Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) .St.


.St.
tag

Hello! Én is vártam pitével és úgy gondolom mások tapasztalatai alapján, hogy jól tettem. A 8 nekem teljesen megfelel. Viszont letölteni letöltötte a teló a frissítést csak nem rakta fel, azt lekapcsoltam. Így viszont folyton jelzi, hogy van új szoftver és tegyem fel. Hogy lehet végleg eltünteni a "tálcáról" a figyelmeztetést?

-= St forever =-

(#6502) wody21 válasza dajkapeter (#6500) üzenetére


wody21
tag

@dajkapeter illetve dSERIES
2.5-3h SOT?! Az nekem nagyon szelídnek tűnik. Pie-on ilyeneket produkál az enyém:

(#6503) RetepNyaraB válasza wody21 (#6502) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

:Y

Azért a tájékoztatás nem teljeskörű, azt hiszem. Mit csináltál közben? Mobilnet volt, vagy otthon filmeztél offline, minimál fényerőn egész nap?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6504) dajkapeter válasza wody21 (#6502) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Hát, hogy hogy használod azt nem tudom. :)) De nekem ennyi úgy jön össze, ha nem használom. :D

Nálam folyamatos az adatkapcsolat (korlátlan a mobilnetem), a Bluetooth, nagyjából 15 percenként kapok üzenetet, a fényerő automata, helymeghatározás energiatakarékos, nfc mindig aktív (sokszor fizetek vele), napi 2 óra zenehallgatás daccal (ha már tudja, használom is), AOD 6-22 között aktív. Naponta legalább 30 percig 100% a fényerő, de minimum 1,5 órát 75% felett van.

Ebben a percben használt appok első 5: chrome 30 p, AliExpress 19 p, viber 16 p, Facebook 13 p, youtube 13 p.

Ma szerintem a ~3,5-4 órás SOT lesz meg. Vagyis átlagos használat. De este tolok egy screenshot-ot, hogy mi lett a vége és milyen appok mennyi ideig futottak a képernyőn :D

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6505) RetepNyaraB válasza dajkapeter (#6504) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na ez így reálisabb kép :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6506) dSERiES válasza wody21 (#6502) üzenetére


dSERiES
senior tag

Hát a SoT és hogy hány napot bír, az kéz a kézben jár. Valsz én is ha annyit nyösztetném és 1 nap alatt lemeríteném bírna vagy 4-5 óra sot-ot. De a 10 az tényleg furcsán sok, nem a miénk a kevés.

Nekem most így áll:

37 órából 10-et telefont nyomkodnám meg is őrülnék :))

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#6507) kornesz


kornesz
csendes tag

Sziasztok!

Tavaly szeptember óta használok V30-as telót, előtte is LG készülékem volt, G2-t váltottam le.
Nálam is kb. 1 hónapja jelzett a telefon, hogy Android 9 elérhető és a telefon újraindítása szükséges, hogy telepítsem. Meg is tettem, de nálam is akadnak olyan gondok, ami mondjuk annyira nem nagy probléma, de sajnos zavaró egy ilyen teljesítményű SOC-nél. A frissítés óta előjöttek a lagok, mikro lagok.
A legészrevehetőbb akkor, ha a kamera appot (gyári) indítom el és pár fotó után, ha visszalépek a főképernyőre az ikonok eltűnnek és csak 3-4 mp múlva tölti vissza a rendszer, illetve a háttérben futó alkalmazások gombnál is vár 1-2 mp-et a dolog.
Naponta ellenőrzöm, hogy jön-e frissítés ezeknek a hibáknak a javítására, mert olvasom, hogy többnél is ugyanez a hiba, náluk is lassabb és akadozósabb lett a rendszer a 9-es androiddal.

Ami pozitív, wifi, bluetooth, gps és akksi teljesen rendben van, minden alkalmazás megfelelően működik ettől függetlenül.

Aki bennfentesebb és tud választ adni, hogy mikor várható valami megoldás, azt megköszönném előre is :) :) mert olvasom külföldi fórumokon is, hogy sajnos ott is eléggé problémás a Pie rendszer.

Az LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálattal már felvettem e-mailen a kapcsolatot, de csak annyit írtak, hogy:
"Az újonnan megjelenő frissítésekről, melyek a telefonokra érkeznek, csak azok megjelenése előtti napokban kapunk információt."

Szóval, ha bármi gondom van, akkor a megadott Márkaszervízükbe vigyem be a telefont, ahol megnézik, esetleg vissza is rakják a régi op. rendszert (8-as Oreo).

(#6508) DJ. Ru$y válasza kornesz (#6507) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszaolvasol itt egy kicsit, linkelve volt, hogy visszavonták a pitét... Nem véletlen.

És, ha még kevesebbet olvasol vissza, akkor te magad is vissza tudsz állni Oreora.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6509) wody21 válasza RetepNyaraB (#6503) üzenetére


wody21
tag

Nyilván lehet sejteni, hogy nem mobilneten lógva, navigáltam, miközben ment Spotify, és 5 percenként Twitter / Fb is végig volt pörgetve... Nem, egyrészt nekem tulajdonképpen nincsenek háttérben futó, akksizabáló (=social media) alkalmazások, másrészt AOD is ki van kapcsolva, valamint ez gyakorlatilag az elmúlt hétvégi használat lenyomata'; ilyenkor nagyrészt aktív az Airplane mód, csak WiFi van bekapcsolva, és a szóban forgó időszakban döntően böngészés, YouTube, egy kevés zenehallgatás, e-book olvasás (szelíd fenyerő mellett) került terítékre. Elképzelhető, hogy sokaknak ez "extrém felhasználás". Majd megprobalok egy kevésbé szélsőségesen SOT pozitív ciklusról is beszúrni egy screenshot-ot.
Lényeg a lényeg, nekem nincs hatalmas problémán Pie-on, így én egyelőre maradok.

[ Szerkesztve ]

(#6510) goranje


goranje
tag

Na hétvégén belém is be állt az ideg.
A füles dugója nem akart a helyére kattanni, az utolsó 2mm. kilógott, ezért vagy szólt, vagy nem. Persze inkább nem.

Jó pipa lettem, mert ahogy vissza emlékszem a szerviz régebben a hozzájuk beadott cuccokat felfrissítették a legújabb verzióra. Ugyan nem vagyok biztos benne hogy most is ez a helyzet de nekem rohadtul nem kellene a frissítés.

De mivel a zene meg mindig megy valamilyen formában róla, gondoltam beadom hisz a legjobb része esik ki a telónak.
De előbb kipróbáltam magam is megjavítani, így egy varró tű hegyét kicsit meggörbitettem és kicsit turkàltam. Hát majdnem egy verébfészek gyöszt sikerült kipiszkálni. Csak tudnám hogy került bele, így még sosem jártam.
De a lényeg hogy újból szupi a cucc.

Na ha esetleg valaki hasonlóan jár érdemes óvatosan bele piszkálni, persze kikapcsolva.

(#6511) DJ. Ru$y válasza goranje (#6510) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha kérdezted volna elsőre a fogpiszkálós "pucolást" ajánlottuk volna itt többen szerintem.

"Zsebkosznak" nevezik, belekerülhet simán. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6512) gretzky77 válasza DJ. Ru$y (#6511) üzenetére


gretzky77
veterán

Bizony,bizony kis alattomos zsebcicák!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6513) goranje válasza DJ. Ru$y (#6511) üzenetére


goranje
tag

Na ja, csakhogy még semennyire sem jártam így pedig már 20+ éve hallgatózok és eddig soha nem került egyikbe se ilyen szutyok.

Mindegy megoldódott, nem kell felvinnem a szervizbe. Meg legalàbb nem lesz ráeröszakolva a Pite.

(#6514) DJ. Ru$y válasza goranje (#6513) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszavonták a frissítést, biztosan nem került volna rá pite.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6515) unravel válasza goranje (#6510) üzenetére


unravel
őstag

Ringke Fusion
jack bemenet és usb záró sapka :D

¯\_(ツ)_/¯

(#6516) kornesz válasza dajkapeter (#6478) üzenetére


kornesz
csendes tag

Szia!

Köszönöm, a leírásod alapján visszafrissítettem 8-ra. :) :)

Kb. 10 perc alatt meg is volt az egész, most állítgatom be újra, de ennyi bajom legyen :))

[ Szerkesztve ]

(#6517) goranje válasza DJ. Ru$y (#6514) üzenetére


goranje
tag

Igen, olvastam, csak azon filóztam hogy mire eljut a szeryízbe nehogy újra kiadják a "javítottat".
Nekem meg pedig ez pont ok.

Anno egy F5-öm volt akkor a fórumon mindenki azon görcsölt hogy mikor jön az újabb verzió? Hát megjött. Na az még mostanitól is elbaltázottabb lett. Persze lett is sírás tömegével. Na inkább semmit sem frissítgetek ha nem muszáj. Ami bevált az marad.

unravel Na ez kaffa tok, be is újítok egyet. Köszi!

(#6518) aya


aya
addikt

Én legyalultam újra raktam, megoldódott a mikrolag, de nem gyengén lett minden túlérzékeny, ha írok, és az egész képernyő kezelés.

Már kezdem megszokni a 9-est

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6519) SZATA


SZATA
senior tag

A Telekom 4G+ szolgáltatásának mennie kellene a (független) telefonon?

Ugyanott, ugyanakkor egy G4-on, ugyanolyan előfizetéssel kiírta az értesítési sávon a 4G+-t.

(#6520) vorosp válasza aya (#6518) üzenetére


vorosp
csendes tag

"Én legyalultam újra raktam" = factory reset ?

(#6521) DJ. Ru$y válasza vorosp (#6520) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6522) RetepNyaraB válasza vorosp (#6520) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én ezt mondjuk pc-s gyalulásra értem, ami fastbootból húzza újra. Factory reset sok esetben nem old meg problémákat, főleg ha a sok OTA már jól bezavart a rendszernek (esetlegesen nem frissülő, vagy pont frissülő modem pl.).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6523) SZATA válasza RetepNyaraB (#6522) üzenetére


SZATA
senior tag

Az hogy, milyen programmal megy?

(#6524) joco1977 válasza SZATA (#6523) üzenetére


joco1977
tag

LGUP refurbish

(#6525) RetepNyaraB válasza joco1977 (#6524) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ami vagy megy, vagy nem; amilyen kedve van. Az lgflashtool mindig megy, csak jóval macerásabb munkára bírni:)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6526) joco1977 válasza RetepNyaraB (#6525) üzenetére


joco1977
tag

Én már a harmadik v30-asomat használom, előtte meg G6-om volt és nekem mindig működött az LGUP, soha semmi gondom nem volt vele.

Annyit szoktam vele machinálni, hogy abból a KDZ fájlból, amit használni akarok vele, a WindowsLGFirmwareExtract-1.2.6.1 programmal kicsomagolom a LGUP_common.dll fájlt és azt használom az LGUP programmal.

[ Szerkesztve ]

(#6527) aya válasza vorosp (#6520) üzenetére


aya
addikt

Sima factory reset.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6528) Zord87


Zord87
tag

Üdv! A héten váltottam HTC 10-röl v30ra. Annyi érdekelne, hogy ugye vízálló a telefon én úgy olvastam viszont nyitott a jack, sőt a C type csati is. Akkor most ezt komolyan így lehet meríteni gond nélkül egy kádba?

[ Szerkesztve ]

(#6529) DJ. Ru$y válasza Zord87 (#6528) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6530) Sigma7 válasza Zord87 (#6528) üzenetére


Sigma7
tag

De csak ha sima víz van benne és nem habfürdős. A sós tengervíz is kétesélyes; jó esetben kijön a megszáradt só a csatikból.

(#6531) dajkapeter válasza Zord87 (#6528) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én merítettem már hipós uszodai vízbe, a Balatonba, havonta legalább 1x megmosom a csap alatt szappannal és még a tengerbe is ugrottam vele védőzacsi nélkül. Bírni bírta eddig. És minden működik, látszólag nem ázott be.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6532) eszel50


eszel50
csendes tag

Nekem problémák nem jelentkeztek a9. 0-ra átálláskor, meg is lepődtem, hogy minden simán megy, 2 gondom van csak: korábban a Smart Doctor program gyárilag volt telepítve és ikonról lehetett indítani, most is rajta van, de a "Bővítmények" menűben és csak innen tudom elindítani, ikont nem tudok kitenni. Tud erre valaki megoldást? A másik, hogy nekem is gyorsabban merül, de nem durván.

(#6533) joco1977 válasza eszel50 (#6532) üzenetére


joco1977
tag

Ha hosszan rányomsz az asztalra, akkor a megjelenő Widgetek között van Smart Doctor widget ikon, illetve Billentyűparancs beállítása ikont is létrehozhatsz, amire kiválasztod a Beállítások közül a Smart Doctor funkciót. A mellékelt képen mindkét ikont láthatod:

[ Szerkesztve ]

(#6534) eszel50 válasza joco1977 (#6533) üzenetére


eszel50
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséged, valóban ott bújt a Widgetek között a Smart Doctor (SD) gyorstisztító ikonja is, a 8.0-n nem is kerestem, mert alapból kinn volt. A második módszerrel nehezebben találtam meg a normál indítás ikonját, mert betartott, míg rájöttem, hogy nem kell kitenni a Widgetet, hanem hosszan nyomva adja fel a Billentyűparancsok menűt, amiben ott a SD ikon. Érdekes, hogy a beállításokban nem találtam ilyen menűpontot. Úgy látom, hogy nagyon értesz hozzá, nem úgy, mint az LG Ügyfélszolgálat 😃. Kérdeztem tőlük, hogy az aptx kommunikációt hogyan tudom kiválasztani, ha Bluetooth eszközre küldök zenét, de azt sem tudták, hogy az mire jó, írták, hogy megkérdezik a gyártót, de fél év alatt nem sikerült nekik. Közben megoldódott, mert amint vettem egy 5.0-s konvertert, a csatlakozó menűben felkínálta a "legjobb minőséget", az már túl sok hab lenne a tortán, ha még az aptx HD és LL között is lehetne választani, pedig a telefon elvileg tudja. Korábban Samit használtam, amin volt egy ikon, ami- sok alkalmazásnál több lapon - feladta az összes alkalmazásikont. A Widgetekből csak alkalmazáslista ikont sikerült feltenni, ami nem rossz, de az ikonos sokkal gyorsabban kezelhető. Szted lehet az LG-nél ilyet létrehozni? Még egyszer köszönöm, hogy szántál rám időt, üdv. Laci

(#6535) joco1977 válasza eszel50 (#6534) üzenetére


joco1977
tag

A bluetooth hangminőség beállításához be kell kapcsolnok a fejlesztő módot:

Beállítások / Rendszer / A telefonról / Szoftver adatok / 3-szor egymás után gyorsan rákattintasz a Cikkszámra

Visszamész a Beállítások / Rendszer menüben, ahol már ott lesz a Fejlesztői opció menüpont. Itt tudod a kép szerint állítani a tömörítési kódeket és egyéb hangminőségi opciót.

A másik kérdésedre - ha jól értettem - a következő a megoldás:

Beállítások / Kijelző / Kezdőképernyő / Kezdőlap kiválasztása

Itt a Home & alkalmazásfiók rádiógombot kell bejelölnöd. Ha az Alkalmazásfiók ikonok csúszkát kikapcsolod, akkor a főképernyőn alul nem jelenik meg az alkalmazásválasztó gomb, hanem az android 9-es gesztusvezérléssel lehet alulról felpöccintve előhívni az alkalmazásikonokat.

[ Szerkesztve ]

(#6536) joco1977 válasza eszel50 (#6534) üzenetére


joco1977
tag

Egyébként a Beállítások / Bővítmények menüben ott van a Smart Doctor menüpont is.

(#6537) eszel50 válasza joco1977 (#6536) üzenetére


eszel50
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, a Fejlesztői lehetőségekben megtaláltam az aptx beállításokat, csak akkor lehetett változtatni, ha a Bluetooth kapcsolat aktív. (a fejlesztőit 7 kattintással tudtam elérni). A Bővítményekben megtaláltam a SD-t, de csak onnan tudtam indítani, nem sikerült kitenni ikonra, ez a segítségeddel megoldódott. (Érdekes, hogy a Bővítményekben sárga az ikon.) Az összes alkalmazás ikonnál mást keresek: egy olyat, ami több oldalon megnyitja az összes alkalmazás-ikont, alapértelmezésben ABC sorrendben. Köszönöm, üdv. Laci

(#6538) RetepNyaraB válasza eszel50 (#6537) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én egyedül az alkalmazásfiók (drawer) gombot ismerem ilyesmire. Normális launcherrel (pl. nova) bárhová kiteheted a képernyőiden, nem csak a dokkba.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6539) ruan


ruan
tag

Sziasztok,
G6 után átnyergeltem, tetszik amit eddig láttam, de néha nagyon balfasz az lg... komolyan a gyári launcher-el nem tudom azt ha lefelé söprök gesztus, akkor az értesítő sávot ugyan húzza már le? Samu S8-al, még az ujjlenyomatolvasón is ha lefelé söprök, lehúzza a noti bar-t. A lentről fel-re szépen adja az app-drawer-t, anno ezért fizettem a nova-ért, de pórbálnám megoldani sok 3rd party nélkül, ha lehet...

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6540) Tibor7878 válasza ruan (#6539) üzenetére


Tibor7878
tag

Szia!
Fluid N.G. alkalmazást dobd fel és minden király lesz! :)

(#6541) ruan válasza Tibor7878 (#6540) üzenetére


ruan
tag

Hm, köszi, nem rossz, nem rossz
Mondjuk azt még nem találtam meg, hogy ha a képernyő közepéről söprök lefelé, akkor húzza le az értesítéseket, de az oldalról behúzóm, és lenyitja, az már élhető, tetszik :)

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6542) NandorHUN válasza Tibor7878 (#6540) üzenetére


NandorHUN
addikt

Edge Gesture szvsz sokkal jobb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6543) gretzky77 válasza NandorHUN (#6542) üzenetére


gretzky77
veterán

Miben jobb szerinted? Én is fluidot használok,de lehet akkor rápróbálok erre az edge-re,bár a fluid nekem tökéletesen bevált én meg is vásároltam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6544) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6543) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondjuk ha van novád, ami köröket ver bármire, nem egészen értem mit vacakolsz más kisegítő app-el, pláne pénzért 😏
A V20-nak persze nem nagyon tetszett a nova, azt láttam sajnos.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6545) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6544) üzenetére


gretzky77
veterán

Van nova igen de abban nincs ilyen szintű gesztus vezérlés vagy nem figyeltem! Novával semmi gond V30-on!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6546) NandorHUN válasza gretzky77 (#6543) üzenetére


NandorHUN
addikt

Miben jobb Edge Gesture mint a Fluid ?

- Sokkal több parancsot tudsz hozzáadni. Fluid esetében maximum kettőt tudsz egy oldalhoz ( alulra pedig 3x 2-t, de ennek 9.0 esetén már nincs is értelme, mert akkor a gyors alkalmazásváltó nem működik, mert azt ki kell kapcsolnod). Edge Gesture esetében oldalra 16 actiont tudsz tenni, nem csak kettőt :))

16 v 2 azért elég nagy különbség.....

- Másik: oldalra tudsz tenni görgetős hangerő beállítást: oldalról elhúzod az újjad majd fel le húzva tudod állítani a hangerőt, bal oldalra ugyanezt meg tudod csinálni fényerővel. Fluid szinén nem tud ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6547) RetepNyaraB válasza gretzky77 (#6545) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na felraktam újra én is (nova prémium); a gesztusvezérlés valóban nem tud ilyen oldalról behúzós/simítós trükköket, nem beszélve pie-szerű bohóságokról. Nagyobb baj, hogy a duplakoppos lezárás, ha nem eszközgazdai joggal adom meg, ami lehetővé teszi a smart unlockot (otthon ne zárjon le), egy percig sötét képernyőt ad és/vagy hajlamos megzavarodni, mikor felébreszteném. A V20 alatt ugyanezt csinálta.
A Lawnchair v2 bétát is próbáltam újra, az sok szempontból butább a novánál, nem megy együtt pl. a gyári naptár appal (nincs widget egyszerűen :W ) és most sem jött be, mint régebben sem. Maradtam az ostoba gyárinál, kétségbeesetten :(((

Még ezt az edge gesturest kipróbálom talán, csak kár, hogy nincs trial, vagy ingyenes verziója. Megveszem, esetleg fos, kifizettem -> ez csak a készítőnek jó.

Más: nektek nem kevés a 4giga ram? Ha rendesen üzemben van és váltogatok, simán újratölt csomó app és itt nem játékokra gondolok.
Pl. Waze, de akár a prohardver app, amit sokat használok, illetve böngésző oldalak...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6548) SZATA


SZATA
senior tag

Nincs hír újabb gyári Pie verzióról?

Újrahúznám a telefont PC-vel, de jó lenne egy frissebbet, javítottat feltenni.

(#6549) RetepNyaraB válasza SZATA (#6548) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az előzőn is mennyit kotlottak, aztán milyen jól sikerült :U

Szóval miután visszahívták, szerintem már inkább legyintenek az egészre és lehet, jobban is teszik.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6550) gretzky77 válasza RetepNyaraB (#6549) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem a mai napig semmi gondom a gyári pie rendszerrel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.