Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) ETiborough válasza sonkuci (#5949) üzenetére


ETiborough
csendes tag

A gyári gyors töltőm mindig a táskámban van, ha véletlenül a munkahelyen kellene. Otthon viszont egy sony normál (nem gyors) töltővel töltöm, akkor viszont tovább bírja az akksim. Nekem v30+ Ds van, egyik sim csak gsm telefonálásra, a másik csak mobilnet, és ha átkapcsol wifiről mobilnetre szinte rohamosan merül.

(#5952) gretzky77 válasza sonkuci (#5949) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem hívd fel az LG-t,korrektek! Fizetős formában sztem biztos cserélik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5953) MaxxDamage válasza OPiiPO (#5950) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Milyen régió? :P
Nekem még nem érkezett vissza szervizből... :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5954) OPiiPO válasza OPiiPO (#5950) üzenetére


OPiiPO
addikt

Android 8, sec. path 2019 Május 1, valamilyen indiai régió lesz

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5955) MaxxDamage válasza OPiiPO (#5954) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jaaa te még csak most kaptad meg a bizt. javítást? :)
Enyém SEA region.
Azt hittem az Android 9 jött már :P

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5956) sonkuci válasza ETiborough (#5951) üzenetére


sonkuci
tag

több mint egy fél éve egy baseus wireless töltővel töltögetem, de majd megnézem a rendes töltőjével, hátha.
kicsit zavar azért, mert pont az egyik feature amit imádtam a telefonba az, hogy 1,5-2napig simán elment, hiába játszottam (nem több órát mondjuk) vagy csináltam bármit.
ez most perpill igy néz ki:

ami fura amúgy, hogy kiirja elég rendszeresen, hogy az amazfit watch meriti az aksit, kétlem hogy az lenne itt a gond.

@gretzyk77, egy próbát megér. amúgy járt már igy valaki, aksicserére gondolok, nagyjából mekkora összegre lehet számítani?

(#5957) Mikemend válasza DonMaster (#5948) üzenetére


Mikemend
senior tag

Megnéztem, nincs lézer opció. Teszt van egy csomó, de kamerával kapcsolatos funkciót nem találtam. :U
Úgyhogy ez van.
A kamera API-jában pedig elvileg kell lenni ilyen opciónak, mert a G4-esen használtam a Quick Video Recordert, amiben van Infinity mode. Olynakor nem kapcsolta be a lézert, mert minek. V30 alatt ez a mód most nem működik rendesen, autofókuszál, viszont az API ellenőrző azt mondja, elérhető. A fejlesztőnek szóltam, de épp nem ezzel foglalkozik. Szóval ezért érdekelt volna a dolog.

(#5958) Mikemend válasza Mikemend (#5957) üzenetére


Mikemend
senior tag

Még ezt a videót is végignéztem, hátha máshol van eldugva, de szinte csak statisztika mindenhol...

(#5959) fecus


fecus
őstag

Hogyan kell névjegyenként egyedi csengőhangot beállítani?
A saját kis névjegy kezelőjében nem tudom, a TruePhone-ban meg beállítom, de nem az szólal meg.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5960) gretzky77 válasza fecus (#5959) üzenetére


gretzky77
veterán

Névjegyek,adott névjegyet kiválasztod, felső sor kis ceruza az a szerkesztés és azon belül további! Ott lesz a csengőhang

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5961) Mik76 válasza Mikemend (#5943) üzenetére


Mik76
senior tag

Manualis fokusz?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5962) fecus válasza gretzky77 (#5960) üzenetére


fecus
őstag

Köszi. A feladatot nehezítette, hogy be volt állítva valami ringtone ID amit nem tudok mi, de innentől nem érdekelte mit állítok.
Most már működik.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5963) DonMaster válasza sonkuci (#5949) üzenetére


DonMaster
addikt

Vagy csak hivd fel tur adot es mond hogy az akksija nem jo . es premgariskent 2-3nap es kapod az uj v30at. Vagy becsereled ujabbra.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5964) sonkuci válasza DonMaster (#5963) üzenetére


sonkuci
tag

tőlük azt a választ kaptam, ez nem tartozik hozzájuk, hivjam fel az lg márkaszervizt.

azért mert az aksi számomra nem annyira megfelelő már, nem fognak újat adni premium gari ide vagy oda. ezzel mondjuk pont tisztában is vagyok, ezért érdeklődtem, hogy mit lehet tenni ilyenkor.

(#5965) DonMaster válasza sonkuci (#5964) üzenetére


DonMaster
addikt

Az oké, de ha nem tudod használni a telot mert nem tudod feltölteni(normálisan) mert az akksi beszart, akkor prémgarival cserélniük kell.

nah mindegy, Lg szerviz Váci-n meg csinálja, de lesz vagy 10e mivel nem garanciális, és ugye a szét szedés miatt valószínű ez után már se mltsd se ipv68 tanúsítvány se lesz érvényes rá.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5966) veze válasza sonkuci (#5964) üzenetére


veze
őstag

regisztrald be a telefont az LG oldalán és nézzük meg mit ír majd rá.
mert én egy év garival vettem és reg után azt irta a készülékre 1 év alkatrész gari és 2 év munkadíj gari van.
tehát ha jól értelmezem ezt 1 év után az alkatrész fizetnem kell ( Neked pl az akkut, ) de a munkadíj még további egy évig ingyenes ( garanciás) Vagyis ha így van akkor a az akksit ki kell fizetni de a csere munkadijat nem

(#5967) photozol


photozol
csendes tag

Sziasztok!

Használ valaki itt a csoportban gimball-t? Melyik gyártó terméke mellett érdemes dönteni?
DJI vagy a Zhiyun Smooth 4-ben gondolkodom, de kissé visszatartanak a Androidos telefonokkal való kompatibilitási problémák (pl.: 1080p 60fps).

Köszönöm.

HARDVERAPRÓ régi: 290 pozitív és 0 negatív értékelés

(#5968) DJ. Ru$y válasza photozol (#5967) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérdezz rá itt, lehet előbb kapsz választ.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5969) unravel


unravel
őstag

A V35 is lepitézett [link]
Nemsokára mi jövünk.

¯\_(ツ)_/¯

(#5970) photozol válasza DJ. Ru$y (#5968) üzenetére


photozol
csendes tag

Köszönöm az infót!

HARDVERAPRÓ régi: 290 pozitív és 0 negatív értékelés

(#5971) OPiiPO


OPiiPO
addikt

V30 tud sima vonalkimenetet adni valahogy? Egy fejhallgató erősítőhöz kellene, átmenetileg lehet nem lesz DAC-om egy ideig.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5972) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok, 2karis telot szeretnék a digi kártya miatt és ezt nézegettem. Megyeri meg ilyen telot venni?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5973) DonMaster válasza kbyte1024 (#5972) üzenetére


DonMaster
addikt

meg de update-ig még nincs VoLTE se VoWIFI , Digi-t max adatnak tudod használni vagy 2g-n telfonálni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5974) kbyte1024 válasza DonMaster (#5973) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszi, és mikorra várható a frissítés?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5975) DonMaster válasza kbyte1024 (#5974) üzenetére


DonMaster
addikt

2019 Q2

tehát elvielg ebbena honapban legkésöbb a végén. ez a hivatalos info,
de a volte vowifi nem garantált, én irtma nekik évelején és többen is, tehát remény emg van, hogy bekerül, mármint aktiválva lesz és a profil benne lesz és nem kell az indiai szoftverel büvészkedni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5976) turbuczn válasza sonkuci (#5949) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem másfél év után még ilyen az akksi:

(#5977) DeBe válasza photozol (#5967) üzenetére


DeBe
tag

Szia! En dji osmo 2ot hasznalok. Elsore kicsit nehez volt osszeparositani, de azota flottul megy. En inkabb a gyari kamera programmal hasznalom

(#5978) sonkuci válasza turbuczn (#5976) üzenetére


sonkuci
tag

valószinű nekem ezt 0% fényerő mellett se birná már.
lehet szarul használtam és vagy töltöttem azért adta meg magát, fene se tudja.

amúgy olyan választ kaptam, hogy aksi csere 16k magyar forint (az aksi, lol) + munkadij. igy inkább kihúzom még vele egy ideig, addig hátha lesz g8 vagy v50 jóárasítva...

(#5979) turbuczn válasza sonkuci (#5978) üzenetére


turbuczn
tag

Új korában ez +1-2 óra kijelző idővel tudta, így nekem is romlott már az akksi. Szomorú ez az árképzés, ezek szerint nekem is telefon csere lesz, ha ez az akksi kimúl. :(

(#5980) Tibor7878 válasza turbuczn (#5979) üzenetére


Tibor7878
tag

Bő 3ezer forint egy akku. Ebay. Azzal mi a baj? :) Akinek volt g3,g4 tudja kitől kell venni, nem lesz vele semmi baj.

(#5981) OPiiPO válasza Tibor7878 (#5980) üzenetére


OPiiPO
addikt

és hogy cseréled ki hogy utána is megmaradjon az IP69 minősítés, ez már nem a V20 :F

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5982) turbuczn válasza Tibor7878 (#5980) üzenetére


turbuczn
tag

Én is gondolkoztam házi akksi cserén, de ahhoz kell pár eszköz beszerzése, hogy le tudjam venni a hátlapot. Jah és meg kell kockáztatnom, hogy az én nulla tapasztalatommal nem is lesz olyan egyszerű a szerelés.

(#5983) DonMaster válasza Tibor7878 (#5980) üzenetére


DonMaster
addikt

tökjó és az unibody -t hogy szeded szét, hogy se a gari ne essen, se a milt és ip védelem ne csökenjen?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5984) Szabadh válasza DonMaster (#5983) üzenetére


Szabadh
tag

Én már csináltam ilyet másik telefonnal. Nem nagy ügy. Rákeresel youtubeon, van egy rakás videó róla.
Most én is elgondolkoztam, hogy megcsinálom.
1,5 éves a telcsi. Gari már úgy sincs rajta.
A hátlap visszaragasztása ami kérdéses, hogy az eredeti ragasztócsik jó lesz e még, vagy azt is rendeljek.

(#5985) Tibor7878 válasza DonMaster (#5983) üzenetére


Tibor7878
tag

Szabadh +1 :)
Ja hát ez mind veszik. A szétszerelés teljesen sima ügy ha van pici ügyesség. Ne adj Isten törne a hátlap az is olcsó. Amugy én meg merném meríteni attól függetlenül, hogy én magam ragasztom vissza a hátlapot :) Ha csak úgy tudnám visszarakni, hogy olyan rés marad amin betalál a víz na akkor meg is ette a fene. Szerencsére ez nem egy többszázezres iphone.. Nincs hatalmas rizikó. Drágábbat én sem szerelgetnék.

[ Szerkesztve ]

(#5986) Szabadh válasza Tibor7878 (#5985) üzenetére


Szabadh
tag

hát igen. Használt értéke így 1,5 évesen kb 60-65 ezer.
Még azt is megkockáztatom, hogy a hátlap visszarakása előtt egy vékony csiknyi ragasztóval körbe rajzolom valamelyik szuper gumi ragasztóból. A cseppmentesség meglesz.
max nem megyek vele balatonátúszásra.
Bár még annyira nem vészes a battery life. nap végére 40-50% marad benne

(#5987) DonMaster válasza Szabadh (#5984) üzenetére


DonMaster
addikt

felteszem ujra a kérdést,
hogy szeded szét ugy , hogy ne veszen el a milt se az ipv védelem?

vágom hogy van youtube video , de mi garantálja hogy ha tökéletesen aszerint össze is rakom továbbra is letudom mosni a csap allat ? és nem lesz baja ?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5988) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ma hívtak a szervizből és hamarosan érkezik a telefonom (elvileg a héten meg is kapom)
Semmi baját nem véltek felfedezni, így úgy kapom vissza ahogyan küldtem.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5989) Szabadh válasza DonMaster (#5987) üzenetére


Szabadh
tag

Mi garantálja?? Nem kapsz senkitől garanciát.
Ha ügyesen csinálod, akkor jó lesz. Láthatóan szét lehet szedni, és egy új ragasztókerettel tökéletesen össze is lehet rakni. A videó végefele látható
https://www.youtube.com/watch?v=TaiKUS4yWxs
A szervízben is így csinálják. (jó esetben) Vagy csak vissza melegitik a régi ragasztóval. De ezt sose tudja meg az ember.
Ott gondolom adnak garanciát, ezért kerül 3500 helyett 30 ezerbe.
De ugyebár ez nem éri meg egy 1,5 éves telefonnál, ezt fejtegettük, hogy így van értelme csak.

[ Szerkesztve ]

(#5990) Tibor7878 válasza DonMaster (#5987) üzenetére


Tibor7878
tag

Nem tudom mit stresszelsz ezen :) 65k-s telefon. Kii a bánat ad 30at egy akkucserére amikor megvan 3,5ből is. Ha úgy érzed neked nem menne a dolog és félnél a vízállóságtól add másnak aki csinált már ilyet és kész :) Ha egyik sem út akkor irány egy új teló és gól.

(#5991) DonMaster válasza Szabadh (#5989) üzenetére


DonMaster
addikt

de ha lg szervizben csinálod , persze lehet az ugyan az, de ha annak az összeszerelése miatt folyikbe a viz akkor rálehet fogni, hogy szarul csinálták,
Tibor7878
nem streszelek. ezen.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5992) veze válasza DonMaster (#5991) üzenetére


veze
őstag

valahol olvastam hogy van benne valami indikátor lap/papír , ami jelzi elszíneződéssel hogy viz jutott a készülékbe és akkor ez garanciavesztő hatályú. Mert nem rendeltetés szerűen lett használva a telefon
A vizállóság kérdésében leírják hogy 1 méter mélyre lehet meríteni max 30 perc, vagy valami ilyesmi.
na mármost ha elszineződik az indikátor az azt jelenti hogy vagy mélyebben volt vagy hosszabb ideig ( szerintük) ezért szineződhetet el. Akkor meg nem rendeltetés szerüen lett használva ergo nem vonatkozik rá a garancia
Az aztán az ügyfél kompetenciája hogy bizonyitsa, csak 20centi mélyen volt 5 percig és mégis víz jutott bele,és elszineződőtt, mert ők alapbol nem hiszik el ugyebár ...Ezt meg elég nehéz bizonyítani..
Nekem nagyon ugy tünik hogy ez egy kiskapu amit maguknak kreáltak azért hogy az általuk vízhatlannak árult telefon ha mégis víz hatására ment tönkre ne kelljen javítaniuk garanciában, mondván ha betartotta volna a felhasználási feltételeket nem jutott volna bele víz . És ha mégis??? hát az szívás...

[ Szerkesztve ]

(#5993) Szabadh válasza DonMaster (#5991) üzenetére


Szabadh
tag

Igen. Ennyi előnye tagadhatatlanul van. De ez kevés, hogy a mérleget a szerviz felé billentse.
+2-3 óra üzemelő 17ezer Ft + munkadíjért....

És nem csak a pénz a lényeg. Nekem a sikerélmény is számít. Hogy én csinaltam meg :)

(#5994) unravel válasza veze (#5992) üzenetére


unravel
őstag

[link] Liquid Damage Indicator (LDI)

Akárki akármit mond, szerintem medencében, tóban, zuhanyzáskor nem lehet rendeltetésszerű a használat.
Nem fogok csobbanni vele mert vízállóként árulták. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#5995) MaxxDamage válasza unravel (#5994) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is úgy gondolom kb. :D
Elkap egy eső és éri úgy kis víz, azt bírja és úgy ok.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5996) DJ. Ru$y válasza DonMaster (#5991) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A szerviz sem vállalja minden esetben, hogy a megbontott készülék összeszerelés után vízálló marad, legjobb tudomásom szerint, szóval kár itt veszekednetek... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5997) dSERiES válasza sonkuci (#5978) üzenetére


dSERiES
senior tag

De vajon a vez.nélküli töltés nyírta ki fél év alatt? :F Én 'sima' gyorstöltővel használom több mint egy éve, de nem vettem észre degradálódást.
Kipróbálnál esetleg egy teljesen fekete témát pár napig, mennyit jelent akkuban?

(#5990) Tibor7878: de akkor már ilyet csinálnék :C

(#5996) DJ. Ru$y: nem ide, de nekem anno a Sony-mat addig ragasztgatták és nyomáspróbázták amíg megfelelt a vízállósági tesztnek és úgy küldték vissza garis javításból. Tudom ehhez semmi köze, csak nem minden szerviz ilyen, hogy nem garantálja (legalább is régen nem ilyen volt).

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#5998) DonMaster válasza DJ. Ru$y (#5996) üzenetére


DonMaster
addikt

nem veszekszek, viszont ha szerviz csinálja, akkor még mindig ott az opció hogy ők szerelték trehányul össze és amiatt ázotbe. Ahogy te nem tudod bizonyitani hogy csak az esö áztatta a kezedben , úgy ök sem hogy nem szarul szerelték össze, és ekkor jön az utalvány az LG-töl.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5999) unravel


unravel
őstag

Kér valaki olcsó aliexpresses fóliát. Én nem fogom felhasználni. (vagy ez itt tiltott?)

¯\_(ツ)_/¯

(#6000) MaxxDamage válasza unravel (#5999) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hirdeti igen, hacsak nem ingyen adod/felajánlod. ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.