Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) MaxxDamage válasza Gyula1111 (#6950) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

pl.?
Azonnali mobilos kérdések órája
vagy
Vannak Androidos topikok, hátha... [link]
De minden OFF ami nem V30/V30+ téma itt.... :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6952) gretzky77


gretzky77
veterán

Boldog, Békés karácsonyi ünnepeket kívánok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6953) csinturi


csinturi
tag

Üdv! Tudna valaki élő linket adni, Havoc romhoz? 8.1 lenne a legjobb.

(#6954) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Telefonom kameráját szeretném minél jobban kihasználni, ennek kapcsán jött fel, hogy kipróbálnám a Gcam-ot. Erről van új tapasztalat? A fórumot végignéztem, elég megosztó, illetve ha jól látom a V30-hoz a 6.2-es verzió az utolsó, amíg más telefonokhoz 7.0 is elérhető. Továbbá jól értem, hogy éjszakai / nappali fotózáshoz külön verziót kell feltelepíteni? Szerintetek megéri feltenni?

(#6955) RetepNyaraB válasza Stehe (#6954) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Itt nem túl sokkal feljebb linkelt valaki egy xda topikot, melyben van egy igazán jó, all in one 6.2-es kamera. Mindkét kamera egy gombnyomásra, night sight, elmosás, panoráma, raw, anyám tyúkja. Kell hozzá egy xml, vagy conf fájlt telepíteni (leírásban megtalálható), nem is nagyon kell utána semmit elpiszkálni, talán a jpg minőség csúszkát.
A képek jelentősen jobbak a gyárinál, természetesen a hdr+ hajlamos a kis részleteket némileg koszolni, cserébe az általános dinamika sokkal jobb. A raw-t nem teszteltem még lightroommal, tehát arról nem tudok nyilatkozni.
Én hosszú záridejű képekre, illetve manuális videóra használom a gyári kamerát raw-ban, jpg-t már csak gcam. Megéri. Mármint nekem.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6956) DonMaster


DonMaster
addikt

V31a nov52019 update masnak is jott?
V30q n vagyok

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6957) Robbertho válasza DonMaster (#6956) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Igen, nekem is feldobta az előbb, éppen teszem felfelé.
Elvileg csak biztonsági frissítés, de 600 MB.

(#6958) RetepNyaraB válasza DonMaster (#6956) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem az van fent egy hónapja kb. Nem vettem észre változást.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6959) motofi válasza RetepNyaraB (#6958) üzenetére


motofi
aktív tag

Sziasztok! Android 9 pie-on vagytok? Érdemes frissíteni? Hívásrögzítés továbbra is elérhető valamilyen appal? Kamera javult valamit? Visszalehet lépni valahogy ha a 9 nem válik be?

[ Szerkesztve ]

(#6960) RetepNyaraB válasza motofi (#6959) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Frissíteni szerintem már csak a biztonsági foltok miatt is érdemes, amúgy oltári nagy változások nincsenek. Üzemidő ugyanaz.
Hívást nem tudom, kamera minőségre szerintem ugyanaz (tegyél fel feljebb sokszor tárgyalt gcamot elsődlegesnek), lgUP-pal bármit lehet telepíteni, bár nem mindig szívásmentesen.. Hivatalosan nem lehet downgrade-elni, de az senkit nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6961) motofi válasza RetepNyaraB (#6960) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm a választ! A gyári kamera által készített képek minősége számomra elfogadható, csak már többször előfordult, hogy nem találta a fókuszt ilyenkor a képenyőre kell böknöm át kell váltanom kézi fókuszba. Nem tudom, hogy ez mennyire általános jelenség másoknál?

(#6962) DJ. Ru$y válasza motofi (#6961) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálunk kettő van a családban, az enyém sosem csinált még ilyet, pedig elég sokat fotózok, páromé viszont állítólag rendszeresen, úgy oldja meg ő is ahogy te... Amit tudtam már megpróbáltam vele, sajnos FR-re nem vehető, így marad amíg nem unja meg végleg. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6963) motofi válasza DJ. Ru$y (#6962) üzenetére


motofi
aktív tag

Az FR alatt mit értesz? Factory Reset? Mert azt is csináltam már de nem segített.

(#6964) RetepNyaraB válasza motofi (#6961) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vannak komplikált helyzetek, mikor nehéz eldöntenie az automatikának, mire rakja a hangsúlyt. Azért szerintem nem jellemző az előfordulása. Sötétben gyakoribb.
Factory Reset általában nem old meg semmit, csak tiszta állapotba hozza a tárhelyet és telepíthetsz mindent újra. Ha valami rendesen elbaszódik, ahhoz tiszta flash kell; de az minden telefonra igaz.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6965) DJ. Ru$y válasza motofi (#6963) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, Factory Reset, de látod az nem megoldás semmire, szóval felesleges is lenne kipróbálni. :))

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6966) fecus


fecus
őstag

Erről a HAVOC romról van valamelyikőtöknek gyakorlati tapasztalata? Gondolom úgy van értelme ha root-olt?
Ami kritikus, hogy az Unicredit és Transferwise progiknak menni kellene vele.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6967) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Cseréltetett már valaki akksit márkaszervízben?
Ha igen, mik a tapasztalatok?

Fecus@ konkrétan nincs. A rootolt romok megfelelő magisk bűvölés után (ez lehet macerás is, de alapvetést tudok adni) többnyire rendben kezelik a rootra hisztiző alkalmazásokat. Ez alól kivétel általam ismert márkák közül a Sony (nagy szopás), illetve a Telekom app, ami ha egyszer be is indult, előbb-utóbb megint kiírja, hogy jaj-jaj és ó-ó.
Otp banki alkalmazások simán átverhetők, talán akkor a többi is.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6968) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6967) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Idén én is intézem majd, garin belül, vagy saját költségen.
Meg kell néznem a 2 év garim mikor jár le :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6969) Mikemend


Mikemend
senior tag

Egy érdekes jelenséggel találkoztam a párom telefonján: be van állítva az AOD zárolási képernyőn egy gyári grafika, és valami oknál fogva elfelejti egy idő után. Nálam az órát rendben kiteszi, de nála ismét be kell menni a zárolóképernyő beállításaiba, kikapcs és bekapcs és megint jó. Fólia nem védi a távolságmérőt (olyankor az AOD is kikapcsol, ha valami közel van), és mégis... Mindkettőnknek be van kapcsolva a 22-7-ig tartó kikapcsolási időtartam is, hogy a sötétben ne világítson. Most is rámentem a képre, és csak simán mentést csináltam, és megint látszik nála. Ötlet, hogy mi a franc kapcsolja ki neki az AOD-ot?

[ Szerkesztve ]

(#6970) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6969) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

AOD-t tedd be energiaspórolás kivételek közé. Három alfolyamata is van, próbáld ki melyik a ludas (->beállítások, általános, akkumulátor, e. kivételek)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6971) Mikemend válasza RetepNyaraB (#6970) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kösz a tippet, betettem a kép alszolgáltatást, aztán meglátjuk. Nálam mindhárom ki van kapcsolva, szóval érdekes...

(#6972) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elég gyorsan merülök, battery csere kell lassan... :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6973) unravel válasza MaxxDamage (#6972) üzenetére


unravel
őstag

Én néznék előbb egy BetterBatteryStats appot :)

¯\_(ツ)_/¯

(#6974) MaxxDamage válasza unravel (#6973) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

800 HUF-t nekem nem ér meg az. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6975) jimmedly válasza MaxxDamage (#6972) üzenetére


jimmedly
senior tag

Mikori a telód? Bár a használat a mérvadó tudom.

(#6976) MaxxDamage válasza jimmedly (#6975) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

2018.12.18.-i vétel volt.
2 év garis.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6977) veze


veze
őstag

adott egy Denon M41 amely bluetooth kapcsolattal is képes csatlakozni más eszközhöz.
Az a helyzet, hogy a Denon minden telefonnal tud bluetott kapcsolatot teremteni de a V30-al nem
A V30 minden más Bluetooth eszközzel képes kapcsolatot teremteni, csak a Denon M41-et nem találja.
A Denon M41-t minden más eszköz látja csak a V30 nem
vajon mit kellene még beállítanom vagy módosítanom? végig néztem már a telefonban az ide tartozó lehetőségeket de nem jöttem rá mi nem jo..
Ok, hogy nem bluetoot-on kell hallgatni hifit, be is van kötve S/PDIF oda ahova kell, de azért működnie kellene a bluetoothak is..

(#6978) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V30+ DS ThinQ
Kinek van az "új" rendszer?
Érdemes feltenni / Updatelni?
Még mindig a 8.0-n vagyok [kép] , LG Bridge-n már rég elérhető a 9+ Android

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6979) dSERiES válasza MaxxDamage (#6978) üzenetére


dSERiES
senior tag

Sima V30: én feltettem december közepén kb., azóta nyüstölöm. Jó :). Ugyanúgy megvannak a fekete témák, stb.
Kicsit szokni kell, hogy mi hol van (pl. galéria picit más). Lusta voltam és én nem reseteltem.. kettő frissítést is feltett egymás után, a vége a V31a lett nekem (secu: Nov 1).
Akkuidő tényleg ugyanolyan mint Oreo-n, szóval jó. Nekem volt, hogy picit beszaggatott app váltásnál, galéria nézegetésnél, ez picit zavart. Én bekapcsoltam a force gpu rendering-et (developer options) és most vagy azért szűnt meg, vagy azért mert 'belaktam' és helyükre kerültek a cache-ek, de azóta ez a jelenség megszűnt nekem.

Összességében én örülök, hogy feltettem. Nem gondoltam 1 percre sem, hogy vissza kellene lépjek Oreo-ra.
Úgyhogy szerintem bátran :R

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#6980) MaxxDamage válasza dSERiES (#6979) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a véleményt! :R
Amint haza értem, fel is Updatelem szerintem.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6981) RetepNyaraB válasza veze (#6977) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem is látja a Denont, vagy csak nem csatlakozik?
A Denonon lehet resetelni a kékfog tulajdonságokat (ha igen, akkor nosza)?
Esetleg V30 fejlesztői menüben a kékfog avrcp verziót lehet piszkálni, minden átállítás után kapcsold ki-be a kéket.
Amúgy viszont gugli, nincs 5letem :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6982) forumpista válasza veze (#6977) üzenetére


forumpista
tag

Ezzel próbáld meg csatlakoztatni:
Bluetooth Scanner

(#6983) veze válasza forumpista (#6982) üzenetére


veze
őstag

Ezzel sem találta..de köszönöm :R
viszont a probléma megoldodott..
Egyre több telefon veszítette el vele a kapcsolatot, olyan is amelyik még 3 napja látta, töröltem belőle, utána már az se találta ujra. Alaposabban szemügyre lett véve a Denon, reset jelzésű gomb ugyan nincs rajta de a főbb gombok nem csak a távirányítón hanem a készüléken is megtalálhatóak, többek között a bemeneti forrás választó gombok is , köztük a bluetooth. Sima nyomkodásra csak bluetoothra váltott, viszont elkezdtem nyomni tartósan és kb 5-6másodperc után kiírta hogy bluetooth OFF. Ekkor már gyanus lett hogy lesz itt még más is.. Újjab 5-6 mp nyomkodásra ON.. Végül is van értelme a láthatóság kikapcsolásának ne tudjon vak világtalan aki az ablak előtt elmegy kapcsolodni hozzá.
És innetől kezdve ok lett (vagyis ez egy reset volt csak épp a pár oldalas magyar nyelvű leírás erre ki sem tért, leginkább csak a távirányítóra, ami amugy is tök egyértelmű és felesleges.
Ki tudja mág milyen rejtett tulajdonságai lehetnek, amikről nem is tudok :)

(#6984) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Boltnak írtam a battery csere ügyében és azt a választ kaptam, hogy 1 év teljeskörű + 1 év szoftveres a garancia, így ha gondolom, beszállítják és adnak árajánlatot a cserét illetően. Magyar LG szerintük automatikusan elutasítja a cserét/nem vállalja, mivel SEA régiós készülék, így ajánlatot sem adna (számomra) a cserére. Ezt sajnálattal vettem tudomásul, de azért lehet rákérdek náluk erre.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6985) gretzky77 válasza MaxxDamage (#6984) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia sztem egy kérdést megérhet az LG szerviz, elég korrektek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6986) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#6984) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

LG szerviz fog rá ajánlatot tenni és meg is csinálják, mivel ugyanolyan aksi van benne, mint a sima V30-ban, és a szerelés menete is szerintem szögre ugyanaz. Nem alaplapot akarsz cseréltetni amiből esetleg nem tudnak SEA verziót beszerezni...

(A bolt akart a szervizrészlegének egy kis plusz bevételt.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6987) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#6986) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

16.330 Ft lenne (komplett) a battery csere. (LG Váci úti Márkaszerviz)
Fel küldeni fel lehet(ne) de átvétel/fizetés csak személyesen... így kilőve :U
Most beszéltem velük telefonon és kérdeztem rá.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6988) unravel


unravel
őstag

A hangszóró "rácsát" ti mivel takarítanátok le?
Vagy azt is kérdezhetném ti mivel hogyan tisztítjátok a készüléket ?

¯\_(ツ)_/¯

(#6989) jimmedly válasza unravel (#6988) üzenetére


jimmedly
senior tag

Befujom clinnel és letörlöm papírral a mancsot róla. A hangszóró ráccsal nincs gondom.

(#6990) DJ. Ru$y válasza unravel (#6988) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fújni nem szabad soha, mert a dobozos sűrített levegő és a kompresszor is képes kárt tenni a hangszóróban. Ami nekem bevált: ecset (kerek lágyra hasonlító vékony festőecset) ecseteled kifelé belőle a dzsuvát és közben porszívóval szívod el, nem túl közelről a felkevert dzsuvát. Ez a beszédhangszóróra hatásos, a másikat sajnos csak ilyesmivel lehet tisztítani, kínaiak nagyon gagyik belőle. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6991) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#6990) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fújni is szabad, csak nem x bar nyomással. :D
Érzéssel és nincs gond.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6992) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#6991) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, csak befelé viszi a szutykot és nem kifelé hozza, ami vízálló telefonnál nem a legjobb, mivel x koszmennyiség után, már nem tudod hova tovább fújni.
Én csak megosztom a tapasztalatom, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6993) Mikemend


Mikemend
senior tag

Csak a szokásos pingetés azoknak, akik átálltak Oreoról Piera (több hónap tapasztalat miatt), hogy mennyire muzsikál jobban a 8-ashoz képest? Bevallom, a hangrögzítés engem nem érint, de mondjuk kamerában, kamerafunkciókban, és persze üzemidőben. Vagy maradjak a 8-ason és éljek vele boldogan? Bajom nincs vele, csak hogy nyerek-e valamit, hogy 9-esre állnék át... :U

[ Szerkesztve ]

(#6994) MaxxDamage válasza Mikemend (#6993) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A Pie-n ez nem megy/nem használható?
[kép]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6995) varos


varos
tag

Sziasztok!

Vásárolnék egy lg v30 telefont, de csak egy lg garancia jegy van hozzá, ez elég meghibásodás esetén a garanciális javításhoz?

(#6996) David3 válasza varos (#6995) üzenetére


David3
őstag

Üdv, úgy tudom, hogy elég. Nekem is csak garanciapapírom van, de szerencsére még nem kellett javításra küldenem.

(#6997) Brett001


Brett001
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6998) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék, akik használják a SwiftKey billentyűzetet. Nektek is állandóan kidobja az üzenetet, hogy az alkalmazás túl sokat használja az akkumulátort? A gond, ha ekkor leállítom, akkor nem nyitja meg ugye automatikusan, pl. üzenetet szeretnék írni.

(#6999) fecus válasza David3 (#6998) üzenetére


fecus
őstag

Igen.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#7000) RetepNyaraB válasza David3 (#6998) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jaja. Síkhülye a Smart Doctor, egy ostoba kuruzsló, nincs PHD-ja. Minden appot szid, amelyik működik a háttérben. Még az óra alkalmazást is. Ellenben ha nyitva hagyom a Chrome-ot pár oldallal és az tényleg szívja az akksit, na az nem tűnik fel neki. Segg csíkszeműek.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.