Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) dajkapeter válasza veze (#5897) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én [ezt az lg sötét témát] használom szinte a kezdetek óta. Ezzel a gyári billentyűzet is sötétre vált. Én amúgy a google billentyűzetet használom. A swiftkey-hez hasonlóan ezt is tök jól személyre lehet szabni. Egy próbát megér mind a kettő, ha esetleg a gyári nem elégíti ki az igényeidet.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5902) veze válasza dajkapeter (#5901) üzenetére


veze
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, :R
megnézem még ezt a legutobbit is, és biztosan lesz közöttük megfelelő .
( az előzőekben ajánlottakat már telepitettem és már azok között is van olyan ami jo lehet, de még ezt is kiprobálom :K

(#5903) joco1977 válasza dajkapeter (#5901) üzenetére


joco1977
tag

Én is ezt a témát használom az LG G8 Black Opal élő háttérképpel. Nagyon jól néz ki!

(#5904) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok!
Korábban írtam,de most megint. Lehet, hogy kezdi megadni magát a G4-em, a folyamtosan leáll, többszöri újraindításra megy. Majd csinálok egy FR-t.

...De érdemes még V30-at venni? Azért kérdezem, mert hát csak 2 éves modell.. mennyire lesz vajon időt álló? (A G4 hamarosan lesz 4 éves.) Páromnak valószínű G7-et veszünk, de ha a G4-em behal, akkor engem jobban vonzana a V30, a G7 viszont mégiscsak frissebb HW.
Mit mondtok?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5905) gretzky77 válasza FerNandor (#5904) üzenetére


gretzky77
veterán

Én elfogult vagyok de jelenlegi áron nagyon megéri sztem még most is a V30! G7 is jó választás lehet, valóban frissebb hw van benne és igazából mindent tud amit a V30! Különbség talán annyi, hogy V30 ugye P oled (ez vagy előny vagy hátrány ugye) illetve nekem ez a notch dolog nagyon nem tetszik és sztem értelmetlen is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5906) MaxxDamage válasza FerNandor (#5904) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Simán jó vétel a V30/V30+ még és jó ár/érték arányt képvisel!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5907) fecus válasza joco1977 (#5903) üzenetére


fecus
őstag

Mi az az élő háttérkép? Kell etetni? :DD
Mik azok a patc-ek?
"Choose patch you want from https://goo.gl/6ujqWU ( preview in screenshot)"

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5908) FerNandor


FerNandor
őstag

Köszönöm. Amúgy kimaradt pont a hsz-emből, hogy a kamera áll le folyamatosan :DDD
Szerintetek tartós telefon lesz?

Nektek a POLED beég? Vagy van vele valami ismert hiba?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5909) MaxxDamage válasza FerNandor (#5908) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam semmi gond vele.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5910) joco1977 válasza fecus (#5907) üzenetére


joco1977
tag

Ebben a videóban látható a G8 live wallpaper:

https://youtu.be/LlbJ41ZHv0E

olyan a feloldás hatása, mintha az őserdőben keresztül vágnál a sűrű bozóton, majd egy tó partjára jutnál. Nem eszi az erőforrást, v30-ban is van beépített live wallpaper.

(#5911) joco1977 válasza FerNandor (#5908) üzenetére


joco1977
tag

A friss modellek 1.1 hardververzióval érkeznek, azokban a poled panel jobb, mint az 1.0-ás hardververzióban volt. Saját tapasztalat.

(#5912) Mik76


Mik76
senior tag

Letezik olyan fulhallgato aminek a vezeteken van egy ilyen kis egyszeru iranyito modul? Stop/play/pause.
Anno nagyon regen a htc hero-hoz adtak ilyen fulest es baromi jo volt. Most hogy a fizikai gombok majdnem a nullara redukalodtak, baromi unalmas allandoan kivenni, eltenni valahanyszor csak meg akarnam allitani ket percre.
Ha van benne mikrofon hogy hivasokhoz se kelljen elovenni az csak elony.
Elore is koszi!

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5913) DJ. Ru$y válasza Mik76 (#5912) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ezt ne itt kérdezd meg. Headset kell neked, van BT-os és simából is olyan, amin van hangerő állító és play/pause (hívásindító) gomb is. ITT összefoglaló elolvas, ha nincs benne, akkor ott kérdezd meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5914) joco1977 válasza Mik76 (#5912) üzenetére


joco1977
tag

Dugig van az ebay 1-2 ezer forintos LG v10, v20 B&O Play és QuadBeat headset-ekkel vagy Samsung AKG-s headset-ekkel, ezeken van 3 gombos irányító és mikrofon is.

(#5915) Mik76 válasza DJ. Ru$y (#5913) üzenetére


Mik76
senior tag

Ehh.. Latszik mennyire nem vagyok kepben. Igazabol azert irtam ide mert nem tudom hogy az egyes telefonok mas modon kommunikalnak-e az ilyen fulesekkel, szoval gondoltam v30 kompatibilis valaszt keresek.

Koszi mindkettotoknek.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5916) jimmedly válasza FerNandor (#5908) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem eddig nem égett be a kijelző, 7 hónap alatt. Volt G4-em, nagyon jó utód a V30! Gyors, megbízható, nem melegszik, talán most a 34 fokban először éreztem rajta hogy meleg...

(#5917) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Van más is akinek vacakol a térerő? Megvan már egy fél éve a telefon, és fel se tűnt volna a dolog, ha nem kell másik telefont használnom az irodában. Ahol ülök az irodában állandóan szakadozik a vonal az LG-n, de úgy gondoltam, hogy biztos rossz a térerő, de a régebbi Huawei P9-emmel ezen a helyen semmi problémám nem volt. Illetve múlt héten voltam először vele külföldön és a roaming hálózatokat is sokkal tovább kereste, mint a Huawei, amit lecseréltem. Külföldi oldalakon találtam azért fórumokat, ahol a vételt szidták, de ebben a fórumban nem sok szó esett erről. Amúgy általában meg vagyok vele elégedve, de az, hogy mindig el kell mászkálnom vele, ha telefonálni akarok, elég idegesítő.

(#5918) gretzky77 válasza Mik76 (#5915) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia V30-hoz nem kaptál b&o fülest?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5919) Mik76 válasza gretzky77 (#5918) üzenetére


Mik76
senior tag

Hello,
De igen, de ha jol emlekszem azon nem volt ilyen.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5920) unravel válasza Mik76 (#5919) üzenetére


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#5921) Mik76 válasza unravel (#5920) üzenetére


Mik76
senior tag

Akkor en masmilyet kaptam. :) Koszi.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5922) .St.


.St.
tag

Na megvolt az első éles teszt az üvegfóliával. Kb 1m magasról esett, járólapra. Pont a legrosszabb módon, egyik sarok majd a másik sarokra. A szilikon tok megvédte a telót, a képernyőt meg a fólia. Igaz az mind a két sarokban hosszan elrepedt és 2-3mm -en megszünt létezni :) Volt para, mert kb 1 hónapos a teló, de semmi baja. Ha valakit érdekel [link] ilyen volt rajta, és most is ez van, mert előrelátóan egyből 2db -t rendeltem.

[ Szerkesztve ]

-= St forever =-

(#5923) DonMaster válasza Mik76 (#5921) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem is más vagyis a cipöfüzö szerű kinézető, van v30hoz, a középsö gomb play/stop 6pause ként működik gyári lejátszóval.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5924) unravel válasza DonMaster (#5923) üzenetére


unravel
őstag

csak az alsó része cipőfűzőszerű

Én kipróbáltam a B&O fülest a telefonnal de nem hozza azt az élményt mint a SoundMagic E80C. Viszont a PS4hez szuper. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#5925) DonMaster válasza unravel (#5924) üzenetére


DonMaster
addikt

az-az erre gondoltam nekem is ilyen van, a 3 gombbal teljesen jól lehet vezérelni a zenelejátszót.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5926) Kryptonite


Kryptonite
csendes tag

Nos, megvolt az első viz és törés próba. 😁 Ma bringázás közben elnéztem egy nyomot, és sikerült egy kb 40 cm mély vízzel teli mederben a telefonnal az oldalamon landolnom. Kb. fél percig fetrengtem a vízben, úgyhogy kapott a telefon rendesen. A telefon és én is túléltem. 😁 Természetesen mikor haza értem vettem is ki a tokból és töröltem is át. Bár a hangszóró kicsit recsegett, mostanra már az is helyre jött. Mondhatni vízálló a telefonom ténylegesen is? 😊

(#5927) DonMaster válasza Kryptonite (#5926) üzenetére


DonMaster
addikt

[link] ip68 és MIL STD-810G
van
ip68
MIL STD-810G

ha elolvasod meg tudsz mindent, de röviden igen vízálló, elvileg 1,5m-ig 30p-ig.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5928) Szabadh válasza Kryptonite (#5926) üzenetére


Szabadh
tag

Én most hétvégén (is) vizalatti felvételeket csináltam vele.
Bírja

(#5929) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Gyors kérdés:

Hol tudom kikapcsolni hogy a zsebemben ne oldjon ki állandóan a képernyőzár? Múltkor haveromat hívtam fel zsebből véletlenül :) V30 dupla sim 8.0 droid

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5930) MaxxDamage válasza OPiiPO (#5929) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Beállítod az ujjlenyomatot és megoldva :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5931) turbuczn


turbuczn
tag

Nálam majdnem másfél éve megvan már ez a telefon. Úgy tűnik elég tartósnak bizonyul. Nem ejtettem még le nagyobb magasságból, ezért nincs töréskár, viszont üvegfólia nélkül mikrokarcolások keletkeznek, de nem zavaróak használat közben.

Az akksi még jól bírja, de én általában nem töltöm 100%-ra, hanem csak 80-90% közé. Amikor 100%-ra töltöm a napot simán kibírja, kevesebbet nyomkodva kettőt is. Egyelőre nem érezhető az elhasználódásból adódó teljesítménycsökkenés.

Vizet jól bírja, ha bekerül az USB töltő csatihoz, akkor pár óráig nem javasolt tölteni, de ezt ki is írja a telefon, hogy nedvességet érzékelt.

A kijelző kicsit sem égett még be, semmi nyoma másfél év után sem. Mindent automatán használok, így az alsó sávot mindig elrejti a telefon. Emiatt senki se aggódjon.

Sebességre teljesen oké a telefon, persze vannak gyorsabbak, de nincs idegesítő belassulás.

Jelenlegi 100 ezer forintos árért ez még ma is megéri, hacsak nem kell frissebb android, ugyanis én még mindig nem kaptam meg a 9.0-t. :(

@rokarudi Nálam is vacakol néha az irodában, de csak ahol vb falak vesznek körül. A külföldi utazásokkor én is észrevettem, hogy lassabban áll át az új szolgáltatóra. Sajnos ezekkel nem lehet mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#5932) OPiiPO válasza MaxxDamage (#5930) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5933) MaxxDamage válasza OPiiPO (#5932) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Amennyiben fontos, érdemes 2x megcsinálni és úgy mindenképp elsőre érzékeli a lenyomatod feloldásnál. (pontosítás érdekében)
Telefonon és laptopon is így van beállítva, eddig bejött. (sokan mondták, hogy van mikor elsőre nem engedik be / oldja fel a képernyőzárat, csak 2-ik vagy 3.-ik próbálkozásra) ezt elkerülve a megoldás rá. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5934) fecus válasza MaxxDamage (#5933) üzenetére


fecus
őstag

Az mit jelent, hogy 2-szer megcsinálni? Törlöd az elsőt és újrakezded?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5935) MaxxDamage válasza fecus (#5934) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem, lehet plusz ujjlenyomat hozzáadása -val hozzáadni (így 2x lesz egy embertől, de lehet akár több is) :K

V30+ ThinQ telefonom most szervizbe van, de a V10-n is pl. 3x van a lenyomatom. :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5936) fecus válasza MaxxDamage (#5935) üzenetére


fecus
őstag

Ja! Én a két mutatóujjamat mutattam meg neki, de ha jól értelek mindkettőt mégegyszer mutassam meg és akkor biztosabb a belépés.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5937) MaxxDamage válasza fecus (#5936) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan! :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5938) fecus válasza MaxxDamage (#5937) üzenetére


fecus
őstag

Megcsináltam. Zseni vagy! :R

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5939) veze


veze
őstag

én is jobb meg bal mutatóujjat mutattam meg neki, mert mi van ha véletlen levágom az egyiket, akkor nem tudnám többé feloldani :D

(#5940) fecus válasza veze (#5939) üzenetére


fecus
őstag

Hát ne dobd ki! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5941) veze válasza fecus (#5940) üzenetére


veze
őstag

:D :D :D
más: az ujjlenyomat azért lehet mégsem olyan biztonságos ( bár kétségtelen hogy kényelmes) módja a feloldásnak.. mert mi van ha hárman közrefognak az utcán (vagy akár hivatalos helyiségben is, értsd, ahogy akarod :D ) és szeretnék a telefonod ( és/vagy annak tartalmát) megszerezni.
Amíg pin kód vagy feloldási minta van beállítva, hát azt azért azonnal nem kotyogod el, előbb meg kell "dolgozni" mire arra a szintre eljutsz hogy mégis eláruld, míg ujjlenyomatnál csak ketten lefognak a harmadik az ujjadra teszi a telefont és meg van oldva. Bántani sem kell érte, Ha fel van oldva aztán már lehet törölni belőle, felvenni mellé harmadikat mittudom én..

(#5942) MaxxDamage válasza veze (#5941) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azért az nem úgy van ám :DDD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5943) Mikemend


Mikemend
senior tag

Hogyan lehet lekapcsolni az autofokusz lézert? Ugyanis ablak mögül, videózás közben zavaró a rózsaszín-lilás villogás, amit visszaver az üveg.

(#5944) DJ. Ru$y válasza Mikemend (#5943) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szigszalag.

Esetleg hidden menü, amúgy sehogy máshogy. Vagy letakarod kézzel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5945) Mikemend válasza DJ. Ru$y (#5944) üzenetére


Mikemend
senior tag

Szigszalagozni vagy ujjal letakarni egyértelmű ok miatt nem akarom: véletlenül belenyúlnék a felvételbe, vagy nem fókuszálna be rendesen. Nekem végtelen fókusz kellene kereső nélkül.

Hidden menü? No ez érdekes... Hol és hogyan, meg mit? :F

[ Szerkesztve ]

(#5946) DonMaster válasza Mikemend (#5945) üzenetére


DonMaster
addikt

kinyitod az ablakot, legolcsóbb megoldás.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5947) Mikemend válasza DonMaster (#5946) üzenetére


Mikemend
senior tag

Például egy légkondis buszon. :C :C :C :R :W

[ Szerkesztve ]

(#5948) DonMaster válasza Mikemend (#5947) üzenetére


DonMaster
addikt

ha te vezetsz akkor 1 ne mobiloz.

ha nem te vezetsz, akkor mit lehet egy buszbol videozni?

de értem a klima problémát, továbra is él takard le, vagy nyomd az üvegnek a mobilt akkor nincs tükrözödés.

hidden: tárcsázoba beirod
*#546368#*930#

930 ha 930-as v30-ad van, ha 931 akkro 931 és igy tovább. kettöskeresztután bedob.

és azon belóül ha van rá opcio kikeresed a lézert és leoffolod,

viszont vigyázni mert sok kárt is lehet okozni ha valamit szarul állitasz ott.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5949) sonkuci válasza turbuczn (#5931) üzenetére


sonkuci
tag

Nekem is lassan 1.5 éves a telefon. Minden fasza, minden jó, ellenben az akksija az már nálam messze nem a régi.
Amennyi használat után mondjuk 1 éve 90-95% volt, most 70%.

De ha már... azt tudom, hogy az akksira nincs 2 év gari, de ha én kifizetem, hogy kicseréljék, akkor azt megcsinálják? (hülyén hangzik a kérdés lehet) [turbados premium garis telefon]
Ha ésszerü összeget mondanak rá, ennyit nekem lehet megérne egy akksi csere.

(#5950) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Új verziót tölt, V30+ dual sim

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.