Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) DonMaster válasza DJ. Ru$y (#5800) üzenetére


DonMaster
addikt

garancia akkor is él, és lehet egyből cserélni :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5802) David3 válasza goranje (#5783) üzenetére


David3
őstag

Na, ezt köszi, ilyet keresek én is. Rendeltél ilyen fóliát? Ha igen, milyen? Nekem csak egy sima 9H erősségű van, a széleit nem védi, és már jó pár helyen meg van repedve, le van kopva a fólia...

[ Szerkesztve ]

(#5803) DJ. Ru$y válasza DonMaster (#5801) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha megbontják a házat utána a vízállóságban már nem kell bízni, szóval annyira lehet nem jó buli. Viszont, ha a dobozos készüléket adják ennyiért, én vennék egyet tartalékba. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5804) DonMaster válasza DJ. Ru$y (#5803) üzenetére


DonMaster
addikt

jah félreérthetöen irtam, csere alalt 1:1-ben csere uj készülékre nem csak képernyő. 3napon belül vissza viszed hogy selejtes, és cseréljék,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5805) DJ. Ru$y válasza DonMaster (#5804) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs készleten, visszakapod az árát. A kiállított készülékek általában feltételekkel vannak eladva. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5806) rolandhun95 válasza vacs (#5796) üzenetére


rolandhun95
tag

Ez úgy érzem valami visszavitt/becserélt készülék lehet, amit próbálnak eladni. Én (is) zegi vagyok, és jópár hónapig nem volt ilyen készülék náluk.

(#5807) goranje válasza David3 (#5802) üzenetére


goranje
tag

Még nem, arra vártam hogy hátha valaki ismeri itt, de úgy látszik hogy nem.
De meg rendelem mert kell rá valami amíg megjön a kínai. Az meg még arréb van.
De remélem jó lesz.

(#5808) fecus


fecus
őstag

Meg van rendelve a telefon. Pár nap és csatlakozom. A kéket rendeltem, így valami átlátszó védőtok kellene rá, ami elég vastag, hogy védje és nem csúszik.
Valami kipróbált ötlet?
Jó kínai oldalról is. Ráérek.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5809) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez meg mi lehet? V30+ ThinQ (DualSIM) SEA régiós telefonra jött. Bátran telepítsem, vagy várjak még vele szerintetek?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5810) DonMaster válasza MaxxDamage (#5809) üzenetére


DonMaster
addikt

szerintem bizt frissités, április 1.jei.

30-al kezdödik a 9.0 frissitése. az még nincs kint.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5811) MaxxDamage válasza DonMaster (#5810) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Bátran felrakjam? (mi változik, javul vagy rosszabbodik vajon ezzel?) :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5812) DonMaster válasza MaxxDamage (#5811) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]

akksi jobb lett, mármint ds-röl nem tudok nyilatkozni, de ahogy nézem neked kimaradt jopár , és gondolom kamera , aod-ban cucok , még nincsenek vagyis amin most vagy abban nincsenek még az ujdonságok,
ennyi szerintem, veszteni nem vesztesz vele semmit, szerintem. nyilván eleht jobb lenne olyantol ezt halalni akinek v30+ds-e van és már frissitette, de ahogy nézem sea régiora mainapon jött ki azért nicns még fent, hkg régioba jött ki 23-án.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5813) ArsenalF válasza MaxxDamage (#5809) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nekem egy hete jott, szinten dual sim, biztonsagi javitas meg egy ket app megvaltozott, pl a gyari Clock alkalmazas kinezete is. De a fo dolog amit eszre vettem hogy gyorsabb lett a telefon. Nem sokkal, de azert szamomra erezhetoen jobban futnak az animaciok.

(#5814) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, akkor felpakolom! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5815) Mik76 válasza MaxxDamage (#5811) üzenetére


Mik76
senior tag

En nem vettem eszre sok valtozast tole. Ugy egy hete van font. Az aod resetelte a kinezetet.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5816) MaxxDamage válasza Mik76 (#5815) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ami egyből feltűnik, az a kijelzőn az óra (régi jobban bejött, mert nagy volt és piros/fehér) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5817) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#5816) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

AOD? Állítsd át, "kicsit" reszeltek a kinézeteken.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5818) Tibor7878 válasza MaxxDamage (#5809) üzenetére


Tibor7878
tag

Szerintem szörnyen gagyi az új aod így ,hogy vastagabbak a számok :( A régire jó volt ránézni, de erre.. Ezen kívül én semmi mást nem vettem észre. Látom valakinek simábbak lettek az animációk :D
Na hát.. ilyen bajom lenne ezzel a telefonnal, hogy sima e az animáció vagy sem, dobnám a kukába :)

(#5819) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most jó minden (elvileg) aztán majd kiderül.. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5820) Mik76 válasza Tibor7878 (#5818) üzenetére


Mik76
senior tag

Nekem sem tetszik. Ez van. :/

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5821) fecus


fecus
őstag

Megjött a telefon. Egy kérdés: tud ébreszteni kikapcsolva?
Azt hiszem lesz még de ez a válasz kellene elalvás előtt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5822) gretzky77 válasza fecus (#5821) üzenetére


gretzky77
veterán

Kikapcsolva nem ébreszt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5823) fecus válasza gretzky77 (#5822) üzenetére


fecus
őstag

A repülő üzemmódban eszi a legkevesebbet? Nekem éjszaka nem kell telefon, csak ébresszen és ne zabálja meg az aksit.
A Huawei-en volt egy ikon ami kikapcsolta a képernyőt mint a hátsó gomb. Nem kellett kapcsolgatni. Ezt itt mivel oldhatom meg?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5824) dSERiES válasza fecus (#5823) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem akku kímélő vagy milyen (battery saver) módban, kikapcsolt mobilnettel 2-3%-ot merül éjszaka.
Sztem bőven jó.

⊿sff⊿

(#5825) fecus válasza dSERiES (#5824) üzenetére


fecus
őstag

Ok. Csak pont az a lényeg, hogy meg ne szólaljon, tehát semmit se fogadjon se hívást se üzenetet.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5826) Mik76 válasza fecus (#5825) üzenetére


Mik76
senior tag

Ha lenemitod semmirol nem fogsz hallani ami tortenik. En mindig lenemitom alvaskor.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#5827) DonMaster válasza fecus (#5823) üzenetére


DonMaster
addikt

ha azt akarod hogy ne egye az aksit, dugd töltőre este és akkor ébreszt is és nem is merül :D

van külön ne zavarjon mod, xidötöl x ideig beálltiva és akkro nem zavar sneki max ha beállitasz kivételt.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#5828) gretzky77 válasza fecus (#5823) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha teljesen lenémítod akkor nem fog zavarni senki,de fog ébreszteni! A képernyőt pedig dupla koppal le tudod zárni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5829) Szabadh


Szabadh
tag

Sziasztok.
Pár napja hasznalom a telcsit. Talán momdhatom, h végig értem az összes funkción, meg programon.
Távirányító program nincs benne? Nem lelem. Huaweiben volt egy univerzális ami jó volt tv hez, klimahoz mindenhez. De azt megint nem találom Google Playen.

[ Szerkesztve ]

(#5830) MaxxDamage válasza Szabadh (#5829) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Infra port az nincs benne (sajnos)
V10 & V20-ba még volt, ebbe nincs.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5831) rolandhun95


rolandhun95
tag

Hú. Mivel a telefon legnagyobb erénye a zenei adottsága, TIDAL MQA lejatszáskor nem engedi bekapcsolni/módosítani a Hi-Fi Quad Dac-ot. 😮
Mikre nem jön rá az ember..
Már alig várom hogy vehessek ehhez egy audiofil, (vagy) jobb minőségű fejhallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#5832) dSERiES


dSERiES
senior tag

Pár nap tapasztalata alapján: tényleg jobb az akkuidő valamennyivel az új, áprilisi frissítéssel (V22j).

Az új AoD-hoz én már úgy hozzászoktam, azt se tudom milyen volt a régi. Az új több beállítást tud (pl. kép ha jól rémlik nem volt a régiben).

⊿sff⊿

(#5833) unravel


unravel
őstag

Heló,
A Google calendart szeretném csak használni. Hogy lehetne a gyári naptárt úgy letiltani hogy ne értesítsen az is?

¯\_(ツ)_/¯

(#5834) rolandhun95 válasza unravel (#5833) üzenetére


rolandhun95
tag

Szia, gondolom az alkalmazás-információnál letiltod az értesítéseket.

Beállítások > Alkalmazások > Értesítések és ott KI pipálod

(#5835) unravel válasza rolandhun95 (#5834) üzenetére


unravel
őstag

Köszönöm szépen. Én valahogy azon a vonalon akartam elindulni hogy ne is szinkronizáljon a Google fiókkal de ez így jobb lesz.

¯\_(ツ)_/¯

(#5836) Szabadh


Szabadh
tag

Egy elméleti kérdés.
Az én v30 asom egy kártyás. De most jó lenne ha dual lenne. Mert kipróbálnám a digi mobilt.
Ha szeretném, hogy dual sim - es legyen, akkor elméletileg elég a dual simes szoftvert feltenni rá?
A foglalat benne olyan, hogy a mélyebb részén van a sim kártya tartó, a külső részén a mico sd kártya tartója. Amibe be lehet rakni egy sim kártyát is.
Általában. Legalább is a Huaweinel minden telefon két kártyásnak készül. Az egy kártyasok csak szoftverben. Illetve a sim talcában különböznek.
Vajon az Lg nél is így van?

(#5837) gretzky77 válasza Szabadh (#5836) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem ez itt nem működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5838) David3 válasza Szabadh (#5836) üzenetére


David3
őstag

Külön kell kezelni a dual sim és az egy sim kártyát befogadni képest telefonokat - legalábbis az LG esetében biztos. Ez nem szoftveres variálás. : ) Ha dual sim-es telefont szeretnél, venned kell egy olyat. Szoftveresen nem fogod tudni megoldani.

Egyébként a dual sim-es LG V30-asban valóban úgy van, hogy a 2. sim foglalat helyére tudsz betenni microSD kártyát is.

(#5839) dajkapeter válasza goranje (#5783) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem van/volt ilyen fóliám. Szerettem. Eléggé tapadós műanyag érzete van. És bár gyűjti az ujjlenyomatokat, de egy pamutpólón végig húzva egyből lejönnek. Aránylag nehezen karcolódik. Egész könnyű feltenni. Én aliról vettem durván harmad áron. Tényleg rámegy a szélére is. Nillkin tokkal tökéletesen szinkronba van. És az enyém méretpontos volt. És kevésbé tükröződik, mint a sima budget fólia.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#5840) OPiiPO válasza Szabadh (#5836) üzenetére


OPiiPO
addikt

nem fog működni, dual SIM változatot kell venned sajnos

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5841) goranje válasza dajkapeter (#5839) üzenetére


goranje
tag

Köszi!
Igazából benéztem mert üveg fóliát akarok, ez még ugye nem az.
Megpróbálok feltenni egy olcsóbb verziót amit itthon lehet kapni, meg még rendeltek gyorsan kínából valami olyat ami a teljes felületre jó lesz.

(#5842) rolandhun95 válasza goranje (#5841) üzenetére


rolandhun95
tag

Állandó probléma lesz V30-ra a fólia kérdés. Én már a hatodik boltot járom be hogy van e, de sehol. Amit rendeltem hydrogel fóliát meg 10 percet szenvedett vele a csávó, de nem tudta felrakni, úgyhogy ment a kukába. Letettem róla. Vettem egy flip tokot.
Én elég poros környezetben használom a telefont, mégsincs rajt még egy karc se.

(#5843) motofi válasza rolandhun95 (#5842) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! A flip tok milyen? A vezetékmentes töltés megy rajta? Nekem is van fent teljes lefedésű üveg, de mintha mozogna és rontana az érintés érzékenységen.

(#5844) rolandhun95 válasza motofi (#5843) üzenetére


rolandhun95
tag

Ebayes.
Rendeltem hozzá Voia flip tokot is, de abbol szerintem hamisítványt kaptam mert nagyon lötyög a fedő része. 5000ftom bánta.
Nincs vezeték nélküli töltőm, de biztos megy vele

(#5845) MaxxDamage válasza motofi (#5843) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nillkin tokkal megy gond nélkül a vez.nélküli töltés. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5846) goranje válasza rolandhun95 (#5842) üzenetére


goranje
tag

Már az elejétől fogva olvasom a topikot, látom én hogy ez nem egy egyszerű történet. :(
Igazából utálok én minden féle tokot, de ez a teló olyan mint egy angolna egy vödör tako...-ban, úgyhogy rendeltem egyből egy átlátszó tokot, legalább nem szaladgál ki a kezemből.

De jó lenne egy üvegfólia is mert a V10-re nem raktam rá amit kaptam hozzá, mert hát minek is? nem dobálom én a telefonjaimat... aztán egy "átturnézott" éjszaka után akkora lyuk lett a másodllagos kijelző magasságában hogy csak na. :W Hát azért ezt jó lenne elkerülni.
Belföldről ideiglenesen egy ilyet néztem:[link]

Amit meg a kollégák osztottak itt meg:
[link]
[link]
[link]

Majd ezekkel is próbát teszek.

(#5847) unravel


unravel
őstag

én már nem használok fóliát. sokkal jobb nélküle. (nem ragad, nincs annyi ujjlenyomat, könnyebb letakarítani, nem megy alá a por, szebbek a színek)
a tokom pedig Ringke [videó]
nem szoktam , de pont tegnap ejtettem élére a telefont. semmi baja. :R

¯\_(ツ)_/¯

(#5848) goranje válasza unravel (#5847) üzenetére


goranje
tag

Stabil egy szerkezetek ezek az LG-k. Kevés telónak a tokozása bír ki egy masszívabb zuhanást.

(#5849) n.gab


n.gab
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos leesett a telefonom és betört a kijelző illetve végig repedt egy 2centis részen a sarkán. Tok és fólia is van rajta pedig. Pont a kettő között tört. Sajnos nem 3d fólia.
40-60 körül mondják a cseréjét. Kijelző és érintő.
Érintésre viszont reagál. Nem hiszem, hogy baja lenne.
Csak kijelzőt lehet a telefonon cserélni? Valaki cserélt már esetleg kijelzőt?
Ha lehet honnan lenne érdemes beszerezni? Mindenképp szerviz kell cseréhez?

[ Szerkesztve ]

(#5850) DonMaster


DonMaster
addikt

ezt probálta valaki?
*#*#3646#*#* -nál nekem nem aktív a volte vowifi fül , de lehet igy menne mind kettő ha valaki probálta az irja meg hogy utána működik .

n.gab
aliexpres vagy ebay, de még ugy is legalább tipre 20e lesz.
képernyö és érzékelő egyben szokot lenni, ez is drágát a dolgon . házilag meg lehet csinálni, yotube-on vannak vidik , de szerintem szaküzlet, viszont akkor 60e ahogy irtad , csak házilag ugye nem garantált a vizálloság ,

[link] alin touch de ez is 100dollár ami kb 30 e + futás + lehet hogy vám is áfával, akkor emg már közel 45e nél vagy , én inkább szervizben csináltatnám meg, LG-nél, de ahogy gondolod.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.