Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) DonMaster


DonMaster
addikt

Dec verzios h930 ra most jott valami update elegnagy 4g n toltom eleg lassan jon . remelem leszbenne M.o volte is . es hogy az energiatakarekossag javul es nem romlik mert jelenleg tobb mint 5oras sot jon ki folyamatos szinkronnal ami brutalisan jo es boven eleg 2napi hasznalattal szerintem.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5302) DonMaster


DonMaster
addikt

https://www.androidpolice.com/2018/12/18/verizon-v30-update-brings-handful-of-new-camera-features-always-on-display-tweaks-and-recent-monthly-patches/
Mobilrol linkelek sorry. Dec18an jotki elvileg ez a frissites a flash es aod cucokkal. De levan irva hogy mi es mire jo az ujdonsagok.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5303) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Hat nekem nem talalt semmi updatet :( (H930D)

(#5304) Mikemend válasza DonMaster (#5302) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor itt a link a Verizon oldaláról is, képekkel, hogy mik az újdonságok

(#5305) Mikemend


Mikemend
senior tag

Érdekelne egy dolog a korábbiakon túl: időnként feljön egy popup alul, hogy az adatforgalom engedélyezéséhez és a helyem megállapításához módosítsam a beállításokat. Erről nem lehetne leszoktatni a telefont? Nem akarom az adatot bekapcsolni, csak amikor kell.

[ Szerkesztve ]

(#5306) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tegnap megvettem én is ezt az UAPP-t (2700Ft) remélem jót vettem :D
-USB Audio Player PRO (fejlesztő: eXtream Software Development) 2 699,00 Ft-
Igazából itt is van millió beáll.-i forma és ez a player BT-s füleshez is megfelelő?
Milyen beállítási mód a javasolt, vagy tök gyári/alap beáll. alatt is megfelelő/használható?

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5307) Mikemend válasza Mikemend (#5305) üzenetére


Mikemend
senior tag

No közben rájöttem: a gyári időjárás app widgete reklamált, mivel az aktuális pozíció volt beállítva, úgyhogy statikusan megadtam neki a várost és letudva. :)

(#5308) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali ! Hogy tudok factory resetet csinálni ?

(#5309) gretzky77 válasza muszi0521 (#5308) üzenetére


gretzky77
veterán

Menüből is tudsz,gyári beállítások visszaállítása!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5310) muszi0521 válasza gretzky77 (#5309) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Közben megtaláltam köszi ! !

(#5311) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Kicsit (nagyon) húzos az ára a V40 ThinQ-nak. :Y [link]

(#5312) DonMaster válasza Cranberries (#5311) üzenetére


DonMaster
addikt

e-digitálnál amugyse érné meg.
de a v50 jobb lesz hamarosan jön elvileg.
azt már meg várnám és nem is az 5g modem-je miatt, bár az dobb az hosszutávon.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5313) aTe014 válasza Cranberries (#5311) üzenetére


aTe014
aktív tag

Van barátibb áron is: [link]

És nemsokára megkezdődik az áresés.. :)

i14Pro

(#5314) Mikemend


Mikemend
senior tag

Üveg témában annyit: az Xprotector 0.33-as üvegét ne vegyétek meg, még ha utánatok is dobják. Felhelyezés után olyan levegős lett, mint az ementáli, pontosabban: mintha olajfoltok lennének alatta. Hiába töröltük ki alatta szárazzal, mégis ilyen lett. Szóval megrendeltem a fentebb említett full védő üveget az aliról, és amíg az ide nem ér, ez a levegős marad rajta. :(

(#5315) dSERiES válasza Mikemend (#5314) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én ~1 hónapja védőfólia nélkül használom, sima nadrágzseb, arra figyelek, hogy ne tegyek aprópénzt / kulcsot mellé. Karcmentes eddig elöl + hátul is.

⊿sff⊿

(#5316) DJ. Ru$y válasza dSERiES (#5315) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szintén így használom, hátlap karcmentes, a kijelzőn viszont már megjelentek a normál használat mellett nem, de full feketén már látszanak, ha keresem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5317) OPiiPO válasza Cranberries (#5311) üzenetére


OPiiPO
addikt

edigital mindig ezt csinálja :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5318) Mikemend válasza dSERiES (#5315) üzenetére


Mikemend
senior tag

Úgy vagyok vele, hogy a védőüveg nélkül bár nagyon jó volt a használat (tényleg szinte élvezet simogatni :D ), viszont mégis védtem, hiszen ha összekarcolódna, akkor minek tegyek rá utána védőt? :) Szóval vigyáztam rá eddig, mert úgy voltam vele, hogy pár napig bírja ki, amíg ez az Xprotector meg nem jött, addig óvtam. Aztán rátettem és... Szóval randa lett a foltok miatt (hiába emeltem fel és tettem vissza, nem segített), de most már nem veszem le, ha már megrendeltem a tutit... Utána meg meglátom, az új is hogyan mutat majd. Ki tudja? Ha az sem jön be, akkor majd csupaszon használom én is.

[ Szerkesztve ]

(#5319) Mikemend válasza Mikemend (#5318) üzenetére


Mikemend
senior tag

Az üveget levettem, és mivel volt egy fólia backupba, azt tettem fel, de az is levegős lett, de porosan, hiába pucoltam le, szóval mehetek holnap egy boltba üveget feltetetni, mert az Xprotector nálam leírta magát, de rendesen...

(#5320) Mik76


Mik76
senior tag

A screen sharing funkcio mennyire akadozik nalatok? Van egy samsung tv a jelenlegi alberletemben es hat eleg gyakori az hogy megakad a kep 2-3 masodpercre, mig a telon a lejatszas folyamatos. Lehet hogy csak a tv szar? Ha kozvetlen ele rakom a telefont akkor is csinalja.

Tapasztalat valakinel esetleg? :F

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5321) gretzky77 válasza Mik76 (#5320) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is samsung smart tv-m van,igaz ritkán használom ezt a funkciót de nem szokott gond lenni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5322) DJ. Ru$y válasza Mik76 (#5320) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Wifi "telítettséget" érdemes megnézni a környéken. Elvileg nem direktben a TV-re csatlakozik a készülék, hanem az otthoni hálózaton keresztül tolja át a cuccot. Ergo, ha telített a környék wifiben (főleg panelek ilyenek), e mellé a telefon nyilván wifivel csatlakozik, sőt rosszabb estben a TV is, akkor aztán szépen lehet akasztani a képet.

Ne a TV mellé rakd a telefont, hanem a router / szolgáltatói eszköz mellé, de az nem fogja megoldani, ha telítettségi probléma van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5323) eladogeppc


eladogeppc
veterán

V30 még most is jó vétel ?
6 óra nyomkodást kibír ekkora akkuval ? (SOT)

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5324) DJ. Ru$y válasza eladogeppc (#5323) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam kibír 6-ot, ha 1 nap alatt merítem annyit. Ahogy emlékszem a régi használati szokásaidra nálad nem fog 6 órát kibírni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5325) eladogeppc válasza DJ. Ru$y (#5324) üzenetére


eladogeppc
veterán

Folyamatosan nyomkodom. :)
Facebook, messenger, zenelejátszó, stb..

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5326) DonMaster válasza eladogeppc (#5325) üzenetére


DonMaster
addikt

nem életszerű hogy 6orán keresztül nyomkodod a mobilt.
de sotban 10ora amit tud.
legfrisebbromot v21w nem teszteltem de elötte lévő v20 valamivel 10ora meg volt v21o-val 5ora 2nap használattal folyamatos szinkronnal meg lett.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5327) eladogeppc válasza DonMaster (#5326) üzenetére


eladogeppc
veterán

Márpedig én 6 órán át nyomkodom. :)
Játék, egyebek.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5328) sonkuci válasza eladogeppc (#5323) üzenetére


sonkuci
tag

igen, még most is jó vétel, sőt, amennyibe most kerül, elég jó ár-érték arányban van.
az, hogy kibirja-e a 6órát, remélem belátod, elég sok mindentől függ. van akinél igen, van akinél nem. erre szerintem egyértelmű választ nem is fogsz kapni.
(100% fényerőn, minden szart bekapcsolva, fortniteot játszva, gyanitom nem fog elmenni 6 órát, a példa kedvéért. de igy kb biztosra veszem igy egy telefon se fog elmenni 6 órát. te tudod mire és hogy fogod használni, ezt neked kell tudni. az aksi és az akuidő jó, de ha 6órát játszol, nem fogja birni.)

[ Szerkesztve ]

(#5329) DonMaster válasza eladogeppc (#5327) üzenetére


DonMaster
addikt

aha persze ne ettes már, mobil teszteléö vagy bár az mindig mást tesztel , máskép nem életszerű 1napon belül 6orán keresztül nyomkodni mind ezt naprol napra, sufniban élsz vagy mi a tök.
miért nem életszerű: reggel pl: 7kor kelsz 8-ra suliÁ/munkába mész munkában nem a mobil nyomkodásért fizetnek gondolom másrészröl irodában konektor van , suliba meg tanulni járnak a jobbak, kv tanárok.
más élethelyzetben meg 6orát nem nyomkodod, az a nap jelentös része, értem én hogy 8ora munka 8ora pihenés 8ora szorakozás de 6ora mobilozás nappal , még turistának csak-csak. de az sem minden napos .
de ettöl függetlenül te dolgod, nekem 10ora 5p a sot rekordom, v30-al kép valahol vissza megtalálható.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5330) eladogeppc válasza DonMaster (#5329) üzenetére


eladogeppc
veterán

Empires&Puzzles napi 1, 1,5 óra minimum, mellette Messenger, Facebook, Böngészés, pár fotó, esetleg videó.
Miért nem hiszed el ? Nekem nem muszáj elhinned, de mára 49%-on vagyok, és eddig 3ó 46p a SOT-om. Ennyit nyomkodtam.


[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5331) eladogeppc válasza DonMaster (#5329) üzenetére


eladogeppc
veterán

Azt mondod, hogy akkor a 6 óra SOT összejöhet ? Folyamatos 4G, Amazfit karperec folyamatosan megy szinkronnal, ilyenek.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5332) DonMaster válasza eladogeppc (#5331) üzenetére


DonMaster
addikt

[link] nekem ez a rekord.
4g és amazfit nem eszik annyit, nekem átlagosan 2,5nap allat 3,5ora sottal szoktam 30%-on töltöre tenni.(4g+gps non-stop syncronnal, saját cloud -ra és messengerel.)
de napi töltéssle merüléssel nyilván kevesebb a készenléti idö , bár lehet ha anynira nyomkodod, én az energizer vagy duracell már nem tudom melyik olyat vennék vagy a 10e akksival rendelkezö másikat, nah mindegy te dolgod, én nem zárom ki hogy összejöhet a 6ora , bár ez ahogy irtam és más is irta használat függő van akinek az 5ora nem jön össze 1nap van akinek böven összejön szoval ezt lehetetlen megmondani.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5333) Mik76 válasza DJ. Ru$y (#5322) üzenetére


Mik76
senior tag

Ebben lehet valami. Sajnos a router egy emelettel feljebb van valahol egy masik lakasban. Azt hittem direktbe a tv-re kuldi a cuccot. Azert tippeltem a tvre mert eleg tetu lassu pl menu kezelesben vagy a smart funkcioknal.
Koszi az infot! (+Gretzky77)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5334) Mikemend


Mikemend
senior tag

Üveg és fóliaügyben újabb érdekesség: miután tegnap az Xprotector üveget és fóliát sem lehetett rendesen feltenni, ma elmentem egy másik típust felrakatni. A srác kétszer állt neki az üveg felrakásának, egyik sem ment fel, ugyanúgy "olajfoltos" lett a széleken, illetve itt-ott levegős. Szóval kiderült, hogy a ragasztóanyagok vacakok terméktől függetlenül, vagy az üveg dobja le. Úgyhogy vettem egy karcmentesítőt, bekentem, és igyekszem nem leejteni a telefont, amíg meg nem jön két hónapon belül a fentebb is ajánlott full, ívelt védő.

(#5335) stemplar07 válasza MaxxDamage (#5306) üzenetére


stemplar07
őstag

Ha a fejes/fülesed alapból nem igényel EQ-t akkor a sima alapbeállítás/bitperfekt(EQ off) a legjobb, de a saját (V30)HighRes drivert engedélyezni kell a beállításokban, és akkor tudja a DSD /DoP/MQA-t is . BT fejest nem használom, csak az ES100-at ott is alapot kell beállítani ,a többi beállítást az ES100 végzi , de madzagon hallgatom a legtöbbet .

[ Szerkesztve ]

(#5336) MaxxDamage válasza stemplar07 (#5335) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi! Jól is szól ez a Player, de valahogy a Poweramp jobban bejön nekem. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5337) stemplar07 válasza MaxxDamage (#5336) üzenetére


stemplar07
őstag

:N ez bizony fejhallgató függő : MSR7/ATHAD900x-em volt azzal a a Poweramp volt a nyerő minden szempontból (de EQ kellett V10/V20/V30 és a PA EQ-ja jobb , és AUX/HighGain ajánlott ,mindkettő 50 ohm alatt volt ),de amióta HD630VB/Sony MDR-1AM2 -t használom a V30-al pedig az UAPP .(ezeket is AUX/HighGainben )
De a ,,nirvana,, a KANN /HD650 .... néha HD630VB

[ Szerkesztve ]

(#5338) MaxxDamage válasza stemplar07 (#5337) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

50Ohm felett vagyok én is, így a High Gain meg van természetesen (kihasználtság) és igaz még nem küldtem meg a UAPP -ot, de majd adok neki (telefon maga jól/jobban szól úgy hallom) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5339) OPiiPO válasza stemplar07 (#5337) üzenetére


OPiiPO
addikt

leszokhatnál már lassan az EQ-ról :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5340) stemplar07 válasza OPiiPO (#5339) üzenetére


stemplar07
őstag

:N Sennheiser HD 650 ,Sennheiser HD 630 VB ,Sony MDR-1AM2 ezekkel semmi szükség EQ-ra , de az előzmény fejesekkel : MSR7/AD900X/HD660S kellett (függetlenül a forrástól), ezért is adtam el őket .

(#5341) Krisz1000


Krisz1000
tag

sziasztok! volt nálam egy új független S9, 3 napig, de olyan sokkot kaptam, annyira nem tetszett, h azzal a lendülettel vissza is vittem.

megint v30-on kezdtem gondolkozni, pár hónapja már célkeresztben volt, de akkor árához képest "elavultság" miatt elvetettem. viszont a mostani áron (dual 120 körül) kellemes telefonnak tűnik, aminek nincs kiugró rossz tulajdonsága.

ezen kivül s9nél jobb hang fülhallgatóval, még talán az utolsó normális képarányú, nem hosszúkás telefon, pont akkora kávával hogy meg is lehet fogni a telefont, vehetek belőle ezüstöt, nem egy jellegtelen fekete telefonért fizetek sokat. kizárásos alapon ezt látom olyan megfizethető telónak ami még többé kevésbé normális android élményt ad, amilyennek azt pár évvel ezelőtt megismerhettük. A pixelek túlárazottak, a G7 borzalmas képeket csinál és állati ronda a kijelzője, a samunál edge képernyő számomra használhatatlan több szempontból is, huawei meg végleg beszüntette a rootolási lehetőséget, 60-120$ lehet illegálisan rootolni.

így jutottam vissza a v30- hoz, már amennyiben működik, és nincs baja!
főleg erre vonatkozna a kérdésem hogy mi a helyzet ezekkel a tipushibákkal amit korábban hallani lehetett a készülékről.
1. poled beégés, foltosodás, ezek javitva lettek már a frissebb példányokon, vagy ez még mindig lutri?
2. gsm boltban venném, igaz hogy onnan LG magyarországhoz lehet vinni gariztatni?
3. lehetnek vásárlásnál problémák a készülék származásával? arra gondolok h eléggé lement az ára ilyenkor már becsúszhatnak nem EU piacos készülékek is gondolom...
4. eleve nem azért ment le az ára a készüléknek mert sok lenne a gyári hibás, ugye?
5. egy logoutos összefoglalóban olvastam h LGnél rootolás nem feltétlen jelent garanciavesztést. ebben tapasztalat?
6. mivel jön most a teló? nekem csak 7-8 android a jó, mert 9-esből kivették a hivásrögzítést és arra mindenképp szükségem van.

illetve megköszönném ha még írnátok bármi olyat, ami mostanában felmerült a v30-cal kapcsolatban amit jó tudni. főleg ami rossz lehet v amiért szívtál mostanában.

előre is köszi mindenkinek a véleményeket :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5342) OPiiPO válasza Krisz1000 (#5341) üzenetére


OPiiPO
addikt

a kérdéseid jó részére választ kapsz a kereső egyszerű, gyors, fájdalommentes használatával ;)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5343) DonMaster válasza Krisz1000 (#5341) üzenetére


DonMaster
addikt

eu piacos dual nincs, tehát az a kérdésed meg lett válaszolva,
országunkban nem szervizelik garisan , csak fizetösen az lg szerviz de az se 100%.

poled beégés? az az elején lévő obégatás amit pár ember tett az nem releváns, nem égbe.

az ára azért megy le mert : 1: LG aminek nem akkora a márketingje mint egy samsung-nak.
2. 2019 van és ha joltudom már 2évében jár.
3 semmi köze nincs gyári vagy enm gyári hibának, te olvasod ezt a forumot? elmult idöben senki nem irt hibát .

5. rootolás pasz ha tégla lesz akkor arrol senki nem mondja meg hogy mimiatt.
6. azt a bolttol kéne megkérdezni de nem kell félned mivel még a 9.0 nem jelent meg, föleg nem dual-ra azokra késöbb lesz .

+ jo lehet az üzem ideje, vizálloságot nem probáltam max eső ha az számit , rosszat nem tudok irni, nem hagyott cserben 1x sem. be se ég mint azt irtam, kék képernyő van bár azt lehet állitani hogy nagyon minimál legyen és mind ez csak-is egy nagy szögben látni tehát 150-170fokos szögben nézve a telo képernyejét de aki ugy használja ne vegyen érintö kijelzöset mert minek. enyni.

+1. ha párhonapja elavultnak tekintetted akkor most mi változott? mitöl lett párhonapra rá mikor már elavultnak lett titulálva most az a bestbuy kategoria? (mert ezt az ár nem indokolja,)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5344) unravel


unravel
őstag

Ti takarekoskodtok az akksival? Ha igen, mivel? Hogyan?
Belátom jó dolog a Location history, csak semmi értelme.

¯\_(ツ)_/¯

(#5345) MaxxDamage válasza unravel (#5344) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én energia takarékosságot használok (nem a legdurvábbat persze, mert akkor mindent lekapcsolt) és így 2-3+ napig általában simán elvagyok vele.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5346) Mikemend válasza unravel (#5344) üzenetére


Mikemend
senior tag

Egyelőre nem használok ilyet, mivel az energiatakarékos módokat nem tudom testre szabni. Maradok az általános módnál.

Más: megtetszett a kamera világos módja. Fényképeknél kikapcsolom, de videónál jól jön. Még manuális módban sem tudom úgy kivilágosítani a képet, ahogyan ez a mód teszi. Viszont az a bajom, hogy csak itt érem el, más kameraprogramokban nem. Ezért egy olyan app kellene, ami engedi a felvételt zárt kijelző mellett is, vagy nem engedi az érintést (mert azzal fókuszálna felvétel közben is).
Tehát van-e olyan app vagy megoldás, ami videofelvétel közben kikapcsolja a képernyőt, és a háttérben veszi tovább?

[ Szerkesztve ]

(#5347) jimmedly válasza Mikemend (#5346) üzenetére


jimmedly
senior tag

Tudom nem sokat jelentenek a tesztek, de januárban az antutuban 82500 pontot ért el a gpu, most csak 66500-at. Unalmamban futattam le. A G6 többet gurított mellette. Úgyhogy lehet hogy valamit elcsesztek a legutóbbi frissítésben.

[ Szerkesztve ]

(#5348) Mikemend válasza jimmedly (#5347) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nekem is 65895 jött ki GPU-ra. Nem lehet, hogy a tesztprogramban állítottak adatokat inkább? :U

(#5349) jimmedly válasza Mikemend (#5348) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is az volt a második tippem. Viszont a G6 gpu teljesítménye ugyanaz maradt. Ez viszont nem azt támasztja alá.

(#5350) jimmedly válasza jimmedly (#5349) üzenetére


jimmedly
senior tag

Hát igen.. Újraindítottam a V30-at, így a Gpu 83 ezret gurított rögtön, az össz pedig 185820 az előbbi 167000-hez képest... Megbízható szoftverek.. (-:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.