Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) Sigma7 válasza SZATA (#6548) üzenetére


Sigma7
tag

Az Lg szervízben van a szervízes srác által hibátlannak mondott Pie. Nem próbáltam ki, visszarakattam az Oreot. Sajnos a régi atomstabil, hibátlan Oreohoz képest ebben vannak pici bugok, de már mindegy.

(#6552) Mikemend


Mikemend
senior tag

Ma kijött egy cikk a Galileo műholdakról, és hogy az eszközök 95%-ában benne van. Namármost. Néztem a V30 teszteket, és ott a Galileot nem említik meg, vagy nem tüntetik fel, esetleg konkrétan azt írják, hogy nem ismeri (pl. a Mobilaréna cikke). Viszont a hivatalos leírás alapján a készülék tudja.
Hogyan lehet ezt leellenőrizni biztosan?

(#6553) DJ. Ru$y válasza Mikemend (#6552) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Google a barátod, vannak rá APP-ok nyilván. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6554) Mikemend válasza DJ. Ru$y (#6553) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi a linket, akkor konkrétan ezzel nézegetem majd. Az app látja a Galileo műholdakat, de a telefonnal még csatlakoztam fel, de próbálgatom. Kösz mégegyszer!

(#6555) Mikemend válasza Mikemend (#6554) üzenetére


Mikemend
senior tag

No ez egyre izgalmasabb. Az előbb említett teszt ugyan várta az EU műholdakat, de a telefon végül nem kapcsolódott fel ezekre, tehát a Galileo műholdakat valami miatt nem akarja elérni a telefon. Szóval nem lettem okosabb: ha a hivatalos specifikációban ott van, akkor miért is nem kapcsolódik fel ezekre? Esetleg admin menüben külön engedni kellene?

A poén, hogy ezen a hivatalos Galileo oldalon is azt írja, hogy elvileg kompatibilis...

[ Szerkesztve ]

(#6556) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6555) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Engem is érdekel, oldd meg hamar :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6557) DonMaster válasza Mikemend (#6555) üzenetére


DonMaster
addikt

Gps glonass galileo. Es beidou vagymi a kinai ezt a 4et latja hasznalatnal jokerdes mi szerint csalakozik de szerintem ez megy alapbol lehet specko galileo teszter progival kene nezni ha van ilyen

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6558) gretzky77 válasza Mikemend (#6555) üzenetére


gretzky77
veterán

Próbáld meg esetleg [ezt] ,van a beállítások között szűrő,hogy melyik műholdakat használja én ha csak a Galileot hagytam akkor is gond nélkül látott 7-8 műholdat tehát a V30 tudja!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6559) Mikemend válasza gretzky77 (#6558) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, ezzel az appal kapcsolódik a Galileo műholdakhoz. Fura, hogy mégis a többit részesíti előnyben... :U
De a fő, hogy akkor tudja, köszönöm!

(#6560) DonMaster válasza Mikemend (#6559) üzenetére


DonMaster
addikt

nem rég olvastam a cikket amit irtál, csak máshol, és annyi, hogy a galileo még csak kieg a gps glonass melelt 2020-ig. utána lesz olyan mint azokk

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#6561) NandorHUN válasza gretzky77 (#6550) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem azért mert nem próbáltám CustomROM-ot :)

Nekem HAVOC van fent és fényévekkel jobb mint a gyári Pie.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6562) SZATA


SZATA
senior tag

Tudnátok segíteni abban, hogy az ajánlott LGUP refurbish módszerrel hogy tudnám újrahúzni a telefont a legfrissebb, hozzá való gyári ROM-mal?

Most a V30b-EUR-xx van rajta. Nincs semmi komoly baja, csak még frissítés után nem volt HR. Szóval lag, memória elfogyás, elmaradó értesítések, stb.

Köszi.

(#6563) dajkapeter válasza SZATA (#6562) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Szia!

Próbáld meg így, itt leírtam hogy hogyan kell újratelepíteni a rendszer pl. a refurbish módszerrel: [6478]

Itt vannak a gyári kdz-k.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6564) SZATA válasza dajkapeter (#6563) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi a választ!
Sajnos kifutottam volna az időből, így végül megcsináltam a boot menüs wipe-pal.

(#6565) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez is olyan, mint a V10 és V20-m volt.
Ha folyamatosan használom, akkor a SoT time jó sok/több mint mikor csak van és nincs használva :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6566) RetepNyaraB válasza MaxxDamage (#6565) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mind ilyen. Tegnap 55 óra volt 3,5 óra kijelzővel, 13%-on. Mondjuk többnyire wifiben ülve, egy helyen. Utazás, mobilhálózat, (fényképezés 😵) merítik rendesen. Amúgy az 5 óra normális egy nap intenzív nyomkodással.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6567) MaxxDamage válasza RetepNyaraB (#6566) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

~5 hr és még 42% volt vissza. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6568) RetepNyaraB válasza MaxxDamage (#6567) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Váza, tényleg 😱

Az elég kemény. Vagy én nyomogatom rosszul.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6569) ruan


ruan
tag

Xda-n volt egy tök jó összefoglaló még a G6-ról, V30-ról nem igazán van. Merre találok jó leírásokat, pl akkukíméléshez miket kapcsoljunk ki..., youtube is jöhet, az se baj ha mélyvíz, köszi

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6570) Brett001 válasza ruan (#6569) üzenetére


Brett001
aktív tag

Szerintem meg itt kéne már egy jó kis összefoglaló valamelyik gurutól. Elég jó pörög a topic ahhoz, hogy legyen. :) Mélyvíz is jöhetne (rootolás stb.) Mégis csak jobb lenne magyarul olvasni itt.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6571) stuti


stuti
csendes tag

Bizony, jó lenne egy összefoglaló mélyvízzel! Én is rootolnám, ha tudnám.

(#6572) NandorHUN válasza stuti (#6571) üzenetére


NandorHUN
addikt

WTF method-ra rákeresel.
Kb 20 perc alatt rootolható, nem egy nehéz folyamat. XDA-n van lépésről lépésre leírás.

Szerintem megéri, mert rendszer sokkal pörgősebb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6573) Brett001 válasza NandorHUN (#6572) üzenetére


Brett001
aktív tag

Hát nem is egyszerű. Anno a G3-at rootoltam az egész egy-két kattintás volt. Itt meg egy litániát írnak, az angolom se jó, úgyhogy én sem mertem még belevágni. :(

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#6574) ruan válasza Brett001 (#6570) üzenetére


ruan
tag

+1
igen, az itteni összefoglalókat szeretem én is nagyon, és tényleg népszerűnek tűnik a típus

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#6575) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Összefoglalót bárki írhat, a moderátorok pedig beállítják azt a topik összefoglalójának. Csak a mai világban már nagyon kevesen szeretnek ingyen dolgozni. Én viszek / vittem 1-2 topikot a PH!-n, de nincs időm sajnos többre a munka mellett.

Az angolom sem jó pedig nem kell kifogás legyen a Google translate nagyon jól segít és aki leírást fordít (mert, hogy mi / ő / ők sem magunktól írjuk) azok bizony azt használják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6576) David3 válasza DJ. Ru$y (#6575) üzenetére


David3
őstag

Mi régen a badablog-ot vittük, nem kis munka kellett hozzá, de akkor még suli mellett volt rá időm... ilyet ma már én se tudnék bevállalni.

(#6577) dajkapeter válasza DJ. Ru$y (#6575) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én is XDA alapján dolgoztam pl. :)) [6478]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6578) fecus


fecus
őstag

Na, én is "eldobtam" a telefonom autóból kiszállás közben.
Valakinek lett olcsóbb forrása kijelzőcserére a legutóbbi ilyen témájú hozzászólások óta?
A 70eFt jócskán nem éri meg.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#6579) RetepNyaraB válasza fecus (#6578) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

125-150 dollár között kapsz utángyártottakat. Plusz 20-30 dolcsi szerszámokra, vízálló ragasztóra, postára; meg egy jútyúb nézés és kicseréled magad. Persze anyagilag ez sem éri meg igazán, sajnos.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6580) Mikemend válasza fecus (#6578) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ettől félek én is, mert le kellett vennem a 3D-s fóliát. Úgy beporosodott alatta a szelfikamera, és a szélei is, hogy díszperemnek tűnt a fehér réteg. Viszont így, plusz üveg nélkül hasonló balesetektől tartok, viszont nincs rá rendes védelem sajnos :( És hetvenet én is soknak tartok.

(#6581) RetepNyaraB válasza Mikemend (#6580) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Van rá pl. [link] Imak 3D üveg. Majdnem az egészet takarja. A szelfis cucc és a hangszóró lógnak ki. Persze retek drága és ugyanúgy elreped, mint bármelyik másik üvegfólia (az alis 2 dollárosak), viszont nem olyan pocsékul szivárványos. Csak közepesen :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6582) DJ. Ru$y válasza RetepNyaraB (#6581) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az Imak ugyanolyan szar rossz, mint a többi... Ugyanúgy beszedi a széle a port. Én raktam fel ugyan itthon, majd 1-2 hét múlva megjelentek a szöszök, elmentem telefonszervizes ismerőshöz, azt mondta hibátlanul van felrakva, de mégis szar. És igen a szivárványozás meg aztán csoda... Volt amikor egy "olajfolt" volt, volt amikor lett két kisebb. Szóval egykutya.

eBayről volt az IMAK azt hiszem, 2/3 áron volt az olcsóbbikhoz képest, de eredeti volt, matricás ellenőrizhető.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6583) stemplar07


stemplar07
őstag

:D szeretem az egy éve kiadott LG csúcskészülékeket (cca:1/3 áron) teszt indul . A gyári tokot már tavaly októberben megvettem a V40-re, majd kiderül megérte-e telefont is venni bele :)

(#6584) gretzky77 válasza stemplar07 (#6583) üzenetére


gretzky77
veterán

Gratula,itt vetted az oldalon amit 135-ért hirdettek? Én is szemeztem vele,de ezzel a notch-al nem tudok kibékülni! Meg persze nem biztos,hogy ér annyival többet a V30-nál amennyivel többe kerül,sajnos a V30 ára is a béka popsija alatt van!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6585) Mikemend válasza DJ. Ru$y (#6582) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor ezzel sem vagyok előrébb. Az enyhén ívelt kijelző okozza gondolom az olajfoltosodást, mert két telefonon is ugyanott csinálta, a széle meg mint a hóréteg, szépen befedte a szelfikamerát végül. Majd teszek fel képet róla, hogy két hónap után milyen lett.
Szóval tényleg jó lenne egy rendes minőségű üveg, addig meg max karcmentes folyadékkal átkenem, hogy legalább csúnya ne legyen, de az eséstől az sem véd... :(

(#6586) joco1977 válasza stemplar07 (#6583) üzenetére


joco1977
tag

Sokáig én is szemeztem egy új v40-el, de a 160-170 ezer forintos ár elriasztott, inkább lecseréltem a régi v30-at egy vadonat újra 93 ezerért. Az a 70 ezer forintos felár nekem nem éri meg.

(#6587) stemplar07 válasza gretzky77 (#6584) üzenetére


stemplar07
őstag

Ja :) 130 lett a vége 4 hónapos pöpec állapotban, magyar számlás EU készülék, majd a V30 kiderül marad-e. A V50 kb jövő ilyenkorra lesz 140-170, az 5G nem izgat.. egyenlőre .. a hangja kiválónak tűnik, az Aux/High gain trükk műxik ezen is , kicsit nagy a készülék de jön a dzsekis idő ..(egyébként a Partneróban 141 az ár ,csak nincs...

(#6588) DJ. Ru$y válasza stemplar07 (#6583) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csúnya a nocccs. Nem is venném miatta... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6589) stemplar07 válasza DJ. Ru$y (#6588) üzenetére


stemplar07
őstag

:D már ne haragudj pont lexa...m a nocsccsot ... a lényeg, hogy szép(nekem) gyors, az aksi majd kiderül de a hogy néztem a teszteket optimalizálták a 9-ben, jó a hangja , jók a fotók stb.. ennyiért , amikor a listaár még 900 $ ..

(#6590) DJ. Ru$y válasza stemplar07 (#6589) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem haragszom, elmondtam a véleményem, hogy miért nem váltanék V30-ról V40-re.

A hozzászólásaidat tedd OFF-ba, mert nem a V30-ról szólnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6591) stemplar07 válasza DJ. Ru$y (#6590) üzenetére


stemplar07
őstag

szállj le rólam ,,nagyúr,, így megfelel off ban ? mindemellett Te is tudod, hogy ugyanúgy el lehet tüntetni a nocs-ot mint a V30-nál... tehát felesleges ezen vitázni.. :N

[ Szerkesztve ]

(#6592) dSERiES válasza stemplar07 (#6583) üzenetére


dSERiES
senior tag

Grat ;) akkuidőt majd írsz? Kíváncsi vagyok rá V30-hoz képest.
Nekem pont az tetszik a V30-ban hogy viszonylag kisebb, de a notch engem se zavarna (ki lehet lőni úgy, hogy fekete sáv és csak az ikonok / értesítések vannak két oldalt).

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#6593) stemplar07 válasza dSERiES (#6592) üzenetére


stemplar07
őstag

Ok természetesen beszámolok, majd, ma laktam be a készüléket. de ahogy néztem a teszteket full fényerőn 8:39 perc youtube nem rosz.. megelőzve pl. Note9-et. Kb 10-15%-al saccolom rosszabbra az aksit mint a V30-at.
[link] :D off uff

[ Szerkesztve ]

(#6594) Tibor7878 válasza stemplar07 (#6591) üzenetére


Tibor7878
tag

"Te is tudod, hogy ugyanúgy el lehet tüntetni a nocs-ot.... "
Ezt nem értem :D Mi vaan? Mi az hogy el lehet tüntetni. Birom ezt. Persze "kiegyenesiti" a kijelzőt felül, de ugyan úgy ott marad akkor meg egy mai viszonylatban nagynak mondható káva. Mindenki más aláírom :) Számomra ez rossz duma. Következő telómon nem lehet semmi káva. Nem hogy noccs :)

(#6595) stemplar07 válasza Tibor7878 (#6594) üzenetére


stemplar07
őstag

mindenkinek más a prioritás :) Neked a nocs , nekem a hang, fotós képességek, kijelző ,ár... ennyi

(#6596) ArsenalF válasza Tibor7878 (#6594) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nem! Az eltuntetes rohadtul nem ugyan olyan mint nagy lenne a kava! Mivel az ikonok bekerulnek a felso sorba a notch kore. Vagy ha ugy gondolod hogy ez kava, akkor ugy mondom a kavaba kerulnek a status jelzo ikonok.

(#6597) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Urak - a V40-es nocs thread-et nem lehetne a topicjában folytatni? :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6598) MaxxDamage válasza OPiiPO (#6597) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+1!
Amúgy ez V30/30+ topic és ez a telefon így jó ahogy van (nekem biztosan és sok más felhasználó is egyetért velem)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6599) dSERiES válasza OPiiPO (#6597) üzenetére


dSERiES
senior tag

Jogos. On: Piténkkel nem tudom most mi van :F Verizonra megy, DS-re megy, ugyanaz a 30B. Akkor visszavonták és ugyanúgy kiadták megint?

Gondolom ez az utolsó nagy frissítésünk, arra, hogy a 10-et megkapjuk már esély sincs.

⊿sff⊿

(#6600) David3 válasza dSERiES (#6599) üzenetére


David3
őstag

Hú, ezt az indiai szoftvert nem is láttam még, ezt próbálta esetleg valaki már DS-re?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.