Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) n.gab válasza South Velen (#6200) üzenetére


n.gab
aktív tag

Igen. Nekem is van kb 4db ami nem megy.

(#6202) gretzky77 válasza South Velen (#6200) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha a play áruházban vásároltad akkor azt újból letöltheted,nem kell mégegyszer megvenni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6203) South Velen válasza gretzky77 (#6202) üzenetére


South Velen
addikt

Az nyilvánvaló, de már nem megy fel többé a telóra. :(

(#6204) gretzky77 válasza South Velen (#6203) üzenetére


gretzky77
veterán

Á értem,bocs akkor félre értettem! Lehet a fejlesztőnek kellene jelezni,hogy tegye kompatibilissé!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6205) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Aki frissített a 9-re annál továbbra is működik az ACR hívásrögzítő applikáció??? Vagy aki 9-re lép ezek után már semmilyen applikácíó letöltésével sem tud hívást rögzíteni?

[ Szerkesztve ]

(#6206) gretzky77 válasza motofi (#6205) üzenetére


gretzky77
veterán

Én majd csak hétfőn vagy kedden fogom tudni frissíteni,de úgy tudom a 9 alatt már nem mennek a hívásrögzítő appok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6207) Sigma7 válasza n.gab (#6199) üzenetére


Sigma7
tag

Nekem is. És ahol régen ezt lehetett állítani, ott most nincs ilyen menüpont... Lehet, hogy máshova került?
Ettől eltekintve jónak tűnik, bár ezt nem nevezném gesztus-vezérlésnek...

(#6208) veze válasza motofi (#6205) üzenetére


veze
őstag

ha nincs ezek után hivásrögzítő, akkor nekem soha nem kell 9, amíg működik a 8 is. Le lehet ezt tiltani,nehogy véletlen elb@ssza jol működö 8-at? Az sem kell hogy felkínálja, felejtse el...

[ Szerkesztve ]

(#6209) dSERiES válasza motofi (#6205) üzenetére


dSERiES
senior tag

A pite sajátossága, hogy nem működnek az ilyen alkalmazások. Csak root-tal lehet a funkciót visszahozni (bár néhol van root nélküli megoldás is rál, pl. OnePlus).

⊿sff⊿

(#6210) motofi válasza dSERiES (#6209) üzenetére


motofi
aktív tag

Viszont kíváncsi vagyok rá, hogy a Xiaomi telefonoknál ahol gyárilag megvan ez a funkció, ott vajon működik-e rendesen a 9 alatt? Amit a 8 alatt most használok ACR már azt sem a play áruházból töltöttem le, mert a play áruház hívásrögzítő applikációi már a 8 alatt sem működnek jól. Abban reménykedek, hogy amit az uptodown-ról töltőttem le az a 9 alatt is jól fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#6211) motofi válasza veze (#6208) üzenetére


motofi
aktív tag

Én is kikapcsoltam. Beállítások- Általános- Frissítési/ Appközpont-Szoftverfrissítés. Kívettem a pipát az automatikus letőltés és telepítésből is.

(#6212) Sigma7 válasza unravel (#6177) üzenetére


Sigma7
tag

Köszi az infót!

(#6213) Tobiás


Tobiás
csendes tag

Ezek után én is kikapcsolom a mostani rendszer teljessen stabil.

(#6214) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Na milyen a gyári LG Pie? :)

Nekem rootolt a telefonom, szóval még várok a TWRP verzióra, aztán lehet maradok mostani HAVOC CustomROM-on.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6215) NandorHUN válasza South Velen (#6200) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez van sajnos.

Nekem is volt olyan, hogy vettem témát Huawei-re, frissítés után meg nem ment. Nem nagyon lehet mit tenni, max kérhetsz visszatérítést.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6216) dulu válasza NandorHUN (#6214) üzenetére


dulu
csendes tag

Nekem megfelel. 2 nap távlatában az akkukezelés jobb lett, bár mire "beáll" a rendszer több idő. Még van pár játék és app ami nem play-es s még nem raktam vissza......
Vártam volna, hogy fejlődik a DAC menüje, több funkcióval, mert maga a hardwer tudja de ez nem lett. Ez a gesztusvezérléses izé nem nyerte el a tetszésemet, anno a Huawei p10 ujjlenyomatplvasós gesztusvezérlése az nagyon bejött. De próbálom megszokni, néha bekapcsolom, szerintem logikátlan, de lehet csak szokni kell...
Dióhéjban nekem ennyi az eddigi tapasztalatom.
(mármint ami számomra fontos eddig)

[ Szerkesztve ]

(#6217) deleniz


deleniz
lelkes újonc

Kb. egy hete feltettem a kérdést, hogy hátha tudja valaki, mi lehet az oka, hogy a V30 külföldön nem kapcsolódik a mobilnethez. Ha azóta van újabb tapasztalat vagy ötlet, azt továbbra is várom!! Köszi!

(#6218) NandorHUN válasza deleniz (#6217) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem tökéletesen ment. Szerintem valami szolgáltatós dolog lesz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6219) NandorHUN válasza dulu (#6216) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem.

Majd teszek vele egy próbát azért :)

DAC-ra annyit tudok mondani, hogy van root :)

Pl. AnxiousV30 MOD tudja ezeket:

-DTS:X 3D Surround (Tuned),
-Dual Speaker for North American Variants,
- Falsified Advanced DAC Mode
,
- G7/V40 App Profiles, G7/V40 Camera Features (Updated Camera App,

- Stb ( All Lockscreen Weather Animations, Anxious Kernel Script, Custom App Profiles, ,Updated Gallery App, Google Lens, Super Bright Mode, Updated AI & Filter Data), Google Phone (stable), Google Sans, JoyPixels 5.0, LG Equalizer Settings (w/ Custom EQ), Pixel Roboto & Various Other Fonts, Pixel WiFi Mod, US GPS Config, YouTube Vanced (Black);

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6220) deleniz válasza NandorHUN (#6218) üzenetére


deleniz
lelkes újonc

Melyik szolgáltatónál vagy? Mert itt akárhány embertől olvasom ezt a problémát, mindenkinél Telekom volt a háttérben.

(#6221) NandorHUN válasza deleniz (#6220) üzenetére


NandorHUN
addikt

Telekom én is.

Mondjuk most pont egy 9.0-ás CustomROM-on vagyok, ezzel voltam külföldön, de augusztus elején már fent lesz a Pie Offical LG OS és megyek is külföldre, akkor majd ki tudom próbálni.

Eddig nem volt gondom, márciusban még a gyári rendszer volt fent és azzal is ment Dublinban a net. Azóta CustomROM-ra váltottam, ezzel is megy.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6222) rolandhun95


rolandhun95
tag

Felhozta nekem is :B

(#6223) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nekem OTA-n kb 6 perc alatt lejött. Bár folyamatosan használtam eddig az ACR-t és nagyon is fog hiányozni. De sajnos ezzel együtt kell élni. Jövőre, vagy utána a csapat nagy része új telóra vált és azokon már 9, vagy 10 (, vagy 11?) lesz. Nem örülök és megpróbálom én is felmókolni rá, hátha... Tapasztalatokról én is beszámolok majd.

Kíváncsi vagyok a gesztusvezérlésre. Leginkább amiatt vártam az új rendszert.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6224) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Van olyan LG téma ami szép, sötét és működik az új Pie rendszeren?

Megvettem a Pixel Experience Dark-ot, de Pie-on már nem megy. Eddg meg HAVOC-on voltam, szóval LG témákat nem is nagyon nézegettem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6225) dajkapeter válasza NandorHUN (#6224) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ez engem is érdekel, mert ez a fehér kiveri a szememet...

A korábban általam linkelt nem támogatott 9-en.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6226) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Bocsánat a dupláért, de kicsúsztam az 5 percből...

Megy az ACR!!! Igaz, a neveket már nem jeleníti meg, de a hívást felveszi. Nekem a 6.01-es verzió van meg. És működik.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6227) gretzky77 válasza dajkapeter (#6223) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát a gesztusvezérlést én is vártam,de nem erre számítottam,úgyhogy sztem marad az ADB-s fluid ng! Azt vártam,hogy minden érintőgomb eltüntethető de nem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6228) jimmedly válasza dajkapeter (#6225) üzenetére


jimmedly
senior tag

A gyárilag a romban levő high contrast nevű sötét téma megmaradt? Működik is?

(#6229) South Velen válasza jimmedly (#6228) üzenetére


South Velen
addikt

Igen.

(#6230) jimmedly válasza South Velen (#6229) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az is több a semminél. Azt a nagy fehérséget én se szeretem! 😊

(#6231) South Velen válasza jimmedly (#6230) üzenetére


South Velen
addikt

Jaja, bár elég gyenge a designja. Siratom is a jó kis oreós témáimat... :O

(#6232) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ha valaki akar fekete témát akkor tudja használni a Substratum nevű appot is. Nem kell feltétlen hozzá root se, de úgy kicsit szenvedősebb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6233) Brett001


Brett001
aktív tag

Most vagy én vagyok a hülye vagy tényleg eltűnt a névjegyeknél a keresztnév/vezetéknév szerinti rendezés lehetősége? :F

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6234) n.gab válasza Brett001 (#6233) üzenetére


n.gab
aktív tag

Angolra állítva a nyelvet meg van a menü.
Magyarul sajnos nincs.

(#6235) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Voltak problémáim a térerővel, az irodám sarkában ezzel az egy telefonnal nem sikerült rendesen telefonálni. Úgyhogy elvittem gariban szervizeltetni az LGhez. Rendesek voltak, bevették viszont nem javították meg, hanem csereutalványt adtak. Nem indokolták semmivel, viszont mivel a laptopszalon már nem forgalmazza, ezért visszakértem a pénzt. Mivel nem tudom mi lehetett a probléma térerővel, ezért inkább elbúcsúzom a telefontól.

[ Szerkesztve ]

(#6236) gretzky77 válasza Brett001 (#6233) üzenetére


gretzky77
veterán

Érdekes,lehet,hogy ez egy bug, mert ha angolon van a készülék nyelve akkor van ilyen menüpont,de magyar nyelv esetén nincs ott!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6237) n.gab válasza gretzky77 (#6236) üzenetére


n.gab
aktív tag

LG-nek írtam tegnap. Ma hívtak és küldött tovább a megyéhez tartozó szervizbe.
Ő nem hiszi, hogy ki hagyták volna a magyar nyelvből. Pedig igen sajnos. Nem volt náluk V30 Android 9el. Így nem tudta megnézni.
A szolnoki szervizet sajnos nem értem el, hogy mit mondanak erre.

(#6238) DonMaster válasza n.gab (#6237) üzenetére


DonMaster
addikt

ha már bemész akkor mond nekik, hogy kihagyták, a volte provisioned -t is.
hidden-ben belehet kapcsolni az ux-ot meg mindent lát is, de nem lehet bekapcsolni, pedig már csak az kéne hogy menjen a VoLTE
*#*#4636#*# telefon informáciok, ott nem leeht elhuzni a csuszkát, de a hidden -ben látni az ims-t telenor és digi-nél is, telekom-ot nem probáltam még,és kéne menjen a VoLTE jo lenne még tovább bírná az akksi.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6239) Mikemend válasza n.gab (#6234) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ez azért elég ciki nyelvi baki...
Engem a kamerafunkciók érdekelnének, hogy jobb lett-e, bővült-e, új feature-ök is kerültek-e bele?

(#6240) gretzky77 válasza Mikemend (#6239) üzenetére


gretzky77
veterán

Én annyi újat láttam kamera esetén,hogy lett egy olyan,hogy youtube live
DonMaster ez a Hidden menü kód nekem nem jó

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6241) unravel válasza gretzky77 (#6240) üzenetére


unravel
őstag

Egy csillagot elhagyott a végéről
*#*#4636#*#*

¯\_(ツ)_/¯

(#6242) DonMaster válasza gretzky77 (#6240) üzenetére


DonMaster
addikt

bocs nem ez a hidden ennél csaka kapcsolo inaktiv.
de eli9rtam jogos
*#*#4636#*#* igy a helyes, itt a VoLTE pro... nem leeht aktiválni nem él a csuszka.
a hidden menu: *#546368#*930#
a 930 helyére az ami a készülék h930 nál 930 h931-nél 931 stb.

itt viszont a field test->gpri VoLTE/VoWifi-> ux mind pipa majd vissza és ott ims-nél kiirja a szolgáltatot telenor digi telekom voda és ott belehet nyomni

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6243) Brett001 válasza gretzky77 (#6236) üzenetére


Brett001
aktív tag

Hát ez tényleg ciki. Most megpróbáltam becsapni úgy, hogy angolra állítottam a nyelvet és beálítottam a névsorrendet, de mikor visszaváltottam magyarra nem maradt úgy. :( Elég bosszantó, mert nagyon rossz így látni a neveket.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6244) OPiiPO válasza DonMaster (#6238) üzenetére


OPiiPO
addikt

Akksi miért bírja tovább?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6245) n.gab válasza Brett001 (#6243) üzenetére


n.gab
aktív tag

Igen ezt Én is próbáltam.
Egy megoldás van. Át kell írni mindet. :W

(#6246) veze válasza n.gab (#6245) üzenetére


veze
őstag

csak figyelek és gyüjtöm az infokat, és szerintem jó nekem a 8 nagyon, le is lett tiltva, nehogy eszébe jusson frissíteni :D

(#6247) n.gab válasza veze (#6246) üzenetére


n.gab
aktív tag

Ezen kívül nekem semmi bajom vele.
Meg talán az ami mindenkinek, hogy a megvett témák nem működnek.

(#6248) veze válasza n.gab (#6247) üzenetére


veze
őstag

nekem a rogzités fontos, na nem azért mert lehallgatást meg adatgyüjtést folytatok, hanem a mindennapi munkám része. vezetés, meg munka meg mindenféle elfoglaltságok közepette amikor nincs lehetőségem leírni/felírni semmit, hivogatnak olyanok akik szállítási cimeket mennyiségeket stb mondanak el, aztán szépen minden rajta lesz az automatikus rőgzítésen. Utana csak visszahallgatom kinek mit hova mikor, aztán ugyis törlik az ujabbak a régieket folyamatosan, Ha ez nem müködne semmi máson csak Kit Katon akkor az lenne a telefonomon, mert ez kell :D

[ Szerkesztve ]

(#6249) DonMaster válasza OPiiPO (#6244) üzenetére


DonMaster
addikt

mert hiváskor nem kell váltania 3g -4g között, hanem maradna 4g-n igy kevesebb energiát is fogyaszt ez is elönye a VoLTE-nak nem csak hogy Hd hivásnak nevezik, meg gyorsabban kicsöng,

persze ahol nincs 4g ott amugy is 3g-n vagy ott meg azon csöng nyilván, de elégé jo a 4g lefedetség az országban, sok kicsi sokat add akksiban.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6250) DonMaster válasza veze (#6248) üzenetére


DonMaster
addikt

ez mind szép és jó, de mi lesz 2-3év múlva? 1x ugy is kell cserélj készüléket, és akkor már 9-10-11-es android lesz amin ugyan ugy nem megy, most még kibekelesz 1 éved v30-al és utána? én felraknám a helyedben és keresnék alternativ modot a felvételre ha neked ennyire szükséges.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.