás a videokártya.

Ma jön érte a futár (elvileg), remélem a héten meg lesz a csere.

(#3029) aTe014 válasza asr27 (#3028) üzenetére


aTe014
aktív tag

Igen, ez GPU vagy CPU hiba lehet, de inkább GPU. Lehetne még kínozni és kipróbálni egy benchmarkkal, de felesleges szegényt, ez tuti szervizes javítás lesz. Vagy teljes készülék csere...

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#3030) asr27


asr27
tag

Egyébként, a Turbadonál gariztatott már valaki készüléket?
Csütörtökön kitöltöttem a gariztatáshoz szükséges ürlapot, péntek délutánig semmi visszajelzés, majd délután felhívtam őket, egy hölgy vette fel, akinek fogalma sem volt róla, hogy én kértem futárt, meg, hogy gariztatni szeretném a készüléket. Abban egyeztünk meg, hogy hétfőre küld futárt. A futár persze még nem érkezett meg.
Szoktak küldeni e-mailt, hogy kb hány óra tájékában jön a futár, és, hogy melyik futárszolgálattól. Most semmi.

Ennyire igaz, amiket az oldalukon írnak a gariztatással kapcsolatban?

(#3031) asr27 válasza asr27 (#3030) üzenetére


asr27
tag

Már tárgytalan. Jött a futár, csak e-mailben nem tájékoztattak.

(#3032) turbuczn válasza asr27 (#3031) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem prémium garanciám van, és vásárláskor igénybe is vettem. Nem mindenről küldenék mailt, és nem is annyira gyors a dolog, mint állítják, de 3 nap alatt nekem lezajlott a csere.

(#3033) bala4 válasza Csillag01 (#2987) üzenetére


bala4
csendes tag

Nem, ha éjszakára full csöndes környezetben nem hagyod rajta ami úgysem ajánlott, észre sem veszed!

(#3034) aTe014


aTe014
aktív tag

Ha valakit érdekel néhány V30 vs. V35 benchmark eredmény :)
[link]

i14Pro

(#3035) jacis


jacis
nagyúr

v40 infók

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3036) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki fehér keretes full cover üvegfóliával? Én eddig sajnos csak fekete keretest, ill. keret nélkülit láttam, de elvileg a V30-hoz is lehet kapni.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.: Louis1

(#3037) DJ. Ru$y válasza Louis1 (#3036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

(Amíg akartam) Nagyon sok V30-ra való üveget megnéztem fehéret én még soha nem láttam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3038) babosmiki válasza jacis (#3035) üzenetére


babosmiki
addikt

Jól hangzik, várós! :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3039) dSERiES válasza jacis (#3035) üzenetére


dSERiES
senior tag

Kíváncsi vagyok lesz-e notch (milyen/mekkora - bár oled-nél ha a szoftveres trükkel kikapcsolható, akkor annyira nemgáz szerintem), jack csati, jobb dac...

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#3040) aTe014 válasza dSERiES (#3039) üzenetére


aTe014
aktív tag

Meg az alsó káva vastagsága (jelenleg a G7-nek nagyobb, mint a V30-nak, hiába írnak nagyobb screen-to-body ratio-t), vajon lesz-e 6 GB RAM az európai modellbe...és még csomó-csomó kérdőjel...

i14Pro

(#3041) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

A v10 volt taviranyito. A v30 van? Ha igen hogy kell letolteni a quick remote alkalmazast vagy miis volt a neve?

Asus Rog Phone 6

(#3042) DJ. Ru$y válasza Csillag01 (#3041) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs, ergo sehogy. Ha lenne benne, gyárilag rajta lenne a hozzátartozó app.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3043) Louis1 válasza DJ. Ru$y (#3037) üzenetére


Louis1
tag

Köszi, kezdek megnyugodni, hogy nem én keresek bénán.

Üdv.: Louis1

(#3044) Csillag01 válasza DJ. Ru$y (#3042) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Koszi

Asus Rog Phone 6

(#3045) Louis1 válasza DJ. Ru$y (#3037) üzenetére


Louis1
tag

Közben találtam egy budapesti üzletet, de 4990Ft-ért nagyon túlárazottnak tartom...

Üdv.: Louis1

(#3046) dSERiES válasza Louis1 (#3045) üzenetére


dSERiES
senior tag

Mihez képest, a telefon 150.000 Ft még mindig. Ezekkel az volt a bajom (bajunk, mondhatom) hogy csak körben ragad és alámegy a kosz, por stb. 2 hetet jó ha bír.

⊿sff⊿

(#3047) Louis1 válasza dSERiES (#3046) üzenetére


Louis1
tag

Ahhoz képest, hogy a feketét pl. GearBest-en $5 körül meg lehet rendelni :)

Üdv.: Louis1

(#3048) jacis


jacis
nagyúr

Na megjött az ebay-es hátlapi fóliám. Ezüst szinűt vettem. Szálcsiszólt hatású. Nagyon tetszik. Szerintem nagyon elegáns maradt vele a telefont. Majd dobok fel róla egy képet.
Más: kollegám a múlt héten vett egy One Plus 6-os telót. Kivancsi voltam milyen. Rá kellett jönnöm hogy a knai cuccok azok továbbra is gagyik még ha hájpólva is vannak.
Ezekben gyengébb a V30-al összevetve: beszélgetési hangszóró, kihangosító hangszóró, kijelző színek, készülékház kidolgozottsága, kijelző fényereje, gps jel megtartása, térerő, fényképek minősége (ez legjobban egy panoráma kép készítésekor jön ki).
A két telót egymás mellé helyzve sugárzik a V30-ról hogy minőségibb cucc 👍😊
Hozzá kell tennem, hogy ez nem csak az én véleményem hanem a kollegámé is aki az OP6-ot vette.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3049) dajkapeter válasza jacis (#3048) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Link a fóliáról?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3050) diostibi


diostibi
csendes tag

Sziasztok. Oreo update után változott az üzemidő? V10-nél nekem minden frissítésnél rosszabb lett. 1 hete van a V30 nálam és eddig maximálisan meg vagyok elégedve, és nem frissítek, ha vannak negatív tapasztalatok. Előre is köszi!

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.