Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) DJ. Ru$y válasza motofi (#5150) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beállítások -> Alkalmazások -> Kamera -> Tárolás -> Adatok törlése

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5152) motofi válasza DJ. Ru$y (#5151) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm, megcsináltam. A törlés után a kamera alkalmazásba belépve a beállitásokat újra kérte. De továbbra is teljes sötétségben hiába kapcsolom be a vakut nem villant. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy magát a kamerát én AUT módban használom. Lehet ez a gond és Manual-ban kellene próbálkoznom?

[ Szerkesztve ]

(#5153) DJ. Ru$y válasza motofi (#5152) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Auto módban a HDR és az éjszakai/világos mód tudja megfogni a vakut én másról nem tudok ami megfogná. Nálam működik is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5154) motofi válasza DJ. Ru$y (#5153) üzenetére


motofi
aktív tag

Szóval ha kikapcsolod a HDR-t és a világosmódott és teljes sötétség van akkor a bekapcsolt vaku villant fotózáskor? Ha nincs teljes sötétség akkor nálam is villant a vaku.

[ Szerkesztve ]

(#5155) DJ. Ru$y válasza motofi (#5154) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akármikor villant, ha fixre rakom. Nem függ semmitől, és így is kell működnie. Ugyanis, ha nem "A" módra (auto) rakod a vakut, akkor égjen be a kép, legyen sötét a kép minden esetben villannia KELL a vakunak, hisz felülbíráltad.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5156) motofi válasza DJ. Ru$y (#5155) üzenetére


motofi
aktív tag

Szerintem is így kel-lenne működnie, hisz minden korábbi telefonomnál is így működött, ezért is csodálkoztam rá. De mi lehet a gond?? 8.0.0 Android verzión vagyok.
Széles látószögnél viszont működik a vaku teljes sötétségben is.

[ Szerkesztve ]

(#5157) DJ. Ru$y válasza motofi (#5156) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fogalmam sincs, ha kézben lenne lehet bármi más is eszembe jutna, így sajnos nem. Egy factory resetet lehet tolnék a telefonnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5158) gretzky77 válasza motofi (#5156) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha a széleslátónál működik rendesen akkor pedig biztos valami beállítás gond lesz sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5159) motofi válasza gretzky77 (#5158) üzenetére


motofi
aktív tag

Nem tudom. A keresőbe beírva, látom, hogy Palibá fórumtársunk is ugyanezzel a problémával fordult ide segitségért.

[ Szerkesztve ]

(#5160) gretzky77 válasza motofi (#5159) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen volt már itt másnak is ilyen problémája,de neki talán meg is oldódott!?

Más: köszönöm az itt ajánlott üveget,ma megjött nekem is, simán felment és elég jónak tűnik! A hátlap tok sem bántja! :R

A G6 már kapott januári biztonsági frissítést,nálunk semmi hír? Vagy már a 9 előtt nem is lesz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5161) jimmedly válasza gretzky77 (#5160) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nálam még semmi, DEC régió. De szerintem ha G6-ra jött erre is jön hamarosan.

(#5162) Mikemend


Mikemend
senior tag

Nemsokára tervezek venni egy V30-at, de most azt látom, hogy hirtelen eltűntek a kék verziók és mindenhol ezüstöt kapni (ami elvileg drágább is volt). Ez most valami piaci trend, vagy már kiszórták a kékeket és ennyi? :F

(#5163) gretzky77 válasza Mikemend (#5162) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nem mai darab már,így lehet nem fogsz kapni már kéket! Itt Fritotel hirdet egy új kék V30-at ami új egy év garis és amit ő ad számlát azt elfogadja az LG márkaszerviz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5164) Mikemend válasza gretzky77 (#5163) üzenetére


Mikemend
senior tag

Oké, hogy nem mai darab, de ahogy G4-et is lehetett még venni 2-3 évvel később újonnan, úgy gondoltam, a V30 sem lesz gond ennyi idő után, mert most ért árba. Csak azt láttam, hogy legutóbb mindenhol kék volt, ezüst alig, most meg fordult a készlet. Nem értem, mi ez: gyártási hullám vagy valami más? :F
A tippet köszönöm, néztem, de még a vásárlás 2 hónap múlva lesz esedékes, csak ugye rácsodálkoztam a készletre.

[ Szerkesztve ]

(#5165) OPiiPO válasza Mikemend (#5164) üzenetére


OPiiPO
addikt

ha lesz még készleten 2 hónap múlva új

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5166) DJ. Ru$y válasza Mikemend (#5164) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért nem találsz, mert, ha nincs raktáron, vagy nem viszik nagyon, akkor leveszik a shopok. Megoldás: amikor megvan a pénzed, felhívsz pár shopot és megkérdezed, hogy tudnak-e szerezni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5167) unravel


unravel
őstag

(#5168) OPiiPO válasza unravel (#5167) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez pöpec - sajnos állítólag a V40 nem bírja ennyire jól

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5169) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Valaki nem tudja hogy a DS valtozatok tudnak-e olyat hogy egy megadott nevjegyet automatikusan mindig a kivalasztott sim kartyarol hivja, ne az eppen aktivrol?

(#5170) olddog válasza ArsenalF (#5169) üzenetére


olddog
aktív tag

Igen, tud ilyet.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#5171) DonMaster válasza motofi (#5156) üzenetére


DonMaster
addikt

széles látónál nincs hdr se bridgt mod igy van vaku,
addig simánál van hdr és brigt mod is amik offoflják a vaku-t.
kapcsold ki a féynmodot és a hdr-t és lesz mindig vaku simánál is nem csak szélesnél.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5172) dSERiES válasza DonMaster (#5171) üzenetére


dSERiES
senior tag

HDR van a széles látószögű kamerán is.

⊿sff⊿

(#5173) gretzky77 válasza dSERiES (#5172) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem arra gondolt,hogy széleslátónál nincs bekapcsolva nem arra,hogy egyáltalán nincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5174) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#5173) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez hülyeség, már elnézést. Nem a kamerában kapcsolgatod a HDR-t, hanem szoftveresen. Ha a szoftvernek azt mondod, hogy már pedig te most HDR-ben csinálod meg nekem a képet, akkor válthatsz te szélesre, vagy simára mindig HDR lesz, hisz nem a kamera határozza meg a HDR-t, hanem a szoftver.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5175) #31631410


#31631410
törölt tag

Sziasztok !
Tegnap beléptem.....

Ma reggel beállítgatom,kezdem belakni a gépet... Erre knock kód beállítása után ,nem ismeri fel a knock kódot.... pff..

nem is számlálja vissza a maradék próbálkozásokat...
hogy is van a wipe reset ezen a gépen? Neten talált videók alapján nem indul el nekem...

(#5176) motofi válasza DJ. Ru$y (#5174) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Egyébként ti milyen beállításokat használtok a gyári kameránál? Ezt a világos mód beállítást én már az első perctől kikapcsoltam, nem igazán látom értelmét. A sötétben a vaku kellene, de továbbra sem tudtam megoldani a vele való anomáliát. Néha működik, de inkább nem főleg sötétben, hiába van fixre állítva, HDR-ki, világos mód szintén ki.
Nemrég felraktam egy Google Cam applikációt. Azzal bezzeg működik a vaku teljes sötétben is, csak az a bibi, hogy lefagy tőle a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#5177) dSERiES válasza gretzky77 (#5173) üzenetére


dSERiES
senior tag

Ja, lehet. Csak úgy írta hogy se hdr, se bright mode nincs, utóbbi tényleg nincs (azaz nem elérhető a 2. kamerán).

@ #5174 DJ. Ru$y: érdekes, ha azt nézem a bright mode is szoftveres, és az meg tényleg nincs a széles látószögű kamerán (bár most, hogy belegondolok, lehet köze van annak is hozzá hogy a fő kamera f/1.6 a másodlagos meg f/1.9).

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#5178) Brett001 válasza unravel (#5167) üzenetére


Brett001
aktív tag

Apropó, ti hogyan töltitek a telefonjaitokat? 100%-ig vagy ahogy mostanság ajánlják, hogy nem szabad nagyon lemerülni hagyni, hanem 20%-on töltőre tenni és csak 80%-ig tölteni. De havonta egy-két alakalommal 100%-ig kell tölteni. Állítólag így jelentősen meg lehet növelni az akksi élettartamát.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5179) jimmedly válasza Brett001 (#5178) üzenetére


jimmedly
senior tag

Este töltőre teszem reggel leveszem. Két naponta kell így töltenem.

(#5180) unravel válasza Brett001 (#5178) üzenetére


unravel
őstag

Én minden este felteszem töltőre. De csak amiatt mert nem akarom kikapcsolni pl a Location historyt, wifit, mobilnetet, auto-sync. Ezek nélkül lehet nem kéne minden este töltés.

¯\_(ツ)_/¯

(#5181) ArsenalF válasza olddog (#5170) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Tudsz segiteni hol kell beallitani?

(#5182) Mik76 válasza Brett001 (#5178) üzenetére


Mik76
senior tag

En pont igy toltom. Nem tudatosan, inkabb csak alt nincs idom 100-ra tolteni. Este ritkan toltom, akkor megy szazra max.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5183) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Akik szerint nem jön V50 az MWC-n, azoknak: [link]. HAHAHA :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5184) NandorHUN válasza DJ. Ru$y (#5183) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lg részéről hülyeségnek találom. V széria a Note-nak az ellenfele. De ahogy gondolják.
Nekem egyenőre nem tetszik, hogy vastagabb lett.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5185) Mik76 válasza NandorHUN (#5184) üzenetére


Mik76
senior tag

En eppen hogy szeretnem ha par mm-rel vastagabbak lennenek a telok. Jobb lenne a fogasuk.
mondjuk keskenyebbek es rovidebbek is lehetnenek picit.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5186) NandorHUN válasza Mik76 (#5185) üzenetére


NandorHUN
addikt

V30 már így is túl vastag. Fél kézzel nem éred el a képernyő másik oldalát.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5187) dajkapeter válasza NandorHUN (#5186) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Szerintem te a képátlóra gondolsz, nem a vastagságra. A V30 egy aránylag vékony telefon a piacon...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5188) MaxxDamage válasza NandorHUN (#5186) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V20-hoz képest vékony és pehelysúly a V30... :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5189) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Sziasztok!
Én a elkészült fotókat egyből szerkesztem autómatikusra és így igen szép éles képek születnek.

(#5190) Mik76 válasza NandorHUN (#5186) üzenetére


Mik76
senior tag

Nem. En arra gondolok hogy inkabb lehetne ugy jo 2mm-el vastagabb, fel centivel keskenyebb es egy centivel rovidebb az idealis mobil.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5191) NandorHUN válasza Tobiás (#5189) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom.
Én telefonos fényképpel még sose voltam elégedett, csak ha "makro"/közeli készült, de azt meg ritkán lövök.

(#5190) Mik76
Úgy ok:)
Igen én is a keskenységre gondoltam.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5192) unravel


unravel
őstag

Nekem is megjött az olcsó üvegfólia. [link]
Eddig ez a harmadik féle fóliám és talán az eddigi legjobb.

¯\_(ツ)_/¯

(#5193) MaxxDamage válasza unravel (#5192) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam is jó szolgálatot teljesít, még van 2 db -om, amit felhasználhatok, ha leesne és eltörne, de inkább ez törjön el, mint a kijelző :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5194) mitoman


mitoman
tag

Használ valaki AOD külső programot, mert a gyári elég korlátozott? Jobban konfigurálható kellene, ha navit is tudna az lenne igazán szuper.

[ Szerkesztve ]

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#5195) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Küldte már valaki javítattni garanciában a telefonját Kamera hibával? Úgy tapasztalom, hogy a normál kameránál a vaku hiba és az időkénti fókusz nem találás összefügg. Ha nagyon sötét van hiába van fixre téve a vaku mégsem villant, mert nem tudja míre, ha közelébe teszek egy tárgyat és érzékeli akkor villant. Nálam jó fényviszonyok mellett is előfordul, hogy hibásan fókuszál, ilyenkor a képernyőre kell böknöm, hogy kiélesedjen a kép, de van hogy vissza áll a hibás fókuszra. Nem tudom, hogy szoftveres vagy hardveres hiba áll a háttérben, a gyári visszaállításon kívűl már minden okosságot kipróbáltam. Nem azt mondom, hogy nem használható a kamera, mert jó képeket lehet vele készíteni, de nagyon észnél kell lenni, nem úgy van hogy csak előkapom a zsebemből és már lövöm is a fotót, mert akkor könnyen értékelhetetlen homályos képekbe szaladhatok bele. Igazából nem tudom mennyire fogadják el ezt hibának, vagy azt mondják ez ilyen és kész így működik.

[ Szerkesztve ]

(#5196) DJ. Ru$y válasza motofi (#5195) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Factory reset előtt ne küldözgessünk semmit garanciába... Az lesz az első, amit ők is megcsinálnak, akkor meg felesleges elküldeni, ha ez megoldja a problémát.

Te magad írtad, hogy a GCam kamerával nem volt ilyen probléma, akkor miért lenne hardveres hiba, ha másik szoftverrel nem jön elő?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5197) motofi válasza DJ. Ru$y (#5196) üzenetére


motofi
aktív tag

Igazad van. Muszáj lesz Factory Reset. Kétféle Gcam-al próbáltam a cstark27Gcam az hasonlót művel mint a gyári. A Google Cam ott működött a vaku, de aztán lefagyott tőle a telefon és töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#5198) stemplar07 válasza OPiiPO (#5168) üzenetére


stemplar07
őstag

,,pedig mán csak,, 199 az ebay-on a 128-as V 40 :D

[ Szerkesztve ]

(#5199) OPiiPO válasza stemplar07 (#5198) üzenetére


OPiiPO
addikt

alakul ez, szokásos LG áresés

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5200) Brett001 válasza mitoman (#5194) üzenetére


Brett001
aktív tag

Én próbáltam néhányat, de egyik sem győzött meg. A több konfiguráció általában kimerült a többféle betűszín és karakter típusban. Volt amelyik elég rendesen szívta az akksit. :( Szóval maradtam a gyárinál.
Amit nem igazán értek, hogy ha már AOD, miért nem tudja kiírni - ha már a butatelefonok is tudták - , hogy "x db nem fogadott hívás" :F Az ikon azért nem olyan szembeötlő, főleg ha több más ikon is biggyeszkedik mellette.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.